"

Yaygan

" araması için 638 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Yaygan

1934 yılında kurulmuş bir marka olan Yaygan, "herkesin tarzına uygun çanta modelleri" sloganıyla kullanıcılarına geniş bir çeşitlilikle hizmet verir. Trendyol üzerinden erişebileceğiniz bu modeller arasından ihtiyaçlarınıza en uygun seçenekleri kısa bir süre içerisinde güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Ergonomik özelliklere sahip okul çantaları, çocukların vücut yapısına uygun ürünler kullanmasına olanak tanıyarak ebeveynlerin beğenisini kazanır. Çok sayıda bölme ile tasarlanan kullanışlı çantalar, büyük ve küçük defterleri taşımak için ideal alanlar oluşturur. Yaygan çanta çeşitleri, dayanıklı fermuarları ile içlerinde yer alan kitap ve defterleri korur. Yağmura karşı korunaklı bir yapı taşıyan çantalar, içlerine yerleştirilen materyalleri kuru tutar.

Okul İhtiyaçlarına Kaliteli Çözümler

Trendyol ile erişebileceğiniz Yaygan okul çantası modelleri kız ve erkek çocukların zevklerine uyum sağlayan ürün çeşitleri içerir. Renk ve şekilde gibi özelliklere ek olarak baskılı modellerde yer alan çizgi film kahramanları da çocukların beğenisini kazanır. Sade tasarımlı modeller de minimal bir tarzı yansıtmak için tercih edilebilir. Oldukça hafif olan okul çantaları çocuklarının omurilik sağlığını korumak isteyen ebeveynlerin takdirini kazanır. Çamaşır makinesinde yıkanabilen modeller, belirli aralıklarla temizlenerek daha hijyenik bir kullanım oluşturur. Çocukların sırtına binen yükü akıllı askılık sistemiyle azaltan çantalar bel sağlığının korunmasına katkı sağlar. Asılabilir modeller okullarda yer alan askılara rahatlıkla yerleştirilebilir. Geniş askılık bölümü ile dizayn edilmiş olan çantalar, elde taşıma olanağı da yaratarak çok yönlü bir kullanım sunar. Çocuğunuzun çantasının kol bölümleri dar olduğu için çantayı askılık bölümünden tutarak elinizde taşıyabilirsiniz. Süngerli sırt paneli sırıt desteklerken aynı zamanda terlemeyi de önler. Fermuarlı iç bölmeler cüzdan gibi önemli eşyaların güvenli bir şekilde saklanmasına olanak tanır.

Esnek Kumaş Dokusu

Kumaşları son derece esnek olduğu için tam kapasiteyle rahatlıkla kullanılabilir olan çantalar çok sayıda eşyayı taşıyabilmek için idealdir. Ayarlanabilir kolları çocuğunuzun boyuna göre ayarlayıp sorunsuz bir kullanım yaşatabilirsiniz. Çocuğunuzun boyu uzadıkça kol ayarını pratik bir şekilde değiştirebilirsiniz. Yumuşak pedlere sahip çantalar çocuğunuzun sırtının tahriş olmamasını sağlar. Yumuşak doku yardımıyla sırta binen basınç da azalır. Yaygan çanta fiyatları Trendyol'daki avantajlı indirim ve kampanyalarla bütçeniz için ideal bir seçim yapabilmenizi sağlar. Çocuğunuzun okulda kalem, silgi, uç gibi materyallerini bir arada saklayıp kaybetmemesi için ona Yaygan kalemlik satın alabilirsiniz. Bu sayede tüm yazı gereçlerini yanında bulundurabilir. Çizgi film karakterlerine ilgi duyan çocuklar için geliştirilmiş Yaygan Winx ürünleri ile takım halinde ve uyumlu bir görünüm sunan kullanışlı gereçler satın alabilirsiniz. 

Çekçekli Çantalarla Artan Kullanışlılık

Yaygan çekçekli çanta çeşitleri, düz zeminlerde verimli bir şekilde kullanılabilen tekerleriyle çocuğunuzun yük ağırlığını azaltır. Tek elle kullanılabilen çekçekli modeller çantayı sırta takmaya gerek bırakmadan kullanabilmeyi sağlar. Sert plastik malzeme ile üretilmiş olan tekerler sayesinde zemine takılmadan ve az güç harcayarak dolu bir çantayı yönlendirebilmek çok kolay bir hal alır. Yaygan sırt çantası olarak da kullanılabilen çekçekli modeller ihtiyaç anında hem sırtta hem de elde taşınmaya da uygun özelliklere sahiptir. Plastik çekçek bölümü ayarlanabilen uzunluk seviyesiyle çocuğunuzun boyuna uyum sağlar. Polyester malzeme ile kaplanmış çantalar kalite dikiş sistemleriyle dikkat çeker. Yan kısımlarında bulunan filelerle kullanışlılıklarını artıran Yaygan çanta modelleri suluk taşımayı kolaylaştırır. Günlük su gereksinimini karşılamak için pratik bir çözüm üreten sulukların yanı sıra filelere pet şişeler de rahatlıkla yerleştirilebilir. Geniş iç hacim alanı sunan çanta çeşitlerini yaş gruplarına ve çocuğunuzun ders yoğunluğuna göre tercih edip sipariş edebilirsiniz.