Якета Dilvin

Артикули: 96+
Dilvin 60802 Двуредно сатенено сако - Екрю
Топ търговец

DilvinБадж за официален търговец 60802 Двуредно сатенено сако - Екрю

Безплатна доставка
2 евро отстъпка за 5+ артикула
Безплатна доставка

-46%

49,78
92,27
Dilvin 60811 Блейзър от ленена смес - Бежов
Топ търговец

DilvinБадж за официален търговец 60811 Блейзър от ленена смес - Бежов

Безплатна доставка
2 евро отстъпка за 5+ артикула
Безплатна доставка

-46%

49,78
92,27
Dilvin 60768 Сако - Камък
Топ търговец

DilvinБадж за официален търговец 60768 Сако - Камък

3.5
(4)
Налични изображения в отзива
Безплатна доставка
2 евро отстъпка за 5+ артикула
Безплатна доставка

-46%

39,97
74,06
Dilvin 60812 Сатенено сако - Бяло
Топ търговец

DilvinБадж за официален търговец 60812 Сатенено сако - Бяло

Безплатна доставка
2 евро отстъпка за 5+ артикула
Безплатна доставка

-48%

48,39
92,27
Dilvin 60792 Блейзър – бежов

Dilvin 60792 Блейзър – бежов

3.7
(3)
Безплатна доставка
2 евро отстъпка за 5+ артикула
Безплатна доставка

-45%

36,12
65,67
Dilvin 60811 Блейзър от ленена смес - Тъмносин
Топ търговец

DilvinБадж за официален търговец 60811 Блейзър от ленена смес - Тъмносин

Безплатна доставка
2 евро отстъпка за 5+ артикула
Безплатна доставка

-46%

49,78
92,27
Dilvin 60804 100% Лиосел Блейзър сако - Кафяв
Топ търговец

DilvinБадж за официален търговец 60804 100% Лиосел Блейзър сако - Кафяв

Безплатна доставка
2 евро отстъпка за 5+ артикула
Безплатна доставка

-46%

49,78
92,27
Dilvin 60774 Блейзър със златни копчета.
Топ търговец

Dilvin 60774 Блейзър със златни копчета.

Безплатна доставка
2 евро отстъпка за 5+ артикула
Безплатна доставка

-45%

36,73
67,11
Dilvin 65339 Черно дънково яке с двуредна яка - черно
Топ търговец

DilvinБадж за официален търговец 65339 Черно дънково яке с двуредна яка - черно

4.5
(29)
Налични изображения в отзива

Най-ниска цена от 14 дни

Безплатна доставка
2 евро отстъпка за 5+ артикула

Най-ниска цена от 14 дни

-60%

17,76
44,85
Dilvin 60720 Яке с подплата-каки

DilvinБадж за официален търговец 60720 Яке с подплата-каки

4.5
(12)
Налични изображения в отзива
Безплатна доставка
2 евро отстъпка за 5+ артикула
Безплатна доставка

-66%

15,82
46,24
Dilvin Дамско яке с набрани ръкави в цвят екрю 101A06702

DilvinБадж за официален търговец Дамско яке с набрани ръкави в цвят екрю 101A06702

3.5
(42)
Налични изображения в отзива
Безплатна доставка
2 евро отстъпка за 5+ артикула
Безплатна доставка

-59%

18,80
46,24
Dilvin 60813 Блейзър - Бял
Топ търговец

DilvinБадж за официален търговец 60813 Блейзър - Бял

Безплатна доставка
2 евро отстъпка за 5+ артикула
Безплатна доставка

-48%

48,39
92,27
Dilvin 50532 Суедно сако - бордо
Топ търговец

DilvinБадж за официален търговец 50532 Суедно сако - бордо

4.2
(18)
Налични изображения в отзива

Най-ниска цена от 14 дни

Безплатна доставка
2 евро отстъпка за 5+ артикула

Най-ниска цена от 14 дни

-50%

28,10
56,68
Dilvin 65366 100% памучна дънкова къса яке - синьо
Топ търговец

DilvinБадж за официален търговец 65366 100% памучна дънкова къса яке - синьо

5.0
(1)
Налични изображения в отзива
Безплатна доставка
2 евро отстъпка за 5+ артикула
Безплатна доставка

-44%

30,07
54,02
Dilvin 60774 Блейзър с ревери, с прилепваща кройка - черен

DilvinБадж за официален търговец 60774 Блейзър с ревери, с прилепваща кройка - черен

3.9
(10)
Безплатна доставка

-40%

39,68
66,13
Dilvin 60773 Оверсайз яке с поларна подплата - антрацит

Dilvin 60773 Оверсайз яке с поларна подплата - антрацит

5.0
(1)
Безплатна доставка
2 евро отстъпка за 5+ артикула
Безплатна доставка

-40%

34,91
58,19
Dilvin 60803 Блейзър с детайли със странични копчета - Сив

Dilvin 60803 Блейзър с детайли със странични копчета - Сив

Безплатна доставка
2 евро отстъпка за 5+ артикула
Безплатна доставка

-40%

44,93
74,89
Dilvin 60767 Блейзър Ceket-Gri

Dilvin 60767 Блейзър Ceket-Gri

Безплатна доставка
2 евро отстъпка за 5+ артикула
Безплатна доставка

-40%

57,95
96,59
Dilvin 60799 Блейзър - Бежов

Dilvin 60799 Блейзър - Бежов

5.0
(2)
Безплатна доставка
2 евро отстъпка за 5+ артикула
Безплатна доставка

-40%

43,89
73,15
Dilvin 60807 Втален блейзър без яка - Бял
Топ търговец

DilvinБадж за официален търговец 60807 Втален блейзър без яка - Бял

4.0
(1)
Безплатна доставка
2 евро отстъпка за 5+ артикула
Безплатна доставка

-46%

49,78
92,27
Dilvin Раирано бомбър яке

DilvinБадж за официален търговец Раирано бомбър яке

Най-ниска цена от 14 дни

Безплатна доставка
Купон за 4 EUR
2 евро отстъпка за 5+ артикула

Най-ниска цена от 14 дни

-51%

41,02
82,89
Dilvin 60797 Блейзър - Черен
Топ търговец

DilvinБадж за официален търговец 60797 Блейзър - Черен

Безплатна доставка
2 евро отстъпка за 5+ артикула
Безплатна доставка

-46%

51,65
95,75
Dilvin 60810 Блейзър сако - Сив
Топ търговец

DilvinБадж за официален търговец 60810 Блейзър сако - Сив

Безплатна доставка
2 евро отстъпка за 5+ артикула
Безплатна доставка

-46%

49,78
92,27
Dilvin 60772 Раиран блейзър тип кимоно - бял
Топ търговец

DilvinБадж за официален търговец 60772 Раиран блейзър тип кимоно - бял

Най-ниска цена от 14 дни

Безплатна доставка
2 евро отстъпка за 5+ артикула

Най-ниска цена от 14 дни

-50%

37,10
74,89

Категория

Марка

Популярни марки

Всички марки

Пол

Промоционални артикули

Цена

Дължина на ръкава

Със/без колан

Произход

Информация за устойчивостта

Дебелина

Информация за продукта

Отзиви с изображения

Якета Dilvin - Стил и Удобство за Всеки Сезон

Якета Dilvin предлагат уникална комбинация от стил, комфорт и функционалност, идеални за всеки модерен мъж и жена. С разнообразие от дизайни, цветове и размери, те са перфектен избор за всяка ситуация. Независимо дали търсите зимно яке, елегантен блейзър или небрежно деним яке, Dilvin предлага нещо за всеки вкус.

  • Ключови характеристики на Якета Dilvin
  • Популярни и високо оценени модели
  • Как Якета Dilvin еволюирали през годините
  • Уникални функции на съвременните Якета Dilvin
  • Текущи тенденции на пазара за Якета Dilvin
  • Често задавани въпроси относно Якета Dilvin

Якета Dilvin: Ключови Характеристики

Когато избирате Якета Dilvin, важно е да вземете предвид няколко ключови характеристики. Първо, размерите варират от XS/S до M и EU 34-40, което позволява на всеки да намери подходящото яке за себе си. Цветовете също са разнообразни, включвайки класически черен, сив, син, както и по-живи нюанси като розов, жълт и зелен. Стиловете на якета варират от зимни пуховики до блейзъри и кожени якета, което предлага много възможности за стилови комбинации.

Друг важен аспект е пълнежът на якето. Моделите с пух предлагат отлична топлина за зимните месеци, докато по-леките опции са идеални за пролетта и есента. Допълнителни функции като сваляеми подплати, качулки и джобове увеличават функционалността и удобството на якето. Всички тези характеристики правят Якета Dilvin отличен избор за всеки, който цени стил и практичност.

Якета Dilvin: Популярни и Високо Оценени Модели

В категорията Якета Dilvin се открояват няколко модела, които са особено популярни сред клиентите. Например, Dilvin 60769 Sako в жълт цвят е един от най-продаваните блейзъри, с над 43 отзиви и 9,2 хиляди любими. Друга забележителна опция е Dilvin 65300 Relief пухено палто в синьо, което също е получило положителни отзиви.

Други популярни модели включват Dilvin 60713 Blazer в сиво и Dilvin дамско яке с набрани ръкави в екрю. Всеки от тези продукти привлича вниманието с уникалния си дизайн и функционалност, което ги прави желан избор за всеки моден ентусиаст.

Якета Dilvin: Как са еволюирали през годините

През последните години, Якета Dilvin са преминали през значителна еволюция. С увеличаването на онлайн пазаруването, марката се е адаптирала към нуждите на клиентите, предлагайки достъпни и стилни якета с големи отстъпки. В момента, Якета Dilvin предлага разнообразие от модели с актуални цветове и стилове, което е в унисон с модерните тенденции в модата.

Клиентите вече търсят не само стил, но и стойност. Затова Dilvin предлага якета с намаления, което прави марката още по-привлекателна за модните почитатели. С всеки нов сезон, колекциите на Dilvin се обновяват с свежи идеи и нови дизайни, което показва ангажимента на марката към иновациите.

Якета Dilvin: Уникални Функции на Съвременните Модели

Съвременните Якета Dilvin предлагат уникални функции, които ги правят още по-привлекателни. Например, много от моделите разполагат със сваляеми подплати, което позволява лесно адаптиране към променящите се сезони. Допълнителни детайли като контрастни маншети и колани с джобове добавят интерес и функционалност, което е особено важно в ежедневието.

Някои от якетата разполагат и с лазерни детайли и релефни текстури, които придават модерен вид и стил. Тези иновации не само че подобряват визуалната привлекателност, но също така увеличават комфорта и удобството при носене.

Якета Dilvin: Текущи Тенденции на Пазара

На пазара в момента се наблюдава тенденция към oversized блейзъри и къси пухени якета в неутрални тонове. Тези модели често са акцентирани с ярки цветове, което ги прави изключително търсени сред модните любители. Също така, отстъпките от 40 до 64% и предлагането на безплатна доставка допълнително увеличават интереса към продуктите на Dilvin.

С многобройни опции за цветове и стилове, клиентите могат да изберат идеалното яке, което да отговаря на техния личен стил и нужди. Тенденцията към достъпна мода и разнообразие в предлагането прави Якета Dilvin предпочитан избор за много хора в България.

Често задавани въпроси относно Якета Dilvin

Какви размери са налични за Якета Dilvin?

Размерите на якета Dilvin варират от XS/S до EU 40, предлагайки опции за различни физически типове.

Какви цветове предлага Dilvin?

Dilvin предлага богата палитра от цветове, включително черен, сив, син, жълт, екрю и много други.

Предлага ли се безплатна доставка?

Да, много от якета Dilvin предлагат безплатна доставка, което е допълнителен плюс за клиентите.

Какви отстъпки са налични за Якета Dilvin?

Dilvin предлага значителни отстъпки до 64%, което прави продуктите им още по-достъпни.

Как мога да проверя качеството на якето?

Препоръчва се проверка на отзиви и брой любими, за да се уверите в качеството и популярността на модела.