"

Zeki Triko

" araması için 29 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Zeki Triko

Zeki Triko, altmış yılı aşkın bir süredir hem Türkiye'de hem dünyada plaj modasına yön vermekte olan bir markadır. Türkiye'de bu anlamda pek çok ilke imza atmış marka, alanında öncü sayılmakta ve tüm dünyadan kullanıcılar tarafından büyük rağbet görmektedir. Modanın tüm trendlerini ürünlerinde uygulayan ve böylelikle daima yeni kalan Zeki Triko ürünleri Trendyol'un sunduğu avantajlar ile birleşmiş ve beğeninize sunulmuştur. 

Cosmopolitan'a Kapak Olan İlk Türk Tekstil Markası

1958 yılında, henüz Türkiye'de hazır giyim kavramı dahi yaygınlaşmamışken kurulan marka, ülkemizde ilk kez konfeksiyon ürünleri piyasaya sürerek tekstil alanında yeni bir dönem başlatmıştır. Markanın kurucusu Zeki Başeskioğu, düzenlediği defilelerde dönemin en ünlü ve başarılı mankenleri ile çalışarak Zeki Triko ismini kısa zamanda duyurmuş ve ülke tanıtımına da büyük katkılar sağlamıştır. 1980'li yıllarda mayo üretimine başlayan marka bu anlamda dünyada oldukça ses getirmiştir. Kuruluşundan tam otuz yıl sonra ise Zeki Triko, Cosmopolitan dergisine kapak olarak uluslararası yayın yapan bir derginin kapağında yer alan ilk Türk tekstil markası unvanını kazanmıştır.

Dünyaca Ünlü Modeller Tarafından Temsil Edilen Ürünler

Marka, kurulduğu günden bu yana dünyaca ünlü pek çok top model ile çalışmış ve ürünlerini defilelerde sergilemiştir. Bu top modellerden bazıları Yolanda Hadid, Tyra Banks, Naomi Campbell, Adriana Lima, Alessandra Ambrossio, Doutzen Kroes ve Candice Swanepoel'dir. Bu sayede Zeki Triko, ürünlerinde kullandığı tasarımlarda evrensel bir dil yaratmış ve kitlesini her geçen gün arttırmayı başarmıştır. 

Butik Ürünler ile Farklılığı Yakalayın

Dünyaca ünlü bir marka olmasına rağmen Zeki Triko ürünleri butik ürünlerden oluşmaktadır. Markanın şu anki genel müdürü ve Zeki Başeskioğlu'nun torunu olan Alara Başeskioğlu, marka müşterilerinin satın aldıkları ürüne sahip olan başka insanlar görmek istemediklerini, bu sebeple daha çok model çeşidi ve daha az ürün adedi politikası ile çalıştıklarını belirtmiştir. Markanın global anlamda piyasa rekabetinde oldukça başarılı olmasının bir sebebi de bu yaklaşımdır. 

Plajda İhtiyacınız Olan Her Şey Zeki Triko'da

Mayo ve bikini modellerinin yanı sıra markanın ürünleri arasında çanta, havlu, ayakkabı, tunik ve elbise seçenekleri de bulunmaktadır. Şıklıktan ve kaliteden asla ödün vermeyen markanın ürünleri, plaj modasına uygun şekilde üretilse de gece kıyafetlerine rakip olabilecek niteliktedir. Ürünlerde kullanılan her tür kumaş ve aksesuar çeşidi Avrupa'dan ithal edilmektedir. Böylelikle dünya modasını ve trendlerini asla kaçırmayan ürünler ile müşteriler her dönem plajların yıldızı olacak ürünleri tercih etme imkânına sahiptir. Ek olarak, 2019 yılında başlattığı ZekiFit koleksiyonu ile marka, müşterilerine spor yaparken kullanabilecekleri şık, zarif ve konforlu kıyafet seçeneklerini de sunmuştur. 

Çocuklar İçin En Uygun Ürünler

Marka, yetişkinlerin yanı sıra çocuklar için de mayo, bikini, pantolon ve elbise modelleri üretmektedir. Birbirinden kaliteli ve güvenli çocuk modelleri ile plaj modasını çocuklarınız ile birlikte yakalayabilir ve markanın ayrıcalığını bir arada yaşayabilirsiniz. 

Zeki Triko Outlet Online Satış Seçenekleri Trendyol'da

Yarattığı her koleksiyonda en az 800 parça bulunduran Zeki Triko, müşterilerin talepleri doğrultusunda özel dikim ve yeni ürün seçenekleri de sunmaktadır. Böylelikle her yaştan, bedenden ve beğeniden kişiye hitap edebilen markanın ürünleri de popülaritesini hiçbir zaman yitirmemektedir. Trendyol, sizlere markanın outlet ürünlerini ve Zeki Triko indirim bilgilerini en avantajlı biçimde takip etme imkânı sunmaktadır. Sizler de Zeki Triko online satış seçeneklerini, indirimlerini ve avantajlarını Trendyol'dan inceleyebilir ve hayalinizdeki ürünlere mümkün olan en kısa zamanda kavuşabilirsiniz.