"

Yüksek Bel Jean

" araması için 24496 sonuç listeleniyor

Yüksek Bel Jean Modelleri Trendyol'da!

Yüksek Bel Jean

Kot pantolonlar, onlarca yıldır günlük moda anlayışının olmazsa olmaz parçalarından biri olarak kabul edilir. Rahatlığının yanı sıra, çeşitli tarzlara kolay ayak uydurabilmesi ile zamanla “jeans” olarak adlandırılan kot pantolonlar, günlük şıklığı sağlamada en önemli parçalardan biridir. Son yıllarda modern nostalji olarak anılan moda anlayışının geri gelmesi ile, yüksek bel jean modellerinde de talep gittikçe artmıştır. Bu talep artışı ile birlikte gelen çeşitli modeller ile artık her zevke uygun yüksek bel jean modelleri bulmak mümkündür. Kendi içinde çeşitli modellere ve renklere ayrılan yüksek bel jean modelleri, kadın erkek fark etmeksizin günlük kombinlerin kurtarıcısı oluyor. 70’ler ve 80’lerde çokça tercih edilen bu modeller, günümüz modasında da kullanılmaya başlanması ile sokak rahatlığı ve ofis şıklığını bir araya getiriyor. Her vücuda uyumlu olması sayesinde şık görüntüsünü bozmayan yüksek bel jean modelleri, rahatlığıyla da kullanıcısını memnun ediyor. Sahip olduğu birçok avantajın yanı sıra çeşitli renklerde ve modellerde bulabileceğiniz yüksek bel jean çeşitleri ve çok daha fazlası için Trendyol’a göz atabilirsiniz.

İddialı Yüksek Bel Jean Kombinleri

Kendi içinde farklı çeşitlere ayrılan yüksek bel jean modelleri, özellikle genç kesime ve rahatlığından vazgeçemeyenlere hitap ediyor. Kadınlar arasında günlük parçalar ile kombinlenen yüksek bel jean çeşitleri, ister günlük hayatta ister de ofiste tarzınızı yansıtmanıza yardımcı oluyor. Her tarza uygun parçalar ile uyumlu olan yüksek bel jean çeşitleri, kombininize ayrı bir şıklık katıyor. Kadınların en çok tercih ettiği modellerden biri olan yüksek bel skinny jean modelleri, ister spor ister de klasik tarz parçalar ile kombinlenebiliyor. Sokak tarzının yanı sıra son zamanlarda ofis şıklığını sağlamak için de sıklıkla kullanılan yüksek bel skinny jean modelleri, spor ayakkabılar ile kombinlenebildiği gibi topuklu ayakkabılarla da oldukça şık duruyor. Topuklu ayakkabı ile tercih edilen jean modellerinin paça boylarının kısa olması gerektiğini belirten moda severler, klasik rahatlığı bu şekilde yakalayabiliyor. Klasik tarzından vazgeçemeyenlerin tercihlerinden biri olan yüksek bel geniş paça jean modelleri ile tarzınızı konuşturabilirsiniz. Yüksek bel İspanyol paça jean modelleri paçalarının geniş, kalça kısımlarının dar olmasıyla öne çıkıyor ve her mevsim kullanılabiliyor. Gömlekler ve kısa kazaklar ile oldukça uyumlu kombinler oluşturulabilen geniş paça yüksek bel jean modelleri, iddialı ve şirin görünmek isteyenler için vazgeçilmez parçalardan biri oluyor. Kombinlenmesi en zor jean modellerinden biri olan geniş paça jean çeşitleri, spor tarz üstler ile pek de uyumlu olmayabiliyor. Bunun yanı sıra örme kazaklar ve salaş bluzlar ile çok şık bir görüntü sağlanabilen geniş paça jeanler, yaz kış fark etmeksizin hem mevsim trend olmayı başarıyor. Geniş paça modeller ile topuklu ayakkabı kullanıldığında klasik ve şık bir görüntü oluşurken, spor ya da düz tabanlı ayakkabılar tercih edildiğinde günlük bir kombin oluşuyor. İspanyol paça yüksek bel jean modellerini tercih edenlerin dikkat etmesi gereken bir nokta ise, paça boyu uzunluğu. Kombinde daha şık bir görüntü yakalamak için geniş paçalı jeanlerin paçasının kesinlikle ayakkabıdan kısa olmaması gerekiyor. Bunun yanı sıra, her yaş grubu tarafından sıklıkla tercih edilen geniş paça jean modelleri, dolapların olmazsa olmaz parçalarından biri olarak görülüyor.

Tüm Zamanların En Sevilen Yüksek Bel Jean Modelleri

Rahatlığın ve şıklığın simgelerinden biri olan yüksek bel mom jean çeşitleri, günlük kullanımda en sık tercih edilen yüksek bel jean modellerinin başında yer alır. Adını annelerin rahatlığı sevmesinden dolayı geçmiş yıllarda sıkça tercih etmesinden alan mom jean çeşitleri, şık yapısı ve rahat tasarımlarıyla son zamanların en çok satan pantolon modellerinin başında gelmelerini sağlamıştır. Yüksek bel mom jean pantolon modellerinin en sık kombinlendiği parçalar arasında örme kazaklar ve trikolar gelir. Aynı zamanda spor ayakkabılar ve botlar ile oldukça sade bir kombin elde edilmesinin üzerine son yıllarda popülerleşen mom jean modelleri, yediden yetmişe herkesin günlük favori kıyafetleri arasında yerini almıştır. Bol jean çeşitleri arasında en çok tercih edilen bir diğer model ise yüksek bel boyfriend jean modelleridir. Spor parçalar ile kombinlenen boyfriend jean modelleri genellike yırtık desenleri ve kıvrılmış paçaları ile öne çıkar. Mom jean ile aralarındaki en büyük fark ise mom jean modellerinin kalça kısmı dar iken, boyfriend jean modellerinin belden paçaya kadar aynı genişlikte olmalarıdır. Boyfriend jean modellerinin en çok kombinlendiği parçaların başında bol tişörtler gelir. Bel kısmının bolluğundan dolayı bazı tarzlara uygun olmaması durumundan, yalnızca spor ve günlük tarzda tercih edilen boyfriend jean modeller, son zamanlarda oldukça popülerleşmiştir. Boyfriend jean modellerin erkek kullanıcılar için kullanılan adı ise straight fit jean çeşitleridir. Yüksek bel straight fit jean modelleri, erkekler arasında günlük kullanımda en sık tercih edilen modellerdir. Bol tasarımı ile bele oturan yapısı sayesinde rahatlığı ve şıklığı birleştiren bu modeller, sokak tarzını en iyi yansıtan jean çeşitlerinden biridir. Çeşitli renkler ve tasarımlar ile üretilen bu modeller, botlar ve düz tabanlı ayakkabılar ile kombinlenerek oldukça şık bir görüntüye sahip olabilir. Outdoor aktiviteleri ya da yürüyüş aktiviteleri için sıklıkla tercih edilen bu modeller vücudu sıkmayarak rahatlamasını sağlarken tarz görünümünden ödün vermez.

Yüksek Bel Jean ile Her Daim Şık

80’ler modasını günümüze taşıyan yüksek bel pantolonların modelleri arttıkça kullanım alanları da artıyor. Günlük kullanımda en çok yüksek bel mom jean modelleri ve boyfriend modelleri gibi daha salaş ve rahat modeller tercih edilse de ofis şıklığını yakalamak isteyenlerin tercihi skinny jean çeşitleri olarak göze çarpıyor. Yüksek bel jean modelleri kolaylıkla crop top üstler ile kombinlenebildiğinden, her türlü tarza hitap eder. Alışverişe giderken de tercih edilebileceği gibi, iş yerinde de sıklıkla kullanılır. Genelde ofis şıklığı yakalanmaya çalışılırken topuklu ayakkabılarla desteklenen yüksek bel jean modelleri, giyiminize modern bir hava katar. Aynı zamanda ceketler ile de sıklıkla tercih edilen bu modeller, klasik havanızı bozmadan rahatlığı yakalamanızda yardımcı olur. İş yerlerinde giyilen blazer ceketler ile kombinlenen en ideal pantolon modellerinden biri olan önüdüğmeli yüksek bel jean çeşitleri, kombininize ciddiyet katarak rahatlığınızdan ödün vermemenizi sağlar. Beyaz, gri, lacivert jean yüksek bel modelleri iş hayatında en sık tercih edilen modellerden biridir. Bunun yanı sıra, çeşitli kalınlık ve desenler ile üretilen yüksek bel jeanleri ister yaz ister kış güvenle giyebilirsiniz. Bohem ve vintage giyinmeyi seven biriyseniz yüksek bel vintage jean modellerine göz atabilir, tarzınızı konuşturabilirsiniz. Vintage modellerin günümüzde tekrar popüler olmaya başlamasıyla birlikte kullanımı oldukça yaygınlaşan mom jean çeşitleri, genellikle bomber ceketler ya da spor kıyafetler ile kombinlenmektedir. Çeşitli ve nostaljik desenli tasarımlarıyla sizleri bekleyen vintage yüksek bel jean çeşitleri, tarzınızı her ortamda yansıtmanıza olanak sağlar. Günlük hayattan özel günlere kadar her türlü aktivitede tercih edebileceğiniz yüksek bel jean pantolonlar ile şık ve havalı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Vücut Tipine Göre Yüksek Bel Jean Kullanımı

Vücut tiplerinin farklı olması, pantolon çeşitlerinin üzerinizde farklı durmasını sağlar. Bu nedenle her çeşit pantolon her vücut tipine yakışmayabilir. Jean pantolon modellerinde de çeşit arttıkça hangi pantolonun hangi vücut tipine uygun üretildiğini anlamak hayli zorlaşmıştır. Dikkat etmeden yaptığınız bir tercih, jean pantolonun üzerinizde pot ya da dar durmasına yol açabilir. Memnuniyeti garanti etmek için vücut tipinizi öğrenmek ve jean seçimlerini buna göre yapmak çok önemlidir. Vücut tipleri armut, kum saati, üçgen vb. sınıflandırmalar ile maddelere ayrılır. Armut vücut tipine sahip olan kişilerin tercihlerini mom jean ya da boyfriend jean modellerinden yana kullanmaları daha faydalı olacaktır. Bol kesimleri ile rahatsız olduğunuz basen çevresini saklayabilir, daha düz bir görünüm elde edebilirsiniz. Kum saati vücut tipine sahipseniz tercihinizi yine mom jean ya da skinny fit yüksek bel modellerinden yana kullanabilirsiniz. Sahip olduğunuz kıvrımları belirgin bir şekilde yansıtmak istiyorsanız, bel bölgesi ve paçaların dar olduğu modeller arasında seçim yapmak, mantıklı bir tercih olacaktır. Vücudunuz dikdörtgen bir şekle sahipse ve bu durumdan rahatsızsanız, geniş paçalı yüksek bel modellerden tercih etmek, vücudunuza kıvrımlı bir görünüm vermenin yanı sıra, sizi ince gösterecektir. Hemen hemen her türlü yüksek bel jean çeşitlerini tercih edebilecek vücut şekli, elma vücut olarak tanımlanır. Üçgen vücuda sahip kadınların da İspanyol paça yüksek bel modellerinden tercih etmeleri tavsiye edilir. Bunun yanı sıra erkeklerde yüksek bel jean tercihi yapılırken, bele tam oturan modeller rahatlığı açısından sıklıkla tercih edilmektedir. Dar jean modelleri pek fazla tercih edilmezken, straight fit olarak adlandırılan düz kesim jean modelleri son zamanların en çok satan erkek yüksek bel jean çeşitlerinin başında gelmektedir.

Yüksek Bel Jean Avantajları

Yüksek bel jean kullanımının sağladığı yararlar ve avantajlar saymakla bitmez. Günümüz modasında oldukça büyük bir yer kaplayan yüksek bel jean çeşitleri, farklı tasarımları ve çeşitli renkleriyle her kadının dolabının olmazsa olmazlarından biri. Bu modelleri sıradan jean modellerine göre daha avantajlı kılan birkaç özellik mevcuttur. Bu özelliklerden biri yüksek bel jean çeşitlerinin bel bölgesini olduğundan çok daha ince göstererek istenmeyen göbeği saklaması. Çoğu kadın tarafından bu yüzden sıklıkla tercih edilen yüksek bel jean modelleri, günlük hayatın kurtarıcısı haline geldi. Yüksek bel jean modellerinin sağladığı bir diğer avantaj ise kalça bölgesini toparlayarak şekilli bir görüntü ortaya çıkarmalarıdır. Basenlerden yaptıkları baskı sayesinde hem rahat bir kullanım sağlarken hem de kalça bölgesinde toparlayıcı olmaları, yüksek bel jean çeşitlerini adeta vazgeçilmez kılıyor. Rahat hareket etmeye olanak sağlayan tasarımları ile günlük aktivitelerinizi kolayca yapabilirsiniz. Aynı zamanda fazla kiloları saklarken şık görünümünden ödün vermeyen bu model sayesinde istediğiniz kum saati görünümüne kavuşabilirsiniz. Bacakları ince göstermesi nedeniyle sıklıkla tercih edilen İspanyol paça yüksek bel jean modelleri, aynı zamanda kısa boyluların boyunu uzun göstermesi ile de sıklıkla tercih ediliyor. Bunun yanı sıra, ekstra yüksek bel jean olarak adlandırılan ve düğmesi göbek deliğinin neredeyse üstüne kadar çıkabilen jean çeşitleri de oldukça revaçta. Bu model sayesinde her türlü kilonuzu kolaylıkla saklayabilecek ve rahatlığınızdan ödün vermeyeceksiniz. Son yılların kadınlar tarafından en çok tercih edilen modellerinden olan ekstra yüksek bel pantolonlar, crop top bluzlar ve kazaklar ile kombinlendiğinde ortaya son derece memnun edici görüntüler çıkıyor. Kolay kullanımının yanı sıra temizlenmesi de ekstra bir uğraş gerektirmeyen yüksek bel jean çeşitlerini yıkarken kumaşının kalınlığına dikkat edilmesi gerekir. Kalın kumaşa sahip pantolon çeşitleri yıkamadan sonra çekme yapabileceğinden, daha düşük derece sıcaklıklarda yıkanmalıdır.

Tarzınızdan Ödün Vermeyin

Özellikle kadınlar tarafından her türlü ortamda sıklıkla tercih edilen yüksek bel jean kombinleri, her tarza uygun modelleri ile dikkat çekmeyi başarıyor. Günlük hayatta tercih edilmesinin yanı sıra, iş yerlerinde ve hatta özel davetlerde bile doğru kombin ile sıklıkla kullanılan yüksek bel jean çeşitleri, tarzından ödün vermeyenlerin kurtarıcı parçalarından biri. Küçük dokunuşlar ile her ortama uygun kombinler hazırlayabileceğiniz bu parçalar ile gece gündüz farketmeksizin her türlü ortama girebilirsiniz. Ofis şıklığı ile sokak stilini birleştirmek isteyenlerin tercihlerinden biri olan jean parçalar, her türlü tarza hitap edebilmesinin yanı sıra, kolay kombinlenebilmesi ile de ön plana çıkıyor. Son zamanların en popüler jean kesimlerinden biri olan boyfriend jean modelleri, tişörtler ile kombinlendiğinde rahat ve havalı bir görünüm ortaya çıkıyor. Aynı zamanda bol paça jean çeşitleri de deri ceketler ile birleştirildiğinde son derece tarz bir kombin oluşturuluyor. Kış aylarının olmazsa olmazı kürkler ile kombinlenen İspanyol paça jean modelleri, nostaljik şıklığı günümüze taşıyor.Klasik davetlerde tercih edebileceğiniz yüksek bel likralı jean çeşitleri ile modern şıklığı ve rahatlığı birleştirebilirsiniz. Aynı zamanda yüksek bel kısa paça jean çeşitleri ile kombinleyeceğiniz stiletto model ayakkabılar ile hem boyunuzu uzun gösterebilir, hem de ideal şıklığı yakalayabilirsiniz. Günlük kullanımda en sık tercih edilen modellerden olan mom jean çeşitleri ile topuklu botları kombinleyip rahat ama havalı bir tarz yakalayabilirsiniz. Boyfriend jean tasarımlarından size en uygun olanını bulup, farklı kombinlere imza atabilirsiniz. Yaz gecelerinin vazgeçilmezi olan etekler ile jean tarzı birleştiğinde ortaya çıkan yüksek bel jean etek çeşitleri ile klasik şıklığı denim tarzıyla bir araya getirebilirsiniz. Aynı zamanda yüksek bel jean şort modelleri ile rahatlığı yakalayabilir, güvenle hareket edebilirsiniz. Yaz aylarında hareketli ortamların olmazsa olmazlarından olan jean şortlar ile havalı olmak artık mümkün. Konserlerde, eğlenceli ortamlarda rahat hareket edebilmenin yanı sıra havalı tarzınızı konuşturmak için jean şort modelleri tam size göre. Her ortama uygun bir jean modeli bulabilir, tarzınıza en uygun biçimde kombinleyebilirsiniz.

Yüksek Bel Jean ile İdeal Rahatlık

İş hayatında hep düşlediğiniz rahat kombinlere kavuşmak artık sizin elinizde. Çeşitli yüksek bel jean modellerinden en beğendiğinizi seçip uygun parçalar ile kombinlemeye başlayabilirsiniz. Genellikle kısa bluzlar ile kombinlenen yüksek bel jean çeşitleri, kısa ceketler sayesinde görünümünü tamamlıyor. Yaz aylarının vazgeçilmezi olan crop top tişörtler ile en uyumlu kombinler yüksek bel jean modelleri ile hazırlanıyor. Kadınların beğenisini kazanmasının yanı sıra, erkekler arasında da oldukça popülerleşen yüksek bel jean modelleri, rahatlığından ödün vermeyenlerin bir numaralı tercihi. Zamanla adını modele vermeyi başaran annelerin en çok tercih ettiği modellerden biri olan mom jean pantolonlar hareket kabiliyetinizi sınırlamadan sizi gün boyu rahat ettiriyor. Bel kısmında daralan yapısı sayesinde beliniz ince görünürken vücudunuz şekil alıyor. Kısa boyluların bir numaralı tercihi olan yüksek bel kısa paça jean pantolonlar, topuklu ayakkabılar ile kombinlendiğinde uzun ve ince bir görünüm yaratıyor. Boyu uzun göstermesinin yanı sıra vücudu da incelten yüksek bel pantolonlar ile her yere uygun kombin yapabilirsiniz. 1980’ler modasını günümüzde yeniden canlandıran bu pantolonlar ile tarzınızı konuşturabilirsiniz. Size en uygun modeli bulmak için Trendyol’dan yüksek bel jean modellerine göz atabilirsiniz.