"

Yumoş

" araması için 207 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Yumoş

Çamaşırların yıkandıktan sonra daha kısa sürede kurumasını, daha yumuşak hâle gelmesini ve uzun ömürlü olmasını sağlayan Yumoş, 1970 yılında dünyanın farklı ülkelerinde başladığı serüvenini, 1983 yılından bu yana Türkiye’de sürdürüyor. Sevimli maskotu sayesinde 7’den 70’e herkesin tanıdığı ve sempati duyduğu markalardan biri olan Yumoş yumuşatıcı alanındaki uzmanlığı ve belirli aralıklarla yenilediği ürün çeşitliliğiyle beğeni topluyor. Yalnızca yumuşatıcı üretmeyen; aynı zamanda giysilerin mis gibi kokularının daha uzun sürmesini mümkün kılan spreylere de imza atan marka, ürünlerini kategorilere ayırıyor: Standart yumuşatıcılar,  Yumoş ‌Extra Tek Çiçek, ‌Yumoş ‌‌Extra, ‌Yumoş ‌Extra ‌Perfumes ‌‌Deluxe, ‌Yumoş ‌Extra Ekonomik Paket, ‌Yumoş giysi spreyi, oda ve çamaşır kokuları, ‌Yumoş çeşitleri içerisinde yer alıyor. ‌Yumoş fiyat noktasında da tüketicilerin bütçesini zorlamıyor. Tercih edilen ürüne göre ‌Yumoş yumuşatıcı fiyatı ve sprey çözümü fiyatı farklılık gösteriyor.

Çamaşırları Koruyan ‌Yumoş Yumuşatıcı Çeşitleri

Çamaşırlarındaki mikro düzeydeki yıpranmaları engellemek isteyenlerin ve yıkama sonrasında yıkadığı tüm giysilerinin ferahlatıcı kokulara sahip olmasını arzu edenlerin vazgeçilmezi hâline gelen ‌‌Yumoş, yumuşatıcıların sunduğu tüm özellikleri fazlasıyla taşıyor. Giysilerde yumuşaklık hissi, giyilen giysinin cildin hava almasını kolaylaştırması, statik elektriğin oluşmasını engelleme, giysilerin yıkama sonrasında hızlı kuruması ve kolay ütülenmesi, kırışmayı önleme ve daha birçok özellik, ‌Yumoş çözümleriyle elde edilebiliyor. Çamaşır makinesinin yumuşatıcı bölmesine kullanım talimatlarında belirtilen ölçülerde eklenerek kullanılabilen ‌‌Yumoş, ürün çeşitliliğiyle tüketicilerin beklentilerini karşılıyor.

‌Yumoş mavi renkli "Bahar Tazeliği" adlı standart yumuşatıcısıyla ürünün ferahlık veren kokusunun giysilerinizle bütünleşmesini mümkün kılıyor. Çiçek Bahçesi ve Lavanta Ferahlığı da yine markanın standart yumuşatıcıları arasında bulunuyor. Az miktarda yumuşatıcı kullanarak çamaşırlarını yumuşacık yapmak isteyenlerin tercihi olan ‌Yumoş konsantre çeşitleri ise ‌Yumoş ‌Extra başlığı altında toplanıyor. Yabani orkide ve yasemin çiçeğinin eşsiz kokularını barındıran ‌Yumoş pembe, en çok tercih edilen ‌Yumoş ürünleri içerisinde yer alıyor. ‌Hipoalerjenik yapısı ve ‌dermatolojik olarak test edilmiş olmasıyla bebek giysilerinde de kullanılabilen ‌Yumoş ‌Sensitive, ‌Extra serisinde bulunuyor. ‌Yumoş Hanımeli ve ‌Yumoş Portakal Çiçeği, ‌Yumoş ‌Extra Tek Çiçek çeşitlerini temsil ediyor. Dünyanın önde gelen parfüm uzmanları tarafından tasarlanan ‌Aura, ‌Mystic ve ‌Indigo ise ‌Yumoş ‌Deluxe ürün serisinin üyeleri oluyor. Farklı gramajlara sahip şişe formundaki ambalajlarla kullanımı son derece pratik olan ekonomik ‌Yumoş ‌Extra paketleri de kullanıcılarla buluşuyor.

‌Yumoş’un Birbirinden Etkileyici ve Ferahlatıcı Ürünleri

‌Yumoş’un ‌Perfumes ‌Deluxe serisiyle aynı kokuları ve isimleri taşıyan giysi spreyleri, özel tasarımlı şişeleriyle beğeni kazanıyor. Taze çiçek, vanilya ve misk notalarının buluştuğu ‌‌Indigo; bergamot çiçeği, baharat, ‌tonka ağacı ve amber notalarının kol kola girdiği ‌‌Mystic; yasemin çiçeği, ‌turunçgiller ve odunsu notaların ahenginin yakalandığı ‌Aura, ‌Yumoş sprey serisinde yer alıyor. Yumuşatıcıların koku etkisini güçlendiren parfümlere sahip spreyler, giysilerdeki hoş kokuların çok daha uzun süre kalıcı olmasını temin ediyor.

‌Yumoş’un hayat dolu kokusunun yalnızca giysilerde değil; evin her yerinde hissedilmesini arzu eden tüketicilerin alabilecekleri ‌Yumoş oda ve çamaşır kokuları, yaşam alanlarını âdeta birer çiçek bahçesine dönüştürüyor. Kalıcı kokuları sayesinde uygulanmalarının ardından uzun süreler boyunca kokuları hissedilebilen oda kokularının;Çiçek Bahçesi, ‌Comfort ‌Spring ve Lavanta olmak üzere üç farklı çeşidi bulunuyor. Odalardaki kötü kokulara karşı güçlü etkiye sahip çözümler, kullanıcıların favorisi hâline geliyor.

Siz de çamaşırlarınızın mis gibi kokarken yumuşacık olmasını hedefliyor; yaşam alanlarınıza ‌Yumoş’un özgün kokularının yayılmasını istiyorsanız Yumoş imzalı ürünleri inceleyebilir; gereksinimlerinize yanıt veren ürünü Trendyol’un avantajlı fiyatlarıyla hemen satın alabilirsiniz.