Pantofi sport

319+ articol(e)
Căutarea ta nu a oferit niciun rezultat. Poate îți plac următoarele articole.
Scooter Cizme impermeabile pentru femei 5547, de ploaie și zăpadă
#2 cel mai îndrăgit

ScooterInsignă comerciant oficial Cizme impermeabile pentru femei 5547, de ploaie și zăpadă

4.3
(878)
Imagini din recenzii disponibile

Cel mai mic preț de 30 zile

Livrare gratuită
34 RON cupon
Reducere de 10 lei la 5+ articole

Cel mai mic preț de 30 zile

-48%

172,16
Lei
327,95
Scooter Cizme de exterior pentru bărbați din piele impermeabilă maro închis M...

Scooter Cizme de exterior pentru bărbați din piele impermeabilă maro închis M1221cko

4.4
(9)
Livrare gratuită
2 RON cupon
Reducere de 10 lei la 5+ articole
−2% la articolul 2
Livrare gratuită

-51%

280,95
Lei
576,10
Scooter M2010 PANTOFI SPORT BĂRBAȚI

Scooter M2010 PANTOFI SPORT BĂRBAȚI

4.7
(3)

Cel mai mic preț de 30 zile

Livrare gratuită
12 RON cupon
Reducere de 10 lei la 5+ articole

Cel mai mic preț de 30 zile

-66%

125,31
Lei
373,98
Scooter Pantofi de exterior cu membrană, impermeabili, ușori, pentru bărbați,...

Scooter Pantofi de exterior cu membrană, impermeabili, ușori, pentru bărbați, scuter M7215

4.1
(12)
Imagini din recenzii disponibile

Cel mai mic preț de 7 zile

Livrare gratuită
1 RON cupon
Reducere de 10 lei la 5+ articole

Cel mai mic preț de 7 zile

-60%

164,64
Lei
416,14
Scooter 7201 Pantofi sport pentru bărbați
Comerciant de top

ScooterInsignă comerciant oficial 7201 Pantofi sport pentru bărbați

4.0
(5)

Cel mai mic preț de 30 zile

Livrare gratuită
37 RON cupon
Reducere de 10 lei la 5+ articole

Cel mai mic preț de 30 zile

-52%

189,37
Lei
397,66
Scooter Pantofi de exterior pentru bărbați, negri, impermeabili, M7215ts

ScooterInsignă comerciant oficial Pantofi de exterior pentru bărbați, negri, impermeabili, M7215ts

4.5
(55)
Imagini din recenzii disponibile

Cel mai mic preț de 30 zile

Livrare gratuită
7 RON cupon

Cel mai mic preț de 30 zile

-40%

148,67
Lei
247,79
Scooter Cizme pentru bărbați, etanșe, impermeabile, rezistente la frig

Scooter Cizme pentru bărbați, etanșe, impermeabile, rezistente la frig

4.3
(84)
Imagini din recenzii disponibile

Cel mai mic preț de 30 zile

Livrare gratuită
Reducere de 10 lei la 5+ articole

Cel mai mic preț de 30 zile

-60%

201,49
Lei
509,98
Scooter 6002 Pantofi pentru bărbați Pantofi sport în aer liber

Scooter 6002 Pantofi pentru bărbați Pantofi sport în aer liber

3.8
(4)

Cel mai mic preț de 30 zile

Livrare gratuită
15 RON cupon
Reducere de 10 lei la 5+ articole

Cel mai mic preț de 30 zile

-63%

156,35
Lei
426,76
Scooter P1490ns Cizme militare cu șireturi din piele neagră pentru bărbați

ScooterInsignă comerciant oficial P1490ns Cizme militare cu șireturi din piele neagră pentru bărbați

4.5
(699)
Imagini din recenzii disponibile

Cel mai mic preț de 30 zile

Livrare gratuită
11 RON cupon

Cel mai mic preț de 30 zile

-40%

229,63
Lei
382,71
Scooter Cizme de exterior pentru bărbați din piele impermeabilă M1219CS

Scooter Cizme de exterior pentru bărbați din piele impermeabilă M1219CS

4.1
(87)
Imagini din recenzii disponibile

Cel mai mic preț de 30 zile

Livrare gratuită
2 RON cupon
Reducere de 10 lei la 5+ articole
−2% la articolul 2

Cel mai mic preț de 30 zile

-51%

271,24
Lei
556,18
Scooter Pantofi de trekking în aer liber de iarnă pentru bărbați, rezistenți ...

Scooter Pantofi de trekking în aer liber de iarnă pentru bărbați, rezistenți la apă și frig

4.4
(25)
Imagini din recenzii disponibile

Cel mai mic preț de 30 zile

Livrare gratuită
Reducere de 10 lei la 5+ articole

Cel mai mic preț de 30 zile

-60%

202,14
Lei
511,42
Scooter Ghete pentru bărbați din piele impermeabilă maro închis M5538cko

ScooterInsignă comerciant oficial Ghete pentru bărbați din piele impermeabilă maro închis M5538cko

4.1
(100)
Imagini din recenzii disponibile

Cel mai mic preț de 30 zile

Livrare gratuită
10 RON cupon

Cel mai mic preț de 30 zile

-40%

202,55
Lei
337,59
Scooter M2003 PANTOFI SPORT BĂRBAȚI

Scooter M2003 PANTOFI SPORT BĂRBAȚI

5.0
(3)

Cel mai mic preț de 30 zile

Livrare gratuită
Reducere de 10 lei la 5+ articole

Cel mai mic preț de 30 zile

-63%

142,50
Lei
387,96
Scooter M2010 Daily Black Pantofi sport pentru bărbați

Scooter M2010 Daily Black Pantofi sport pentru bărbați

Livrare gratuită
1 RON cupon
Reducere de 10 lei la 5+ articole
−2% la articolul 2
Livrare gratuită

-56%

182,78
Lei
416,14
Scooter Pantofi pentru bărbați, impermeabili, afumati, M7201tfu

ScooterInsignă comerciant oficial Pantofi pentru bărbați, impermeabili, afumati, M7201tfu

4.5
(47)
Imagini din recenzii disponibile
Livrare gratuită
7 RON cupon
Livrare gratuită

-40%

148,65
Lei
247,75
Scooter Pantofi sport pentru bărbați cu talpă anatomică M2010TS

Scooter Pantofi sport pentru bărbați cu talpă anatomică M2010TS

3.9
(7)
Imagini din recenzii disponibile

Cel mai mic preț de 30 zile

Livrare gratuită
Reducere de 10 lei la 5+ articole

Cel mai mic preț de 30 zile

-58%

157,44
Lei
375,58
Scooter Bocanci tactici din piele, impermeabili, pentru bărbați, negri, P1492ns
#6 cel mai evaluat

ScooterInsignă comerciant oficial Bocanci tactici din piele, impermeabili, pentru bărbați, negri, P1492ns

4.4
(965)
Imagini din recenzii disponibile

Cel mai mic preț de 30 zile

Livrare gratuită
11 RON cupon

Cel mai mic preț de 30 zile

-40%

228,05
Lei
380,08
Scooter Pantofi de vară pentru bărbați, anti-transpirație, respirabili, ortop...

Scooter Pantofi de vară pentru bărbați, anti-transpirație, respirabili, ortopedici, ușori, pentru mers și alergare, spumă cu memorie de sezon nou

Livrare gratuită
9 RON cupon
Reducere de 10 lei la 5+ articole
Livrare gratuită

-63%

133,80
Lei
360,89
Scooter Cizme de iarnă rezistente la apă și frig Pantofi de exterior cu talpă...

ScooterInsignă comerciant oficial Cizme de iarnă rezistente la apă și frig Pantofi de exterior cu talpă solidă

5.0
(3)
Imagini din recenzii disponibile

Cel mai mic preț de 30 zile

Livrare gratuită
7 RON cupon

Cel mai mic preț de 30 zile

-40%

159,83
Lei
266,38
Scooter Pantofi casual pentru bărbați, negri, impermeabili, M2005TS

Scooter Pantofi casual pentru bărbați, negri, impermeabili, M2005TS

5.0
(1)
Livrare gratuită
20 RON cupon
Reducere de 10 lei la 5+ articole
Livrare gratuită

-62%

206,68
Lei
548,38
Scooter M1241TS Cizme de zăpadă impermeabile pentru bărbați negre

Scooter M1241TS Cizme de zăpadă impermeabile pentru bărbați negre

4.3
(470)
Imagini din recenzii disponibile
Livrare gratuită
Reducere de 10 lei la 5+ articole
Livrare gratuită

-54%

207,02
Lei
446,44
Scooter Pantofi pentru bărbați negri pentru exterior M1221cs-negru

Scooter Pantofi pentru bărbați negri pentru exterior M1221cs-negru

3.9
(16)
Imagini din recenzii disponibile
Livrare gratuită
2 RON cupon
Reducere de 10 lei la 5+ articole
−2% la articolul 2
Livrare gratuită

-51%

274,13
Lei
562,21
Scooter Foton Pantofi de exterior impermeabili pentru bărbați, negru-albastru...

Scooter Foton Pantofi de exterior impermeabili pentru bărbați, negru-albastru, M5550tsm

4.0
(20)
Imagini din recenzii disponibile
Livrare gratuită
4 RON cupon
Reducere de 10 lei la 5+ articole
Reducere în coș
Livrare gratuită

-56%

213,04
Lei
480,41
Scooter Cizme de exterior pentru femei din material textil negru roșu - G7200TSK
Comerciant de top

ScooterInsignă comerciant oficial Cizme de exterior pentru femei din material textil negru roșu - G7200TSK

5.0
(2)
Livrare gratuită
37 RON cupon
Reducere de 10 lei la 5+ articole
Livrare gratuită

-43%

186,15
Lei
325,18
123...8...14

Brand

Articole promoționale

Preț

Material căptușeală interioară și talpă interioară

Detalii privind durabilitatea

Recenzii cu imagini

Promovări încrucișate

Pantofi sport și adidași Swing - Confort și Stil

Dacă ești în căutarea unor pantofi sport care să îmbine confortul cu stilul, atunci modelele de adidași Swing sunt alegerea perfectă. Acești pantofi sunt concepuți pentru a oferi suportul necesar atât în timpul activităților sportive, cât și în viața de zi cu zi. În continuare, îți prezentăm detalii despre această gamă variată de pantofi sport, inclusiv stiluri, culori și caracteristici care îi fac unici.

  • Găsește-ți stilul preferat
  • Descoperă avantajele adidașilor Swing
  • Alege dintr-o varietate de culori
  • Întrebări frecvente despre pantofii sport

Swing Pantofi sport - Găsește-ți stilul preferat

Gama de pantofi sport Swing este diversificată, acoperind toate preferințele de stil. De la modele moderne, cu design minimalist, până la adidași cu imprimeuri îndrăznețe, există ceva pentru fiecare. Acești pantofi sunt disponibili atât pentru bărbați, cât și pentru femei, fiecare model având caracteristici adaptate cerințelor utilizatorilor.

Fie că optezi pentru un look sportiv sau unul casual, adidașii Swing se integrează ușor în orice ținută. Poți purta acești pantofi sport cu blugi, pantaloni de trening sau chiar rochii, aducând un aer relaxat și modern. Un alt avantaj este versatilitatea lor, putând fi purtați atât în timpul antrenamentelor, cât și în activitățile de zi cu zi.

Swing Pantofi sport - Descoperă avantajele adidașilor Swing

Adidașii Swing nu sunt doar o alegere stilistică, ci și una funcțională. Aceștia sunt fabricați din materiale de calitate superioară, care asigură durabilitate și confort. Talpa este adesea realizată din materiale ușoare și flexibile, care permit o mișcare naturală a piciorului, reducând astfel riscul de accidentări.

Un alt aspect important este sistemul de amortizare, care absoarbe șocurile la fiecare pas, oferind astfel un confort sporit, indiferent de activitate. Fie că alergi, mergi la sală sau pur și simplu te plimbi prin oraș, pantofii sport Swing sunt proiectați pentru a-ți susține picioarele pe parcursul întregii zile.

În plus, acești adidași sunt ușor de întreținut, majoritatea modelelor fiind realizate din materiale ce pot fi curățate cu ușurință. Această caracteristică este esențială pentru cei care doresc să păstreze aspectul proaspăt și curat al încălțămintei lor.

Swing Pantofi sport - Alege dintr-o varietate de culori

Oferind o paletă variată de culori, pantofii sport Swing pot fi adaptați stilului tău personal. De la nuanțe neutre, precum alb, negru și gri, la culori mai vibrante, cum ar fi roșu, albastru sau verde, fiecare pereche de adidași poate reflecta personalitatea ta.

Culoarea nu doar că influențează aspectul estetic, ci și starea de spirit. Alege culori mai strălucitoare pentru a adăuga un accent de energie și entuziasm ținutei tale, sau optează pentru nuanțe mai închise pentru un look elegant și sofisticat.

În plus, modelele de adidași Swing sunt adesea disponibile în ediții limitate, ceea ce le face și mai atractive pentru cei care doresc să iasă în evidență prin stilul lor.

Întrebări frecvente despre pantofii sport

Ce tipuri de activități pot fi efectuate purtând pantofi sport Swing?

Pantofii sport Swing sunt potriviți pentru o varietate de activități, inclusiv alergare, antrenamente la sală, sporturi de echipă și plimbări zilnice. Datorită designului lor ergonomic și a materialelor de calitate, aceștia oferă suportul necesar pentru diverse tipuri de exerciții.

Cum aleg mărimea corectă pentru adidașii Swing?

Atunci când alegi adidași, este important să măsori lungimea piciorului tău pentru a identifica mărimea corectă. Recomandarea este să încerci pantofii la sfârșitul zilei, când picioarele sunt ușor umflate, pentru a asigura un confort optim.

Pantofii sport Swing sunt rezistenți la apă?

Multe dintre modelele de pantofi sport Swing sunt fabricate din materiale rezistente la apă, dar este recomandat să verifici specificațiile fiecărui model. Aceasta este o caracteristică importantă pentru cei care doresc să-i folosească în condiții meteorologice variate.

Pot fi purtați adidașii Swing și în afara activităților sportive?

Da, adidașii Swing sunt foarte versatili și pot fi purtați și în viața de zi cu zi, nu doar la sala de sport. Acest lucru îi face o alegere excelentă pentru un look casual, dar stilat.

Ce materiale sunt folosite în fabricarea pantofilor sport Swing?

Pantofii sport Swing sunt fabricați dintr-o combinație de materiale sintetice și naturale, concepute pentru a oferi confort, durabilitate și un aspect modern. Aceste materiale sunt ușor de curățat și întreținut, asigurând o utilizare pe termen lung.

Adidasi | Adidasi Dama | Adidasi Barbati | Adidasi Adidas Barbati | Adidasi Adidas Dama | Adidasi Adidas | Adidasi Skechers | Adidasi Skechers Dama | Adidasi Skechers Barbati | Adidasi New Balance | Adidasi New Balance Dama | Adidasi New Balance Barbati | Adidasi Jordan | Adidasi Nike | Adidasi Nike Barbati | Adidasi Nike Dama | Adidasi Puma | Adidasi Puma Barbati | Adidasi Puma Dama | Adidasi Vans | Adidasi Vans Dama | Adidasi Vans Barbati | Sneakers Dama | Sneakers Barbati | Sneakers