İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Renk
Topuk Boyu
Topuk Tipi
Fiyat
Cinsiyet
Ortam
Materyal
Bağlama Şekli
Deri Kalitesi
Desen
İç Taban Materyali
Saya Materyali
Astar Materyali
Taban Materyali
Satıcı Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
"

Dolgu Topuklu Ayakkabı

" araması için 7063 sonuç listeleniyor

Birbirinden Şık Tasarımlarıyla Tarzınızı Süsleyecek Dolgu Topuklu Ayakkabı Modelleri Trendyol'da!

Tarzınızı şık ve rahat bir ürünle tamamlamak isterseniz seçiminizi dolgu topuklu ayakkabı kategorisinden yapabilirsiniz. Bu modellerin taban kısmında ayağın yerden yüksek bir konumda olmasını sağlayan dolgu malzemesi bulunur. Özel olarak üretilen bu çeşitler, şık bir tarz oluştururken konforundan ödün vermek istemeyen kişiler için idealdir.

Dolgu topuk ayakkabı modelleri arasında farklı tarzlara hitap eden birçok ürün bulunur. Bu kategoride klasik, spor ve bohem gibi giyim tarzları için uygun çeşitler mevcuttur. Ürünlerin topuk biçimleri, bağlama stilleri, üst tasarımları ve diğer özellikleri farklılık gösterir. Dolgulu modeller arasında aynı zamanda açık ve kapalı ürünler de mevcuttur. Giyiminizi şık bir dokunuşla taçlandırmak isterseniz bu kategorideki farklı renk ve model çeşitleri arasından bir seçim yapabilirsiniz.

Dolgu Topuk Ayakkabı Modelleri ve Özellikleri Nelerdir?

Dolgu Topuk Ayakkabı Modelleri ve Özellikleri Nelerdir?

Taban tasarımı, dolgu topuklu ayakkabı modellerinin belirleyici özellikleri arasındadır. Ayak yüksekliği ve konumu bu dizayna göre belirlenir. Apartman topuk, bu kategoride ön plana çıkan ürünlerden biridir. Söz konusu tasarımlarda, ayağın orta kısmından topuğa kadar uzanan bir dolgu uygulanır. Bu ürünler, gündelik giyimde veya özel davetlerde tercih edilebilecek bir yapıdadır.

Dolgu topuklu ayakkabı modelleri arasında farklı renk seçenekleri bulunur. Bu kategoride, pastel veya parlak tonlar arasından bir seçim yapmak mümkündür. Örneğin, tarzınıza klasik bir dokunuş yapmak isterseniz siyah rengi tercih edebilirsiniz. Beyaz, kırmızı, kahverengi, lacivert ve gümüş dolgu topuk ayakkabı ve diğer seçenekler arasından giyim tarzınıza uygun bir ürün bulabilirsiniz.

Taban yüksekliği, dolgu topuklu ayakkabı modelleri arasında ayırt edici bir özelliktir. Bu kategoride farklı uzunluklara sahip modeller mevcuttur. Söz konusu çeşitler ayakların yerden belli bir ölçüde yüksek bir konumda olmasını sağlar. Yüksek dolgu topuk ayakkabı çeşitlerinin taban kalınlığı genellikle 5 cm’den başlar. Bu modeller arasından boyunuza ve vücut yapınıza uygun bir seçim yapabilirsiniz. Söz konusu ürün skalasında 5, 8, 18,15 ve 20 cm dolgu topuklu ayakkabı modelleri bulunur.

Günlük dolgu topuklu ayakkabı modelleri arasında farklı tasarımlara sahip ürünler bulunur. Bağlama biçimi bu çeşitleri belirleyen temel özelliklerden biridir. Yaz giyimi için iyi bir tercih olan bilekten bağlamalı dolgu topuklu ayakkabı bu skaladaki ürünlere örnek gösterilebilir. Söz konusu modellerin üst kısmında ayaklara bilekten bağlanan kayışlar bulunur. Bu ürünler, giyiminize şık bir görünüm kazandırır.

Üretim malzemesi, bu kategorideki modelleri belirleyen kriterlerden biridir. Deri ve türevi materyallerden üretilen çeşitler bu kategoride ön plana çıkar. Kadın ten süet dolgu topuklu ayakkabı çeşitleri buna örnek gösterilebilir. Suni deri, rugan gibi malzemelerden üretilen ayakkabı çeşitleri farklı giyim tarzlarına hitap eder. Bu ürünler arasında özel günlerde ve davetlerde kullanmak için uygun olan çeşitler de bulunur. Yumuşak bir dokunuş yapan bu modeller, günlük giyim için ideal yapıdadır. Bu ürün grubunda rahat ve bohem tarzlara hitap eden topuklu bez ayakkabı çeşitleri de bulunur.

Şık ve Rahat Dolgu Topuklu Ayakkabı Modelleri

Şık ve Rahat Dolgu Topuklu Ayakkabı Modelleri

Tarzınıza farklı ve şık bir dokunuş yapmak isterseniz kurdeleli dolgu topuk ayakkabı modellerine göz atabilirsiniz. Özel olarak dizayn edilen bu ürünlerin ucunda veya kayış kısmında kurdele bulunur. Söz konusu tasarım, ayakkabıya farklı bir görünüm kazandırır. Kurdele tasarımına sahip dolgu topuklu ayakkabı, abiye türü elbiseler ve el çantaları ile oluşturulan kombinlerde tercih edilebilir.

Platform dolgu topuk ayakkabı, şık bir kombin oluşturmak isteyenler için iyi tercihler arasındadır. Söz konusu modeller, ayakların yerden temasını tamamen kesecek biçimde dizayn edilir. Bu ürünlerin tabanları topuklarda diğer kısımlara göre daha yüksektir. Platform tasarımları sandalet, bot ve spor ayakkabı modellerinde tercih edilebilir. Bu skalada yazlık ve kışlık ürünler mevcuttur. Söz konusu tasarımlar, yüksek yapıları sayesinde şık ve rahat bir kullanım sağlar.

İlkbahar ve yaz giyiminde hoş bir kombin yaratmak isterseniz önü kapalı dolgu topuk ayakkabı çeşitlerine göz atabilirsiniz. Söz konusu tasarımlarda ayakların parmak kısımları kapalıdır. Bu modeller arasında hasır ve fileli çeşitler de bulunur. Yan kısımları açık olan modeller ayakların hava almasını sağlar. Yazlık dolgu topuk ayakkabı çeşitleri, sıcak mevsimlerde giyilen kıyafetlerle kombinlenebilir.

Konfor sizin için önemliyse dolgu taban ayakkabı modelleri arasından bir seçim yapabilirsiniz. Söz konusu modellerde taban kısmı ayakların düz bir platform üzerinde durmasını sağlar. Diğer çeşitlerden farklı olarak bu ürünlerde topuklar ayağın geri kalanından daha yüksek değildir. Dolgu taban tasarımları spor ayakkabılarda da tercih edilir. Özel olarak dizayn edilen bu modeller, zemin temasını keserek yerden gelen soğuğun ve sertliğin hissedilmesini önler.

Dolgu topuklu ayakkabı kategorisinde terlik ve sandalet çeşitleri de bulunur. Söz konusu modeller, ayakların parmak kısımları açıkta kalacak biçimde dizayn edilir. İlkbahar/yaz giyimi için ferah ve şık bir model arıyorsanız bu ürünlere göz atabilirsiniz. Dolgu topuklu sandalet ayakkabı modelleri arasında klasik ve gündelik giyim için uygun yapıda ürünler bulunur.

Rahatlığı ve şıklığı aynı anda hissetmek isterseniz hasır dolgu topuk ayakkabı modellerine göz atabilirsiniz. Bu çeşitler genellikle ön kısmı kapalı olarak dizayn edilir. Hasır örgü tasarımı uygulanan ürünler yüksek hava geçirgenliğine sahiptir. Söz konusu modeller bu tasarım sayesinde sıcak havalarda giymek için uygundur. Tarzınızı ferah ve rahat bir ürünle tamamlamak isterseniz önü kapalı yazlık dolgu topuklu ayakkabı modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Her Tarza ve Kombine Uygun Dolgu Topuklu Ayakkabı Modelleri

Her Tarza ve Kombine Uygun Dolgu Topuklu Ayakkabı Modelleri

Kadın dolgu topuklu ayakkabı modelleri arasında farklı tarzlara hitap eden ürünler bulunur. Siyah ve beyaz renk tasarımına sahip modeller, klasik giyim için idealdir. Bu çeşitler, iş kıyafetlerinin ve abiyelerin altında şık bir görünüme sahip olur. Tercihinizi canlı renklerden yana kullanmak isterseniz pembe ve mor dolgu topuklu ayakkabı çeşitlerine göz atabilirsiniz.

Rahat bir yapıya sahip olan hafif dolgu topuklu ayakkabı modelleri farklı tarzlara hitap eden çeşitler arasındadır. Söz konusu ürünlerin taban yüksekliği genellikle 3 ile 5 cm arasında değişir. Bu modeller, rahat bir kullanım olanağı sunar. Özel olarak tasarlanan hafif dolgulu ürünler, şık ve rahat bir seçim yapmak isteyen kişiler için uygundur.

Tarzınıza özgün bir dokunuş yapmak isterseniz siyah süet dolgu topuk modellerine göz atabilirsiniz. Söz konusu ürünler, minimal ve klasik tarza yakın bir çizgiye sahiptir. Süet malzeme, şık görünmenin yanı sıra ayaklarınızın serin havalarda korunmasını sağlar. Bu ürünler gündelik giyim için de uygundur. Seçiminizi salaş bir tarzdan yapmayı düşünürseniz bej renkli dolgu topuklu ayakkabı modellerine de göz atabilirsiniz.

Özel günlerinizi şık bir tarzla taçlandırmayı düşünürseniz dolgu topuk abiye ayakkabı modelleri sizin için uygundur. Genellikle minimal çizgilere sahip olan bu modeller düğün, nişan gibi etkinlikler ve davetler için ideal bir yapıdadır. Dolgu topuklu modeller, abiye tarzı kıyafetlerin altında şık bir görünüme sahip olur. Özel olarak dizayn edilen bu ayakkabılarla katıldığınız davetlerde şıklığınızla fark yaratabilirsiniz.

Dolgu topuklu ayakkabı kategorisinde spor giyimi için özel olarak üretilen çeşitler de bulunur. Bu modeller, ayaklarınızın yerle temasını keserek rahat bir kullanım sağlar. İçten dolgu topuklu spor ayakkabı çeşitleri kışın kullanılmak için idealdir. Özel olarak geliştirilen modeller kalın taban yapısı sayesinde zeminden gelen soğuk ve sertliğin hissedilmesini önler. Dolgu malzemesi, esnek bir yapıya sahip olduğu için yürüyüş ve koşu aktivitesinde de rahatlık sağlar. Spor tasarımlar arasında gündelik giyim ve antrenman için özel olarak üretilen modeller bulunur. Bu çeşitler arasından kullanım amacınıza uygun bir seçim yapabilirsiniz.

Dolgu Topuklu Ayakkabıların Materyali Nasıldır?

Dolgu Topuklu Ayakkabıların Materyali Nasıldır?

Dolgu topuklu ayakkabı kategorisinde süet modeller ön plana çıkar. Zımparalanmış deriden üretilen bu ayakkabılar yumuşak bir dokuya sahiptir. Söz konusu ürünlerin dış kısmında kadifemsi bir yüzey vardır. Bu tasarım, ayakkabıların şık bir görünüme sahip olmasını sağlar. Süet dolgu topuk ayakkabı çeşitleri, kış ve sonbahar aylarında giymek için uygundur. Bu malzeme, ısı yalıtımı sağladığı için tercih edilebilir.

Dolgu topuklu ayakkabı kategorisinde gerçek deriden üretilen modeller de yer alır. Giyiminizi şık bir ürünle tamamlamak isterseniz bu çeşitleri tercih edebilirsiniz. Hakiki deri dolgu topuk ayakkabı modelleri arasında siyah, kahverengi ve kırmızı gibi farklı renk seçenekleri bulunur. Özel olarak dizayn edilen bu ürünler tarzınıza hoş bir görünüm kazandırır. Deri ayakkabılar, doğal malzemeden imal edildiğinden oldukça dayanıklıdır. Bu modelleri yıllar boyunca kullanabilir ve saklayabilirsiniz.

Tercihinizi bohem bir tarzdan yana yapmayı düşünürseniz bezden üretilen dolgu topuklu ayakkabı çeşitleri sizin için uygundur. Bu modeller, sade ve salaş görünümleriyle dikkat çeker. Söz konusu ürünlerin tasarımlarında dış yüzeyde özel bir kumaş kullanılır. Kumaş materyal, model esnek ve sağlam bir yapıya sahip olmasını sağlar. Topuklu bez ayakkabı çeşitleri genellikle ilkbahar ve yaz sezonu için tercih edilir.

Klasik tarzınızı şık bir ürünle tamamlamak için rugan dolgu topuklu ayakkabı modellerini kullanabilirsiniz. Bu modeller, parlak ve hoş bir görünüme sahiptir. Rugan ayakkabılar, kalın çoraplarla giymek için uygun bir yapıdadır. Bu ürünler, parlak görünümleri sayesinde çanta ve takı gibi aksesuarlarla kombinlenebilir. Söz konusu ürünler genellikle önü açık bir tasarımdadır. Bu kategoride ön kısmı kapalı olup ucu açık olarak dizayn edilen çeşitler de yer alır.

Dolgu topuklu ayakkabı ürünleri arasında çevre dostu malzemeden imal edilen çeşitler de bulunur. Poli ürünler buna örnek gösterilebilir. Deri görünümüne sahip olan bu malzeme hayvansal ürün kullanmadan üretilir. Söz konusu modeller vegan giyimi tercih eden kişiler için uygun bir yapıya sahiptir. Poli, aynı zamanda rahat ve esnek yapısıyla dikkat çeker. Bu tasarımlar özel dokuları sayesinde ayaklarınızı rahat ettirir. Nefes alan bir yapıya sahip olan ürünler yaz giyimi için de uygundur.

Dolgu Topuk Ayakkabı Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Dolgu Topuk Ayakkabı Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Topuklu ayakkabı seçiminde alçak tabanlı modellere göre daha dikkatli olmak gerekir. Seçtiğiniz ürünün numarası, ayağınıza tam olarak oturması açısından önemlidir. Bir numara büyük veya küçük seçim yapmak dahi yürüyüş esnasında zorlanmanıza sebep olabilir. Konforlu ve dengeli bir kullanım için 34, 36 ve 40 numara dolgu topuklu ayakkabı seçimi yapmadan önce ayak ölçünüzden emin olmanız önemlidir.

Taban yüksekliği, dolgu ve mantar topuk ayakkabı seçerken dikkat edilmesi gereken başka bir husustur. Giyiminizi vücut duruşunuzu destekleyen bir ürünle tamamlamak için bu kritere dikkat etmeniz gerekir. Farklı taban yüksekliklerine sahip ayakkabılar arasından boyunuza uygun bir seçim yapmanız faydalı olur. Örneğin, boyunuz 1,70 cm’in üzerindeyse orta ve düşük topuklu modelleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede yürüyüşleriniz rahat ve dengeli olabilir.

Kalite, dolgu topuklu ayakkabı seçiminde dikkat edilmesi gereken önemli konulardan biridir. Bu kategoride farklı materyallerden üretilen modeller mevcuttur. Söz konusu ürünler arasından yüksek kaliteli olanları seçmeniz tavsiye edilir. İç ve dış yüzeyi dayanıklı, parçalanmayan ve kolay temizlenebilen bir ürün tercih etmeniz faydalı olur. Bu sayede, uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bir ayakkabıya sahip olabilirsiniz.

Giyiminizi şık bir dokunuşla tamamlamak için tarzınıza uygun bir seçim yapmanız tavsiye edilir. Örneğin, bez ve hasır modeller salaş giyinmeyi seven kişiler için uygundur. Bu ürünler, ilkbahar ve yaz giyiminde bohem bir çizgi yaratmanızı sağlar. Tercihinizi klasik giyiminde yana kullanmayı düşünürseniz deri ve rugan modeller sizin içi. Bilekten bağlamalı ürünler ise özel davetler için idealdir. Kullanım alanına ve yansıtmak istediğiniz tarza göre bir tercih yaparak kombininiz için ideal ürünü bulabilirsiniz.

Ayağınızda uzun saatler boyunca duran dolgu topuklu ayakkabıların rahat bir yapıya sahip olması önemlidir. Ürünlerin iç tasarımına ve malzemesine bakarak doğru seçimi yapmak mümkündür. Örneğin, yüksek topuklu bir model seçecekseniz iç tabanının yumuşak ve sert teması absorbe eden bir yapıda olmasına dikkat etmeniz gerekir. Seçtiğiniz model, ayaklarınızı zeminden yüksek tutmanın yanı sıra yürüyüşlerinizin rahat olmasını sağlamalıdır.

Ayak yapısı seçim yaparken dikkat edilmesi gereken bir kriterdir. Baş parmağınızın çevresinde kemik veya çıkıntı varsa ön kısmı geniş olan bir model seçmeniz faydalı olur. Düztabanlık gibi bir yapısal rahatsızlığınız varsa ayakkabı satın almadan önce doktora danışmanız tavsiye edilir. Bu nedenle dolgu topuk ayakkabı seçerken vücut yapınızı göz önüne almanız önerilir.

Dolgu Topuk Fiyat Aralıkları Nasıldır?

Dolgu Topuk Fiyat Aralıkları Nasıldır?

Üretim materyali, dolgu topuklu ayakkabı fiyatlarını belirleyen önemli kriterlerden biridir. Bu kategoride deri, rugan, süet, bez ve poli gibi farklı malzemelerden üretilen modeller bulunur. Suni ve hakiki deri ürün çeşitleri arasında fiyat farkı bulunur. Diğer yandan, bez ve hasır ürünler söz konusu modellere göre daha uygun bir bütçeyle satın alınabilir.

Dolgu topuklu ayakkabı modelleri arasında farklı tasarımlara sahip ürünler bulunur. Örneğin, kurdeleli tasarımlar kendi içinde bir fiyat skalasına sahiptir. Bilekten bağlamalı ve tek bant dolgu topuklu ayakkabı modellerinin ücretleri de farklılık gösterebilir. Bu konuda bir fiyat araştırması yapmadan önce size hitap eden tasarıma karar vermeniz faydalı olur. Örneğin, önü kapalı yazlık dolgu topuklu ayakkabı almayı düşünürseniz bu skalada bir bütçe karşılaştırması yapabilirsiniz.

Ayakkabı tipi, fiyatları belirleyen bir unsurdur. Bu kategoride önü kapalı, sandalet tipi modeller, spor ayakkabılar ve botlar bulunur. Her ürünün kendi içinde farklı bir fiyat skalası söz konusudur. Bütçe araştırması yapmadan önce ihtiyaç duyduğunuz ürünü belirlemeniz önerilir. Örneğin, spor tipi dolgu topuklu ayakkabı almayı düşünürseniz bu skalada yer alan ürünleri karşılaştırarak bütçenize uygun bir model bulabilirsiniz.

Renk tasarımı, bazı modellerde fiyatları etkileyen bir unsur olabilir. Mor, lila, bej ve ten gibi özel tonlara sahip olan tasarımların satış değerlerinin bütçe aynı model skalasındaki diğer ton seçeneklerine göre farklılık gösterebilir. Fiyat araştırması yapmadan önce size hitap eden tarzı bulmanız gerekir. Örneğin, kombininizi siyah ve sandalet tipi bir dolgulu topuk ayakkabıyla tamamlamak isterseniz bu özelliğe sahip ürünleri karşılaştırabilirsiniz. Rahatlığı ve şıklığı ayağınıza getirecek birbirinden güzel modelleri Trendyol üzerinden birkaç tıkla satın alabilirsiniz.

Dolgu Topuklu Ayakkabı Kimlere Yakışır?

Dolgu topuklu ayakkabılar, rahatlığı ve şıklığı bir arada sunan seçenekler arasında yer alır. Bu tarz modeller, birçok kişiye yakışabilir ancak bazı durumlarda özellikle tercih edilir. Bu modeller, uzun süre ayakta kalan veya hareketli işlerde çalışan kişiler için daha fazla destek ve konfor sağlar. Özel bir etkinlik veya davet için şık bir görünüm yaratmak isteyenler de dolgu topuklu ayakkabıları tercih edebilir. Kıyafetin altına zarif bir dokunuş olarak eklenerek hem formal hem de gündelik kombinlere uyum sağlar. Boyunu biraz daha uzun göstermek isteyenler tarafından da dolgu topuklu ayakkabılar sıklıkla tercih edilir. Hem etek hem de pantolonlarla kolay bir şekilde kombinlenmesi ile öne çıkan ürünler arasında yer alır. Şıklığı ve konforu seven kadınların özellikle tercih ettiği bir ayakkabı çeşididir.

Dolgu Topuklu Ayakkabı Çeşitleri Nelerdir?

Dolgu topuklu ayakkabılar, pek çok tarz ve çeşitli ihtiyaçlara uygun olarak tasarlanır. Yaz aylarında sıklıkla tercih edilen modeller arasında açık ayak tasarımlı ve rahat dolgu topuk sandaletler vardır. Soğuk havalarda ise hem şık hem de sıcaklık sağlayan, ayak bileğini destekleyen dolgu topuk botlar tercih edilir. Dolgu topuklu pumps modeller de klasik ve zarif bir seçenek olarak özellikle iş ortamlarında veya özel etkinliklerde tercih edilir. Ayakkabı ve bot özelliklerini birleştiren, günlük kullanıma uygun olan alternatifler de mevcuttur. Sneakerlar ise rahatlık ve şıklığı bir arada sunan spor tarzdaki ayakkabılardır. Hem düz hem de dolgulu modeller, sıklıkla tercih edilir. Dolgu platform ayakkabılar da yüksek topuklu ve iddialı bir görünüm sunan modeller arasında yer alır.

Dolgu Topuklu Ayakkabı Kaç Cm'dir?

Dolgu topuklu ayakkabıların yüksekliği, birkaç farklı seçenekte olabilir. Topuk yüksekliği, 3 ila 8 cm arasında değişen çeşitler vardır. Günlük hayatta çoğunlukla tercih edilen yükseklik ise 5 cm civarındadır. 10-12 cm yüksekliğe sahip olan dolgu modelleri de mevcuttur. Bu modeller genel olarak özel günlerde tercih edilir. Bu topuk yükseklikleri; ayakkabının tarzına, kullanım amacına, kişisel zevk ve tercihlere bağlı olarak değişir. Kısa modeller; günlük kullanım ve rahatlık için uygun olabilirken, yüksek topuklar ise şık ve özel etkinliklerde tercih edilebilir. Ayakkabıyı kullanan kişinin rahatlığı ve konforu ön planda tutulur. Her kadın kendine uygun bir dolgu topuk ayakkabı kolaylıkla bulabilir. Şıklıktan ödün vermeden, konfordan da vazgeçmeden rahatlıkla kullanılabilecek olan dolgu topuk ayakkabı modelleri mevcuttur. Ayakkabıyı ne amaçla kullanmak istediğinizi göz önünde bulundurarak topuk yüksekliğini kendinize göre ayarlayabilirsiniz.