İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Çocuk Cinsiyeti
Materyal
Kol Boyu
Renk
Cinsiyet
Ortam
Fiyat
Ek Özellik
Kol Tipi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Boy
Kalıp
Sürdürülebilirlik Detayı
Koleksiyon
Desen
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Yaka Tipi
Ürün Puanı
"

Çocuk Uyku Tulumu

" araması için 9307 sonuç listeleniyor

Konforlu Çocuk Uyku Tulumu Seçenekleri Trendyol’da!

Çocukların sağlıklı bir şekilde gelişim gösterebilmeleri için uykunun önemli bir yeri vardır. Hızla büyüyen bebekler, düzenli uyuma saatlerine uyum sağlayarak gelişimlerini sağlıklı bir şekilde tamamlar. Gece sağlıklı bir şekilde uyumak, çocukların zihinsel ve bedensel gelişimleri için önemli bir yere sahiptir. Gece uyurken vücut sıcaklığı düşen bebeklerin üşümesinin önüne geçmek için birtakım ürünler bulunur. Üzerinde bulunan battaniyeyi atıp üşüyebilecek olan çocuklarınız için tercih edebileceğiniz çocuk uyku tulumu çeşitleri, onların gece boyunca sıcak kalmasını sağlar. Rahatça hareket edebilecekleri şekilde dizayn edilebilen bu ürünler, miniğiniz uyurken üstünü açması gibi problemlerin önüne geçer. Dizayn olarak çocuğunuzun rahat hareket etmesine olanak sağlar. Sağlıklı uyuma saatleri için tercih edilebilecek olan çocuklar için uyku tulumu ürünleriyle, çocuğunuzun rahat ve sağlıklı bir uyuma düzenine sahip olmasını sağlayabilirsiniz. Renk ve beden olarak farklı çeşitlere sahip olan çocuk uyku tulumu modelleri eğlenceli görüntüleriyle dikkat çeker. Minikler uyumaya dalmadan önce ona giydireceğiniz bu tulumlar sayesinde gece boyu sıcak kalmasını ve rahat hissetmesini sağlayabilirsiniz. Trendyol aracılığıyla renk, beden ve model bakımından çeşitlilik gösteren birçok farklı ürüne aynı anda erişim sağlayabilir, bu seçenekler arasından çocuğunuz için en uygun özellik gösteren ürünü satın alabilirsiniz.

En Rahat Çocuk Uyku Tulumu Seçenekleri

En Rahat Çocuk Uyku Tulumu Seçenekleri

Çocukların rahat hissedebilmesi için dizayn edilen bu ürünler, kollarının ve bacaklarının serbest kalmasını sağlar. Bu sayede rahat bir şekilde hareket edebilmesine olanak sağlanır. Çocukların bacaklarının tulum içerisinde serbest kalması onun rahat hissetmesine olanak tanır. Rahat bir şekilde kendini sıkışmış hissetmeden güvenli bir şekilde dinlenmesini sağlar. Kaliteli materyallerden üretilen ürünler, çocuğunuzun vücudunun nefes almasına yardımcı olur. Yumuşak ve konforlu seçenekleriyle ön plana çıkan pamuklu bebek uyku tulumu çeşitleri, sağlıklı bir şekilde çocuğunuzun vücudunu sarar. Küçük yaş aralığında olan çocuklar için üretilen ürünlerin yanı sıra daha büyük yaş aralığında olan çocuklar için de çeşitli ürünler bulunur. Çocukların gelişim özellikleri göz önünde bulundurularak tasarlanan büyük çocuk uyku tulumu çeşitleri, onların vücudunu rahat bir şekilde kavrayacak özellikte üretilir. Gelişimlerinin başında olan çocuklar için tercih edebileceğiniz 2 yaş, 3 yaş, 4 yaş, 5 yaş uyku tulumu çeşitleri, bu yaş grubunun beden özelliklerine göre üretilir. İlerleyen yaşlarda tercih edebileceğiniz 6 yaş, 7 yaş, 8 yaş, 9 yaş, 10 yaş uyku tulumu seçenekleri bu yaş aralığındaki çocukların rahatça giyebileceği özelliktedir. Geniş bir yaş aralığı grubuna hitap eden ürünler kız ve erkek çocuklar için özel olarak üretilir. Yaş aralığını dikkate alarak tercih edeceğiniz kız çocuk uyku tulumu çeşitleri, renkli seçenekleriyle dikkat çeker. Kullanım özelliği bakımından farklı niteliklere sahip olan ürünler, çocuğunuzun rahat bir şekilde uyumasını sağlar. Çocuğunuzun gece boyunca sıcak kalmasını sağlayacak olan ürünler, kaliteli kumaşlar kullanılarak üretilir. Bu sayede terleme gibi problemlerin önüne geçilir. Renk ve model bakımından farklılık gösteren erkek çocuk uyku tulumu çeşitleri arasından çocuğunuz için uygun olan ürünü tercih edebilirsiniz. Battaniyenin atılarak üstün açılması gibi problemlerin önüne geçen bu ürünler, çocuğunuzun kış aylarında sıcak bir şekilde uyumalarına olanak sağlar. Çocuğunuz için yaş ve cinsiyet kıstaslarına bağlı olarak en uygun tercihi yapabilirsiniz. Trendyol aracılığıyla farklı markalar tarafından üretilen ürünlere göz atabilir, istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda alışverişinizi tamamlamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Renkli Çocuk Uyku Tulumu Ürünleri

Renkli Çocuk Uyku Tulumu Ürünleri

Bu ürünler geniş bir yaş aralığına hitap eder. Kundaklanarak uyutulan bebekler için de özel olarak imal edilmiş olan ürünler bulunur. Bebeklerin güvenilir bir şekilde uyumaları için ebeveynler onları kundaklar. Bu sayede bebekler kendilerine zarar vermeden rahat bir şekilde dinlenir. Bebekler için tasarlanmış olan bebek uyku tulum modelleri kullanım amaçlarına göre farklılık gösterir. Bu parçalar yalıtımı ve sıcaklık değerini gösteren birim ile değerlendirilir. Ebeveynler tarafından sıklıkla merak edilen, bebeğin uyku esnasında üşüyüp üşümediğini ya da terleyip terlemediğini anlamak için iyi bir yol olarak tercih edilir. Bebeğin uyurken ideal sıcaklıkta kalmasını sağlayan ürünler farklı TOG birimlerine sahiptir. Bu birimler, sıcaklık değerlerinin hangi miktarda olması isteniyorsa o doğrultuda tercih edilir. TOG miktarı arttıkça bebeğin içerisine gireceği ürünün yalıtımı o derece artar. Bu da bebeğin uyurken vücut ısısını korumasına yardımcı olur. İhtiyaçlara ve mevsim normallerine göre bebek uyku tulumu 0.5 tog, 1 tog, 1.5 tog, 2 tog, 2.5 tog seçenekleri arasından bir değerlendirme yapabilirsiniz. Yüksek TOG değerine sahip bebek kışlık uyku tulumu seçenekleriyle, yavrunuzun bu mevsimlerde vücut ısısını koruyarak rahat bir şekilde dinlenmesini sağlayabilirsiniz. Dolgulu yapıları sayesinde bebeğin cildini sıcak tutan ve nefes almasını sağlayan kalın bebek uyku tulumu çeşitleri, onların güvenilir bir şekilde rahatlamalarını sağlar. Her mevsim tercih edilebilecek olan ürün çeşitleri, çocuğunuzun rahat ve güvenli bir şekilde uyumasını sağlar. Renk, desen ve model bakımından farklılık gösteren yazlık bebek uyku tulumu çeşitleriyle yavrunuzun sıcak hava şartlarına uyum sağlayarak rahat bir şekilde uyumasını sağlayabilirsiniz. Yavrunuzun sağlıklı bir şekilde gelişim gösterebilmesi için bebek uyku tulumu özelliklerine göz atabilir, onun ihtiyaçlarına uygun olan ürünü tercih edebilirsiniz. Trendyol aracılığıyla birçok farklı ürüne göz atabilir, ihtiyaçlarınız doğrultusunda alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Konforlu Çocuk Uyku Tulumu Seçenekleri Trendyol’da!

Konforlu Çocuk Uyku Tulumu Seçenekleri Trendyol’da!

Bebeğiniz için tercih edeceğiniz ürünlerin yapımında kullanılan materyaller önem gösterir. Cildini tahriş etmeyen kıyafetlerin tercih edilmesi, bebeklerin huzurlu bir şekilde zaman geçirmelerini sağlamak adına önem taşır. Doğal içeriklere sahip olan materyallerin kullanımı, çocuğunuzun cildinin sağlığı için önem arz eder. Onların cildinin nefes almasını sağlayan kaliteli kumaşlar gece boyunca rahat etmelerini sağlar. Tercih edeceğiniz bebek uyku tulumu organik seçenekleriyle rahat etmelerini sağlayabilir, vücutlarını kavrayan bu ürünler içerisinde huzurlu hissetmelerine yardımcı olabilirsiniz. Bu ürünler, farklı çeşitleriyle piyasaya sürülür. Bir tayt gibi bebeğinizin vücuduna geçirebileceğiniz ayaksız modeller, geniş bir yaş aralığına hitap eder. Çocuğunuzun bütün vücudunu kavrayarak sıcak tutacak bebek uyku tulumu ayaklı seçenekleri, çorap giydirmeden yataklarına yatırmanıza yardımcı olur. Bunun yanı sıra kolsuz uyku tulumu bebekler için rahat hareket etme imkanı sağlayan modeller arasındadır. Kızlar için tasarlanan renkli modellerin yanı sıra bebek uyku tulumu erkek çeşitleri de sevimli desenleriyle dikkat çeker. Çocuğunuzun içerisinde rahat hissedeceği sevimli modeller arasından dilediğiniz ürünü tercih edebilirsiniz. Satın alacağınız ürüne karar vermek için bebek uyku tulumu modelleri ve fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Sizin için uygun olan ürün için araştırma yapabilir, bütçenize uygun olan seçeneği tercih edebilirsiniz. Fırsatları yakalayarak bebek uyku tulumu indirimli avantajlarından faydalanabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünün bulunduğu kısımda yorumlar bulunur. Ürünü daha önceden satın almış müşteriler tarafından yazılan bebek uyku tulumu yorumlarını okuyarak fikir sahibi olabilirsiniz. Geniş bir yaş aralığına hitap eden bu uyuma malzemesini avantajlı fiyatlar üzerinden satın alabilirsiniz. Daha büyük bir yaş aralığında olan yavrunuz için çocuk uyku tulumu fiyatlarına göz atabilir, alışveriş için planlamış olduğunuz bütçe doğrultusunda satın alma işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Bebek Uyku Tulumu Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Son derece hassas tene sahip olan bebeklerin rahat bir uyku geçirmeleri için tenlerine temas eden kumaşların da titizlikle seçilmesi gerekir. Terletme riski olan kumaş seçimleri bebeğin hem rahat bir uyku geçirmesine mani olurken hem de cildinde alerjik durumların da yaşanmasına sebep olabilir. Bebeklerin kullanımına uygun olarak üretilen uyku tulumları bebeğin daha rahat uyumasına katkı sunan ürünlerdir. Bebek uyku tulumu alırken dikkat edilmesi gerekenler ise özellikle kumaş seçimidir. Pamuklu yani nefes alabilen ve terletmeyen kumaş seçimlerine yer açmanız bebek için ideal bir tercih olacaktır. Doğa dostu olan ve zararlı çeşitli baskı ve boyaların bulunmadığı ürünler ise sağlığı için de ayrıca önem taşır. Makinede yıkanabilmesi ise hijyen açısında gereklidir. Bunun yanı sıra bebeğiniz uyurken onu rahatsız etmeden altını açmanızı sağlayacak kolaylığa sahip olan seçimlerden yararlanmanız ise avantaj sağlayacak olan tercihlerdir.

Bebek Uyku Tulumu Kaç Aylıkken Kullanılır?

Bebek uyku tulumları her ay için uygun olarak tasarlanır. Bebeklere battaniye ya da yorgan kullanmak yerine tulum kullanmak avantaj sağlayan bir seçimdir. Özellikle hareket etmeye başlaması ile beraber uyku tulumu kullanımı daha büyük avantajı da beraberinde getirecektir. Her dönem geçişleri için farklı tasarıma sahip olan uyku tulumları bulunmaktadır. Özellikle ilk 4 ay için kundak özelliğine sahip olan uyku tulumları tercih edilir. Sonrasında ise ayına ve bebeğin gelişimine göre farklı ebatlara sahip olan seçimlerden faydalanabilirsiniz. Uyku tulumu seçiminde mevsim özelliği de bebeğin ayı kadar önemlidir. Bu sebeple mevsim şartlarına ve bebeğin ihtiyacına uygun olan özellikleri sunan uyku tulumunu ilk gün itibari ile kullanmaya başlayabilirsiniz. Bebeklerin uyku sırasında rahat olmaları için onları terletmeyen seçimlere yer vermeniz gerekir. Nefes alan yapıya sahip olan pamuklu kumaşlar ile üretilen tercihler onların hem sıcak kalmasını hem de terlememesine yardımcı olur.

Bebekler İçin Uyku Tulumu Nasıl Olmalı?

Bebeklerin rahat ve huzurlu bir uyku geçirmeleri için ihtiyaç duyulan kriterlerin başında tenine temas eden kumaş seçimleri yer alır. Sadece giyim değil aynı zamanda bebek tulumlarının da nefes alabilen kumaş seçimi ile üretilmesi ile beraber huzurlu bir uyku geçirmesi de kaçınılmaz olacaktır. Bebekler için uyku tulumu ay ve gelişimine uygun olan özelliklere göre tercih edilmelidir. Özellikle ilk dört ay henüz kundak ihtiyacı var olan bebeklerde kundak tulumlar seçilebilir. Bunun ile beraber gelişimi de göz önüne alınarak uyku tulumuna yer açabilirsiniz. Bebek uyku tulumu mevsim özellikleri açısından da ideal olmalıdır. Mevsim geçişleri, bahar, yaz ya da kış aylarında kullanılabilecek olan uyku tulumları farklı özellikler ile hazırlanarak satışa sunulur. Bebek tulumları nasıl olmalı sorusuna aynı zamanda şu şekilde yanı verilebilir: Katkı maddesi içermeyen, baskı ve boya gibi sağlık için zararlı seçimlerin olmadığı ürünler olmalıdır. Bebeğiniz için en iyi uyku tulumlarını Trendyol’da bulabilirsiniz.