İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Renk
Topuk Boyu
Topuk Tipi
Fiyat
Materyal
Ortam
Bağlama Şekli
Deri Kalitesi
Desen
Ek Özellik
Astar Materyali
İç Taban Materyali
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Cinsiyet
Sürdürülebilirlik Detayı
Saya Materyali
Taban Materyali
Koleksiyon
Ürün Puanı
"

Kadın Klasik Topuklu Ayakkabı

" araması için 68329 sonuç listeleniyor

Kadın Klasik Topuklu Ayakkabı Hakkında Sık Sorulan Sorular

Kadın Klasik Topuklu Ayakkabı Ne Zaman Giyilir?

Kadın klasik topuklu ayakkabı modelleri; günlük hayatta ya da özel günlerde uygun kombinle giyilebilir. Birbirinden şık modellerin arasından her zevke uygun olan ayakkabı tercih edilerek estetik ve tarz bir görünüm oluşturmak mümkündür. Davetlerde ya da düğün gibi özel günlerde kadın klasik topuklu ayakkabıları kullanılır. Yazlık ve kışlık modelleri ile istenen mevsimde giyilmesi uygundur. Topuk boyunun da çeşitlerinin olması sayesinde her zevke göre model seçimi yapılarak uygun kıyafetlerin altına giyilebilir. Çeşitli modeller arasından beğenilen kadın klasik topuklu ayakkabı hem günlük hem de özel günler için kullanılabilir.

Kadın Klasik Topuklu Ayakkabı Modelleri Nelerdir?

Kadın klasik topuklu ayakkabı modelleri arasında bilekten bağlanan, çapraz bağlanan, kalın topuklu ya da ince topuklu olan tasarımlar mevcuttur. Bu modellerin çeşitli materyal ile üretilen ayakkabı seçenekleri bulunur. Süet, deri ve rugan gibi istenen tasarımda model tercih edilmesi mümkün olur. Ayak yapısına ve kullanılacak yere göre kadın klasik ayakkabı modelleri seçilebilir. Beyaz, siyah, bej, taba, kahverengi ve pek çok renk çeşidi de bulunur. Ayakkabı modellerinin çeşitlerinin olması, rahat bir şekilde istenen ayakkabı seçimini yapma imkanı sunar. Modeller arasında uygun yapıya ve forma sahip olan kadın klasik topuklu ayakkabının seçimi ile istenen uyumun sağlanması mümkün hale gelir.

Kadın Klasik Topuklu Ayakkabı Renk Seçenekleri Nelerdir?

Kadın klasik topuklu ayakkabı ürünleri arasında oldukça fazla renk seçeneğine yer verilir. Kırmızı, siyah, taba, ten rengi, pembe ve tonlarının yer aldığı renkler içinden beğenilen ürün seçimi yapılabilir. Kullanılacak kıyafet kombinine göre klasik topuklu ayakkabı renkleri arasından uyum sağlayan model tercih edilir. Canlı renkler dışında mat görünümlü olan tonlar da mevcuttur. Zevklere ve tarzlara göre renk çeşitleri bulunur. Tek renkli modeller dışında rengarenk formda olan kadın klasik topuklu ayakkabı seçenekleri de vardır. Ayak numarasına uygun olarak istenen renklerde ürün seçimi yapılabilir.