"

Ziya

" araması için 1549 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Ziya

1982 yılında erkeklere yönelik ayakkabı üreterek sektöre giriş yapan Ziya Kundura, kaliteli işçiliği ile istikrarlı bir büyüme sergiler. Erkek ayakkabı koleksiyonun yanında 2005 yılında kadınlara yönelik üretime de başlayan marka, 30 yılı aşkın tecrübesi ile sektöre yön veren markalardan biri olma yolunda ilerler. Geniş ürün koleksiyonu ile klasik ayakkabılardan spor ayakkabılara kadar birçok modeli alıcılarına sunar.

Ziya Erkek Ayakkabı Koleksiyonu

Erkek Ziya ayakkabı koleksiyonu, klasik ayakkabıdan sneaker çeşitlerine kadar birçok ürünü kapsar. Casual ayakkabı, loafer, espadril, sandalet ve kışlık bot modelleri ile geniş ayakkabı koleksiyonlarını alıcıların beğenisine sunar. Klasik Ziya erkek ayakkabı çeşitleri hakiki deriden üretilen her erkeğin dolabında bulunması gereken parçaları içerir. Neolit tabanlı, bağcıklı veya bağcıksız olarak değişen modeller, iş yaşamında ideal bir tercih olur. Günlük ayakkabılar arasında ise espadril, loafer ve sneaker modelleri bulunur. Hem gençlere hem olgun erkeklere hitap eden ürünleri içeren günlük ayakkabı koleksiyonu hakiki deriden üretilip kaliteli işçiliği ile beğeni toplar. Spor ayakkabılarda ise konforu ve şıklığı ön plana çıkaran marka, spor esnasında sağlıklı bir kullanım sunan ürünlere sahiptir.

Ziya yazlık erkek ayakkabı koleksiyonu sandalet modellerini alıcıya sunar. Günlük ayakkabılarda ve klasik ayakkabılarda olduğu gibi hakiki deriden üretilen Ziya sandalet çeşitleri arkadan bağlamalı tasarımları ile rahat bir kullanıma sahiptir. Önden açık veya kapalı dizaynlar ile değişen modeller, günlük yaşamda rahatlığı sizlere sunar. Kış sezonu için üretilen Ziya erkek bot modelleri ise klasik tasarıma sahip olup uzunlukları ile değişiklik gösterir. Bağcıklı uzun botlar hem spor hem klasik giyimde tercih edilebilir. Özellikle dişli tabana sahip bağcıklı botlar, en çok tercih edilen modeller arasında yer alır.

Ziya Kadın Ayakkabı Koleksiyonu

Ziya kadın ayakkabı koleksiyonu, zengin ürün çeşitliliği ve şık tasarımları ile kadınların beğenisini kazanır. Topuklu ayakkabı modellerinde hem uzun topuklu hem de kısa topuklu modellere erişebilir, değişen topuk kalınlıklarını inceleyebilirsiniz. Uzun topuklu ayakkabılar arasında sıra dışı topuk dizaynları ile klasik çizgiden sıyrılan ve ışıltılı renklere sahip modeller öne çıkar. Platin, gümüş, bakır, altın gibi daha nadir kullanılan renklere sahip ürünler, gösterişli tasarımları ile güzelliğinize vurgu yapar.

Ziya platin rengi ayakkabı ve Ziya bakır rengi ayakkabı modelleri hem uzun topuklu şık modeller olarak hem de kısa topuklu ayakkabılar olarak bulunabilir. Uzun topuklu modeller, özel davetlerde şıklığınızı tamamlarken kısa topuklu modeller günlük yaşamda da tercih edilebilir. Sıra dışı renkleri ile dikkat çeken diğer bir ayakkabı modeli ise ten rengi ve kahverengi ayakkabılar olur. Ziya ten rengi topuklu ayakkabı ve Ziya sütlü kahve topuklu ayakkabı modelleri şık ve kibar tasarımlar eşliğinde kadınların beğenisine sunulur.

Kadın Ziya yazlık ayakkabı çeşitleri ise terlik, sandalet ve babet çeşitlerini içerir. Terlikler şık ve kadınsı duruşları ile göz alıcı bir havaya sahiptir. Babetler gün içinde rahat kullanımı ile tercih edilir. Markanın sandalet modellerinde topuklu ve ortopedik tabanlı sandaletler bulunur. Ortopedik sandaletler, hakiki deriden üretilip konforlu kullanımı ile dikkat çeker. Markanın kış sezonu koleksiyonunda ise şık çizmeler ve botlar yer alır. Ziya kadın bot koleksiyonu zengin ürün çeşitliliği ile her zevkten kadına hitap eden ürünü barındırır. Ziya kadın çizme modelleri ise düz taban ve topuklu modeller olarak alıcıya sunulur.

Sneaker tarzı günlük kadın ayakkabı çeşitlerine de sahip olan markanın eksiksiz ürün koleksiyonlarında aradığını ürünü bulabilir, Ziya outlet ürünleri inceleyebilirsiniz.