İlgili Kategoriler
Port Sayısı
Port Özelliği
Fiyat
Switch Tipi
POE Desteği
Garanti Tipi
Materyal
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Ağ Modem Switchleri

" araması için 1945 sonuç listeleniyor

Güçlü Bağlantı Vadeden Ağ Modem Switch Çeşitleri Trendyol’da!

Modem Switch modelleri bir cihazdaki bağlantıyı birden fazla katılımcıya iletir. Mekanizmadaki internet bağlantısı bilgisayar, akıllı telefon benzeri Wi-Fi donanımının aktif olmasını talep ettiğiniz cihazlara yönlendirilir. Bu teknik ile elektronik aletlerde internet erişimini sağlayabilirsiniz. Mekanizmaların değişik taleplere karşılık gelmesi donanımlarına yansır. Yönetilebilir ve yönetilemez switch tasarımlarının yanı sıra PoE, Gigabit alternatiflerine de erişebilirsiniz. Yönetilebilir parçalarda Web ve komut satırı arayüzü aracılığıyla müşterilere yüksek yapılandırmalı yönetim fırsatı verir. Karmaşık ve çoklu ağlarda yönetilebilir aletleri tercih edebilirsiniz. Pratik ve aktifleştirilmesi kolay bir parça arayışınız var ise yönetilemez tasarımlara yönelebilirsiniz. Bu aletlerin günlük işlere uygunluğu işletmeler, şirketler arasında da popülerliğini korur. Sayısız yaşam alanında konumlandırılan aletlerin kapasitelerinin sınırlamaları ve ek donanımları vardır. Küçük ofislerde, işletmelerde veya evlerde yönetilemez aletlerin portatifliğinden ve işlevselliğinden faydalanabilirsiniz. Power of Ethernet ismi ile de bilinen PoE switchler ile bağlantı kurmak üzere ethernet kablosuna gereksinim duyabilirsiniz. Bu tasarımlarda IP kameralarına, kablosuz erişim noktalarına da PoE sistemleri ile erişim sağlayabilirsiniz. Hızlı veri aktarımı ve geniş kapasitesi ile popülerliğini koruyan Gigabit cihazlar ise güvenilir bir sistem arayışında olan müşterilerin favorisi haline gelir. Switch modem tercihinde bulunurken port sayısı, hızı, yönetilebilirliği referans alacağınız kriterler arasındadır. Büyük sistemlerden bireysel kullanımlara kadar birçok cihaz modelini keşfedebilirsiniz. İlginizi çeken modeli ise Trendyol üzerinden kısa sürede satın alabilirsiniz.

Çoklu Bağlantı Sunan Ağ Modem Switchleri Modelleri

Ağ modem switchleri modelleri birden fazla cihazı internet ağına bağlamaya yarayan gelişmiş ekipman türlerinden biridir. Gelişmiş sistemleri ile bağlantıları gerçekleştiren aletler, ağ trafiğini düzenlerken tıkanıklığın önüne geçer. Bu sayede olası bağlantı problemlerinin önüne geçebilir, sorunsuz bir ağ iletişim süreci deneyimleyebilirsiniz. Aletlerin güvenlik duvarları, VLAN gibi gelişmiş teknolojik özellikleri vardır. Bu donanım ile güvenlik açıklarını önleyebilirsiniz. Gelişmiş bağlantılar markaların hazırladığı birçok alternatif içerisinde yer alır. Aletleri temin amacınızı göz önünde tutarak aktifleştirilmesi basit veya üst düzey güvenlik sistemli tasarımları sipariş verebilirsiniz. Aletlerin siparişinde port sayısını referans almanız önem kazanır. Bağlanmayı hedeflediğiniz teknolojik alet sayısı ile port girişinin çokluğu doğru orantılıdır. Mevcut aletlerdeki bağlantıları koparmadan yeni bir cihaza bağlanma hedefiyle 3’lü, 6’lı switch modellerini sipariş verebilirsiniz. Mekanizmalar ile bağlantı halindeki kabloları port girişlerine taktığınızda cihazlar arası veri aktarımını sürdürebilirsiniz. Bu verilerin aktarım hızı da modellere göre değişir. Hızlı ve zamandan tasarruf ettiren güvenli mekanizmalara gerek duyabilirsiniz. Böyle durumlarda ise büyük işletmeler için tasarlanan Gigabit veya Fast Ethernet switch modem mekanizmaları ilginizi çekebilir. Veri aktarımı sırasında güvenliği azami düzeyde tutan modeller bilgilerin korunmasını da destekler. Ekipmanların ethernet kablosu üzerinden diğer elektronik aletlere güç sağlamasını isteyebilirsiniz. Böyle bir durumda edineceğiniz cihazların PoE switch modeli olmasına dikkat edebilirsiniz. Bu mekanizmaların kısa sürede aktifleştirilmesi, kablo gerektirmemesi, alan genişliği sunması ve bütçe dostu yönü popülerliğini güçlendirir. Aletler ile bağlantı kurmayı hedeflediğinizde yakınında durmanız gerekmez. Switchlerin maliyetleri, uyumları ve güç kapasiteleri kategorilere ayrılır. Teknolojik aletlerin gelişmişlikleri ile ağ modemlerinin donanımlarını eşleştirdiğinizde, bağlantınızı güçlendirebileceğiniz mekanizmalara erişebilirsiniz. Modem switch hub elektronik cihazlar arasında bağlantı kurarken ağ trafiğini yönetmenize de imkan verir. Parçalar, teknolojik aletleri bağlarken eş zamanlı bir biçimde görev alır. Hub tasarımlarının pratik aktifleştirilme süreçleri bu alanda sınırlı bilgisi bulunan, 1 ya da 2 cihaz sahibi müşterilerin ilgisini kazanabilir. Modem switch router yönlendirici görevi görür. Teknolojik mekanizmaların bağ kurmasında, veri iletişimi sağlamasında görevli aletler iki işlevi aynı anda yerine getirir. Router gibi parçaları Trendyol’dan alabilirsiniz.

Performansı Artıran Ağ Modem Switchleri Markaları

Ağ modem switchleri markaları tarafından üretilen seçenekler, fonksiyonlarına göre kategorilere ayırır. Bağlanmanız gereken cihaz sayısı, talep ettiğiniz hız, ayırdığınız bütçe ve talepler seçimlerinizi etkileyebilir. Mekanizmaların tablet, bilgisayar, telefon, kamera ve oyun konsolları gibi onlarca teknolojik cihazda kullanılması port giriş bölümünü güçlendirir. 3 ile 16 portlu yönetilebilir ve yönetilemez switch modeline erişebilirsiniz. Büyük ofisinizde, teknoloji mağazanızda veya kişisel evinizde faydalanabileceğiniz ürünler birbirinden ayrılır. Bu sayede hem taleplerinizi karşılayan hem de bu süreçte bütçenizi aşmayan tasarımlara ulaşabilirsiniz. Ürünlerin yönetilebilir ve yönetilemez olması da kararlarınızı etkileyebilir. Uygulaması pratik, hızlı bir ekipmana gerek duyduğunuz noktada yönetilemez alternatifleri satın alabilirsiniz. Verilerin korunması gereken, hızlı ve güç kaynağı sağlayan bir mekanizmaya gerek duyduğunuz noktada ise yönetilebilir LAN switch modellerinden destek alabilirsiniz. Teknolojik aletlerin performansını artırmak, sosyal aktivitelerinizi ve işlerinizi hız kesmeden yapmak isterseniz faydalanabileceğiniz ürünlerde seçici davranabilirsiniz. Modellerin ağ performansını artırması, gecikmeleri azaltması memnuniyetleri artırır. Donanımları ile beraber güvenliği artırması, ölçeklenebilirliği ya da hızlıca aktif hale getirilmesi ise farklı segmentten müşterinin ilgisini kazanır. USB modem switch tasarımları ise internete hızlı bir biçimde erişmenizi mümkün kılan teknolojik sistemler arasında yer kazanır. Ekipmanın hem tasarımsal hem de donanımsal anlamda geliştirilmesi büyük firmalar kadar bireysel kullanan kişilerde de tatmin yaratır. Uzun dönemler faydalanabileceğiniz ekipmanın, elektronik cihazlardaki aktivitelerinizi hızlı ve işlevsel hale getirmesi fonksiyonellik sunar. Sorumluluklarınızı ya da hobilerinizi keyifle yerine getirmenizi destekleyen ürünleri uygun fiyatlardan sipariş verebilirsiniz. Donanımsal yönüyle beklentilerinize karşılık gelen parçaların markalarını ve malzeme kalitelerini inceleyebilirsiniz. Ekipmanın açık veya kapalı alanlarda muhafazasının etkilerini de inceleyebilirsiniz. Darbelere karşı dayanıklı, sinyal gücü yüksek cihazları Trendyol olanaklarından yararlanarak kolayca sipariş verebilirsiniz.

Bütçe Dostu Ağ Modem Switchleri Fiyat Aralıkları

Ağ modem switchleri fiyat aralığı port sayısı, hız, marka, donanım gibi onlarca detaydan etkilenebilir. Yüksek port girişli tasarımlar ile birden fazla cihaz bağlantısı kurabilirsiniz. Teknolojik aletlerin aralarında bağ kurmasında görevli parçaların port sayısı arttığında esneklikleri ve performansları da artar. Temin edeceğiniz aletlerin ağ gücü ile bağlantı gereksinimlerinizi genişletebilir. Mekanizmaların ağ tıkanıklığının, yavaş veri aktarımının önüne geçebilirsiniz. Hız konusunda zaman kazandıran tasarımlar ile gecikme sürelerini asgari düzeye indirebilirsiniz. Parçaların 10 gigabit gibi azami hızdaki verilerin aktarımını aksamasız bir biçimde iletmesi müşterilerin eğlenerek aktivitelerini gerçekleştirmelerine fırsat verir. Eğlence veya iş amacıyla teknolojik aletlerle geçirdiğiniz vakitlerde, iletişim süreçlerinin takılmadan ilerlemesi memnuniyetiniz oranınızı güçlendirir. Parçaların akıcı veri aktarımı yönüyle işlerinizi kısa sürede bitirebilir, sosyal yaşantınıza yeterli vakti ayırabilirsiniz. Ağ switch tasarımları yönetilebilirlikleri, güvenlikleri, PoE donanımları ve QoS performansı ile de kategorilere ayrılır. Çoklu cihazlar arasında bağlantı kurma sürecinde yönetilebilir mekanizmalara yönelebilirsiniz. Bu sistemler vasıtasıyla teknolojik aletlerin eylemlerini, veri aktarımları ve işlevlerini kontrol altında tutabilirsiniz. Bağlantı ve veri aktarımı sürecinde olası güvenlik açıklarını önlemek önem kazanır. Güvenlik duvarları ile çevrelenen sistemler sayesinde siber saldırıların önüne geçebilirsiniz. Mekanizmaların bağlantı sırasında güç talebini karşılaması da müşterilerin dikkatini çeker. Elektronik sistemler, şarj depolamasına fırsat veren mekanizmalar sayesinde prize uzak kaldığınızda dahi teknolojik aletlerin pilini doldurabilirsiniz. Parçaların ağ trafiğini önceliklendirmesini yapan QoS yani hizmet kalitesi eklentisi bulunmasına özen gösterebilirsiniz. Veri aktarımı sırasında durma, tıkanma veya yavaşlama gibi sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. Ağ modem switchleri marka ve sistem kalitesi bakımından da kategorilere ayrılır. Beklentilerinizi karşılayan modemleri keşfetmek adına belirli karşılaştırmalara dahil olabilirsiniz. Bu sayede bütçenize hitap eden switchleri Trendyol üzerinden keşfedebilirsiniz.