"

Yemek Masası

" araması için 1014 sonuç listeleniyor

Yemek Masası

Evinizi yuva yapan yükselen yemek kokuları ve bütün aileyi bir araya getiren sofralardır. Bu sebeple yemek masası mutfak mobilyaları arasında ayrı bir öneme sahiptir. Bu önemli unsurun aynı zamanda evimizin dekorasyonu ile uyumlu, kullanımı rahat, şık ve kaliteli olması gerekir.

Evinize Gelen Şıklık

Trendyol'un sunduğu yemek masaları ise bütün bu beklentileri karşılaması amacıyla tasarlanmış olup müşterilerinin beğenisini kazanmak için şıklığı ve konforu bir arada sunar. Geniş renk yelpazesi ve barındırdığı ebat, model, renk alternatifleriyle her ihtiyaca hitap edecek şekilde sunulur. Büyük aileleri de unutmayan Trendyol, 8 kişilik yemek masası modelleri ile hem gelen konuklarınızı rahatlıkla ağırlamanızı sağlar hem de bütün bir ailenin bir araya gelmesine olanak tanır. Kalabalık misafirleriniz ile geçireceğiniz zamanlarda size yer sıkıntısı yaşatmadan geçirdiğiniz zamanı daha keyifli hale getirir.

Kullanılan malzemenin kalitesi sayesinde yemek masanızı uzun süre kullanabilirsiniz. Şıklığı ve zarafeti ile mutfağınızın havasını baştan aşağı değiştirecek birbirinden farklı ve dekoratif tasarımlarla dikkat çeken yemek masaları şık olduğu kadar da konforlu. Uygun boyut ve tasarım tercih edildiğinde çocuklu ailelerin de vazgeçemeyeceği bu şık ve konforlu masaları kullanmak aileler için yemek yemeyi keyifli bir aktivite haline getirir.

Yemek Masası Modelleri

Her zevke hitap eden yemek masalarının çok çeşitli tasarımları mevcut. Dilerseniz mermer görünümü tercih ederek mutfağınızın atmosferini değiştirerek şık bir hava katabilirsiniz. Dilerseniz de ahşap yemek masası tercih ederek masif görünüm ile evinize otantik bir dokunuş yapabilirsiniz. Her tasarımın çeşitli renk, desen ve dokuyla üretilmiş olması evinize en çok yakışacak modeli bulmanızı sağlar.

Farklı modeldeki tasarımlarının yanı sıra boyutlarında da değişiklik arz eden yemek masaları, her evi düşünür. Bütün evlerin büyüklüğüne hitap edebilecek boyutlardaki masaları alıcısına sunan Trendyol, ikiden sekiz kişilik yemek masasına kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip olması ile dikkat çeker.

Oldukça kaliteli malzemelerden üretilen yemek masaları çok uzun yıllar evinizin baş köşesinde kalabilmeyi başarır. Ne kadar uzun süre kullanılırsa kullanılsın kalitesinden ödün vermeyen yemek masaları müşterilerini yarı yolda bırakmaz. Yüzeylerindeki desenlerde silinme ya da solma gibi problemler ile karşılaşılmazken masanın ayakları da sağlamlığı sayesinde uzun süreli kullanımda dahi herhangi bir sorun çıkarmaz. Üstelik üzerine dökülebilecek herhangi bir içecek ve benzeri sıvı masa yüzeyinde kabarmaya sebebiyet vermez ve çok kolay bir şekilde temizlenebilir. Tüm bunları kalitesine borçlu olan yemek masaları, üstlerine düşen vazifeleri en iyi şekilde yerine getirmeyi başarır.

Trendyol'da salon yemek masası ve mutfak yemek masası modelleri kullanıcılara sunulur. Geniş ürün yelpazesi sayesinde evinizin geri kalan mobilyalarına en uygun yemek masası tasarımını seçmeniz Trendyol ile oldukça kolay bir hal alır. Salonunuzun, oturma odanızın ya da mutfağınızın dekoruna uyum gösterecek yüzlerce yemek masası takımı seçeneğini barındıran Trendyol, sizin için en iyisini düşünerek tasarlanan yemek masalarını en kullanışlı halleriyle sunar.

Yemek Masası Fiyatları

Trendyol yemek masası kategorisinde çok sayıda ürün sunduğu için müşteriler çok farklı fiyatlar ile karşılaşır. Yemek masasının büyüklüğü ve yapıldığı malzeme gibi faktörler, yemek masası fiyatlarında değişikliğe sebep olur. Fakat gerek Trendyol'un uygun fiyatları gerekse de sık sık uyguladığı indirimler ile tüketiciler istedikleri yemek masasına kolayca sahip olabilir. 8 kişilik yemek masası fiyatları da Trendyol ile son derece uygun bir hal alır. Bu masaların da fiyatları yapımında kullanılan malzemeye göre değişiklik gösterir.

Trendyol yemek masası modellerine masa kategorisi üzerinden ulaşabilir, hayalinizdeki masaya hemen sahip olabilirsiniz.