Yücel Fıstıkçılık Kabuklu Çiğ Antep Fıstığı (ağaç Altı) 1 Kg. (1.kalite) 27441121112

Sepette İndirimli
137,08 TL
(137,08 TL / Kilogram)
Koleksiyona Ekle
Favorilere Ekle

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Yücel Fıstıkçılık Kabuklu Çiğ Antep Fıstığı (ağaç Altı) 1 Kg. (1.kalite)

  • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
  • ??Kendi Tarlalarmızdan Topladığımız Ürünlerdir ??KENDİ TESİSLEİRMİZDE EL DEĞMEDN İşleyip Paketlenmiştir ??1. Günde 10-12 adet yenilen iç antepfıstığı,vücudun günlük yağ ihtiyacını karşılayabilmektedir. 2. 100 antep fıstığı vücudun günlük protein,vitamin B1 ve fosfor ihtiyacının %35”ini karşılayabilmektedir. 3. Antep fıstığında kolestrol yoktur Kandaki kolesterol seviyesini düşürür. Kroner kalp hastalığının riskini azaltır. 4. Antep fıstığı protein yönünden 2 kat,fosfor yönünden 4 kat sığır etinden daha üstündür 5. Vitamin E,B ve C komplexince zengindir. 6. Antepfıstığı şeker hastalığında (Diabete Mellitus)kullanılabilir 7. 100 gr antep fıstığında 4.0 gr posa bulunur.Posa miktarı yönünden pirinç, patates ve buğday (0.3 gr) dan daha üstündür 8. İnce bağırsakta glikoz emilimini azaltır ve kan şekerinin yükselmesini önler. 9. Yapısındaki lipitlerin çoğunluğu monounsature yağ asiti içerdiğinden(35 g), kan şekerini yükseltme (Glisemik indx) yönünden buğdaydan daha az riske sahiptir 10. Kalp İçin Antep fıstığı kalp sağlığını korumada önemli bir ilaç vazifesi görür 11. Hastalıktan Sonra Antep fıstığı nekahet dönemlerinde de vücudumuzun dostudur. Bir terkip içinde veya tek başına tüketilen fıstık, nekahet dönemin rahat ve kısa sürmesini sağlar, bünyeyi dirençli hale getirir 12. Akciğer için iyi bir iltihap temizleyicidir. Göğsü yumuşatır, ağrılarını hafifletir, öksürüğün geçmesine yardımcı olur
  • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adetin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar.
  • Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
  • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
Şikayet Et