İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Renk
Cinsiyet
Materyal
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Boks Eldiveni

" araması için 1316 sonuç listeleniyor

Boks Eldiveni Hakkında Sık Sorulan Sorular

Boks Eldiveni Kaç Oz Olmalıdır?

Boks eldiveni seçerken, oz yani ons ölçü birimi oldukça önemlidir. Oz, eldivenin ağırlığını belirler. Aynı zamanda boksçunun darbe gücünü etkiler. Boks eldiveni ağırlığı; kişilerin kilosuna, deneyim seviyesine ve antrenman amacına göre değişebilir. Genellikle boks eldivenleri 8 oz ile 16 oz arasında değişen ağırlıklarda gelir. Hafif ağırlıklı eldivenler, hızlı antrenmanlar ve maçlar için tercih edilir. Daha ağır ağırlıklı eldivenler, antrenman sırasında direnç arttırmak ve güçlendirmek için kullanılır. Profesyonel boks maçları için kullanılan eldivenlerin ağırlığı 10 oz ile 12 oz arasındadır. Ancak eğitim amaçlı kullanılan eldivenlerin ağırlığı 14 oz ile 16 oz arasında olabilir. Hangi ağırlıkta boks eldiveni kullanacağınıza karar vermeden önce antrenörünüzle ya da spor uzmanınızla konuşmanız önerilir.

Boks Eldiveni Nerede Satılır?

Boks eldiveni, boks sporunu yaparken ellerinizi korumanız için kullanılan özel bir ekipmandır. Hem el hem de bilek bölgesindeki darbelere karşı koruma sağlamak amacıyla özel olarak dizayn edilir. Boks eldivenleri farklı boyutlarda ve ağırlıklarda gelir. Başlangıç seviyesinden profesyonel seviyeye kadar çeşitli modelleri vardır. Boks eldiveni, Trendyol avantajlı seçenekleri ile kolayca bulunabilir. Farklı markaların ve modellerin bulunduğu pek çok seçenek arasından ihtiyacınıza aynı zamanda tercihinize uygun bir boks eldiveni seçebilirsiniz. Buradan tüm seçenekleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Bu sayede dilediğiniz seçeneği kolayca bulabilirsiniz.

Boks Eldiveni İçine Ne Giyilir?

Boks eldiveni içine genellikle bandaj giyilir. Boks bandajı</a, el bileğini ve eli saran özel bir kumaş parçasıdır. Bu ürünler boksörlerin el bileklerini ve parmaklarını korumak için kullanılır. Eldivenlerin içine giyilerek bilekleri sıkıca sarar. Aynı zamanda ek destek de sağlar. Ayrıca teri emer ve eldivenlerin içindeki nem oranını azaltır. Boks bandajı, boks eldivenleri ile birlikte kullanılıp el bileğini ve eli destekleyen bir koruyucu ekipmandır. Boks bandajları; boks yaparken el bileklerinin ve parmakların yaralanmasını önlemek, darbeleri emmek ve eldivenlerin içindeki nem oranını azaltmak için kullanılır. Boks bandajları, genellikle elastik ve hafif bir kumaştan yapılır. Bu ürünler farklı boyutlarda ve renklerde bulunabilir. Boks bandajı seçerken el boyutunuza uygun bir boyut tercih etmek ve kaliteli bir malzemeden yapılmış olmasına özen göstermek önemlidir.