"

Yemek Takımı

" araması için 1501 sonuç listeleniyor

Yemek Takımı

Keyifli bir yemek saatinin yolu, şık bir yemek takımından geçer. Aileniz ve sevdiklerinizle geçirdiğiniz yemek saatlerini daha keyifli bir hale getirmek için tarzınıza uygun en güzel yemek takımları ile sofranızı güzelleştirebilirsiniz. Kalabalık bir aileniz varsa veya çok sık ziyaretçiniz oluyorsa 12 veya 24 kişilik yemek takımlarını değerlendirebilirsiniz. Yalnız yaşıyorsanız veya çok parçalı bir yemek takımına ihtiyacınız yoksa 6 kişilik daha az parçalı yemek takımları arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Bir yemek takımı ile mutfağınızda ihtiyacınız olan pek çok araca sahip olabilirsiniz. Peki bir yemek takımı satın aldığınızda hangi mutfak gereçlerine sahip olabilirsiniz?

Yemek Takımlarında Hangi Ürünler Bulunur?

Satın alacağınız çok parçalı yemek takımlarında, ihtiyacınız olabilecek pek çok parçayı bulabilirsiniz. Bu sayede bir alışveriş ile birden fazla açığınızı kapatmış olacaksınız. Yemek takımı satın alırken ailenizin kaç kişi olduğunu ve evinizde düzenlediğiniz yemek davetlerine gelip giden ziyaretçi yoğunluğunu düşünmeniz gerekebilir. Örneğin 6 kişilik yemek takımı 24 parçadan oluşup içinde 6 adet çorba kasesi, 6 adet pasta tabağı, 6 adet servis tabağı ve 6 adet yemek tabağı barındırabilir. Bir başka 24 parça yemek takımı da 6 adet servis tabağı, 6 adet çukur tabak, 6 adet pasta tabağı ve 6 adet komposto kasesinden oluşabilir. Onlarca markanın birbirinden farklı modelde günlük yemek takımı seçenekleri arasından ihtiyacınıza uygun seçimi Trendyol'dan yapabilir ve seçtiğiniz yemek takımını evinizde keyifle kullanmaya başlayabilirsiniz.

Birbirinden Farklı Çeşit Çeşit Yemek Takımı Trendyol'da

Trendyol, sofra kategorisinde yemek takımlarından oldukça zengin bir ürün skalası barındırıyor. Pek çok markanın en güzel yemek takımı modelleri Trendyol'da sizleri bekliyor. Kişisel zevkinize uygun yemek takımını kolaylıkla bulabilirsiniz. Kaliteli ve minimal çizgilere sahip, şık bir takım arıyorsanız Karaca yemek takımı seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. 12 kişilik yemek takımı ihtiyaçlarınız arasında ise, Kütahya Porselen'nin Bone Olympos 83 parça yemek takımı gibi büyük takımlar ile servis tabağı, çukur tabak, pasta tabağı, kase, çorbalık, çorbalık kapağı, 2 adet tuzluk, 2 adet biberlik, peçetelik, kahve fincanı, kahve fincan tabağı, çay fincanı, çay tabağı ve kürdanlık ihtiyacınızı tek seferde karşılayabilirsiniz.

Sofranızda Sıradışı Bir Görünüm

Klasiklerin dışında daha modern bir görünümden hoşlanıyorsanız, bambu yemek takımı veya kare yemek takımı satın almayı düşünebilirsiniz. Bu takımlar sofranızda alışılmışın dışında, göz alıcı bir görünüm yaratacaktır. Kare yemek takımı satın almak isterseniz pek çok markanın yemek takımı modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Çocuğunuz için yemek yemeyi daha keyifli hale getirmek istiyorsanız ayıcık suratı şeklinde eğlenceli bebek mama setlerini satın alabilir ve çocuğunuzun yemek saatini iple çekmesini sağlayabilirsiniz. Yemek takımı fiyatları kaç kişilik olduğuna ve içerisinde kaç parça bulundurduğuna göre değişkenlik gösterir. Aldığınız yemek takımının baskısı gibi etmenler de fiyatı etkileyebilir. Ayrıca satın aldığınız yemek takımının materyali, görüntüsü ve markası da fiyatını değiştiren etkenlerden bazılarıdır. Siz birbirinden farklı yemek takımı modellerini inceleyebilir, beğendiğiniz desen, renk ve modeldeki yemek takımını seçip uygun fiyatlarla kolayca satın alabilirsiniz.

Hem sizin için, hem sevdikleriniz için keyifle ve güvenle yemek yiyebileceğiniz; kaliteli, şık ve bütçenize uygun yemek takımı modellerini Trendyol'da bulabilirsiniz. Siz de kişisel zevkinize ve evinizin ihtiyacına en uygun yemek takımını, onlarca farklı markanın sayısız yemek takımı modelleri arasından seçebilir, kolayca sepetinize ekleyip satın alabilirsiniz. Aileniz ve sevdikleriniz ile uzun, keyifli yemek saatleri için aradığınız yemek takımını Trendyol'un sofra kategorisi altında bulabilirsiniz.

Yukarı Çık