Avantajlı Ürünler
Fiyat
Cinsiyet
Renk
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Materyal
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Boks

" araması için 5114 sonuç listeleniyor

Birbirinden Kaliteli Boks Ürünleri Trendyol’da!

Dövüş sporları arasında yer alan boks geniş kitleler tarafından sevilerek takip edilir. Yaşlı, genç, büyük, küçük her kesimden insan bu spor dalına büyük ilgi gösterebilir. Mücadele iki sporcu arasında ring ismi verilen iplerle çevrili kare şeklindeki alanda geçer. Çeşitli ekipmanların yardımıyla gerçekleşen karşılaşmalarda kullanılan malzemelerin kalitesi oldukça önemlidir. Kaliteli özellikleri ile ön plana çıkan ürünler müşterilerin sporu verimli ve güvenli şekilde yapmalarına imkan tanır. Ekipmanlar arasında yer alan boks eldiveni, ayakkabısı, şortu mücadele sırasında oldukça önemli bir yere sahiptir. Eldiven elleri korumak amacıyla kullanılır. Yastıklı yapılarıyla konforlu kullanım avantajı sunar. Ayakkabılar ring zeminlerinde kaymayı önlemek için özel olarak tasarlanır. Şortlar oldukça rahat hareket etmenizi sağlar. Boks torbası iyi bir antrenman ürünüdür. Sporcular bu torba sayesinde yumruklarını geliştirebilir ve kas yoğunluğunu artırabilirler. Boks bandajı, dişliği, sargısı, kaskı geniş ürün yelpazesi içerisinde yer alır. Bandajlar elastik kumaşlardan üretilir. Maç ve antrenman sırasında elinizi koruyan bandajlar darbelerin etkisini azaltır. Dişlikler, dişleri korumak dişlerin birbirine vurmasını önlemek amacıyla kullanılır. Başınızı koruma altına alan kasklar, darbelerin etkisini azaltır. Ergonomik tasarımlarıyla başınıza kolaylıkla takılır. Yumruklarınızı geliştirmek için kullanabileceğiniz boks standı kaliteli tasarımlarıyla ön plana çıkar. Yumrukların şiddetini artırarak nasıl ve nereye vurmanız gerektiğini bu stant sayesinde geliştirebilirsiniz. Boks ekipmanları ürünlerine Trendyol üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Dayanıklı Yapılarıyla Öne Çıkan Boks Ürün Seçenekleri

Boks sporunun kaliteli, verimli, güvenli bir şekilde gerçekleşmesinde önemli bir etkisi bulunan tüm ürün seçenekleri dayanıklı yapılarıyla müşterileri memnun eder. Dövüş sporları arasında geniş kitlelerin yakından ilgilendiği bir spor dalı olan boks için özel olarak üretilen malzemeler yetişkin ve çocuklar tarafından rahatlıkla kullanılır. Maç ve antrenman sırasında istediğiniz konforu sunan tüm ekipmanlar performansınıza direkt etki eder. Rahat hareket etme, doğru pozisyon alma, sert ve nokta atışı yumruk atma gibi tüm aksiyonları kaliteli şekilde yapmanıza imkan tanıyan ürünler memnuniyet yaratır. Kafayı, dişleri, elleri koruma altına almanızı sağlayan kask, dişlik ve eldivenler geniş ürün seçenekleri içerisinde müşterilerin beğenisine sunulur. Beden, renk ve materyal seçenekleri ile satışa çıkarılan spor ekipmanları hem yetişkinlere hem de çocuklara özel üretilir. Bu spor dalıyla ilgilenen herkese uygun malzeme geniş model yelpazesinde bulunur. Amatör, profesyonel sporcular bu ürünleri kullanarak antrenman veya maçlarda rahatlıkla performanslarını gösterebilirler. Hem performansınızı artıran hem de vücudunuzu korumanıza yardım eden tüm ekipmanlar önemli avantajlara sahip olmanızı sağlar. B oks malzemeleri içerisinde kask, dişlik, eldiven, şort, ayakkabı, bandaj, kasık koruyucu gibi ürünler yer alır. Her bir malzeme kaliteli, dayanıklı tasarımlarıyla spordan tam verim almanıza yardımcı olur. Malzemeleri kendi özelliklerinize göre tercih ederek konforlu kullanım deneyimi gerçekleştirebilirsiniz. Boks aletleri antrenmanlarda kullanılarak maçlara hazırlık yapılır. Aletler sayesinde maçlara iyi bir şekilde hazırlanabilir performansınızı yükseltebilirsiniz. Şort, ayakkabı, sporcu sütyeni gibi boks kıyafetleri ürünler içerisinde yer alır. Kıyafetler özel bir tasarıma sahiptir. Erkek ve kadın sporcular için yapılan tasarımlarda belirleyici farklar öne çıkar. Boks seti kum torbası, eldiven, bandaj gibi malzemelerden oluşur. Bu setleri satın alarak evinizde, oluşturduğunuz antrenman alanlarında rahatlıkla uygulamalar yapabilirsiniz. Boks çocuk malzemeleri birçok marka tarafından üretilerek satışa çıkarılır. Yetişkinler gibi çocuklar da bu spor dalıyla ilgilenebilirler. İlgili çocuklara özel şekilde üretilen tüm malzemeler oldukça kaliteli ve dayanıklıdır. Ebeveynler gönül rahatlığıyla bu ürünleri tercih edebilir ve çocuklarının güvenliğini sağlayabilirler. Boks yapmak için gerekli olan bütün malzemelere Trendyol üzerinden erişerek sipariş verebilirsiniz.

Uzun Ömürlü Kullanım İmkanıyla Boks Modelleri

Disiplin, hız, güç ve stratejinin birleştiği boks sporunu yapmak için gerekli olan tüm ekipmanları müşterilere sunan markalar spor sektörüne büyük katkılarda bulunur. Uzun ömürlü kullanım avantajlarıyla ön plana çıkan ekipmanlar müşterileri fazlasıyla memnun eder. Sürekli antrenman ve maç döngüsünde kullanılan tüm malzemeler uzun ömürlü kullanım fırsatı sunarak müşterilere büyük bir avantaj yaratır. Sporu yaparken kendinizi rahat hissetmeniz oldukça önemlidir. Kendinizi rahat hissederek kolaylıkla hareket edebilirsiniz. Bu avantaj performansınıza yansır. Verimli antrenmanlar, başarılı maçlar çıkarabilirsiniz. Kullanım konforuyla öne çıkan tüm ürün çeşitleri rahatsızlık vermez ve rahatlıkla deneyimlenebilir. El, diş, baş, kasık bölgesi gibi hassas bölgeleri korumanızı sağlayan ürünler sayesinde sağlıklı kullanım imkanı elde edebilirsiniz. Darbelerden koruyan tüm malzemeler olumsuz sonuçların ortaya çıkmasını engelleyebilir. Hem sağlığınızı koruyan hem de performansını yükseltmeye yardımcı olan tüm ekipmanlar sağladıkları birçok avantaj ile müşterilerin beğenisini kazanır. B oks çantası bu spor dalıyla ilgilenenler için özel olarak tasarlanır. Eldivenlerinizi koymanız için özel bir bölüme sahiptir. Diğer malzemeleriniz için tasarlanan özel bölmeler büyük kullanım fırsatı yaratır. Su geçirmeyen, birinci sınıf malzemeden üretilen çantalar uzun ömürlü kullanım avantajıyla memnuniyet yaratır. Boks çeşitleri sayesinde üst düzey performanslar sergileyebilir aynı zamanda sağlığınızı koruyabilirsiniz. Kaliteli, kullanışlı tasarımlarıyla beğeni toplayan çeşitler her bedene uygun seçenekleri ile satışa çıkarılır. Yetişkinler, çocuklar bu çeşitlerden rahatlıkla yararlanabilirler. Boks çubuğu yumruk atmak için özel olarak üretilen silindirik şekline sahip üründür. Çubuk sayesinde güçlü, etkili yumruk atmayı kısa zamanda öğrenmek mümkündür. Kol kaslarını güçlendirmek için oldukça uygun bir spor aletidir. Boks giyim modelleri sporun rahat bir şekilde gerçekleşmesi için özel olarak tasarlanır, kaliteleri ile konfor sağlar. Boks pedi ve diğer tüm ekipmanlara Trendyol’dan sahip olabilirsiniz.

Bütçenizi Koruyan Boks Ürünleri Fiyat Seçenekleri

Boks sporu için özel olarak tasarlanan ürünler bütçelerle uyumlu fiyat seçeneklerine sahiptir. Kaliteli, dayanıklı ve uzun ömürlü kullanım imkanı sunan ekipmanlar müşteriler tarafından büyük bir beğeniyle tercih edilir. Vücudunuzun hassas, önemli noktalarını koruyan ürün çeşitleri sağlığınızı da koruyarak önemli bir görevi yerine getirir. Antrenman yapmanızı sağlayan kaliteli yapılarda sunulan modellere avantajlı fiyat seçenekleri ile sahip olmak mümkündür. Yetişkin, genç ve çocuklar için özel olarak tasarlanan ekipmanlar kullanım konforuna sahiptir. Ürünlerin tercih edilmesinde boks fiyatları önemli bir rol oynar. Birbirinden avantajlı fiyat seçenekleri bütçe sahibi her müşteriye hitap edebilir. Ekipmanların tüm özellik ve avantajları göz önüne alınarak belirlenen fiyat skalası sayesinde performansınızı yükselten, kaliteleri ile ön plana çıkan ürünlere sahip olabilirsiniz. Boks online alışveriş imkanı ile seçeneklerin bütün özelliklerini görebilirsiniz. Online bir şekilde boks için gerekli ekipmanları rahatlıkla satın alabilirsiniz. Erkek boks ürünleri arasında yer alan kasık koruyucu gibi ekipmanlar erkeklere özel olarak tasarlanır. Hassas bir bölge olan kasıkların korunması oldukça önemlidir. Kasıklarınızı darbelerden korumak için bu modelleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Kadın boks ürünleri içerisinde sporcu sütyenleri bulunur. Kadınlar için oldukça önemli bir ürün olan sporcu sütyenleri konforlu kullanım imkanı sunar. Farklı beden seçenekleri ile sunulan sütyenleri beden ölçünüze göre alabilirsiniz. Boks modelleri sahip oldukları tüm özelliklerle müşterileri memnun eder. Modeller; konforlu kullanım imkanı, sağlığınızı koruyan kaliteli sağlam yapıları, performansınızı yükseltmeye yardımcı olan kullanışlı tasarımlarıyla memnuniyet yaratır. Erkek, kadın, yetişkin, çocuk bu sporla ilgilenen herkes kendine uygun model seçeneğini geniş ürün yelpazesi içerisinden rahatlıkla bulabilir. Tüm özellikleri aynı zamanda avantajlarıyla sporcuların beklentilerini karşılayan malzemelere Trendyol üzerinden cazip fiyatlarla sahip olabilirsiniz.