İlgili Kategoriler
Marka
Avantajlı Ürünler
Renk
Materyal
Fiyat
Topuk Boyu
Topuk Tipi
Bağlama Şekli
Ortam
Taban Materyali
Cinsiyet
Ek Özellik
Deri Kalitesi
İç Taban Materyali
Saya Materyali
Desen
Astar Materyali
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Kadın Casual Ayakkabı

" araması için 27964 sonuç listeleniyor

Kadın Casual Ayakkabı Modelleri ile Şık Adımlar Trendyol'da!

Kadın casual ayakkabı modelleri günümüzde en trend olan modeller arasında yer alıyor. Görünüm olarak oldukça şık ve hoş bir model olduğu için sıklıkla tercih ediliyor. Casual ayakkabı modellerinde hem spor hem de şık bir görüntü elde etmek mümkündür. Taban kısmı genelde yüksek olduğu için klasik gömlek ya da pantolonlarla kombinlenebilir. Aynı zamanda iş ortamlarında da her zaman tercih edilebilir. Spor modelleri ise yine günlük yaşamda spor kıyafetlerle rahatlıkla tercih edilebilir. Siyah kadın casual ayakkabı modellerinde ise siyah renk en sık tercih edilenlerdendir. Bunun nedeni siyah renklerin her türlü kıyafetle kombinlenmesinden kaynaklanıyor. Şık ve klasik görüntüsü ile birlikte siyah casual ayakkabılar her zaman kombinlenebilir. Hem günlük kullanımda hem de resmi ortamlar için oldukça ideal bir tercihtir.

Casual Ayakkabılarda Model Seçenekleri

Casual Ayakkabılarda Model Seçenekleri

Kadın casual ayakkabı modelleri fazlasıyla seçenek içerdiği için her zevki ve her ihtiyaca hitap eden modelleri bulunuyor. Geneli düz taban olmasına rağmen genelde daha kalın tabanlı ve yüksek olacak casual ayakkabılar mevcuttur. Kadın casual spor ayakkabı modelleri ise günlük kullanım için her zaman ideal bir tercihtir. Casual spor ayakkabılar rahat olması ile bilinir. Aynı zamanda görünüm olarak oldukça hoş spor ayakkabı modelleri bulunuyor. Taban kısmının da rahat ve yumuşak dokuda olması ile birlikte günlük kullanımda rahatlıkla tercih edilebilir. Her alana rahatlıkla kullanılabilen bu tarz casual spor ayakkabılar oldukça rahattır. Deri casual ayakkabı kadın modelleri ise özellikle klasik kombinlerle sık tercih edilen ayakkabılardır. Klasik giyim tarzları klasik gömlek ve pantolonla oldukça uyumludur. Deri görünümlü ayakkabılar klasik tarzda olduğu için her zaman şık giyimde tercih edilir. Aynı zamanda ofis ya da plaza gibi iş ortamlarında ve resmi ortamlarda da oldukça ideal bir tercihtir. Kaliteli bir deriye sahip olduğu için uzun vade sorunsuz şekilde kullanılabilir.

Casual Kadın Ayakkabılarda Nasıl Tercih Yapılır?

Casual Kadın Ayakkabılarda Nasıl Tercih Yapılır?

Kadın casual ayakkabı modelleri tercihi yaparken kişi kendi zevkleri ve tarzı doğrultusunda bir seçim yapabilir. Genelde günlük tarzda tercih yaparken casual spor ayakkabılar daha doğru bir seçim olur. Fakat hem klasik hem sporla kombinlemek için deri casual ayakkabılar daha ideal bir tercihtir. Aynı zamanda renk ve dokularında kişi hem tarzı hem zevke doğrultusunda bir seçim yapabilir. En güzel model tercihi yapıldıktan sonra bütün kıyafetlerle bu ayakkabıları kombinlemek mümkündür. Genelde deri tarzda kadın deri casual ayakkabı modeller daha sık tercih edilenlerdir. Aynı zamanda yüksek görünmek isteyen kadınlar için tabanı kalın olan düz topuklu casual ayakkabı modelleri de oldukça yaygındır. Bu modeller de kişinin boyunu uzatması ve şık görüntüsü ile her zaman tercih edilebilir.

Casual Ayakkabı Fiyatları

Casual Ayakkabı Fiyatları

Casual ayakkabı fiyatları genel olarak ayakkabıların modellerine göre değişkenlik gösterir. Casual ayakkabılar daha model seçeneği oldukça fazla olduğu için her bütçeye göre model mevcuttur. Ekonomik ve az maliyetli pek çok modeli bulunduğu için herkes bütçesine uygun güzel bir ayakkabı tercihi yapabilir. Şık ve uygun fiyattan yüksek fiyata kadar her bütçeye göre farklı casual ayakkabı modelleri mevcuttur. Casual kadın ayakkabıları hem klasik hem spor tarzın vazgeçilmezleri arasındadır. Özellikle rahat dokuda olmaları ile bilinir. Bu yüzden de günlük kullanım için her zaman en ideal ayakkabı tercihidir. Hem spor hem klasik modelleri ile birlikte her kıyafetleri kombinlenebilir. Casual kadın ayakkabı modellerinde pek çok seçeneğe ulaşmak için Trendyol'dan alışveriş yapılabilir. Burada bulunan ayakkabıların her biri hem kaliteli hem de ekonomik fiyatlardadır. Bu yüzden de herkes için rahatlıkla alışveriş yapılması mümkündür.