İlgili Kategoriler
Fiyat
Kapasite
Renk
Bellek Kapasitesi
Çözünürlük
Sim Kart Uyumu
İşletim Sistemi
Bluetooth
Kamera Çözünürlüğü
Fiyat Geçmişi
Görüntüleme Teknolojisi
Garanti Tipi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ürün Puanı
"

Tablet

" araması için 1792 sonuç listeleniyor

Tablet

Tablet

Teknoloji meraklılarının ve çalışmalarını bilgisayar harici platformlarda da sürdürmesi gereken profesyonellerin, kullanım alışkanlıklarının değişmesi, geniş dokunmatik ekrana sahip tablet seçeneklerinin üretilmesine zemin hazırlıyor. Ancak tabletlerin donanım ve yazılımsal özelliklerinden bahsetmeden önce “Tablet nedir?” sorusuna genel hatlarıyla yanıt vermek gerekiyor.

Geniş ve dokunmatik ekranıyla olduğu gibi, fiziksel bağlantı noktaları aracılığıyla bilgisayar çevre birimleriyle de yönetilebilen, genellikle mobil işletim sistemlerini taşıyan, çoklu işlemler gerçekleştirebilecek donanım ve depolama kabiliyetlerine sahip bilgisayar nitelikli cihazlar, tablet modelleri kapsamında yer alıyor. Kurgusal ilk örnekleri Isaac Asimov’un 1950’li yıllarda yayımlanan eserlerinde ve Stanley Kubrick’in meşhur “2001: A Space Odyssey” filminde boy gösteren tablet çeşitleri, 1990’lı yılların başlarında ve ortalarında yaygın şekilde kullanılmaya başlanıyor. Lakin mobil işletim sistemlerinin kullanıcı dostu hâle gelmesi, işlevlerinin artması ve ürünlerin de tatmin edici düzeyde performans göstermeye başlaması, büyük ekran tablet ve küçük tablet çözümlerinin popülerlik kazanmasını sağlıyor.

Bugün, akıllı cep telefonu modellerinde yaşanan rekabetin bir benzeri tablet modelleri tarafında da yaşanıyor. Kullanıcıların, PC deneyimlerini diledikleri gibi sürdürebilmelerine yardımcı olan Windows tablet seçenekleri, iOS işletim sistemli son model tabletler, teknoloji tutkunlarını ve profesyonelleri heyecanlandırıyor. Tabii birçok tablet Android işletim sistemi ile geliyor ve tablet markaları değerlendirildiğinde, Android işletim sistemli ürünlerin, pazarda baskın durumda olduğu görülüyor. Nihai noktada Windows, iOS ve Android işletim sistemine sahip modellerin, kendilerine özgü avantajları ve sunduğu ekstralar bulunuyor. Kullanıcıların tablet tavsiyesi veren kullanıcılara ve tablet önerileri yapan teknoloji otoritelerine kulak vermeleri yerinde bir karar olurken edinecekleri ürünleri hangi amaçla değerlendirecekleri ve hangi sıklıkta kullanacaklarını da masaya yatırmaları gerekiyor. Bu amaçla, tablet özellikleri başta olmak üzere birçok değişkenin neleri kapsadığını öğrenmek ve alışveriş sürecini, bu doğrultuda yönetmek önem arz ediyor.

Tablet Çeşitleri, İşletim Sistemi Gibi Özelliklerine Göre Değişiklik Gösteriyor

Yeni nesil küçük tablet ve büyük tablet seçenekleri, temel olarak işletim sistemlerine göre sınıflandırılıyor. Dünyanın en büyük yazılım üreticilerinden ve servis sağlayıcılarından birinin hazırladığı Android, teknoloji dünyasına yön veren isimlerden bir diğerinin sunduğu iOS ve yazılım söz konusu olduğunda akla ilk gelen markalardan birinin geliştirdiği Windows işletim sistemi, tabletlerin taşıdıkları temel platformları teşkil ediyor.

Çocuk tableti çeşitlerinden profesyonel kullanıma yönelik ürünlere dek pek çok tablet Android işletim sistemiyle geliyor. Kullanıcıların, akıllı cep telefonlarından alışık oldukları arayüzün bir benzerini bulunduran modeller, ilgili işletim sisteminin farklı versiyonlarını ve üreticilerin hazırladığı birtakım özelleştirmeleri taşıyabiliyor. Ekran genişlikleri marka ve markaların sunduğu model özelinde değişiklik gösteren Android işletim sistemli ürünler, 7 inç tablet ve 10 inç tablet kategorisinde bulunabiliyor. Bazı üreticiler, 8 inch tablet çözümlerini de üretebiliyor ve teknoloji tutkunları, ürünlerin ekran boyutlarıyla birlikte kasa genişliğini de dikkate alarak diledikleri çözüme yönelebiliyor. Ekran genişliğiyle birlikte farklılık gösteren bir nokta da ekranın yapısı oluyor. Kimi üreticiler, ekranları TN panellerden destek alarak geliştirirken bazıları IPS bazıları ise AMOLED formdaki ekranları, geliştirdikleri akıllı cihazlara yerleştiriyor. Panel yapıları arasındaki temel farklar, kendini ilgili aygıtlar özelinde de gösteriyor. IPS panelli modeller, renkleri daha doğru verip geniş görüş açısı sunarken AMOLED ekranlar, siyahları olması gerektiği gibi hazırlayarak ekran kaynaklı güç tüketiminin asgari düzeyde kalmasını mümkün kılıyor.

Daha geniş ekrana gereksinim duyan ve tabletini, multimedya içeriği ve oyun gibi eğlenceye yönelik uygulama ve içeriklerin tüketiminin yanı sıra dijital içerik üretimi, görsel tasarım ve metin hazırlama gibi işlemlerde kullananlar için de etkileyici Android ürünler bulunuyor. 12 inç tablet seçeneklerinden başlayıp 18.4 inç genişliğine kadar uzanan oldukça çeşitli ürünler, kullanıcılarla buluşuyor. İlgili modellerden bazıları HDMI girişli tablet olarak değerlendiriliyor. Bağlantı noktaları sayesinde monitör ve televizyon gibi görüntü birimlerine bağlanabilen ürünler, ekrandaki görüntünün, bağlantı kurulan cihazlara kolayca aktarılabilmesini sağlıyor. Bu tip bir bağlantı noktasına sahip olmayan çözümler ise üçüncü parti dönüştürücüler yardımıyla ya da doğrudan doğruya kablosuz olarak görüntü aktarımı gerçekleştirebiliyor.

Kendine özgü bir ekosistemi bulunan iOS işletim sistemli ürünler ise alanında uzman olan tablet markaları tarafından geliştiriliyor. Arayüzünden kullandığı uygulamalara ve araçlara kadar birçok noktada Android işletim sistemli modellerden ayrılan ve özellikle kullanıcıya sunduğu tablet tecrübesiyle fark yaratan ürünler, “Tablet ne işe yarar?” gibi soruların ayrıntılı şekilde yanıtlanabilmesine olanak tanıyan özelliklerle geliyor. Sesli, yazılı ve görüntülü iletişim araçlarının kullanılabilmesinden müzik üretimine, video düzenleme işlemlerinden eğlenceye yönelik hazırlanan içeriklerin tüketimine kadar sayısız alanda değerlendirilebilen iOS işletim sistemli çözümler, fiziksel yapılarıyla dikkat çekiyor. Zarif ve genel olarak tematik tasarımlarıyla kullanıcıların beğenisini kazanan cihazlar, sahip oldukları teknik yeterliliklere göre SIM kartlı tablet, tablet 4G ve hatlı tablet gibi isimlendirmelerle anılabiliyor. Zira böylesi çözümler, kullanıcıların, edindikleri ürüne, telefon hatlarını takıp mobil internet kullanabilmelerine imkân tanıyor. Bilhassa sıklıkla seyahat etmek durumunda olan ve iş akışını internet üzerinden takip etmek durumunda olan profesyoneller, hatlı tablet seçeneklerine yönelebiliyor.

iOS işletim sistemiyle zenginleştirilen tabletlerin ekranları da birçok açıdan farklılık gösteriyor. Alışılagelen 16:9 en boy oranının aksine daha değişik en boy oranlarına sahip ekranlar, kullanıcıların dikey düzlemde olduğu gibi, yatay düzlemde de değerlendirebilecekleri geniş bir alan elde edebilmelerini sağlıyor. 7 inç tablet çeşitlerinden biraz daha fazla geniş olan ekranlar, iOS işletim sistemli modellerin minimum ekran genişliğini temsil ederken yine 12 inç tablet çözümlerinden biraz geniş olan ekranlar, maksimum ekran genişliğini temsil ediyor. Genişlikleri gibi ekranların yapıları da iOS işletim sistemli modellerin ayırıcı özellikleri arasında yer alıyor. Yansımasız mat yüzeyle gelen ve yüksek çözünürlüğü sayesinde harikulade görüntüler sunan özel isimli IPS ekranlar, kullanıcıların etkileyici ve sürükleyici bir tecrübe yaşamalarına yardım ediyor. Küçük boyutlu olanları, çocuk tableti olarak değerlendirilebilen ürünler, çok yönlü kullanım için ideal akıllı cihazlar içerisinde bulunuyor.

“Tablet ne işe yarar?” sorusuna “Masaüstü ve dizüstü bilgisayarda yapabildiğiniz her şeyi yapmanıza yarar.” gibi bir yanıt verilmesini mümkün kılan Windows tablet çözümleri, beraberinde getirdiği işletim sistemiyle kullanıcılara büyük bir özgürlük sunuyor. Teknoloji meraklılarının ve profesyonellerin, Windows 10 işletim sistemiyle benimsedikleri ve hâlihazırda yapabildikleri her işlemi taşınabilir bir aygıtla sürdürebilmelerine olanak veren modeller, tablet önerileri ve tablet tavsiyesi listelerinde ilk sıralara oynuyor. Bugün birçok Windows tablet klavyeli olarak gelirken klavye bölgeleri, cihazın kendisinden kolayca ayrılabiliyor ya da katlanıp aygıtın altında tutulabiliyor. Bu sayede kullanıcılar, gereksinim duydukları anda sahip oldukları ürünü dizüstü bilgisayar gibi değerlendirebilirken istedikleri zaman tablet ekranları üzerinden kontrol edebiliyor. Android ve iOS işletim sistemli modellerde kullanıcılar, ihtiyaç duydukları araç, uygulama ve oyunları, ücretli ya da ücretsiz olarak işletim sistemlerine özel uygulama marketleri üzerinden edinebilirken Windows tablet kullanan bireyler, diledikleri araç ve uygulamayı, Windows’un içeriği her gün yenilenen marketinden satın alabiliyor. Tabii kullanıcıların eski PC ve dizüstü bilgisayar alışkanlıklarını sürdürüp markette olmayan uygulamaları bilgisayarına farklı yöntemlerle yükleyebilmelerine de izin veriliyor.

Windows 10 tablet fiyatları, tercih edilen ürünün markası ve modeline göre değişiyor. Örneğin, temel fonksiyonlara sahip bir ürün, kısıtlı bütçeli kullanıcılar tarafından rahatlıkla edinilebilirken eksiksiz bir Windows deneyimi vadeden kapsamlı Windows 10 tablet fiyatları, çok daha yüksek aralıklarda yer alıyor.

Teknoloji tutkunları ve profesyoneller arasında yaygın şekilde kullanılan modeller için tablet yorumları yayımlanabiliyor. Bu tarz yorumlar kapsamında ürünlerin teknik özelliklerinden, kullanıcılar için sunduğu avantaj ve dezavantajlardan bahsedilebiliyor. İlgili yorumlar neticesinde birçok tablet hediye olarak alınabiliyor fakat tablet hediye etmeden önce, ürünlerle ilgili daha kapsamlı veriler edinmek, ideal çözüme maddi anlamda yatırım yapma noktasında önemli oluyor. İşletim sistemi ve ekran gibi özelliklerle birlikte cihazların işlem gücü, depolama kapasitesi, genişleme yuvalarının olup olmaması, kablosuz bağlantı yeterlilikleri gibi pek çok unsurun değerlendirilmesi öneriliyor.

Tablet Özellikleri Birçok Açıdan Farklılık Gösteriyor

Dışarıdan bakıldığında birbirlerinden çok büyük farkı olmadığı düşünülse de tabletler, donanım açısından büyük çeşitlilik sergiliyor. Kaliteli tablet seçenekleri ve son model tabletler, yüksek performanslı donanım bileşenlerine ev sahipliği yaparken daha düşük kaliteli tablet çeşitlerinde, giriş seviyesi donanım bileşenleri bulunabiliyor.

Çalışmalarının büyük bölümünü mobil cihazlarda sürdüren ve gerek masaüstü gerekse dizüstü bilgisayarda daha az zaman geçiren kullanıcıların tercih edebilecekleri Android, iOS ve Windows işletim sistemli modeller, yonga seti üreticilerinin en modern donanımlarını taşıyor. Kullanıcıların verimliliklerini artırabilmelerine, aynı anda birden fazla işlem gerçekleştirebilmelerine, kapsamlı dosya düzenleme işlemleri yapabilmelerine imkân tanıyan güçlü birçok tablet kalemli ya da klavyeli olabiliyor. İlgili birimlerin bulunması sayesinde ürünler, çok daha işlevsel hâle gelirken sahiplerinin konforlu bir kullanım deneyimi yaşayabilmelerine de ortam hazırlıyor. Güçlü donanımla teknoloji meraklılarının ve profesyonellerin karşısına çıkan modellerin dâhili depolama alanları da hayli yüksek olabiliyor. 32 GB tablet seçenekleri ve daha yüksek kapasiteli modeller, kullanıcıların, hem yeni ürettikleri dijital dosyaları sorunsuz şekilde akıllı cihazlarında saklayabilmelerine hem de uygulama, oyun ve diğer dijital içerikleri, alan kısıtlamasıyla karşılaşmadan aygıtlarında bulundurabilmelerine yardım ediyor. 16 GB, 32 GB ve 64 GB tablet fiyatları, daha yüksek depolama kapasitesi sunan modellere kıyasla ulaşılabilir seviyede kalıyor.

Tablet kampanya dönemlerinde, fiyatlarında düşüş gözlemlenerek indirimli tablet kategorisi kapsamına alınan 1 TB, 512 GB, 64 GB ve 32 GB tablet çeşitleri, kimi zaman mini tablet fiyatları seviyesinde seyredebiliyor. Kaliteli tablet fiyatları özelinde değişiklik görülmesine neden olan unsurlardan biri de cihazların SIM kart desteği verip vermemesi olarak değerlendiriliyor. Zira aynı modelin SIM kartlı modeli, SIM kartsız modelden daha yüksek fiyatlara alıcı bulabiliyor. Kısacası, SIM kart destekli ürünler, tablet fiyatları skalasının genişlemesinde etkili rol üstleniyor.

Giriş ve orta segmente konumlandırılan akıllı cihazlarda da klavye ve kalem gibi tamamlayıcı unsurlar bulunabiliyor. Bu seviyedeki birçok tablet 2 GB RAM ile geliyor. Yeni nesil teknolojilere sahip, güçlü donanımlı ve büyük ekran tablet çeşitlerindeki RAM kapasitesi artmış durumda olsa da, kullanıcıların yöneldikleri pek çok tablet 2 GB RAM ile akıcı şekilde çalışabiliyor. Tablet kampanya dönemlerinde teknoloji meraklılarının ve akıllı cihazlarla ilk kez tanışacak olanların alışveriş listelerine girmeye hak kazanan ürünler, eğlenceli bir kullanım deneyimi yaşatabilmek adına ve markaların aldıkları üretim kararları doğrultusunda HDMI girişli tablet çözümleri arasına katılıyor. Özellikle küçük yaştaki akıllı cihaz kullanıcıları, ebeveynlerinden yardım alarak ilgili ürünleri, televizyona bağlayıp çizgi film ve benzeri içerikleri geniş ekrandan takip etme imkânı yakalayabiliyor. Bu tür ürünler, fiziksel bağlantı noktalarıyla farklı birimlere görüntü aktarabilse de 10 inç tablet ve 8 inch tablet de genel kullanım senaryoları için yeterli bir genişlik olarak kabul ediliyor.

Donanım performansları, temel düzeyde kullanım için yeterlilik gösteren birçok tablet ekranları ile kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Çoklu dokunma destekleyen, genellikle IPS yapıda olan ve tatmin edici düzeyde çözünürlük sunan ekranlar, giriş ve orta segment indirimli tablet çeşitlerinin en önemli özellikleri içerisinde yer alıyor. Bu segmentteki sayısız tablet 10 inç ve altı genişlikte olurken çocukların, oyun ve benzeri uygulamalara eğlenceli saatler geçirebilmelerine yardım eden büyük tablet seçenekleri ise 10 inçten daha yüksek boyutlarda olabiliyor. Olumlu tablet yorumları ile öne çıkan bazı modeller, tablet indirim zamanlarında oldukça uygun fiyatlar üzerinden alıcı bulabiliyor.

Gelişmiş Teknik Beceriler de Ürün Tercihinde Etkili Oluyor

Güncel akıllı cep telefonlarının kamera yeteneklerini bugün herkes konuşuyor. Çoklu arka kamera kurulumlarına sahip telefonlar, kompakt fotoğraf makinelerinin emekli edilmesinde önemli pay sahibi olurken hem ön hem de arka kameralarıyla harika pozlar yakalayabilen sayısız tablet 10 inç ve üstü ekranları sayesinde kaydedilen fotoğraf ve videoların, etkin şekilde düzenlenebilmesine ortam hazırlıyor. Yeni nesil Android, iOS ve Windows tablet klavyeli ya da klavyesiz olması fark etmeksizin yüksek çözünürlüklü, gündüz ve gece çekimlerinde başarılı iş çıkaran ön ve arka kameralarla gelebiliyor. “Tablet nedir?” sorusuna verilebilecek kapsamlı bir yanıtın ardından “Aynı zamanda fotoğraf makinesidir.” şeklinde bir ekleme de yapılabilmesini sağlayan güçlü sensörler, ürünlerin kamera becerileri kazanmasını mümkün hâle getiriyor. SIM kart destekli ve hatlı birçok tablet 4G üzerinden sosyal ağlara ve genel olarak internete, kendi kameralarıyla yakaladığı fotoğraf ve videoları, mobil internet ya da Wi-Fi üzerinden, kısa sürede yükleyebiliyor.

Giriş segmentindeki ve orta seviyedeki 7 inç tablet fiyatları, erişilebilir seviyede oluyor ve kamera performanslarıyla bulundukları sınıfı temsil edebiliyor. Gelişmiş donanım ve güncel yazılım özelliklerine sahip 7 inç tablet fiyatları ise genel itibarıyla kaliteli tablet fiyatları seviyesinde oluyor. Kısıtlı bütçeli kullanıcılardan ziyade profesyonellere seslenen pek çok tablet kalemli ve SIM kartlı tablet sınıfında değerlendirilebiliyor. Zira ilgili özellikleri taşıyan ürünlerin büyük kısmı kalem, klavye ve SIM kart desteği gibi ekstralarla gelebiliyor. Tablet indirim sezonlarında marka, model ve hitap ettiği kitleden bağımsız olarak tablet fiyatları da değişebiliyor. Böylesi zamanlarda mini tablet fiyatları da, 64 GB tablet fiyatları da kullanıcıların daha kolay erişebilecekleri aralıklara yaklaşmaya başlıyor.

Aralarında yerli markaların da bulunduğu ancak genelinin Uzak Doğu ve ABD menşeli olduğu modeller, bugün sayısız kullanıcı için iş verimliliklerini artırmalarının en önemli araçları içerisinde değerlendiriliyor. İşlevsel işletim sistemleri, kullanıcılara esneklik sunan uygulama marketleri, gelişmiş güvenlik çözümleri, yüksek kapasiteli bataryaları ve daha birçok nokta, ürünlerin tercih edilme süreçlerinde etkili hâle gelirken Wi-Fi, Bluetooth, Kızılötesi gibi bağlantı özellikleri, depolama kapasitesi, kamera yetenekleri ve fiziksel görünümü de ilgili ürünlerin alışveriş listelerindeki konumlarının belirlenmesinde söz sahibi oluyor. Bu nedenle kullanıcıların, mutlak suretle akıllı cihazları hangi amaçla kullanacaklarını belirlemeleri ve ürün seçimini bu aşamadan sonra, dikkatli incelemelerden sonra gerçekleştirmeleri tavsiye ediliyor.

Eski tabletinizin özelliklerini yetersiz buluyor ya da ilk defa bir tablet edinerek ilgili ürünlerin sunduğu imkânlardan en iyi şekilde yararlanmayı planlıyorsanız, Türkiye ve dünyanın önde gelen markalarının sunduğu çözümleri inceleyebilir, dilediğiniz ürünü, Trendyol’un avantajlı fiyatlarıyla hemen satın alabilirsiniz.

Tablet Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Kendiniz ya da sevdikleriniz için satın alacağınız tabletin özelliklerini detaylı olarak incelemeniz önerilir. Tabletin depolama alanından hızına kadar detaylara dikkat ederken aynı zamanda ekran boyutlarına da yer vererek ihtiyacınıza uygun olan seçimden yararlanabilirsiniz. Detaylarına dikkat ederek belirlediğiniz ve ihtiyacınıza uygun olan seçimi belirlemenin sonrasında tableti yanınızda her an kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Bunun yanı sıra korunmasına destek olmak için de tablet kılıfı seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Tablet kılıfı ise ürün ebatlarına uygun olarak tercih edilir. Tablet satın alma işlemleri sonrasında tabletinizin rahat kullanımı için ise tablet standı alabilirsiniz. Tek başına tablet standı olarak satışa sunulan ürünlerin yanı sıra hem kılıf hem de stand olarak kullanılan ürünler de bulunmaktadır. Tablet, tablet kılıfı ve tablet standı ürünlerini inceleyerek sizler de bir karar verebilirsiniz.

Tablet Özellikleri Nasıl Öğrenilir?

Tablet satın alma işlemleri öncesinde tabletin detaylarını ve tüm özelliklerini incelemeniz önerilir. Tablet özelliklerini, marka ve model seçimlerini yaparak internetten kolaylıkla ve kısa sürede öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda aradığınız bir özellik var ise bu özelliğe uygun olan tabletleri de sıralayabilirsiniz. Tablet özelliklerinde işlem hızından depolama alanına kadar her bir detayı öğrenerek ihtiyacınıza uygun olan seçimden yararlanmanız tavsiye edilir. Tablet alımında ürünün teknik özellikleri kadar tasarımı da dikkat çeker. Dışının renginden ekran inç değerine kadar birçok detaya dikkat ederek satın alma aşamasında kararınızı verebilirsiniz. Tablet marka ve modellerinde de değişen renk seçenekleri bulunmaktadır. Tablet satın alma işlemleri akabinde koruyucu özellik sunan kılıfı da tercih ederek hem korunmasını sağlarken hem de kolaylıkla yanınızda taşıyabilmenin de ayrıcalığını elde edebilirsiniz.

Tablet İçin İdeal Ekran Çözünürlüğü Kaç Olmalı?

Tablet satın alma işlemlerinde ekran çözünürlüğü son derece önemlidir. Mini tabletler için en uygun olan ekran çözünürlüğü 720p olup daha büyük olan tabletler için ise en uygun olan ekran çözünürlüğü 1080p olarak tavsiye edilmektedir. Tablet satın alma işlemlerinde tabletlerin modeli ve inç değeri de ekran için uygun olan seçimler olarak sunulmaktadır. Tablet satın alma işlemlerinde kaliteli üretim özelliğine sahip olan üründen yararlanırken aynı zamanda ihtiyacınıza uygun olan seçimlerden faydalanabilirsiniz. Kendiniz ya da çocuklarınız için en uygun olan tablet tercihi işlemlerinde sadece ekran çözünürlüğü değil aynı zamanda tüm teknik özelliklerini de detaylı olarak incelemelisiniz. Tasarım detayları da birçok kişi için önem taşır. Bunun ile beraber tablet satın alma işlemleri akabinde tablet kılıfı ve tablet standı alımına da yer açabilirsiniz. Trendyol’dan tablete dair aradığınız tüm ürünleri bulabilirsiniz.