Yıldızlı Ürünler
Topuk Boyu
Topuk Tipi
Fiyat
Cinsiyet
Bağlama Şekli
Materyal
Desen
Deri Kalitesi
Satıcı Tipi
Astar Materyali
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Değerlendirmesi
"

Mavi Topuklu Ayakkabı

" araması için 1950 sonuç listeleniyor

Mavi Topuklu Ayakkabı Modelleri Sizlerle

Kombinlerin bir parçası olan topuklu ayakkabılar dolaplardan eksik olmayan parçalar arasında yer almaktadır.

Kadınların Gözdesi Topuklu Ayakkabı

Kadınların Gözdesi Topuklu Ayakkabı

Hemen hemen her tarza uyum sağlamayı başaran topuklu ayakkabılar çok sık tercih edilir. Yalnızca düğün, davet, özel günlerde giyiliyor gibi görünse de topuklu ayakkabılar günlük kombinlerde de sıklıkla tercih edilmeye başlanmıştır. Günlük jean kombinlerinde ya da bir davette elbiselerle sıkça tercih edilen renkler arasında mavi topuklu ayakkabı gelmektedir. Çok tercih edilen mavi renk topuklu ayakkabılar kişilere avantajlı fiyatlarla sunulmaktadır.

Çok Çeşitli Mavi Topuklu Ayakkabılar

Çok Çeşitli Mavi Topuklu Ayakkabılar

Hem şıklığın hem de zarafetin başyapıtı olan mavi topuklu ayakkabılar birçok tarza hitap etmeyi başarıyor. Mavi renkteki topuklu ayakkabılar; saks mavi topuklu ayakkabı, açık mavi topuklu ayakkabı, bebe mavi topuklu ayakkabı, koyu mavi topuklu ayakkabı gibi mavinin her tonunu içerisinde barındırarak farklı renkteki kombinlere eşlik edebiliyor. Renginin yanı sıra topuk şekline göre de mavi dolgu topuklu ayakkabı, mavi kalın topuklu ayakkabı, mavi ince topuklu ayakkabı ya da mavi kısa topuklu ayakkabı ile her tarza uyum sağlayabiliyor. Tüm bunların yanında bir de mavi rugan topuklu ayakkabı, mavi süet topuklu ayakkabı, mavi mat topuklu ayakkabı, mavi deri topuklu ayakkabı, mavi burnu açık topuklu ayakkabı, mavi bilekten bağlamalı topuklu ayakkabı ve mavi topuklu ayakkabı stiletto modelleri de bulunmaktadır. Çok çeşitli şekillerde bulunan kadın mavi topuklu ayakkabı modellerinden tarzınıza uygun olanı bulmanız oldukça kolaydır.

Her Kombine Uygun Topuklu Ayakkabı

Her Kombine Uygun Topuklu Ayakkabı

Mavi renk topuklu ayakkabılar hem renk hem şekil olarak çok farklı tarzlara uyum sağlamayı başarıyor. Jeanler, elbiseler, tulumlar ve de etekler ile sıkça tercih edilen bu ayakkabılar aynı zamanda sizlere şıklık sağlar. Sıcak havalardaki kombinlerinize burnu açık modeller yakışırken, soğuk havalardaki kominlerinize ise daha kapalı modeller yakışacaktır. Jean ile yapılacak kombinlerde daha spor şık bir görünümü açık mavi süet topuklu ayakkabı ile sağlamak mümkündür. Koyu mavi topuklu ayakkabılar gece elbiselerinin altına çok yakıştığı gibi gündelik kombinlerinizin altına da yakışacaktır. Sade bir elbiseye sahipseniz gösterişli olmak için üzerinde ışıltılı işlemeleri olan modelleri tercih edebilirsiniz. Kısa elbise ya da eteklerde ise bilekten bağlamalı modeller zariflik katacaktır. Bu çeşitlilik arasından bütçenize, kombininize ve de tarzınıza uygun ürünleri Trendyol’da kolayca bularak satın alabilirsiniz.