"

Yataş

" araması için 627 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Yataş

Yataş, Türkiye’de bilinen en eski ve en köklü yatak üretimi yapan firmalar arasında yer alır. Aslında marka sadece yatak değil, pek çok ürün üretimini de yapar. ‌Yataş yatak konusunda kendini kısa süre içerisinde ispatlayarak tüketici kitlesini gün geçtikçe genişletmiştir. Ürün üretiminde konfor ve kaliteyi bir araya getirerek, üst düzey rahatlık sunar. Ayrıca üretimine yakın geçmişte başladığı ‌Yataş köşe takımları ve ‌Yataş kanepe modelleri şık ve zarif duruşlarıyla da çoğunluk tarafından büyük beğeni toplamıştır. Yataş mobilya üretimine de başlamasıyla beraber baza, başlık ve bebek yatakları kategorisinde de hizmet vermektedir. ‌Ev dizaynında ihtiyaç duyulan hemen hemen her ürünün üretimini yapması sayesinde tüketiciler, evlerin her köşesinde aynı konforu bulma şansına sahip olur.

Yataş Markası Hakkında

‌‌Yataş, Yavuz ‌Altop tarafından Kayseri’de kurulmuştur. Üretim hayatına 1975 yılında başlayan ‌Yataş ‌Enza, günümüzde ülke genelinde yüzlerce mağazaya sahiptir. Sektörde birçok ilke imza attığı için markanın güvenilirlik oranı oldukça yüksektir. ‌Yataş yatakları, sektörde ilk ihracatı gerçekleştiren yatak markaları arasında yer alır. ‌Yataş kampanyaları günden güne her bütçeye ve her kesime hitap edecek şekilde belirlenir. Böylelikle ‌Yataş ürünleri pek çok evde tüketici karşısına çıkar. ‌Yataş markası, yataklarını üretirken dünyaca ünlü markaların malzemelerini kullanır. Bu açıdan Türkiye’deki en güvenilir marka olma özelliğini taşır.

Kaliteli hizmet ve yenilikçi tasarımları ile üretime başladığı günden beri tüketicilere sadece görsel olarak değil içerik olarak da faydalı ürünler sunmayı amaç edinir. Yataklarında ve mobilya üretimlerinde özel yay sistemlerini kullanarak tüketicinin rahatlığını ön planda tutar. Ayrıca yatak konusunda da yurt dışında pek çok ülkeden sertifikalar kazanmıştır. Marka geniş ürün yelpazesi sayesinde çok sayıda ödüle layık görülmüştür. ‌Yataş ürünleri günümüzde en fazla tercih edilen yatak markalarının başında yer alır.

Yataş Markasının Geniş Ürün Portföyü

‌Yataş markası, ürün çeşitleri bakımından ülke genelinde oldukça geniş bir tüketici kitlesine sahip. Özellikle mobilya sektörüne de dahil olmasıyla beraber hem ürün çeşitleri hem de hitap ettiği kitle oranı yükselmiştir. ‌Yataş baza çeşitleri, yatak satın alan kişilerin dikkat ettiği noktalardan biridir. Kumaş ya da deri, metal ayak ya da mobilya ayak gibi pek çok çeşit ile tüketici karşısına çıkması, aranılan ürünün daha kolay bulunmasına olanak sağlar. Yatak satın alırken dikkat edilen ürünler arasında yastık, yorgan ve nevresim olarak bilinir. ‌Yataş yastık modelleri oldukça rahat ve kaliteli malzemeler kullanılarak üretilir.

‌Yataş genç odası çeşitleri hem kız hem de erkeklerin büyük beğenisini toplar. Özellikle gençler için üretilen ‌Yataş tek kişilik yatak sunduğu rahatlık ile denemeye değer. ‌Yataş ‌visco yatak modeli de son zamanlarda sıkça tercih edilen yatak çeşitlerinden biridir. Bebekler için de koleksiyonları olan ‌yataş markası, bebeklerin rahatını korumak adına yoğun çalışmalar yapar. ‌Yataş bebek yatağı, birçok testten geçtikten sonra satışa sunulur. Ayrıca bebek yatağı kullananlar için üretilen ‌Yataş nevresim modelleri de oldukça dikkat çeker. ‌Yataş nevresim takımı haricinde özellikle yaz dönemlerinde tercih edilen ‌Yataş yatak örtüsü modellerinin cıvıl cıvıl ve rengarenk tasarımları koleksiyonun dikkat çeken parçaları arasında yer alır. Kış sezonu için ise ‌Yataş battaniye modelleri önerilir. ‌Yataş kanepe ve ‌Yataş koltuk takımları yeni ev dizayn edenlerin ya da ev yenileyenlerin ilgi duyduğu parçalar arasındadır. ‌Yataş koltuk çeşitlerinin yanı sıra ‌Yataş yatak odası serisi de görülmesi gereken tasarımlardandır.

Yataş Ürünlerinin Fiyatları

Yataş ürünlerinin fiyatları belirlenirken dikkate alınan pek çok etmen vardır. ‌Yataş yorgan fiyatları tek kişi ve çift kişilik modellere göre değişkenlik gösterir. Ayrıca ‌Yataş yatak fiyatları da model ve özelliklerine göre belirlenir. ‌Yataş kampanyaları ve indirimli ürünleri kullanıcılara ekstra avantaj sağlar.

‌Trendyol ile ‌‌Yataş'ın tüm kampanyalarından en avantajlı şekilde faydalanma olanağı mevcuttur.