"

Yatak Başlığı

" araması için 237 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Yatak Başlığı

Yatak Başlığı

En Şık Yatak Başlığı Modelleri

Günlük hayatında farklı işlerde çalışan birçok kullanıcının en sonda döneceği huzurlu ortamların başında gelen yatak odaları, önemli dinlenme alanlarından olarak görülüyor. Birçok farklı yatak ve bazaya sahip olan kullanıcıların beğenerek kullandığı yatak başlıkları, kendi aralarında renk, tasarım ve üretim malzemesine göre sınıflandırılıyor. Evlerinizin vazgeçilmezleri arasına giren yataklarınızın önemli parçalarından biri olmayı başaran yatak başlığı ürünleri, hem estetik stilleri hem de kullanışlılığıyla sizlere önemli dinlenme alanları yaratabilmeleri ile öne çıkıyor. Çeşitli baza ve yatakların önemli eklentilerinden olan yatak başlıkları, farklı tarzları ile sizlerin karşısına çıkarak görsel zevklere hitap edebilmeyi sağlıyor. Farklı malzeme yapısına göre üretilen modeller, kendi aralarında sınıflandırılıyor. Oldukça kullanışlı ve sağlam yapıda olan yatak başlıkları, uzun ömürlülük gösteren ev mobilya ürünleri içerisinde bulunuyor. Farklı görüntüleri yatak odalarında yakalamak isteyen birçok kullanıcının tercih ettiği yatak dekorasyon başlıkları, odaya ilk girdiğiniz andan itibaren sizlerin dikkatini çeken şık stilleriyle öne çıkıyor. Yatak başlığı dekorasyon ürünleri, odanıza uyumlu ve gösterişli ahenkler yaratarak aynı zamanda uyumadığınız zamanlarda dik pozisyonda durabilmenizi ve konforlu şekilde geriye yaslanabilmenizi sağlıyor. Günlük gazetelerinizi ya da çok sevdiğiniz kitapları, sırtınızı destekleyen yumuşak yapıları ile okuyabilmenizi sağlayan yatak başlık çeşitleri, konfor duygusunu uyku odalarınıza getiriyor. Yatak ve dinlenme odalarınızın şık tercihleri içerisinde bulunan yatak başlıkları, farklı sayıda kullanıcının paylaşacağı yatak tipine göre de düzenlenip sizlerin karşısına getiriliyor. Modern tarzları ile çağın önemli yatak odası dekorasyonları arasında bulunan ürünler, farklı boyutlarıyla da ilgiyi üzerine çekiyor. Odanızın havasına ve mobilya tarzına uyumlu olabilen çeşitlere sahip olabildiği gibi, genel ev mobilyanıza da uyumluluk gösteren modeller, dolgulu iç yapılarıyla konforunuza ve dış görüntüleriyle de mobilya tarzınızı zenginleştiren önemli yatak parçaları arasında bulunuyor.

Yatak Başlıkları Konfor ve Görsellik Sağlıyor

Yatak odalarına sunulan önemli dekoratif ürünler arasında olan yatak başlık ürünleri, farklı malzemelerden elde edilmiş olmalarına göre çeşitli sağlamlıklarıyla kullanıcılarının memnuniyetini sağlıyor. Çeşitli tekstil ve doğal ağaç malzemesinden elde edilebilen başlıklar, farklı yatak başlığı yüksekliği ve boyutlarına sahip olmaları ile dikkatleri çekip fazlaca satın alınıyor. Satın alınmak istenen modellere göre tek ya da çift kişilik sunulan modeller, farklı büyüklükleriyle yataklarınıza uyum gösteriyor. Genellikle evli çiftlerin tercihi haline gelen çift kişilik yatak başlık parçaları, modaya ve popüler mobilya tarzına uygun şekilde üretilmiş olmasına göre sizlerin karşısına çıkarılıyor. Uyku konforunu yakından etkileyen yatak başlığı çeşitleri, tek başına yaşayan ya da bekâr olan pek çok kullanıcının da en fazla sahip olmayı istediği dinlenme ve yatak odası ürünleri arasına giriyor. Estetik ve zarafet duygusunun beraber harmanlanarak üretildiği yatak başlıkları, her kullanıcının tasarım zevkine uygun olup, memnuniyetli kullanım sağlıyor. Düzenli olarak uyuduğunuz yerin görünümünü kişiselleştirip daha iç açıcı biçimde olmasını sağlayan yatağa uygun başlık çeşitleri, özgün tasarımlarla her kesimin takdirini topluyor. Satın almak istenen yatak başlığının duvarlara, perdelere, zemine ve diğer mobilyalara uyum göstermesi, görsellik yönünden hassas olan kullanıcıların memnun olmasını sağlarken daha yumuşak, büyük ve ekstra özellikli yapıya sahip modeller de konforlu kullanışlılığa sahip olabilmenin keyfini sürmeleri ile biliniyor. Yatak başlığı ahşap MDF ve suntalam modellerinden deriyle kaplanmış çeşitlere olmak üzere birçok farklı görüntü yapısı ile tercihlerinize sunuluyor. İnce işlemelere ve detaylara uygun şekilde üretilen ahşap yoğunluktaki yatak başlıkları, doğal yapıları ile farklı kullanıcılarının dikkatini çekerken doğallığın huzur veren halini çarpıcı görselliklerle önünüze sunuyor. Çeşitli cilalarla ve renklerle zenginleştirilen yatak başlıkları, uzun süre sizlerin beğenerek kullanabileceği önemli mobilya eklentilerinden olmaları ile parlıyor. Çeşitli malzemelerin birleşimi ve içerisine rahat ettirilmeyi sağlayan sünger tiplerinin eklenebilmesiyle de üretilen şık tasarımlı yatak başlıkları, birçok kaplamayla son halini alıyor. Açık ya da koyu renkli olmasına göre ya da görselliği güçlendirilmiş aksesuarlı yapısı ile dikkatleri çeken yatak başlığı tasarımları her kullanıcısının aradığı tarzlarda bulunabilmesi ile farklı beklentileri karşılıyor. Kurulumu kolay olan ve rahatlıkla eskisinin yenisi ile değiştirilebilmesine imkân yaratan yatak başlığı kullanışlılığı sağlayan ürünler, sizlerin zahmet ve zorluk çekmeden yatak odası modasına ayak uydurabilmenizi sağlıyor. Tek başına uyuyan kullanıcıların istediğini seçme özgürlüğü ile çift kişilik ürünleri tercih edecek olanların ise ortak zevklerine uyumlu olan modelleri tercih ettiği biliniyor.

Yatak Başlıkları Kişiselleştirilebilir Tarzlar Ortaya Çıkarıyor

İşten eve yorgun şekilde dönen kullanıcıların günün sonunda uyudukları önemli ev eşyası ürünleri arasında bulunan yataklar, birçok farklı tarzı ile kullanıcısına uygunluk gösterip, onların huzurlu ve konforlu şekilde uyumasını sağlıyor. Çeşitli bazaların daha rahat olmasını ve şık görünebilmesini sağlama işlevini yerine getiren kaliteli başlıklar, üretim sürecinde birçok farklı malzemeden üretilirken aynı zamanda tasarım ve yaratıcılıkla güçlendirilip sizlerin satın alma tercihine sunuluyor. Çeşitli ölçülerde bulunup karşınıza tek ya da çift kişilik sunulan seçkin ve şık yapıdaki yatak başlıkları, birçok değerlendirmeden ve karşılaştırmadan sonra satın alınmaları ile sizlere kullanım sağlıyor. Satın alma süreci tamamlandıktan sonra da kişiselleştirmelerinizi yapabilmenizi sağlayan ürünler, yatak başlığı süslemeleri ile her kullanıcısı için daha fazla özgün hale getirilebiliyor. Yaratıcılığınıza göre gerek yatak başlığı üzerinde gerekse de odada yapacağınız düzenlemeler ile birçok farklı görsel şov yaratılabiliyor. Çeşitli avizelere denk getirilerek akşamları ortam ışığının huzur veren yapısı ile uyumanızı sağlayan ürünler, pencerelerin ışığı içeri alma açısına uygun şekilde dizayn edilerek sabah kalkarken aydınlık ve enerji verici motivasyonların sizlere etkisi altına alabilmesine yardım ediyor. Yatak başlığının olduğu duvar üzerinde birçok farklı tablonun asılarak yatağın dış tasarım yapısına uygunluk sunması ile de bütünlük vurgusu yapılabilen modeller, isteklerine ve zevklerinize göre düzenlenebilmesiyle öne çıkıyor. Deri malzemenin öne çıktığı yatak başlığı modelleri, çeşitli duvar kağıtları ve boyalarıyla seçkin tasarım stilleri yaratarak birçok kullanıcısının adapte görünüme kavuşmasını sağlamaları ile biliniyor. Yumuşak kadife kumaşlı ürünlerin sağlam döşeme tarzları ile çeşitlendirilerek karşınıza çıkan ürünleri, yatağınızı kullanmadığınız zamanlarda çeşitli nevresim takımları ve yastık kılıfları ile uyumluluk göstermesi, farklı kişiselleştirmeler yapabilmenize önemli ipuçları veriyor. Çeşit çeşit yatak başlığı kılıfları ile hem görsel şovlar, hem de ürünün kirlenmemesini sağlayan birçok farklı ekstra ürünler de yataklarınızın daha iyi görünüp korunmasına yardımcı oluyor. Yatağınızın yeni başlıklara sahip olduğunu düşündürten cinsten sunulan kılıflar, uygun ölçüde yapıldıkları için gerilmeden kaynaklı yırtılma yaşatmıyor. Bej, beyaz, ekru, turkuaz ve pembe gibi açık tonlu renklerden siyah, kahverengi ve lacivert gibi koyu tonlardaki renklere olmak üzere yatak başlığı renkleri bulunuyor. Çeşitli kıvrımlara sahip olan yatak başlıkları, kullanılan malzemeye göre farklı tonlarda görünüm ortaya çıkarıyor. Parlak ve dikkat çekici deri modellerden daha mat ve klasik tarzlardaki yatak başlıklarına kadar birçok farklı model, sizlerin yaratıcı gücüne göre daha özgün şekilde kişiselleştirilebilmeyi bekliyor.

Yatak Başlıkları Konforlu Dinlenme Olanağı Yaratıyor

Sadece uyumak için değil, aynı zamanda çeşitli aktiviteleri yapabilmenize de olanak tanıyan yatak başlıkları, evlerinizin en huzurlu ve rahat bölümleri arasında bulunuyor. Çeşitli dizüstü bilgisayarlarınızla rahat ve keyifli yatak keyfini çıkarmanıza olanak tanıyan yatak başlıkları, sırtınızı yaslayarak konforun yarattığı fiziksel durumdan yararlanabilmenize olanak tanıyor. Eve iş getiren kullanıcıların dinlenme tarzından vazgeçmeden çalışmalar yapabilmesini sağlayan başlıklar, sırtınızın rahatsız olmamasını sağlayan dolgulu tarzlarıyla memnun ediyor. Roman, dergi ve gazetelerinizi yataktan çıkmadan okuyabilmenize uygun ortam sağlayan ürünler, birçok aktiviteyi yapabilmenizi sağlıyor. Akıllı tabletlerden ve cep telefonlarından film ve dizi izlemek için biçilmiş kaftan olarak nitelendirilen yatak başlıkları, çeşitli modelleri ile memnun ediyor. Yatak başlığı aydınlatma sistemleri, oldukça şık görünümlere ve huzur veren tarzları ortaya koyabilen birçok farklı modeliyle yatak odalarınızın ve yatak başlıklarınızın daha iyi görünmelerine olanak sağlıyor. Farklı sıcak tonlara sahip camlı apliklerle odanın avize ışığını kapatmanız sonrasında istediğiniz şekilde dinlenebilmenize katkı sağlayan ürünler, aynı zamanda yatak başlıklarından aldığınız keyfi de katlıyor. Farklı yatak tiplerine uygun birçok detayla karşınıza sunulan başlıklar, sizleri çeşitli görüntü biçimleri ile etkilerken yatak başlığı lambası olarak da isimlendirilen yatak başı aplikleriyle de gözlerinizi yormadan çeşitli aktiviteleri yatağınızdan yapabilmenize yardımcı oluyor. LED’li ışıklar ile oldukça huzurlu ışık hüzmeleri içerisinde dinlenebilmenizi sağlayan modeller, sizlere güzel görüntü sağlayabilmeleri ile oldukça cazip oluyor. Uyurken kafanızı çeşitli yatak uçlarına çarpma riskine karşı geliştirilen yumuşak yüzeyler ile sizlerin memnun kalmasını sağlayan modeller, birçok kullanıcının yatak konforunun geliştirilmesi fikriyle ortaya çıkarılan ürünler içerisinde bulunuyor. Eski tip yatak başlıklarına karşı geliştirilen modern ve yenilikçi ürünler arasında bulunan yatak başlıkları, popüler birçok mobilya tarzından etkilenerek üretiliyor. Ahşap, tekstil gibi malzemelerin farklı işlemelerle ya da çeşitli aksesuarlarla zenginleştirilmesi ile ihtiyaç sahibi kullanıcılarla buluşturulan yatak başlıkları, kaliteli dış gövdeleri ile dikkatleri çekip dayanıklı olmalarıyla öne çıkıyor. Çeşitli kılıflarla saklanabilen modeller, ıslak bezler ile rahatlıkla temizlenebilmeleriyle yatak başlığı nasıl temizlenir sorularını da kolaylıkla cevaplıyor. Yıllarca kullanılmalarına karşın özelliklerinden bir şey kaybetmeyen ürünler, evlerinizdeki önemli mobilya parçaları içerisinde bulunuyor. Kullanıcılarının kafalarındaki tarzlara uygun şekilde bulup satın aldıkları tasarım harikası yatak başlığı modelleri, dinlenme zamanlarında psikolojik ve motivasyonel güdülenmeyi etkilediği için daha rahat, huzurlu, ferah ve mutlu ürün faydası ortaya koyuyor. Odaya canlılık katan yatak başlıklarından sakinlik sunan modellere kadar pek çok yatak baza başlığı bulunuyor.

Yatak Başlığı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kullanışlı yapıları ile kullanıcılarına konfor duygusunu hissettiren yatak başlığı modelleri, farklı renklerden ve materyallerden üretilmeleriyle de gözlere hitap ettiğini kanıtlıyor. Dolgulu şekilde üretilen süngerlerin deriden kumaş tekstile ya da keten malzemeden kadife malzemeye olmak üzere birçok farklı malzemeyle üretildiği yatak başlıkları, birbirinden farklı MDF, suntalam, metal gibi çerçevelere sahip olduğu da biliniyor. Dikdörtgen, kare ya da oval şekilde üretilen yatak başlıkları, farklı ölçüleriyle de sizlerin kullanımına sunulduğu biliniyor. Beyaz renkli ahşaba ve pembe renkli tekstilin uyumu ile karşınıza çıkarılan 93 cm genişliğe, 100 cm yüksekliğe ve 193 cm uzunluğa sahip olan yatak başlığı tek kişilik model, tek başına yaşayıp uyuyan kullanıcıların yatak düzenine göre üretilip kullanımına sunuluyor. 90 cm genişliğe ve 110 cm yüksekliğe sahip olup suni kumaş kullanılarak üretilen yumuşak yüzeyli ve siyah renkli tek kişilik ölçülere uygun yatak başlığı, özel suntadan üretilip sunulurken; birçok kullanıcının aradığı klasik yatak başlığı tarzını temel işlevsellikleri ile sağlıyor. Suni modellerin yanında birinci sınıf kaliteli döşemelik kumaşlara sahip olduğunu 90x100 cm ölçülerinde tek kişilik yatak başlıklarıyla da sağlayan 18 mm’lik suntalam kullanılarak üretilen modeller, yataklarınıza kaliteli tarzlarıyla da sunulabiliyor. Açık kahve, krem ve pembe gibi farklı ara tonlarda renkleriyle birçok çiftin ortak kararlar alarak tercih etmesini sağlayan yatak başlığı çift kişilik modelleri, 150 ve 160 cm’lik boyutlarıyla birçok yatağa uyumluluk sağlıyor. Çoğunlukla evli çiftlerin satın aldıkları çift kişilik modeller, rahatlığına düşkün tek kullanıcılar için de tercih sebebi oluyor. Mat renkli kadifelerden parlak renkli deri kaplamalı modellere ya da oyma ve işleme detaylardan oluşturulan modellerden döşeme kabartmalarıyla öne çıkan tarzlara olmak üzere birçok farklı yatak başlığı evli kullanıcılara çift kişilik baza başlıkları şeklinde sunuluyor. Ahşap tarzlarıyla Vintage ve kaliteli döşemelerden üretilen parlak yapıları ile modern tasarımlara yön veren birçok modele sahip yatak başlığı modelleri, her kullanıcısı için farklı cazibeyi yaratıp satın alınıyor. Geleneksel kıvrımlara sahip modelleri ile klasiği vurgulayan kasalardan farklı biçimlerde üretilen döşeme mobilya tarzlarına kadar birçok yatak başlığı evleriniz ve yatak odalarınızdaki huzurlu ortamın görsel yaratıcıları arasına giriyor. Çeşitli kalitede malzemelerin, renk yapısının ve tasarım stilinin filtrelemesinden geçerek karşınıza çıkarılan yatak başlığı fiyatları, çeşitli kampanyalarla uygun hale getirilip sizlerin kolaylıkla alabilmesini sağlıyor. Yatak başlıklarının fiyatları, çeşitli özelliklere ve malzeme tipine göre değerlendirilip kullanıcıların tercihlerine göre değişiyor.

Yatak Başlıkları: Rahat, Estetik ve Sağlam

Birçok kullanıcının yaratıcılığının ve yatak odası tarzının farklı olduğu fazlaca biliniyor. Çeşitli kullanıcıların daha rahat hissedip yataklarını dinlenme alanı olarak kullanabilmesine katkı sunan yatak başlıkları, farklı ölçüleri ve büyüklükleri ile tek ya da çift farklı kullanıcılara sunuluyor. Kullanışlı yapılarını kaliteli malzemelerine borçlu olan modeller; deri, kumaş, metal ya da ahşap pek çok malzemenin bir araya getirilmesi ile oluşuyor. Farklı zevklere göre düzenlenen modeller, parlak ve mat birçok renkten oluşturulabilmeleri ile biliniyor. Tek kişilik kullanıcılarına 80x180, 90x190 ve 100x200 cm gibi ölçülerde sunulan modeller; çift kişilik kullanıcılarına da 160x200, 150x200 ve 140x190 cm yatak başlığı ölçüleri ile sunularak kullanım sağlıyor. Farklı bazalara uygun olarak üretilen başlıklar, kolaylıkla vidalanabilmeleriyle sizlere takarken kolaylık sağlıyor. Oldukça dayanıklı olan ürünler, senelerce yataktan ayrılmadan sizlere kullanım sağlıyor. Sağlam şekilde üretilen modeller, dayanıklılıklarını uzun süre muhafaza etmelerini üretim sürecindeki malzemelere borçlu olmaları ile sağlıyor. Yatağın eğrilmesini ya da yerden yükselmesini sağlamayan başlıklar, uygun ölçülerde almanız sonrasında oldukça adapte biçimde kullanım sağlıyor. Çeşitli süslemeler, kılıflar ve tablolarla daha şık süslenebilen yatak başlıkları; gece lambası ve tepe lambası gibi aydınlatmalarla da daha farklı görsel şovları yapabilmenizi kolaylaştırıyor. Osmanlı, gül hasırlı, semazen ve saltanat motifli ahşap ve cilasız modellerden dikkat çekici mobilya tarzı seçeneklere olmak üzere birçok yatak başlığı mobilya bulunuyor. Yatağınızı kullanmadığınız zamanlarda çeşitli örtülerle ya da yastık tipleriyle süslenebilmesine de imkân tanıyan estetik yatak başlıkları, ev dekorasyonunuza yaratıcılık katıyor. Birçok kullanıcısının uyumadığı zamanlarda da 90 derecelik pozisyonda kalmasını ve çeşitli okumalar yapabilmesini sağlayan ürünler, her açıdan sizlerin değerlendirmesini ve satın almasına cezbedicilik yaratıyor. Daha rahat uyumanızı sağlayan modeller, konforlu yapısını duvardan gelen farklı sıcaklık değerlerinden kafalarınızı koruyabilmeleriyle de sağlıyor. Rahatlık ya da görsellik açısından değerlendirip almanızı sağlayan yatak başlığı modelleri ve fiyatları, her kullanıcısının bütçesine göre ve en çok almayı istediği tarza göre değişebiliyor. Beyaz, bordo, mavi, pembe gibi tekstillerden ya da cilalı ve cilasız modellerden oluşturulabilen modeller, kadın ya da erkek her kullanıcı için özel ve kişisel zevklere uygun şekilde bulunup alınıyor. Çeşitli şifonyer, mini koltuk, tabure ve diğer yatak odası mobilyalarıyla uyumluluk gösteren birçok yatak başlığı modelleri içerisinden, yataklarınıza uygun ölçülerde bulunan farklı malzemelerden üretilmiş ürünü bütçenize uygun biçimde güvenle tercih edebilmeyi sağlamanız için sayfamızı inceleyebilirsiniz.