placeholder
"

Yataş Çift Kişilik Nevresim Takımları

" araması için 120 sonuç listeleniyor
store-ads-placeholder

Farklı Tasarımlarıyla Yataş Çift Kişilik Nevresim Takımları Çeşitleri Trendyol'da!

Sağlıklı ve kaliteli materyalleri sayesinde müşterilerin çokça tercih ettiği Yataş marka ürünler büyük beğeni toplar. Bir çok farklı türde ürünler üreterek müşterilerin beğenisine sunan Yataş, kaliteli ve uzun ömürlü yapısıyla dikkat çeker. Sınırsız renk seçeneği ile satışa sunulan Yataş çift kişilik nevresim takımları birbirinden farklı model ve desenleri ile öne çıkar. Müşteriler tarafından ilgi çeken Yataş ürünleri, kaliteli ve konforlu üretim materyalleri ile tercih sebebi olur. Çılgın fırsat ürünü, büyük fırsat ürünü ve fırsat ürünü kategorilerinden müşteriler için satışa sunulan Yataş ürünleri, dayanıklılığı ile ilgi çeker. Bünyesinde barındırdığı materyaller ile de adından söz ettirmeyi başaran marka, nevresim takımı seçenekleriyle ilgi odağı olur. Üretim esnasında müşterilerin ihtiyaç ve beklentileri göz önünde bulundurulan çift kişilik tasarımlarıyla konforlu kullanım sunar. Sağlık ve konforu tercih eden müşterilerin ilgisini çekmeyi başaran Yataş marka modeller, uzun ömürlü ve kaliteli yapısıyla beğeni toplar. Pamuklu, pamuk polyester, pamuk saten ve mikrofiber üretim materyalleri ile tasarlanarak satışa sunulan markanın nevresim takımları, müşterilerin ilgisini çekerek rakipleri arasından sıyrılmayı başarır. Müşterilerin beklentileri göz önünde bulundurularak üretilen modellerin ebatları da değişiklik gösterir. Her yatak boyuna uygun olarak üretilen nevresim takımları, standart olarak 200 x 220 ölçüleriyle çok satılır. Birbirinden farklı tasarım ve modelleriyle Yataş nevresim takımları çift kişilik ürünlerini yatağınızda kullanabilirsiniz.

Sınırsız Renk Seçenekleriyle Yataş Nevresim Takımları

Sınırsız Renk Seçenekleriyle Yataş Nevresim Takımları

Her tarz ve zevke hitap edebilen tasarım türleriyle dikkat çekmeyi başaran marka, sınırsız renk seçeneği ile müşterileri memnun eder. Müşterilerin beklentileri ve istekleri doğrultusunda titiz çalışmalar sonucunda üretilen Yataş çift kişilik nevresim takımları büyük beğeni toplar. Her tarz ve zevke hitap etmeyi başaran ürünler, tek kişilik ve çift kişilik yataklar için de kullanılır. Sınırsız renk seçeneği bulunan söz konusu ürün, lacivert, gri, siyah, kırmızı, altın, pembe, beyaz, mor, bej, bordo modelleri ile dikkat çeker. Her tarza hitap etmesi açısından birbirinden farklı desenleri bulunan ürün ekru, kahverengi, mavi, sarı ve turuncu renkleriyle de çok dikkat çeker. Kullanıldığı odanın havasını değiştirerek diğer ev gereçlerine uyum sağlayan nevresim takımı çift kişilik Yataş modelleri, her tarza uygun renk seçenekleriyle satışa sunulur. Öte yandan ürün, bünyesinde barındırdığı farklı desenler ile öne çıkar. Bu kapsamda animal print, baskılı, çizgili, kareli, geometrik ve fütüristik desenleriyle dikkat çeken ürün, konforlu ve sağlıklı kumaş türleri ile de büyük beğeni toplar. Zarif dokunuşlarla bezenen desenler sınırsız renk seçeneğiyle desteklenerek göz alıcı tarz yaratılmasına olanak sağlar. Model bünyesinde barındırdığı yüzde yüz saten kumaş sayesinde üzerindeki desenleri göz alıcı renklerle daha dikkat çekici hale getirerek şık bir görünüm sağlar. Tek ve çift kişilik yataklar için farklı ebatlarda üretilerek satışa sunulan ürünler Yataş çift kişilik XL nevresim takımı modelleriyle beğeni toplar. Öte yandan nevresim takımı bünyesinde bulunan doğal iplikler sayesinde yüksek nem emici özelliği terlemeye karşı etkili olur. Bu kapsamda ise çok sayıda müşterinin tercihleri arasında üst sıralara yerleşmeyi başarır. Ayrıca nem emici, uzun ömürlü ve sağlıklı yapısı dışında çift taraflı kullanılabilme özelliği ile de dikkat çeken ürün, farklı renk kombinasyonlarıyla küçük değişiklikler yapmaya imkan tanır. Canlı tasarımı ve göz alıcı kumaşı sayesinde dikkat çekici bir görünüm ortaya koyan ürün, kaliteli ve uzun ömürlü tasarımıyla beğeni toplar. Söz konusu ürüne yatak odanıza yer açarak, eşsiz tasarımların ve şık renklerin tadını çıkarabilirsiniz.

Dikkat Çekici ve Göz Alıcı Yataş Nevresim Takımı Modelleri

Dikkat Çekici ve Göz Alıcı Yataş Nevresim Takımı Modelleri

Kadın ve erkek müşterilerin beğenisini kazanan Yataş marka ürünler, kaliteli, uzun ömürlü ve dayanıklı materyalleri ile öne çıkar. Pamuk, polyester, pamuk polyester ve mikrofiber kumaş dokusuyla ilgi odağı olmayı başaran ürünler, çift taraflı kullanılabilme özelliği ile beğeni toplar. Yüzde yüz pamuk kumaş türünden üretilerek 82 tel dokuma sıklığı kalitesinde olan ürünler müşterilerin ilgisini çeker. Ürün bünyesinde barındırdığı pamuklu, pamuklu polyester ve mikrofiber kumaş türleriyle dikkat çeker. Uzun ömürlü ve kaliteli materyallerin kullanıldığı ürünler müşteriler tarafından beğeniyle karşılanır. Çift taraflı olarak üretilen nevresimin standart ölçüleri 200 x 220 olarak belirlenir. Öte yandan uyum sağlayabilmesi ve sağlıklı kullanım sunabilmesi açısından çarşaf boyutları ise 240 x 260 olarak üretilir. Nem çekmeyen özelliği ile müşterilerin beğenisini toplamayı başaran Yataş pamuk saten çift kişilik nevresim takımı ağartma yapmayan ve ütülenebilir tasarımıyla beğeni toplar. Sınırsız renk seçeneği bulunan ürün, en çok beyaz, gri, ekru ve antrasit rengiyle tercih edilir. Bünyesinde barındırdığı desenleriyle göz alıcı görünüm sağlayan Yataş pike takımı çift kişilik farklı tasarımcılarının yanı sıra renk seçenekleriyle de tarz katar. Öte yandan nem tutmayan ve bu sayede terlemeye karşı kullanım sağlayan ürün, antimikrobiyal modeliyle ilgi çeker. Sağlık ve konforu tercih eden müşteriler tarafından Yataş pamuk saten çift kişilik nevresim takımı antimikrobiyal modelleri çokça tercih edilir. Çift taraflı kullanım imkanıyla ilgi çekmeyi başaran modeller, dört tarafı sarı bilyeli olarak üretilir ve ağartma yapmaya kumaşıyla kolay ütülenebilir. Kaliteli ve uzun ömürlü yapısı sayesinde müşterilerin beğenisini kazanır. Birbirinden şık, göz alıcı tasarımlara sahip nevresim takımı modellerini satın alarak tecrübe edebilirsiniz.

Yataş Ürünleri En Uygun ve Avantajlı Fiyatlarla Satışta

Yataş Ürünleri En Uygun ve Avantajlı Fiyatlarla Satışta

Kaliteli ve sağlıklı materyal yapısıyla ilgi çeken bu ürün, terlemeye karşı özelliğiyle beğeni toplar. Öte yandan çift taraflı kullanılabilme ve 82 tel dokuma sıklığı kalitesiyle ilgi çekmeyi başaran Yataş beyaz çift kişilik nevresim takımı birbirinden farklı renk seçenekleriyle satışa sunulur. Müşterilerin sağlık, konfor ve kalitesinin yanı sıra ihtiyaç ve beklentileri de göz önünde bulundurularak üretilen Yataş çift kişilik nevresim takımı fiyatları ürünün bünyesinde barındırdığı materyallere göre değişiklik gösterir. Bu kapsamda uzun ömürlü ve sağlıklı yapısıyla öne çıkan söz konusu ürünler, fiyatları bakımından da rakipleri arasından sıyrılarak müşterilerin ilk tercihleri arasında girmeyi başarır. Sağlıklı ve verimli bir uyku için vazgeçilmez ürünler arasında yer alan nevresim takımı 52 tel dokuma sıklığı kalitesinde üretilir. Öte yandan kolay kullanım için çarşaflar ihtiyaca göre lastikli ve lastiksiz olarak satışa sunulur. Poly Cotton kumaş özelliği sayesinde nem emerek terlemeye karşı tasarımıyla öne çıkmayı başaran ürün, farklı tasarım ve desenleriyle de şık görünüm sağlar. Nefes alabilen kumaş teknolojisi sayesinde uyku süresince ısıyı dengeleyerek kaliteli uyku imkanı sunar. Böylece sağlık açısından da büyük önem ortaya koyan Yataş modelleri, uygun fiyatlarıyla da ilgi odağı olur. Çift taraflı, terletmeyen ve nem tutabilen özelliği ile sağlıklı uyku sunmayı başaran söz konusu ürün, fiyatları bakımından da öne çıkar. Bu kapsamda çılgın fırsat ürünü, büyük fırsat ürünü ve fırsat ürünü kategorilerinde müşterilerin beğenisine sunulur. Standart olarak 200 x 220 ölçüleriyle üretilerek satışa sunulan Yataş nevresim takımları, pembe, beyaz, antrasit ve mor renkleriyle çokça tercih edilir. Sizler de sınırsız renk seçeneği ve birbirinden şık tasarımlarıyla satışa sunulan Yataş marka modelleri kaliteli ve güvenli alışverişin adresi olan Trendyol aracılığıyla satın alabilirsiniz.