HAKKIMIZDA

Müşterilerimize ve tedarikçilerimize kusursuz bir e-ticaret deneyimi yaşatmak için 2010’da kurulduk. Bugün Türkiye'nin en büyük e-ticaret şirketi, dünyanın ise önde gelen platformlarından biriyiz. Ülkemizin lider Ar-Ge merkezlerinden Trendyol Tech, en hızlı gelişen taşıma ağı Trendyol Express ve en büyük ikinci el ürün platformu Dolap ile değer üretmeye ve hızla büyümeye devam ediyoruz.

DEĞERLERİMİZ

BİZ BİR EKİBİZ

Başarının tek yolu ekip çalışması! Kendimizi asla takımın önünde görmeyiz. Ekip olarak aynı hedefe koşar birbirimize güvenir ve destek oluruz. Daha iyi bir ekip olmak için geri bildirime çok önem veririz.

MÜŞTERİMİZ İÇİN VARIZ

Tüm kararlarımızda önce müşterimizi düşünür, en iyi alışveriş deneyimini yaşamaları için çalışırız.

SAMİMİ VE MÜTEVAZIYIZ

Bizde ego, unvan ve hiyerarşi yok! Açık ve net iletişim kurarız. Birbirimize güvenir, iyi dinleriz ve altı boş varsayımlardan uzak dururuz.

DEĞİŞİMİ SAHİPLENİRİZ, SÜREKLİ GELİŞİRİZ

Değişimin ve geri bildirimin gelişim için şart olduğunu biliriz. Meraklıyız ve her gün daha iyiye gitmek için yeni yollar ararız.

SONUÇ ODAKLIYIZ, İŞİMİZİN SAHİBİYİZ

Şimdi değilse ne zaman? Biz değilsek kim? Bunlar birer soru değil, bizim düşünme şeklimiz. Biz tutkuyla sahiplenen, proaktif, kaynaklarını doğru kullanan, hatalarından öğrenen ve sonuca hızlı giden bir ekibiz.

DATA İLE YAŞARIZ

Veriye dayalı kararlar veririz! Fikirleri güvenilir ve güncel verilerle sorgular, belirlediğimiz hedeflerin ölçülebilir olmasına dikkat ederiz.

KARİYER

Biz ortak bir amacı paylaşan, kültür ve değerleri ile yaşayan bir ekibiz! Heyecan verici yolculuğumuzda bize yol arkadaşı olacak, kültür ve değerlerimizle uyumlu adayları Trendyol’a kazandırmak en büyük tutkumuz.

KARİYER GELİŞİMİ

Trendyol’da herkes kendi işinin lideri! Unvan ve hiyerarşiden bağımsız işimiz ile ilgili inisiyatif alırız. Kariyeri spora benzetir, rotasyon fırsatları ve yeni deneyimlerle farklı kaslarımızı geliştirmeyi hedefleriz.

EĞİTİM ve GELİŞİM

Trendyol’da sürekli öğrenir, kendimizi her gün geliştiririz! Farklı öğrenme metotlarını içeren eğitim programlarımız ile ekibimizin gelişimini destekleriz. Kendimizi geliştirmek için birbirimizden öğrenme fırsatını asla kaçırmayız.

TRENDYOL'DA HAYAT

Trendyol’da tutkuyla çalışır, sürekli gelişir ve birlikte olmaktan keyif alırız! Biz genç ve heyecanlı bir ekibiz. Sosyal etkinliklerle iş hayatımızı renklendirir, ortak paylaşımlarla ekip ruhumuzu güçlendiririz.

İLETİŞİM

Trendyol Campus

DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş. Maslak Mahallesi Büyükdere Caddesi (Spine Plaza) No:243 İç Kapı No:19 Sarıyer/İstanbul

Operasyon Merkezi

DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş. , Akse Mahallesi 552. Sk. No: 11 Çayırova/Kocaeli