"

Yeşil Kundura

" araması için 24481 sonuç listeleniyor
Yeşil Kundura aramanız için ürün bulunamadı. Aşağıdakiler ilginizi çekebilir.

Yeşil Kundura

Yeşil Kundura, Türk ayakkabı sektörünün önde gelen firmalarından biri olarak adından sıkça söz ettirmeyi başarabilen bir şirkettir. Her zamanın modaya uygun ayakkabılar üreten Yeşil Kundura, her türlü taleplerinizi karşılayabilecek nitelikte ürünler tasarlıyor. Kalitesinden ve misyonundan ödün vermeden yoluna devam ederken aynı zamanda dünyanın önde gelen markalarıyla iş birliği yapıyor. Dünyanın dört bir yanında kurduğu güçlü yapısı sayesinde giderek büyümeye devam ediyor. "Herkesin ayakkabı markası" vizyonuyla üretimlerine devam eden Yeşil Kundura, üretim kadar dağıtım sektörüne de yön veren önemli markalardan biridir. Üretim ve dağıtım sektörünü bir araya getirip vizyonuna ve misyonuna uygun hareket ederek hem Türkiye'de hem de dünya çapında markanın adını ayakkabı sektöründe daha da üst seviyelere çıkarıyor.

Yeşil Kundura Tarihi

Temelleri Yeşil Kardeşler'in açtığı ilk ayakkabı atölyesinde, 1948 yılında atılan Yeşil Kundura, 1960 yılında ilk fabrikasyon üretime başlayarak sektöre iddialı bir giriş yapıyor. Fabrikasyon üretime başladıktan sonra büyük çaplı üretimler yaparak adından ve kalitesinden söz ettirmeyi başarıyor. Her dönemin modasına göre ayakkabı, bot, çizme ve çeşitli ayakkabı ürünleri üreten Yeşil Kundura, sektörde yaptığı işlerle birçok ilki hayata geçirerek adından söz ettirmeye devam ediyor. 1980'li yıllarda mağaza zincirleri kurarak sektördeki ağını giderek genişleten Yeşil Kundura; Hush Puppies, Cat, Harley Davidson, Sebago gibi dünya devi markalarla çalışmaya başlıyor. Bu çalışmalarla Türk ayakkabı sektörünü tüm dünyaya tanıtarak misyonunu daha da genişletmeyi başarıyor. Türkiye Ayakkabıcılar Sanayi Derneği ve Türkiye Ayakkabı Sektörü Araştırma Geliştirme ve Eğitim Vakfı'nın kurucu üyeleri arasında yer alan Yeşil Kundura'nın dünyanın çeşitli yerlerinde güçlü bir yapısı bulunuyor.

Yeşil Kundura Ürün Çeşitleri

Hem kadınlar hem de erkekler için Yeşil Kundura ayakkabı modelleri bulunuyor. Modanın gerektirdiği şekilde ayakkabılar üreten Yeşil Kundura'nın bot, çizme, kundura ayakkabı, terlik, sandalet, babet gibi ayakkabı çeşitleri de var. Her mevsim giyebileceğiniz çeşitli modellerde ayakkabılar üretiyor. İhtiyacınız doğrultusunda ve rahat bir şekilde kullanabileceğiniz ayakkabılar tasarlayan Yeşil Kundura'nın ayakkabı dışında çanta çeşitleri de var. Yeşil Kundura bot, sandalet, çizme gibi ayakkabı modelleri üretse de, omuz ve sırt çantası gibi modellere de yer veriyor. Çanta üretimleri ağırlıklı olarak kadınlar için yapılıyor. Ancak ayakkabıların üretimi hem kadınlar hem de erkekler için çeşitli modellerde gerçekleştiriliyor.

Rahatlığı ve Konforu Yeşil Kundura ile Yaşayın

Ayakkabıların rahat ve kullanışlı olması hepinizin ihtiyaç duyduğu önemli bir detaydır. Yürürken ayaklarınızı hafif hissedebileceğiniz ve rahat hareket ettirebileceğiniz ayakkabılara ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Yeşil Kundura da rahatınızı ve konforunuzu en üst seviyeye çıkaracak nitelikte ayakkabılar üretiyor. Yeşil Kundura'nın çeşitli ayakkabı modelleriyle yürürken ayaklarınızı hafif hissedebilir, adımlarınızı daha rahat bir şekilde atabilirsiniz. Ağır ayakkabı modelleri olarak bilinse de, Yeşil Kundura erkek bot çeşitleri, ayaklarınızın daha rahat hareket etmesini sağlayabilecek özelliktedir. Ayağınızı tamamen kavrayan ve hafifliğini ayağınıza yansıtan özelliğiyle tercih edebileceğiniz kaliteli bir üründür.

Yeşil Kundura Fiyatları

Yeşil Kundura'nın fiyatları, ürünlerin modellerine ve özelliklerine göre farklılıklar gösteriyor. Modaya uygun modeller ürettiği için moda olan ayakkabı modelleri daha yüksek fiyatlardan alıcı bulurken daha az tercih edilen ve kullanım sıklığı az olan ayakkabı modelleri de daha düşük fiyatlardan alıcı bulabiliyor. Trendyol'un çeşitli zamanlarda düzenlediği kampanyalarla Yeşil Kundura'nın her ayakkabı modelini daha uygun fiyatlara alabilirsiniz. Yeşil Kundura'nın kadınlar için özel olarak ürettiği omuz ve sırt çantalarının fiyatları daha uygun seviyelerde yer alıyor. Ancak çantanın özellikleri de yine fiyatları üzerinde az da olsa değişiklikler yaratabiliyor. Hem ayakkabı modellerini hem de çanta çeşitlerini Trendyol'da uygun ve indirimli fiyatlara bulabilirsiniz.

Yukarı Çık