"

Yatak Başlığı

" araması için 223 sonuç listeleniyor

Yatak Başlığı

Yatak başlıkları, yatak odalarında kullanılan, dekoratif ve yatak odası mobilyasının tüm havasını bir anda değiştiren ürünler. Yatak başlıkları; baza başlığı, ferforje başlıklar, kumaş, deri, nubuk kaplama başlıklar gibi kumaş türlerine ve modellerine göre çeşitlendiriliyor. Yatak başlıkları, yatak odası mobilya kategorisinin görsel olarak en belirleyici parçalarından birini oluşturuyor. Trendyol'da birbirinden farklı renkleriyle ve modelleriyle farklı markalara ait yatak başlıkları tüketicilerle buluşuyor.

Yatak Başlıkları Özellikleri ve Modelleri

Kullanıcıların yatak başlık modellerini seçerken yatak odalarının genel görünümünü, duvar ve zemin renklerini düşünerek hareket etmeleri öneriliyor. Yatağın modeli ve boyutu da seçimde belirleyici olabiliyor. Yatak başlıkları odanın geneline uyumlu olabileceği gibi yatak odası dekorasyonuyla zıt bir model de yatak başlığı olarak tercih edilebiliyor. Örneğin; tamamen modern çizgilerden oluşan bir odaya yerleştirilen klasik tarzda bir ferforje yatak başlığıyla odanın havasına rustik bir etki katılıyor. Klasik mobilyalarla döşenmiş bir odaya düz bir baza başlığıyla sakinlik veriliyor. Soft ve pastel tonlardan meydana gelmiş bir yatak odası, canlı renkte gösterişli bir başlıkla ezberleri bozuyor. Yatak odasında kullanılacak yatak başlığının odaya sakinlik vermesi, canlılık katması, dinginlik sağlaması ya da enerjiyi yükseltmesi tamamen kullanıcıların seçimlerine bağlı olarak değişiyor. Yatak başlıkları kolay temizlenebilen, bakımı rahatlıkla yapılabilen ve dayanıklılığı olan ürünlerden oluşuyor. Her ihtiyaca ve tüketici talebine uygun yatak başlık modelleri, Trendyol'un geniş ürün yelpazesinde en kaliteli çeşitleriyle yer alıyor. 

Yatak Baza Başlık Modelleri

Yatak başlık modellerinin en çok tercih edilenleri, fonksiyonellik ve estetiği kullanıcılara bir arada sunan yatak baza başlık modelleri oluyor. Baza başlıklar yatağa ve dolayısıyla odaya şık bir görünüm katarken içeriğindeki baza alanı sayesinde odadaki hatta evdeki fazlalıkları topluyorlar. Adeta depo görevi gören yatak baza başlık çeşitleri, özellikle ev hanımlarının kurtarıcısı oluyorlar. Yatak baza başlığı modelleri kumaş türüne ve tasarımlarına göre farklılık gösteriyorlar. Sünger üzerine kadife, deri, kumaş, nubuk, suni deri, keten ve benzeri her türlü kumaştan üretilen yatak baza başlıkları farklı dizaynlara da sahip olabiliyor. Baza başlığı kullanımı çocuk ve misafir odalarında da yoğun olup dikdörtgen, piramit, oval gibi çeşitleri yaygın olarak kullanılıyor. Düğmeli modellerine sıkça rastlanılan baza başlıklarının sıra dışı çizgilerle tasarlanmış olanlarına da rastlamak mümkün oluyor. Baza başlık modellerinde siyah, beyaz, gri ve kahve gibi her renk tekstil ürününe uyumlu olabilecek tonlar sıklıkla tercih ediliyor. Renk kullanmayı seven kişiler de en fazla bordo, mavi ve yeşil tonlarını seçiyorlar. Baza başlık modellerinin ikili renkte ve çeşitli desenlerde olanları da mevcut. Klasik ve lüks dekorasyondan ödün vermeyenler için altın varaklı başlık modelleri de üst segment ürün grubunda yerini alıyor. Trendyol'da diğer tüm kategorilerde olduğu gibi baza başlık modellerinde de her renk ve çeşitte ürün tüketicilerin zevkine sunuluyor.

Yatak Baza Başlık Fiyatları

Yatak odası mobilya kategorisinde büyük yer kaplayan yatak başlığı ve yatak baza başlığı modelleri, farklı fiyat aralıklarıyla her bütçeye uygun seçeneklerle tüketicilere sunuluyor. Başlıklar; üretim kaliteleri, kullanılan kumaş cinsi ve benzeri pek çok parametreye bağlı olarak değişken fiyatlarla ürün portföylerinde yer alıyorlar. Yatak baza başlık fiyatları da özelliklerine ve içeriğindeki materyallere göre farklı ücret skalasıyla kullanıcılara sunuluyor.

Trendyol yatak odası mobilya kategorisi içerisindeki tüm ürünlerde çeşitli indirim kampanyaları tüketicilere fayda sağlıyor. Siz de en beğendiğiniz ve ihtiyacınızı karşılayacak yatak başlıkları veya yatak baza başlık modellerini inceleyebilir, uygun fiyatlar ve avantajlı kampanyalarla bütçenizi yormadan satın alabilirsiniz.

Yukarı Çık