"

Yemek Odası Takımı

" araması için 385 sonuç listeleniyor

Yemek Odası Takımı

Yemek odası takımı modelleri klasik, modern, retro, rustik gibi farklı stillerde tasarlanır. Yemek masası, sandalye, konsol ve büfeden oluşan takımları ister bir arada ister ayrı ayrı kullanabilirsiniz. Hem kullanım kolaylığı sağlayan hem de konfor sunan tasarımlar kullanılacağı alanın büyüklüğü de göz önünde bulundurularak seçilmelidir. Salon, mutfak ya da ayrı bir yemek odasında kullanabileceğiniz takımları aynı tarz aksesuarla tamamlayabileceğiniz gibi farklı parçalardan oluşan eşyalarla da kullanabilirsiniz.  

Rustik Tarz Yemek Odaları ile Zamansız Dekorasyon

Modern ile klasiğin birleştiği rustik tarz yemek odası takımlarında, ahşap malzemeden üretilmiş masalar ve konsollar dikkat çekicidir. Ahşabın sıcaklık kattığı tasarımlar salon yemek odası takımı olarak kullanılabilir. Ahşap yemek odası takımı hemen hemen her renkle uyumlu bir görünüm yaratır. Kahve, bej ve yeşil tonlarla öne çıkacak olan modelleri klasik aksesuarla zenginleştirebilirsiniz. İstediğiniz stile uygun yemek odası takımı kullandığınız alanın stiline değişir. Eğer yemek odası takımını salonda kullanacaksınız koltuk ve sehpalarınızla uyumlu olmalıdır. Yine mutfakta kullanabileceğiniz yemek gruplarını mutfak dolaplarına uygun tonlardan seçmeniz dekorasyonunuzun hoş görünmesini sağlayacaktır.

Rustik tarz dekorasyonda ceviz yemek odası takımı ve ağaç yemek odası takımları öne çıkar. Altın ya da gümüş rengi çerçeve ve şamdanlarla süsleyebileceğiniz takımları minimalist aksesuarlarla da tamamlayabilirsiniz. Yemek odasında farklı bir ambiyans yaratmak isterseniz yemek odası duvarını salonun duvar rengine zıt bir renge boyayabilirsiniz. Ağaç yemek odası takımı içerisinde yer alan masaların bacaklarında kullanılan oymalar yemek odanıza büyülü bir hava katar.

Modern Evlerin Vazgeçilmezi Mermer Takımlar

Sade ve yalın çizgilerin hakim olduğu bir dekorasyona sahip iseniz mermer yemek odası takımı tercih edebilirsiniz. Siyah yemek odası takımı için kullanılacağı ortam açık renklerden oluşmalıdır. Eğer koltuklarınız ve duvar renginiz açık ise koyu renk mermer takımlar uyumlu bir görünüm sağlar. Yine mermer sehpalarla tamamlayacağınız tasarımlarda açık renk ya da zıt renge sahip kumaşlarla kaplanmış sandalyeler seçebilirsiniz.

Gri yemek odası takımı canlı renklerle bütünlük yaratır. Kullanacağınız ortamda kırmızı, bordo ve nar çiçeği gibi renkler kullandıysanız gri yemek takımları ile tamamlayabilirsiniz. Yemek odası masa takımı farklı parçalardan oluşabilir. Mermer masayı cam bir büfeyle ya da farklı renkte bir konsolla kullanabilir, kendi tarzınızı oluşturabilirsiniz. Mermer masalar dekora yansıttığı güzellik kadar, sağlamlığı ve kolay temizlenebilir olmasıyla da kullanıcılarının memnuniyetini sağlar. Altın ve gümüş objeler kullanabileceğiniz yemek takımları, asimetrik kesim konsol aynalarıyla da modern bir etki yaratır. 

Country Sıcaklığını Yemek Odanıza Yansıtın

Country tarzı dekorasyonun olmazsa olmazı açık renklerdir. Beyaz, bej gibi ana renkler pastel tonlarla bir arada kullanılarak ferah bir atmosfer sağlar. Evinizde ya da yemek odasını kullanmak istediğiniz mekanda country tarzı oluşturmak isterseniz, beyaz yemek odası takımı tercih edebilirsiniz. Romantik bir tarz yaratmak için beyaz takımları toz pembe ve çağla yeşili sandalyelerle tamamlayabilirsiniz. Çiçek desenlerinin hakim olduğu koltuk takımlarının ve duvar kağıdının olduğu ortamlarda beyaz yemek odası takımlarını seçebilirsiniz. Beyaz takımlar canlı renklerle kullanıldığında enerjik bir hava verir. Country tarzının yarattığı romantik görünümün dışına çıkmak isterseniz beyaz takımları neon renk ve geometrik kesim objelerle kullanabilirsiniz.

Yemek odası takımı fiyatları kullanılan malzemeye ve parça sayısına göre farklılık gösterir. Fonksiyonel özelliklerine göre de farklı fiyat seçenekleriyle sunulan ürünleri aradığınız kullanım özelliklerine göre alabilirsiniz. Birbirinden şık ve kullanışlı yemek odası modellerine yemek odası mobilyası kategorisinden bakabilir, zevkinize uygun olanı seçebilirsiniz.

 

Yukarı Çık