Beden
Avantajlı Ürünler
Materyal
Renk
Boyut/Ebat
Fiyat
Boyut/Ebat
Özellik
Fiyat Geçmişi
Desen
Ağırlık
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Bebek Battaniyesi

" araması için 18497 sonuç listeleniyor
Handmade Bebek pike/battaniye kenar biyeli

HandmadeBebek pike/battaniye kenar biyeli

165 TL
Sepete Git

Yumuşacık Bebek Battaniyesi Çeşitleri Trendyol'da!

Küçük çocuklar hassas bir bünyeye sahip olduklarından kış aylarında onları sıcak tutmak için kaliteli ürünler tercih edilir. Bebek battaniyesi günün her anında kullanabileceğiniz pratik bir üründür. İdeal boyutu sayesinde evladınızın vücudunu tamamen örtebilir ve üşümesini engelleyebilirsiniz. Yumuşak bir yapıya sahip olan bebek battaniyesi modelleri evladınızın cildini rahatsız etmez ve günün her anında sıcak kalmasını sağlar. Kış aylarında az miktarda soğuğa maruz kalmak bile çocukların ciddi şekilde hastalanmasına yol açabilir. Hastalık durumlarının önüne geçmek istiyorsanız bu yumuşacık ürünlerden edinebilirsiniz. Yaz aylarında kullanıma uygun olan ince bir yapıya sahip olan pek çok tasarım de vardır. İnce yapısı sayesinde yaz aylarında pişik, terleme ve kaşıntı gibi sorunlar yaşanmasını önleyen tasarımlar ebeveynler tarafından sık sık tercih edilir. İnce olmasına rağmen oldukça yumuşak olan tasarımlar sayesinde evladınızın rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Oldukça farklı tasarımlara sahip olan pek çok ürün arasından dilediğiniz gibi seçim yapabilirsiniz. Motifli bebek battaniyesi çeşitleri sayesinde çocuğunuzun da hoşuna gidebilecek bir ürün bulabilirsiniz. Çizgi film karakterlerinden eğlenceli hayvan figürlerine kadar pek çok farklı tasarıma ulaşabilirsiniz. Küçük yaşlarda düzenli olarak kullanılan eşyalar ile duygusal bir yakınlık da yaşandığından kullanılan ürünü evladınızın da sevmesi oldukça önemlidir. Siz de kaliteli ve dayanıklı materyaller kullanılarak üretilen bu örtü çeşitlerini uzun süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kundak yapmak için özel olarak üretilen modeller oldukça kullanışlı bir tasarıma sahiptir. Özellikle yenidoğanlarda sık kullanılan bu ürünlerin baş kısmında çocuğu kafasını sıcak tutmak ve korumak için şapka benzeri bir girinti vardır. Kundak yaparken zorlanıyor ve bu işi kolayca yapabilmek istiyorsanız siz de bu ürünlerden edinebilirsiniz. Örgü bebek battaniyesi çeşitleri sahip oldukları etkileyici tasarım sebebiyle oldukça fazla rağbet görür. Kalın ipler ile örülen ürünler çocuğunuzu sıcak tutar. Ufak boyutu sayesinde dekoratif bir öğe olarak da kullanılan örgü tasarımlar sayesinde siz de konforlu bir mekan yaratabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun şık tasarımlı yumuşacık kaliteli çocuk battaniyesi çeşitlerine göz atarak siz de çocuğunuzun her daim sıcak kalmasını sağlayabilirsiniz.

Şık Tasarımlı Bebek Battaniyesi Modelleri

Şık Tasarımlı Bebek Battaniyesi Modelleri

Bu modellerin üretimi sırasında çocukların hoşuna gidecek ürün tasarımlarına yer verilir. Kullanımı pratik olan modeller ebeveynler tarafından sık sık tercih edilir. Farklı kumaş türlerinden üretilen modeller arasından siz de dilediğiniz gibi seçim yaparak bu pratik ürünlerin avantajlarından faydalanmaya başlayabilirsiniz. Triko, polar, yün, penye, kadife bebek battaniyesi çeşitlerinin hepsinin üretiminde çocuğunuzun hassas yapısı göz önünde bulundurulur. Triko kumaş, sade fakat etkileyici bir görünüme sahiptir. Triko esneyebilme özelliği ile bilinen yumuşak bir yapıya sahiptir. Evladınızın cildini rahatsız etmeyen orta kalınlıkta bir model arıyorsanız siz de triko şeklindeki ürünlere göz atabilirsiniz. Polar ise kalın bir yapıya sahip olduğundan ebeveynler tarafından oldukça fazla rağbet görür. Yumuşacık bir yapıya sahip olan polar modeller özellikle soğuk kış aylarında kullanıma uygundur. Siz de çocuğunuzun yumuşak bir ürünle uyumasını istiyor ve soğuk algınlığı gibi problemlerin önüne geçmek istiyorsanız polar modellerden edinebilirsiniz. Yünlü kumaşlar ise sağlığa uygun bir yapıya sahiptir bu sebeple ebeveynlerin ilk tercihleri arasında yer alır. Yün, doğal bir kumaş olduğundan gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Penye tasarımlar ise aşırı kalın olmadıklarından ve kolay bir şekilde temizlenebildiklerinden sık sık tercih edilir. Kadife ise şık bir görünüme sahiptir ve çocuk odasında bir dekoratif öğe olarak da kullanılabilir. Siz de farklı kumaşların kullanıldığı sayısız tasarım arasından dilediğiniz modeli seçebilirsiniz. Bebe battaniyesi çeşitleri uyku sırasında örtü olarak kullanılabildiği gibi aynı zamanda birçok farklı iş için de kullanılabilir. Çocuğunuzun taşırken bu ürünlerden kullanabilir ve kundak yapabilirsiniz. Kundak yapımına uygun başlıklı ürünler sayesinde kundağı hızlı bir şekilde hazırlayabilirsiniz. İnce kolay yıkanabilir kumaşlardan oluşan modelleri ise bez değişimi sırasında çocuğunuzun altına sererek çevrenin kirlenmesini önleyebilirsiniz. İdeal boyutları ile dilediğiniz her yere taşıyabileceğiniz bu modeller çocuk bakımını kolaylaştırır. Pamuklu, müslin, etamin, peluş bebek battaniyesi çeşitleri arasından seçim yaparken kumaşların özelliklerine göz atabilirsiniz. Kumaş türleri farklı avantajlara sahiptir ve bu kumaşların içeriklerine göre dilediğiniz gibi seçim yapabilirsiniz. Pamuklu kumaşlar sağlığa zararlı olmadığından ve kolay bir şekilde temizlenebildiğinden ebeveynlerin ilk tercihleri arasında yer alır. Müslin ise gevşek şekilde dokunmuş pamuklu bir kumaş olarak bilinir ve yaz aylarında kullanılabilir. Bebek battaniyesi yorum bölümünde ebeveynlerin etamin içerikli ürünlerden de memnun kaldıklarını görebilirsiniz.

Etamin de pamuklu bir yapıya sahiptir ve bu modellerde genellikle dikkat çekici işlemelere yer verilir. Siz de ufak ayrıntılara sahip şık işlemelerden hoşlanıyorsanız etamin kumaşlı modellerden arasından seçim yapabilirsiniz. Peluş modeller ise soğuk havalarda evladınızın ısınmasını sağlayan kalın ve yumuşak bir yapıya sahiptir. Kuzulu bebek battaniyesi sahip olduğu şirin tasarım sebebiyle pek çok kişinin tercihidir. Şık tasarımlı bir kız bebek battaniyesi arıyorsanız bu şirin tasarıma göz atabilirsiniz.

İdeal Boyutlu Bebek Battaniyesi Ölçüleri

İdeal Boyutlu Bebek Battaniyesi Ölçüleri

Kız ve erkek bebek battaniyesi modellerinin tasarımlarında benzer motifler kullanılır. Eğlenceli hayvan figürlerinin yer aldığı bu ürünlerin üretiminde kullanılan malzemelerin evladınızın sağlığına zarar vermemesi için dikkat edilir. Siz de özenli bir şekilde üretilen u modeller arasından seçim yaparak aldığınız modeli gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Kaliteli malzemelerden üretilen modellerden uzun bir süre faydalanabilirsiniz. Çocuk bakımında size pratiklik sağlayan bu çok yönlü örtüler sayesinde siz de rahat edebilirsiniz. Bez değiştirmek, uyutmak ve sıcak tutmak için kullanabileceğiniz örtüler sayesinde evladınızın her zaman rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Kalın bebek battaniyesi modellerinden edinerek soğuk kış günlerinde evladınızın üşümesini engelleyebilirsiniz. El örmesi olan örtüler arasından seçim yaparak organik içerikli iplerin kullanıldığı kalın ve koruyucu bir örgüye sahip olabilirsiniz. Çocuklar hassas bir bünyeye sahip olduğundan kalın bir örtü kullanmak hastalanmalarını önlemek için oldukça önemlidir. Kışın evladınızı dışarı çıkarmanız gerektiği zamanlarda da bu kalın örtüleri kullanarak onu sarabilir ve soğuktan etkilenmesini önleyebilirsiniz. Evladınızın üşümesini engelleyen bu kullanışlı ve pratik örtüler aynı zamanda oldukça etkileyici tasarımlara da sahiptir. Farklı hayvan figürlerinin yer aldığı tasarımlar küçüklerin de hoşuna gidebilir. Tavşanlı, pandalı, uğur böcekli, ayıcıklı bebek battaniyesi çeşitleri klasik fakat eğlenceli bir görünüme sahiptir ve bu sebeple de sık sık tercih edilir. Siz de şirin hayvan figürlerinin kullanıldığı bu modellerden edinerek çocuğunuzu soğuktan koruyabilir ve örtüyü dekoratif bir öğe olarak da kullanabilirsiniz. Bebek battaniyesi ölçüleri oldukça ideal bir boyuta sahiptir. Çocuğunuzun üzerini tamamen örtmenize imkan veren bu koruyucu örtüler onların üşümelerini önler. Bez değişimi sırasında çocuğunuzun altına sererek de kullanabileceğiniz örtüler, ideal bir genişliğe sahiptir. Kullanım sırasında size pratiklik sağlayan bu örtüleri rahatlıkla bebek çantası içerisinde taşıyabilirsiniz. Dilediğiniz her yere yanınızda götürbilirsiniz bu sayede ürünün avantajlarından her zaman yararlanabilirsiniz. Kundak şekilde kullanıma uygun olacak şekilde özel olarak tasarlanan modeller ise evladınızın her an rahat etmesini sağlar. Kucakta taşıma konusunda da size avantaj sağlayan modeller ile siz de evladınızla istediğiniz yere rahatça gidebilirsiniz.

Avantajlı Bebek Battaniyesi Fiyat Aralığı

Avantajlı Bebek Battaniyesi Fiyat Aralığı

Bebek battaniyesi fiyat belirlemesi yapılırken ürünlerin sahip olduğu tüm avantajlı özellikler göz önünde bulundurulur. Ebeveynlere pek çok alanda pratiklik sağlayan bu örtüler uzun süreli kullanıma uygun olacak kalitede üretilir. Özellikle kış aylarında çocukların soğuk almalarını ve hastalanmalarını önleyebilir. Yürüme çağına gelmemiş çocukların altına serilerek yumuşak bir zeminde rahat etmelerini sağlar. Figürlü, fiyonklu, fermuarlı, yıldızlı, ponponlu bebek battaniyesi çeşitleri farklı ve dikkat çekici tasarımlardan hoşlanan kişiler için uygun bir seçenek olabilir. Modellerin kenar kısımlarında bulunan fiyonk benzeri süslemelerin ürünlere hoş bir görüntü verir. Fermuarlı olarak tasarlanan bazı örtüler ise kundak yapımı sırasında size kolaylık sağlar ve kısa sürede evladınızı kundaklamanıza imkan verir. Fermuar tasarımı sayesinde kundak kolayca çözülmez bu sayede evladınız rahat eder. Fermuar aynı zamanda örtü içerisine soğuk girmesini engelleyen koruyucu bir bariyer görevi de görür. Selanik bebek battaniyesi modelleri pratik kullanıma imkan vermelerinin yanı sıra aynı zamanda şık tasarımları ile de dikkatleri üstüne çeker. Selanik örgü şekline sahip olan bu örtüler el emeği olduğundan pek çok ebeveynin tercihidir. Girintili çıkıntılı yapısı sayesinde sürtünme kuvvetini artıran bu ürünler evladınızın ısınmasını da sağlar. İnce ince örülmüş bu modellerin kenar kısımlarında da fırfır bulunur. Nostaljik bir görünüme sahip olan bu örtüler aynı zamanda yenidoğan fotoğraf çekimlerinde de oldukça hoş görünür. Geniş örgülerden hoşlanıyorsanız kalın iplerin kullanıldığı modern tasarımlara göz atabilirsiniz. Siz de örgü modellerden hoşlanıyorsanız Selanik örgülü şık tasarımlardan edinebilirsiniz. Bebek kundak battaniye çeşitleri arasından seçim yaparak siz de pratik kullanımlı yumuşacık örtülere sahip olabilir. Nohut battaniye bebek gibi farklı tasarımlara göz atabilir ve ilgi çekici pek çok model arasından tarzınıza uygun olanı seçebilirsiniz.

Sıcak Tutan Kışlık Bebek Battaniyesi

Sıcak Tutan Kışlık Bebek Battaniyesi

Oyuncaklı, nazar boncuklu, sesli, çiçekli, kalpli bebek battaniyesi çeşitleri eğlenceli tasarımları sebebiyle oldukça fazla rağbet görür. Oyuncaklı modellerin kenar kısımlarında bulunan yumuşak yapıdaki oyuncaklar sayesinde çocuğunuzun keyifli vakit geçirebilir. Küçük yaşlardan itibaren oyun oynamaya başlamak ve çocuğunuzun maruz kaldığı uyaran sayısını artırmak zeka gelişimi için oldukça önemlidir. Oyuncaklı örtüleri düz ve güvenli bir zemine serdikten sonra çocuğunuzu örtü üzerine yatırabilirsiniz. Evladınız oyuncaklara oynarken yumuşak bir zeminde yattığından ve aynı zamanda oyuncakları yakınında olduğundan rahat eder. Nazar boncuğu kullanılan tasarımlar ise mevlüt gibi kalabalık ortamlara girerken kullanılan geleneksel bir görünüme sahiptir. Çocuğa nazar değmesini engellediği düşünülen bu geleneksel tasarımlar pek çok kişinin tercihidir. Mavi rengin ağırlıkta olduğu bu örtüleri siz de dilediğiniz her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sesli modellerde ise yine çocuğunuzun eğlenmesini sağlayan özel kenarlıklar bulunur. Örtünün kenar kısımlarında bulunan ve harekete bağlı olarak ses yapan çeşitli öğeler sayesinde çocuğunuzun hareket edip etmediğini anlayabilirsiniz. Siz de çocuğunuzun güvenliğini ve rahatlığını düşünüyorsanız bu modellerden edinebilirsiniz. Yumuşak bebek battaniyesi çeşitlerinin üretiminde oldukça farklı kumaş çeşitleri kullanılır. Özellikle kış aylarında kullanım için polar malzeme sık sık tercih edilir. Polar, yumuşak ve kalın yapısı sayesinde soğuk kış günlerinde çocuğunuzun ısınmasını sağlayabilir. Nakışlı, işlemeli, zikzaklı bebek battaniyesi çeşitleri ise el yapımı olarak üretildiğinden büyük beğeni toplar. Siz de üzerinde farklı işlemelerin bulunduğu etkileyici tasarımlı kışlık bebek battaniyesi çeşitleri arasından dilediğiniz gibi seçim yapabilirsiniz. Sade görünümlü modellerden hoşlanıyorsanız düz renklerin ağırlıklı olarak kullanıldığı spor görünümlü gri, sarı, beyaz bebek battaniyesi çeşitlerinden edinebilirsiniz. Minimal tasarımlardan güpürlü, incili, dantelli bebek battaniyesi modellerine kadar pek çok ürün çeşidine Trendyol’dan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Dikkat Çekici Bebek Battaniyesi Renkleri

Dikkat Çekici Bebek Battaniyesi Renkleri

Bebeklerin için özel olarak üretilen örtülerin üretiminde birçok farklı kritere dikkat edilir. Kullanım sırasında çocuğunuzun cildini rahat ettirecek kaliteli kumaşlar kullanılan bu örtüleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Temizlemesi oldukça kolay olan kumaş yapıları sayesinde örtüleri kolayca ıslak bir bez yardımı ile temizleyebilirsiniz. Düzenli aralıklarla ürünleri çamaşır makinesinde yıkayarak örtüyü uzun süre ilk günkü kalitesi ile kullanabilirsiniz. Çift taraflı, çift katlı, üç boyutlu, renkli bebek battaniyesi çeşitleri arasından seçim yaparken örtülerin boyutlarına dikkat etmeniz mantıklı olabilir. Ürünü beşik veya koltuk üzerine sererek kullanmayı planlıyorsanız büyük boyutlu örtüler arasından seçim yapabilirsiniz. Geniş boyutlu bu modeller sayesinde evladınıza rahatça hareket edebileceği yumuşak bir zemin sunabilirsiniz. Büyük boyutlu örtüleri aynı zamanda evladınızın uyurken üstüne serebilir ve örtünün açılması endişesini yaşamaktan kurtulabilirsiniz. Ufak boyutlu modeller ise sarmak ve kundak yapmak için kullanılabilir. Kundak yaparken size kolaylık sağlayan bir şekle sahip olan bu ürünler sayesinde siz de kolayca çocuğunuzu kundaklayabilirsiniz. Özel bağlama uçları olan modelleri kullanarak kundağın hemen bozulmasını önleyebilirsiniz. Bebek arabası battaniyesi ise evladınızı arabasına koyduğunuzda onun vücudunu koruyan bir modeldir. Araba ile dışarı çıkmanızın gerektiği soğuk kış günlerinde evladınızı bir tuluma yatırır gibi bu örtü içerisine koyabilirsiniz. Özellikle bacakların üşümesini engelleyen bu modeller ebeveynler tarafından sık sık tercih edilir. Siz de kış aylarında bile evladınızın dışarda üşümesini engellemek istiyorsanız bu kullanışlı ürünlerden edinebilirsiniz. Yazlık bebek battaniyesi çeşitleri ise ince yapıları sayesinde sıcak havalarda kullanıma uygun olacak şekilde üretilir. Yazlık modeller çocuk arabasında güneşi engellemek için kullanılabilir. Havuzdan çıktıktan sonra bu ürünlerden faydalanabilirsiniz. Hazır bebek battaniyesi çeşitlerinden edinerek her mevsim çocuğunuzun rahat etmesini sağlayabilirsiniz.

Güvenilir Bebek Battaniyesi Markaları

Güvenilir Bebek Battaniyesi Markaları

Bebek battaniyesi takımı içerisinde bulunan farklı boyutlardaki ürünler sayesinde siz de uyku, bez değişimi veya oyun oynarken farklı örtüler kullanabilirsiniz. Set içerisinde bulunan farklı örtüler sayesinde gittiğiniz her yere yanınızda yedek bir örtü götürebilirsiniz. Çocuklar için önemli olan uyku örtülerinin kaybolması durumunda yaşanan ağlama krizlerinin önüne geçebilir ve her daim çocuğunuzun rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Bebek uyku battaniyesi çeşitlerinin bazıları tuluma benzer bir tasarıma sahiptir. Siz de kundak yapmak yerine çocuğunuza hareket imkanı veren konforlu tulum tasarımlarını tercih edebilirsiniz. Çocuğunuzun tüm vücudunun her yerinin ısınmasını sağlayan bu özel tasarımlar sayesinde siz de evladınıza rahat bir ortam yaratabilirsiniz. Bebek battaniyesi renkleri arasından çocuğunuzun odasına uygun olan bir model edinerek sahip olduğunuz örtüyü aynı zamanda beşik üzerine sererek nevresim gibi de kullanabilirsiniz. Şık tasarımlı bu modellerden dekoratif bir öğe olarak da faydalanabilirsiniz. Bebek battaniyesi satın almak istiyorsanız, siz de yumuşak bir yapıya sahip olan polar kumaştan yapılma modellere göz atabilirsiniz. Çocukların ince ve kılsız cildi soğuğa karşı dayanıksız olduğundan polar kumaş onu ısıtabilir. Bebek battaniyesi markaları ürünlerinin üretimi sırasında sağlığa zararlı olmayan boyalar ve kumaşlar kullanır bu sayed ebu ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Kışlık bebek battaniyesi fiyatları belirlenirken modellerin üretiminde kullanılan kumaş çeşitleri dikkate alınır. Pamuklu kumaşlar kullanım sırasında cildin rahat etmesini sağladığından hassas bir yapıya sahip olan çocuk ürünlerinde sık sık tercih edilir. Vücut ısısını koruyarak soğuk havalarda hızlıca ısınmaya imkan veren pamuk oldukça fazla rağbet görür. Örgü, düz veya nakışlı tasarımlara sahip pamuklu modeller vardır. Kullanım sırasında size pratiklik sağlayan yumuşak ve kullanışlı çocuk battaniye modellerine Trendyol’dan göz atabilirsiniz.