"

Yelek

" araması için 3969 sonuç listeleniyor

Yelek

Kadın ve erkek tüketiciler tarafından sıkça kullanılan yelek çeşitleri, şık bir kıyafet tamamlayıcısı olmayı başarıyor. Eski tarihlerde daha çok erkeklerin kullandıkları yelekler, sonraları kadın giyiminin önemli parçalarından birisi haline dönüşüyor. Günümüzde ise yetişkinler, gençler ve çocuklar için tasarlanan farklı modelleri bulunuyor. Dış giyim ürünü olarak tasarlanan yelekler, şişme yelek seçeneklerinden peluş yelek modellerine kadar pek çok farklı alternatifle üretiliyor. Pratik ve rahat kullanım konforu sunan yeni yelek modelleri; kadın, erkek ve çocuklar tarafından keyifle kullanılıyor. Kışlık ve yazlık yelek modelleri neredeyse her gardıropta yer alıyor. Trendyol ceket ve yelek kategorisi, şık ve spor tasarımlı yelek çeşitlerini sizlere sunarak kolayca alışveriş yapmanıza imkân tanıyor. Kategori ürünlerini hemen incelemeye başlayabilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Yelek Seçenekleri

Yelek markaları tarafından üretilen yelek seçenekleri hem günlük yaşamda hem de sosyal ortamlarda rahatlıkla kullanılıyor. Çok farklı tarzlarda tasarlanan yelek modelleri erkek takım elbiselerinin içinde yer aldığı gibi, tek başına kullanılabilen seçenekler de içeriyor. Seçkin tasarımları, kumaş, renk ve kesim özellikleri ile erkek şıklığına büyük katkı sağlıyor. Dış giyimde sıkça kullanılan şişme yelek modelleri, erkekler kadar kadın tüketiciler tarafından da büyük ilgi görüyor. Kız ve erkek çocukları için üretilen örgü yelek modelleri ise onları hem sıcak tutuyor hem şık görünmelerini sağlıyor. Örgü yelek seçenekleri kadın kullanıcıların da tercih ettikleri yelek tasarımları arasında yer alıyor. Erkeklerin ofis yaşamında ve gece davetlerinde kullanmayı seçtikleri dar kesimli, cepli, önden düğmeli ve dökümlü kumaştan üretilen kısa yelek modelleri çok şık tasarımlar sunuyor.

Öne Çıkan Yelek Modelleri

Erkekler gibi kadınlar da şık yelek modellerini gündüz ve gece kıyafetlerini tamamlamak için kullanıyor. Dantelli, tüylü, kürklü ve deri detaylı yelek modelleri bu amaca hizmet eden ürünleri oluşturuyor. Özellikle tüylü yelek seçenekleri ile peluş yelek modelleri kadınların çok kullandıkları ürünler olmayı başarıyor. Abiye tarzda tasarlanan uzun yelek modelleri gece kıyafetlerini bütünleyen parçalar olarak çok tercih ediliyor. Dantel, saten ve şifon kumaşlarla üretilen düz kesim yelekler de şıklık sunan ürünler olarak ilgi görüyor. Deri yelek seçenekleri ise hem yetişkinlerin hem de gençlerin beğeniyle kullandıkları yelek modelleri arasında bulunuyor. Spor tarzı destekleyen ürünler her yaş grubundan tüketicinin tercih ettiği ürünleri oluşturuyor. Gömlekler, balıkçı yaka kazaklar ve şık tasarımlı tişörtler ile kolayca kombin yapılan spor yelekler, her dönem gençlerin gözdesi olmayı başarıyor. Kalın kumaşlarla tasarlanan uzun yelek modelleri ve triko yelek seçenekleri ara mevsimlerde kullanılan dış giyim ürünleri olarak ilgi görüyor. Şık ve özel tasarımlı bazı yelek modelleri ise tek başına giyilen ürünler arasında yer alıyor. Özel kumaşlardan üretilen ve üzerinde dantel, püskül, payet, pul ve benzeri detaylar bulunduran yakalı ya da yakasız yelek modellerini tek başına kullanmak mümkün oluyor.

Yelek Fiyatları

Ünlü yelek markaları tarafından üretilen yelek modelleri farklı fiyat özellikleri taşıyor. Yelek fiyatları ürünlerin malzemesi, tasarım özellikleri, markası, uzun ya da kısa olması, kullanım amaçları gibi nedenlere bağlı olarak değişim gösteriyor. Abiye yelek tasarımları, spor yelek modelleri, yazlık veya kışlık ürün seçenekleri farklı fiyat aralıkları ile sunuluyor. Yerli ve yabancı markaların ürünleri arasında da fiyat farkları bulunuyor.

Trendyol, ceket ve yelek kategorisinde ünlü markalar tarafından tasarlanan yelek modellerini sizlerin beğenisine sunarak kolayca alışveriş yapmanızı sağlıyor. Seçkin markalara ait olan özgün yelek modellerini inceleyerek tarzınıza uyan modelleri hemen bulabilirsiniz. Trendyol’un ayrıcalıklı fiyat seçeneğinden faydalanarak dilediğiniz ürünü rahatça satın alabilirsiniz.