Yuva Yayınları 1. Sınıf ''dik Temel Harflerle'' Okumaya Ilk Adım Serisi (elakin) Yeni Ses Grupları 10 Kitap 12185513

65 TL
koleksiyona ekleKoleksiyona Ekle
Ürünün Diğer Satıcıları (7)
18 saat 1 dakika içinde sipariş verirsen en geç yarın kargoda!
Kurumsal Fatura
67 TL60,80 TL
18 saat 1 dakika içinde sipariş verirsen en geç yarın kargoda!
Kurumsal Fatura
6 saat 1 dakika içinde sipariş verirsen bugün kargoda!
Kurumsal Fatura
8 saat 1 dakika içinde sipariş verirsen bugün kargoda!
2 Adet ve Üzeri %10 İndirim
Kurumsal Fatura
68,90 TL
DAHA FAZLA SATICI GÖSTER

Ürün Değerlendirmeleri

Henüz Yorum Yazılmamış.

Ürün Bilgileri

Yuva Yayınları 1. Sınıf ''dik Temel Harflerle'' Okumaya Ilk Adım Serisi (elakin) Yeni Ses Grupları 10 Kitap

Geri Bildirim Ver
 • Satıcı: bdrkitap Satıcı Ünvanı: EMRE BODUR İletişim: Satıcının Trendyol tarafından teyit edilmiş e-posta ve iletişim adresi kayıt altındadır. Şehir: İstanbul Kep Adresi: [email protected] Mersis Numarası: 4948653144800001 Vergi Kimlik Numarası: 1780794796
  Bu ürün bdrkitap tarafından gönderilecektir.
 • Kampanya fiyatından satılmak üzere 100 adetten fazla stok sunulmuştur.
 • İncelemiş olduğunuz ürünün satış fiyatını satıcı belirlemektedir.
 • Bir ürün, birden fazla satıcı tarafından satılabilir. Birden fazla satıcı tarafından satışa sunulan ürünlerin satıcıları ürün için belirledikleri fiyata, satıcı puanlarına, teslimat statülerine, ürünlerdeki promosyonlara, kargonun bedava olup olmamasına ve ürünlerin hızlı teslimat ile teslim edilip edilememesine, ürünlerin stok ve kategorileri bilgilerine göre sıralanmaktadır.
 • Bu üründen en fazla 10 adet sipariş verilebilir. 10 adedin üzerindeki siparişleri Trendyol iptal etme hakkını saklı tutar. Belirlenen bu limit kurumsal siparişlerde geçerli olmayıp, kurumsal siparişler için farklı limitler belirlenebilmektedir.
 • 15 gün içinde ücretsiz iade. Detaylı bilgi için tıklayın.
 • 1. Sınıf ''dik Temel Harflerle'' Okumaya Ilk Adım Serisi (elakin) Yeni Ses Grupları 10 Kitap

Ürün Özellikleri

 • Sınıf 1. Sınıf
 • Basım Dili Türkçe
 • Setli/Tekil Tekil Ürün
Geri Bildirim Ver

Yuva Yayınları 1. Sınıf ''Dik Temel Harflerle'' Okumaya İlk Adım Serisi (Elakin) Yeni Ses Grupları 10 Kitap

Yeni müfredata uygun Yuva Yayınları okumaya ilk adım serisi 10 kitaptan oluşan bir settir. Tüm harf gruplarını içeren bu set, çocuğunuz okumayı öğrenirken ona bir rehber olur. Bu seri, renkli hece gösterimleri ile çocuğunuzun hecelemeyi öğrenmesine olanak sağlar. 10 kitaplık seri, yeni yazma öğrenen çocukların dikkatini çekmek amacıyla renkli kitaplar halinde, çocukların seviyeleri göz önünde bulundurularak hazırlanır. Harfleri yeni öğrenen çocuklar bu seri ile pratik yapar ve kolay bir şekilde okuma alışkanlığı kazanır. Seride aynı zamanda 1.sınıflara uygun görseller seçilir ve içerik müfredata uygun hazırlanır. Yuva Yayınları 1. sınıf ''dik temel harflerle'' okumaya ilk adım serisi (elakin) yeni ses grupları 10 kitap fiyatı ile de müşterileri memnun eder.

 • Dikkat çekici görseller
 • Müfredata uygun metinler
 • Ses gruplarına ayrılmış hikayeler

Yuva Yayınları 1. Sınıf Okumaya İlk Adım Serisi Yorumları

Yuva Yayınları 1. Sınıf Okumaya İlk Adım Serisi Yorumları

Yuva Yayınları 1. sınıf ''dik temel harflerle'' okumaya ilk adım serisi (elakin) yeni ses grupları 10 kitap kullananlar, bu serinin yazmaya yeni başlayan çocuklar için ideal olduğunu söyler. Ürün sayesinde çocukların okuma alışkanlığı kazanabileceğini, okumayı yeni öğrenen çocukların tam da böyle bir okuma setine ihtiyacı olduğunu yorumlarda görebilirsiniz. 10 adet kitabın yer aldığı Yuva Yayınları 1. sınıf ''dik temel harflerle'' okumaya ilk adım serisi (elakin) yeni ses grupları 10 kitap yorumları kısmına baktığınızda, serinin 1.sınıf öğrencilerin okumayı pekiştirme ihtiyacını giderdiğinden bahsedilir. Göze çarpan görsel kullanımı ve harf gruplarına ayrılmış içeriği ile kullananlardan tam not alan bu set, müşterilerini memnun eder. Müşteriler, bu serinin okuldaki kitaplara alternatif olarak kullanılabileceği görüşündedirler. Okumayı pekiştirici hikayelerin yer aldığı bu seri, kullananlar tarafından oldukça faydalı bulunur.

Yuva Yayınevi 1. Sınıf Okumaya İlk Adım Serisi Kullananlar

Yuva Yayınevi 1. Sınıf Okumaya İlk Adım Serisi Kullananlar

Yuva Yayınları 1.sınıf okumaya ilk adım 10 kitap için müşteriler tarafından makul görülen bir fiyata satılır. Yuva Yayınlarının 1.sınıflar için hazırladığı ilk adım serisi, dik temel harflerle okumayı pekiştirmeyi hedefler. Bununla birlikte set, ses gruplarına göre bölümlere ayrılır ve oldukça dikkat çekici renkleri kullanır. İlk adım serisi yeni müfredata uygun bir metin içeriği oluşturur. Yuva Yayınları 1. sınıf ''dik temel harflerle'' okumaya ilk adım serisi (elakin) yeni ses grupları 10 kitap satın alanlar, setin harflerin veriliş sırasına göre metinler içerdiğine dikkat çeker. Yazmayı yeni öğrenen öğrencilerin bu kaynak sayesinde gözle görülür ilerlemeler katettiği yorumlar kısmında belirtilir. Bu set, aynı zamanda öğretmenler tarafından da öğrencilerinin gelişiminde tercih edilir. Sınıf olarak bu seti tercih edip yakın seviyelerde okuma alıştırmaları yapabilirsiniz.

Yuva Yayınevi Okumaya İlk Adım Seti Özellikleri

Yuva Yayınevi Okumaya İlk Adım Seti Özellikleri

Yuva okumaya ilk adım serisi 10 kitaptan oluşan bir üründür. Her bir kitap farklı okuma hikayeleri içerir. Bu hikayeler müfredata uygun olarak yazılmış ve düzenlenmiş olarak sizlere sunulur. Bu kitaplar 1. hamur tipinin kullanıldığı kağıt cinsi kullanılarak basılır. Yuva Yayınları 1. sınıf ''dik temel harflerle'' okumaya ilk adım serisi (elakin) yeni ses grupları 10 kitap seti ciltsizdir. Seri, harflerin veriliş sırasına göre metinler içerir. Ek olarak heceler farklı renklerle gösterilmiş olup dikkat çekici resimlerle içerik tamamlanır. Öğrencilerin okuma becerilerini geliştirmeyi amaçlayan seri, farklı konuda metinleri içerir. Okumaya ilk adım serisi, farklı hikayelerin yanı sıra renkli ve dikkat çekici resimleri ile de öğrencilere hitap eder. Okumaya ilk adım serisi Yuva Yayınları setine Trendyol’dan ulaşabilir, çocuğunuzun gelişimine katkı sağlayabilirsiniz.