Yataş Athletic Premium Seri Yatak YTSGRPIST-324185

Satıcı : Yataş
Peşin Fiyatına 6 aya varan taksit!
3.795 TL
Koleksiyona Ekle
Ölçü: 90 x 190  (Son 3 ürün!)
90 x 190
Favorilere Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Yataş Athletic Premium Seri Yatak

 • Bu üründen en fazla 3 adet sipariş verilebilir. 3 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanya fiyatından satılmak üzere 5 adetten az stok bulunmaktadır.
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
 • Sponsorlu ürünler reklam niteliğinde olup satıcıları tarafından öne çıkartılmaktadır.

Ürün Özellikleri

 • Renk Beyaz
 • Yatak Cinsi Yaylı
 • Tip Çift Kişilik
 • Renk Beyaz
Şikayet Et

Yataş YTSGRPIST-324185 Athletic Premium Seri Yatak

Yataş Athletic Premium seri 90×190 yatak konforlu bir uyku ürünüdür. Ürün uykuda geçen sürede vücudun dinlenme oranını artırmak ve kişilerin çok daha dinç bir şekilde uyanmasını sağlamak için geliştirilmiştir. Yatak hem tek hem de çift kişilik ölçülere sahiptir. Bu sayede farklı kişiler evlerindeki bazalara uygun olan ölçüdeki Athletic yatağı kolayca satın alabilir. Yatağın sahip olduğu farklı boyutlar sayesinde hem çocuklar hem de ebeveynler tarafından kullanılabilmesi mümkündür. Ürün ayrıca ~ 28 cm yüksekliğe sahiptir. Bu yükseklik serideki tüm yataklar için standart bir ölçüdür.

 • DHT yay sistemi
 • Patentli Celliant kumaş
 • Tek taraflı kullanım

Yataş Athletic Premium Seri Yatak 90x190 Özellikleri

Yataş Athletic Premium Seri Yatak 90x190 Özellikleri

Yataş Athletic Premium seri 90×190 yatak kullanımını avantajlı hâle getiren pek çok özelliğe sahiptir. Ürün farklı işlevlere sahip 11 farklı katmandan oluşur. Bu katmanların her biri yatağın konforunu artırarak kişilerin uykuda geçirdikleri süreye çok daha rahat ve konforlu hâle getirir. Ürünün üst kısmında kullanılan Spacer örme kumaş, sahip olduğu özel dokuma tekniği sayesinde hava alabilen bir yapıya sahiptir. Bu sayede yatak, uyku sırasında cildin hava almasını sağlar. Terlemeyi ve buna bağlı kötü koku oluşumunu önler. Yataş Athletic Premium seri yatak pratik bir kullanım sahiptir. Ürünün tek yönlü kullanılabilme özelliği bulunur. Bu sayede kişilerin belirli aralıklara yatağı çevirmeden kullanabilmesi mümkün olur. Böylelikle kişilerin ağır ve kaldırılması zor yatağı çevirmekle uğraşması gerekmez.

Yataş Athletic Premium Seri Yatak 90x190 Tasarımı Nasıl?

Yataş Athletic Premium Seri Yatak 90x190 Tasarımı Nasıl?

Yataş Athletic Premium seri 90×190 yatak oldukça özel bir tasarım sahiptir. Yatak lacivert ve beyaz renkleri ile son derece şık bir görünüme sahiptir. Ayrıca üzerindeki dalga deseni ile zarif görünmeyi de başarır. Yatağın tasarımında, estetik unsurların yanı sıra kullanımını konforlu hâle getiren çeşitli özelliklere de yer verilir. Yatağın yapımında kullanılan kumaş spor giyim ürünlerinde sıklıkla tercih edilen Celliant’dır. Bu kumaş şık görüntüsünün yanı sıra kişilerin dinlemeleri üzerinde olumlu etkiye de sahiptir. Celliant kumaş sağladığı olumlu özellikler çeşitli testlerle kanıtlanmıştır. Bu kumaş vücudun enerji seviyesini artırarak kasların çok daha hızlı bir şekilde toparlanmasını sağlar. Aynı zamanda vücudun ısısının ayarlanması üzerinde de etkiye sahiptir. Böylelikle uyku sırasında vücut ısısının optimum seviyede tutulmasına yardımcı olan yatak, kişilerin çok daha verimli bir uyku geçirmesini sağlar.

Yataş Athletic Premium Seri Yatak 90x190 Ergonomik mi?

Yataş Athletic Premium Seri Yatak 90x190 Ergonomik mi?

Yataş Athletic Premium seri 90×190 yatak ergonomik yapısı ile dikkat çeker. Ürün kullanım sırasında kişilere benzersiz bir konfor sağlar. Bu sayede kişiler uykuda geçen sürede çok daha iyi bir şekilde dinlenir. Yataş Athletic yaylı yatak patentli tasarımı sayesinde uykuya dalma süresini 15 dakikaya varan oranda kısaltır. Yatak aynı zamanda uykuya doyma oranını da 33 dakika artırır. Bu sayede kişilere her uyku sürecinde 48 dakika süre kazandırır. Bu süre kişilerin hem fiziksel hem de zihinsel dinlenmeleri üzerinde olumlu etkide bulunur. Yataş Athletic yatak aynı zamanda özel bir yay teknolojisine sahiptir. Ürün sahip olduğu DHT teknolojili yaylar sayesinde vücudu iyi şekilde destekler. Bu sayede vücudun konveks noktaları üzerindeki basıncı dağıtır ve kişilerin bel ve omurgalarını destekleyerek vücudun daha iyi dinlenmesini sağlar. Dilerseniz ürünün ergonomik yapısı hakkındaki satın alanların değerlendirmelerini incelemek için Trendyol’da yer alan Yataş Athletic Premium seri yatak 90x190 yorumlarına göz atabilirsiniz.