Yetkin Home Ayak Tırnak Çıkartıcı Metal Tırnak Batık Mengenesi Aleti Aparatı STC-1282-11030

Satıcı : Papiş Shop
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Yetkin Home Ayak Tırnak Çıkartıcı Metal Tırnak Batık Mengenesi Aleti Aparatı

Geri Bildirim Ver
  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • Ayak tırnakları pekçok nedenle batabilir, genetik yatkınlık, aşırı terleme, rahatsız edici ayakkabılar, yanlış kesme, pedikür bu nedenlerden sadece bazılarıdır. Her yaşta olabilen ve ağrı, şişlik, sekonder enfeksiyon gibi tablolara yol açabilen bu durum, en sık ayak baş parmak tırnaklarında görülmektedir. Kadınlarda topuklu ve sivri burunlu ayakkabılar, erkeklerde geniş gözükmesine rağmen sert bot ve ayakkabılar bu durumu kötüleştirmektedir. Tırnakların çok kısa kesilmesi de tırnak batması için bir risk faktörüdür. Bunun dışında pedikür ve bakım sırasında tırnak kenarlarının derin u şeklinde törpülenmesi, kesilip koparılması batıklara yol açan faktörlerdendir. Batık tırnak çıkartıcı aparat ürünü sayesinde tırnak batmalarını cerrahi müdahaleye gerek kalmadan evinizde tedavi edebilirsiniz. Batık tırnak çıkartıcı aparatı nasıl kullanırım ? 1-Işleme başlamadan önce ayağınızı 5 dakika sıcak suda tutarak tırnağınızın yumuşamasını sağlayın. 2-Batık tırnak çıkartıcı aparatın 2 kancasını tırnağın uç kısımlarına geçirin ve vidayı yavaşca sıkarak tırnağın düzelmesini sağlayın. Dikkat: vidanın hızlı çevirilmesi tırnağa zarar verebilir, kullanım konusunda dikkatli olunuz. 3-Eğer tırnağınız çok derine battıysa, tek seansta düzeltmek için zorlamayın duruma göre 3-4 seans uygulayınız. 4-Tırnağınızı düzelttikten sonra işlemin etkili olması için saç kurutma makinası ile tırnağın eski sertliğe kavuşmasını sağlayınız. 5-Tırnağı düzelttikten sonra ayakkabı giymeden önce boşluklara pamuk tıkayabilirsiniz. Batık tırnak çıkartıcı aparat paket içeriği 1 adet batık tırnak çıkartıcı aparat
  • Bu üründen en fazla 25 adet sipariş verilebilir. 25 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • Bu ürün indirim kampanyasına dahil değildir.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
Geri Bildirim Ver