Arctic Ab91223Xlw5

332+ articol(e)
Căutarea ta nu a oferit niciun rezultat. Poate îți plac următoarele articole.
e-SWC Garnitură de etanșare pentru ușă frigider e-SWC® pentru aparate frigori...

e-SWC Garnitură de etanșare pentru ușă frigider e-SWC® pentru aparate frigorifice Beko / Arctic / Grundig, 58 x 73,5 cm

Livrare gratuită

-15%

314,99
Lei
372
e-SWC Garnitura usa frigider e-SWC® pentru aparate frigorifice Beko / Arctic,...

e-SWC Garnitura usa frigider e-SWC® pentru aparate frigorifice Beko / Arctic, 52 x 91.5 cm, echivalent cu

Livrare gratuită

-15%

324,99
Lei
384
OEM Raft complet pentru combina frigorifica Arctic / Beko, 4657831300

OEM Raft complet pentru combina frigorifica Arctic / Beko, 4657831300

Livrare gratuită
159,20
Lei
OEM Usa congelator C00927658 Arctic Beko 9178021154

OEM Usa congelator C00927658 Arctic Beko 9178021154

Livrare gratuită
165,20
Lei
OEM Raft complet pentru aparate frigorifice C00879644 Arctic Beko 4658790100

OEM Raft complet pentru aparate frigorifice C00879644 Arctic Beko 4658790100

Livrare gratuită
166,40
Lei
OEM Sertar pentru legume/fructe, frigider Arctic Beko, 4207680400

OEM Sertar pentru legume/fructe, frigider Arctic Beko, 4207680400

Livrare gratuită
167,60
Lei
OEM Polita usa frigider C00914483 Arctic Beko 4667100100

OEM Polita usa frigider C00914483 Arctic Beko 4667100100

Livrare gratuită
171,20
Lei
OEM Față de sertar congelator inferior pentru frigider-congelator Arctic, Bek...

OEM Față de sertar congelator inferior pentru frigider-congelator Arctic, Beko 4659660200

Livrare gratuită
178,40
Lei
OEM Raft din sticlă pentru frigider Arctic Beko 4362724500

OEM Raft din sticlă pentru frigider Arctic Beko 4362724500

Livrare gratuită
210,80
Lei
OEM Congelator Sertar pentru Arctic Beko 5704370100 original

OEM Congelator Sertar pentru Arctic Beko 5704370100 original

Livrare gratuită
190,40
Lei
OEM Releu start motor frigider Arctic Beko 4346041200 Original

OEM Releu start motor frigider Arctic Beko 4346041200 Original

Livrare gratuită
196,40
Lei
OEM Polita usa sticle frigider C00865868 Arctic Beko Grundig 5734550400

OEM Polita usa sticle frigider C00865868 Arctic Beko Grundig 5734550400

Livrare gratuită
190,40
Lei
OEM Bottle rack for Arctic Beko fridge 4858140300

OEM Bottle rack for Arctic Beko fridge 4858140300

Livrare gratuită
206
Lei
OEM Polita usa frigider C00894391 Beko Arctic 4948110800

OEM Polita usa frigider C00894391 Beko Arctic 4948110800

Livrare gratuită
207,20
Lei
OEM Fata sertar congelator C00872646 Arctic Beko 4331796900

OEM Fata sertar congelator C00872646 Arctic Beko 4331796900

Livrare gratuită
209,60
Lei
OEM Raft sticla complet frigider C00895244 Arctic, Beko 4659370100 4616140500

OEM Raft sticla complet frigider C00895244 Arctic, Beko 4659370100 4616140500

Livrare gratuită
218
Lei
OEM Raft pentru sticle usa frigider Arctic Beko 4652180400

OEM Raft pentru sticle usa frigider Arctic Beko 4652180400

Livrare gratuită
218
Lei
OEM Sertar 54cm legume frigider C00911669 Arctic Beko 4565370600

OEM Sertar 54cm legume frigider C00911669 Arctic Beko 4565370600

Livrare gratuită
224
Lei
OEM Raft de sticla pentru combina frigorifica C00869599 Arctic BEKO 465783010...

OEM Raft de sticla pentru combina frigorifica C00869599 Arctic BEKO 4657830100, 4640170100

Livrare gratuită
242
Lei
OEM Garnitura usa frigider C00864948 Arctic, Beko 4669521700

OEM Garnitura usa frigider C00864948 Arctic, Beko 4669521700

Livrare gratuită
228,80
Lei
OEM Geam intermediar aragaz C00912644 Arctic Beko 290440431 Original

OEM Geam intermediar aragaz C00912644 Arctic Beko 290440431 Original

Livrare gratuită
260
Lei
OEM Raft sticla frigider C00898090 Arctic Beko 4657040600

OEM Raft sticla frigider C00898090 Arctic Beko 4657040600

Livrare gratuită
257,60
Lei
OEM Freezer drawer front 235mm, Arctic Beko 4634610200

OEM Freezer drawer front 235mm, Arctic Beko 4634610200

Livrare gratuită
257,60
Lei
OEM Garnitura usa frigider C00895341 Arctic Beko 4669520800

OEM Garnitura usa frigider C00895341 Arctic Beko 4669520800

Livrare gratuită
308
Lei
123...8...14

Mașini de spălat rufe Arctic Ab91223Xlw5 – Performanță și eficiență pentru orice locuință

Tehnologia avansată și materialele de calitate ale mașinilor de spălat Arctic Ab91223Xlw5

Mașinile de spălat rufe Arctic Ab91223Xlw5 disponibile pe Trendyol impresionează printr-o combinație perfectă între tehnologie inovatoare și materiale rezistente, adaptate nevoilor gospodăriilor moderne din România. Carcasa robustă, realizată din oțel inoxidabil de înaltă calitate, asigură durabilitate și protecție împotriva coroziunii, chiar și în condițiile unui climat umed sau a variațiilor de temperatură specifice regiunilor precum București sau Cluj-Napoca. Tamburul spațios, cu finisaj neted, protejează țesăturile delicate, iar sistemele inteligente de control al consumului de apă și energie transformă fiecare spălare într-o experiență eficientă și economică.

Designul ergonomic al modelelor Arctic Ab91223Xlw5 facilitează integrarea în orice tip de locuință, de la apartamente compacte din Timișoara până la case spațioase din Iași. Panoul de control intuitiv, cu afisaj digital, permite selectarea rapidă a programelor potrivite pentru orice tip de țesătură, de la bumbac gros la materiale sintetice fine. Alegând Arctic Ab91223Xlw5 de pe Trendyol, investești într-un electrocasnic care îmbină fiabilitatea cu tehnologia de ultimă generație.

Tendințe actuale în alegerea mașinilor de spălat Arctic Ab91223Xlw5 pentru locuințele românești

În contextul actual, românii pun accent pe electrocasnice care oferă atât eficiență energetică, cât și funcționalități smart, iar gama Arctic Ab91223Xlw5 răspunde perfect acestor cerințe. Modelele recente vin echipate cu tehnologii de detectare automată a încărcăturii, optimizând consumul de apă și energie pentru fiecare ciclu de spălare. În plus, designul minimalist, cu linii curate și finisaje albe sau argintii, se integrează armonios în decorurile moderne, fie că vorbim despre bucătării open-space sau băi compacte.

O tendință tot mai vizibilă este orientarea către electrocasnice cu funcții silențioase, ideale pentru familiile care locuiesc în apartamente cu spații reduse. Arctic Ab91223Xlw5 excelează la acest capitol, oferind cicluri de spălare silențioase, perfecte pentru programul încărcat al vieții urbane din orașe precum București sau Cluj-Napoca. Pe Trendyol, găsești o varietate de modele care răspund celor mai noi cerințe tehnologice, adaptate stilului de viață românesc.

Soluții inteligente pentru integrarea mașinilor de spălat Arctic Ab91223Xlw5 în rutina zilnică

Alegerea unei mașini de spălat Arctic Ab91223Xlw5 de pe Trendyol înseamnă mai mult decât achiziția unui electrocasnic – este o investiție în confortul zilnic. Pentru familiile active, programul rapid de spălare devine indispensabil, permițând curățarea eficientă a hainelor între două întâlniri sau activități. Pentru cei care apreciază ordinea și estetica, modelele compacte pot fi integrate cu ușurință în mobilierul de baie sau bucătărie, fără a ocupa spațiu suplimentar.

În sezonul rece, funcțiile de stoarcere eficientă și uscarea rapidă a rufelor devin esențiale, mai ales în zonele cu umiditate crescută. Pentru gospodăriile din Iași sau Timișoara, unde spațiul pentru uscarea hainelor poate fi limitat, Arctic Ab91223Xlw5 oferă soluții practice și eficiente. Indiferent de stilul de viață, aceste mașini de spălat se adaptează perfect nevoilor fiecărei familii, asigurând rufe curate și proaspete zi de zi.

Sfaturi pentru întreținerea și prelungirea duratei de viață a mașinilor de spălat Arctic Ab91223Xlw5

Pentru a te bucura cât mai mult timp de performanța mașinii de spălat Arctic Ab91223Xlw5, este esențial să respecți câteva reguli simple de întreținere. Curăță periodic filtrul de scame și verifică furtunurile de alimentare cu apă pentru a preveni depunerile de calcar, mai ales în zonele cu apă dură, precum București. Utilizează detergenți de calitate, adaptați tipului de țesătură și programului de spălare, pentru a proteja atât hainele, cât și componentele interne ale mașinii.

O dată pe lună, rulează un ciclu de spălare la temperatură ridicată, fără haine, folosind soluții speciale pentru curățarea tamburului. Astfel, previi apariția mirosurilor neplăcute și menții eficiența spălării. În sezonul rece, asigură-te că mașina este instalată într-un spațiu ferit de îngheț, iar în perioadele de utilizare intensă, acordă-i pauze între cicluri pentru a evita suprasolicitarea motorului. Respectând aceste recomandări, vei prelungi durata de viață a mașinii de spălat Arctic Ab91223Xlw5, bucurându-te de rufe impecabile în fiecare sezon.

Întrebări frecvente despre Arctic Ab91223Xlw5

Ce capacitate de încărcare are o mașină de spălat Arctic Ab91223Xlw5?

Majoritatea modelelor Arctic Ab91223Xlw5 oferă o capacitate de încărcare între 8 și 9 kg, ideală pentru familii de dimensiuni medii sau mari.

Ce tipuri de programe de spălare sunt disponibile?

Aceste mașini de spălat includ programe dedicate pentru bumbac, sintetice, lână, spălare rapidă, delicate și eco, adaptate diverselor tipuri de țesături.

Este Arctic Ab91223Xlw5 potrivită pentru apartamente mici?

Da, modelele compacte din această gamă sunt proiectate pentru a economisi spațiu, fiind ideale pentru apartamente cu băi sau bucătării de dimensiuni reduse.

Cum pot reduce consumul de energie cu Arctic Ab91223Xlw5?

Selectează programele eco și utilizează funcția de detectare automată a încărcăturii pentru a optimiza consumul de apă și energie la fiecare spălare.

Cum se întreține corect mașina de spălat Arctic Ab91223Xlw5?

Curăță periodic filtrul, tamburul și compartimentul pentru detergent, evitând depunerile de calcar și asigurând funcționarea optimă a electrocasnicului.

Ce garanție oferă Trendyol pentru mașinile de spălat Arctic Ab91223Xlw5?

Toate produsele Arctic Ab91223Xlw5 achiziționate de pe Trendyol beneficiază de garanție conform legislației în vigoare și suport dedicat pentru clienți.