İlgili Kategoriler
Beden
Avantajlı Ürünler
Renk
Fiyat
Cinsiyet
Çocuk Cinsiyeti
Tip
Desen
Ek Özellik
Ortam
Kapasite
Materyal
Paket İçeriği
Koleksiyon
Deri Kalitesi
Fiyat Geçmişi
Sürdürülebilirlik Detayı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ürün Puanı
"

Okul Çantası

" araması için 26651 sonuç listeleniyor

Tüm Öğrencilerin Kullanabileceği Okul Çantası Modelleri Trendyol'da!

İlkokuldan ortaokula, liseden üniversiteye kadar uzanan eğitim hayatı boyunca farklı malzemelere ihtiyaç duyulur. Bu malzemeler arasında işlevsel kullanım tarzıyla öne çıkanlar arasında okul çantası yer alır. Okul sırt çantası çeşitleri, birbirinden farklı özelliklerde hazırlanır. Küçükten büyüğe hemen hemen herkesin dikkatini çeken bu ürünler, günlük hayatta da sıkça tercih edilir. Okul çanta çeşitleri; renk, ebat, göz sayısı, üretim materyali, tasarım ve kullanım şekli bakımından pek çok farklı tarzda tasarlanır. Markaların imzasını taşıyan bu ürünler, fonksiyonel özelliklerle donatılır.

Okul çanta modelleri, kişisel eşyaları güvenli bir şekilde taşımaya yardımcı olur. Bahsi geçen ürünler içerisinde; kalem, defter, kitap, bilgisayar, tablet, cep telefonu gibi pek çok eşya güvenli bir şekilde muhafaza edilir. Çantalar, kullanım alanına bağlı olarak farklı formlarda kullanıcılara sunulur. Ana sınıfı okul çantası çeşitleri ile yetişkinlere özel modeller birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Modellerin çoğunlukla sırta takılarak kullanılır. İki kollu olarak tasarlandığı için portatif kullanım sırasında oldukça önemli avantajlar sunar. Özellikle küçük çocuklar, bu ürünler sayesinde kişisel eşyalarını sorunsuz bir şekilde taşıyabilir.

Her yaş aralığına uygun okul çantası bulmak son derece kolaydır. Renk ve model açısından her zevke hitap eden ürünler sunulur. Ayrıca ebat noktasında da birbirinden kullanışlı olanları tercih edebilirsiniz. Fermuarlı, kilitli ve çıtçıtlı gibi kapanma stilleri ise yine zevk noktasında farklı beklentileri karşılamayı başarır. Eşyaları güvenli bir şekilde taşımak için özel anahtarı bulunan modeller seçilebilir. Siz de okul çanta modellerini dikkatli bir şekilde inceleyebilir ve kendiniz ve sevdikleriniz için uygun olanları güvenle satın alabilirsiniz.

Her Yaş Aralığına Uygun Okul Çantaları

Her Yaş Aralığına Uygun Okul Çantaları

Eğitim hayatının her döneminde okul çantası vazgeçilmez bir eşya olarak öğrencilerin yanında yer alır. Kitap ve defterlerin taşınmasının yanı sıra okul çantası modelleri, farklı tasarımları ile de her yaştan öğrencinin zevkini ve tarzını yansıtacak özellikler taşır. Çanta modelleri, her sınıf düzeyi için farklı boyutlar ve özelliklerde üretilir. Ergonomik özelliklerinin yanı sıra renkli, eğlenceli ve modern çizgileri ile de bu aksesuarlar, her bir yaş grubuna göre özelleştirilir ve çeşitlendirilir.

Okul dönemlerinde özellikle ilkokul ve ortaokul çağlarında, öğrencilerin fiziksel gelişimini desteklemek ve uzun süren okul günlerinde işlerini kolaylaştırmak için sırt çantası seçeneklerine ek olarak çekçekli, tekerlekli ya da yandan takılabilen çanta modelleri de hem öğrenciler hem de anne babalar için sıkça tercih edilen alternatifler arasında yer alır. Bunların yanı sıra elde taşınan okul çantası çeşitleri de yaygın kullanımları sayesinde miniklere benzersiz bir deneyim yaşatır. Okul omuz çantası çeşitleri ise yine konforlu yapıları sayesinde portatif kullanım sırasında avantaj sağlar.

Öğrencilerin sevdikleri okul aksesuarlarına sahip olmaları, okula daha yüksek motivasyon ile devam etmeleri konusunda da olumlu bir etkendir. Bu nedenle ürün seçimlerinde öğrencinin tercihlerini göz önünde bulundurmak önem taşır. Bununla birlikte kaliteli okul çantaları, ilkokuldan üniversiteye kadar uzanan geniş bir dönemde kız ya da erkek öğrencilerin en büyük yardımcıları olma özelliği gösterir. Farklı okul çantası markaları tarafından piyasaya sürülen yüzlerce çeşit ürün her öğrencinin zevk ve gereksinimlerine uyum sağlayacak geniş bir yelpazeyi kullanıcılara sunar. Siz de en şık, rahat ve işlevsel; kız, erkek, genç ya da çocuk okul çantası modellerini Trendyol fırsatlarından yararlanarak satın alabilirsiniz.

Ana Okulu İçin Renkli ve Rahat Seçenekler

Ana Okulu İçin Renkli ve Rahat Seçenekler

Ana okulu, eğitim hayatının ilk basamağı olarak her çocuğun en unutulmaz dönemleri arasında yer alan önemli bir süreçtir. Bu dönemde 4 ile 5 yaşları arasında bulunan çocuklar, onları okul için heveslendirecek renkli, eğlenceli ve ilgi çekici çanta modellerine yönelir. Dünyayı yeni algılamaya başlayan ve çocukluğun getirdiği dinamizmi ruhlarında taşıyan anaokulu çocukları için, seçkin markaların birbirinden sağlam, kaliteli ve göz alıcı ürünleri tercih edilebilir.

Siyah, mor, pembe, beyaz, mavi, gri, kırmızı, sarı, yeşil, turuncu, bordo, lacivert okul çantası çeşitleri göz alıcı tarzlarıyla bir adım öne çıkar. Bu dönemde anne babaların çanta seçimi konusunda çocuğu yormayacak ve beslenme çantası, favori oyuncak ve gerekli diğer eşyaların taşınacağı küçük ürünleri göz önünde bulundurması gerekir. Çocuğun taşıyabileceği kadar ağırlığı fiziksel olarak onu yormayacak şekilde dizayn eden ergonomik tasarımlara sahip olan ürünler tercih etmek ise bir diğer gerekliliktir. Genellikle tek gözlü, minimal modellerde üretilen pek çok okul çantası anaokulu dönemi için en uygun alternatiflerdendir.

Ana okul çağında bir çocuk için seçilecek çantanın boyut, malzeme kalitesi ve diğer özelliklerinin yanında önem taşıyan bir diğer konu ise kuşkusuz ki görünüşü ve renkli tasarımıdır. Bu noktada sevilen markaların kız ve erkek çocuklara yönelik olarak tasarladıkları rengarenk ve oldukça şık ürünler kullanıcılara sunulur. Sevilen çizgi filmlerin kahramanlarını taşıyan ürünler, masal konseptli sırt ve beslenme çantaları, oyun karakterlerinin yer aldığı iddialı ve hareketli çeşitler, bu ürünlerden yalnızca bazılarını oluşturur. Ayrıca küçük okul çantası çeşitleri arasında yer alan spor takımlarının lisanslı ürünleri de kategoride yer alır. Ana okuluna başlayacak olan ya da devam eden çocuğunuza siz de bütün bu özelliklere sahip, severek kullanacağı bir çanta hediye ederek onu mutlu etmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Okula İlk Adımda Kaliteli Alternatifler

Okula İlk Adımda Kaliteli Alternatifler

İyi bir okul çantası ilkokul dönemlerinin de vazgeçilmezlerindendir. Kitap ve defterler ile tanışılan bu çağlarda çocuklar, eğitim konusunda oldukça enerjik ve istekli bir tavır sergilediğinden kullanacakları okul aksesuarlarına da oldukça düşkün bir tavır sergiler. Bunun yanı sıra çok sayıda kitap ve defter taşıma gerekliliği ortaya çıktığından çocuğun kullanacağı çantanın kullanım özellikleri de ayrıca önem taşır. Çocuğun daha rahat hareket edebilmesi için bu dönemde çekçekli okul çantası türleri tercih edilebilir. Sırt kısmına monte edilen bir çekçek sistemi ile yerle sürüklenebilen bu ürünler, çocukları okul günlerinde sırtlarında ağır bir yükle dolaşmaktan kurtarmak için elverişli bir alternatif alanı yaratır. Tekerlekli okul çantası tasarımları çocuğun rahat hareket etmesini sağladığı gibi, onu okula bırakan anne babanın da işini kolaylaştıracak bir seçimdir. Ortopedik, geniş, düz, akıllı, sürmeli, şapkalı, elektronik, kanatlı, hafif, çok gözlü, yaygan okul çantası çocukların konforlu bir şekilde taşıyabilmesi için geliştirilir.

1.sınıf okul çantası seçenekleri eğitime ilk adımı atan öğrencilerin heves ve mutluluğunu yansıtacak türdendir. Renkli okul çantası seçenekleriyle küçükler kitaplarını ve defterlerini konforlu bir şekilde taşır. Maceracı ruhu ile şık bir spiderman okul çantası veya diğer süper kahramanların konsept seçildiği ürünler çocuğunuz için son derece eğlenceli ve motive edici seçenekler olabilir. Ayrıca bir dönem herkesin sevgilisi haline gelmiş Harry Potter okul çantası seçenekleri de ona ilham verecek ürünlerdendir. Çanta seçimi esnasında çocuğunuzun tercihlerine güvenmek ise okul konusunda onu iyice cesaretlendirmek için tercih edilebilecek bir yöntemdir.

Tasarımları ile göz alan bu ürünler, çocukların bu döneme dek kullandıkları neredeyse ilk kişisel okul aksesuarları olduğundan, onlar için her daim hatırlanacak ayrıntıları ile de dikkat çeker. Tüm bunların yanında 1. ya da 2. sınıf okul çantası seçimlerinde ürünün çocukların hareketli dünyasına uyum sağlayacak sağlam ve kaliteli bir yapıda olması gerekir. Örneğin su geçirmez okul çantası çeşitleri, geniş ve çok gözlü çeşitler, hem çocuk hem de anne baba için uzun dönem kullanım imkanı yaratır. Bu yaşlar için revaçta olan bir diğer ürün grubunu ise beslenmeli okul çantası alternatifleri oluşturur. Çocuğun ayrıca beslenme çantası taşıması gereğini ortadan kaldıran bu ürünler yemek saatlerini çocuklar için kolay ve keyifli hale getirir. Pek çok ünlü marka, ortaya çıkardıkları ürünler ile çocukların ve ebeveynlerin beklentilerini karşılamak üzere en özel ürünleri incelikle tasarlar. Siz de Trendyol'un evinize kadar getirdiği bu ünlü markaların en kaliteli ürünlerini tercih ederek çocuğunuza eğlenceli ve kullanışlı bir deneyim sunabilirsiniz.

Birbirinden Tarz Ortaokul Çantaları

Birbirinden Tarz Ortaokul Çantaları

Okul çantası ortaokul dönemi için de birbirinden şık ve kaliteli imkanları ile ön plana çıkan bir üründür. Çocukluktan gençliğe yavaş yavaş adım atılan bu dönemde, bireylerin tercihleri ve zevkleri iyice belirginleşmeye başladığından bu yaş grubu için üretilen çantaların daha ince detaylar ile tasarlanması gerekir. Bu yaş grubu için üretilen genç okul çantası tasarımları genellikle stil sahibi görünümleri ile dikkat çeker. Düz renklerin ve keskin çizgilerin ortaya çıktığı bu dönem için okul çantası markaları özel koleksiyonlar ortaya çıkararak öğrencilere sevecekleri ve hevesle kullanacakları ürünler sunar.

Ortaokul döneminde ilkokula nazaran daha büyük okul çantası modellerine rastlanır. Bu nedenle yapı olarak daha geliştirilmiş ve artan yük nedeni ile daha ergonomik hale getirilmiş ürünler iyi birer alternatif olma özelliği gösterir. Sırt destekli okul çantası çeşitleri, okuldan sonra özel ders ya da kurs gibi başka faaliyetlere başlayan öğrenciler için son derece etkili çözümler yaratır. Bu sayede gelişim çağında sırt ve boyun sorunlarının ortaya çıkması ihtimali azaltılarak öğrencilerin sağlığını korumak da mümkün hale gelir.

Ortaokul döneminde kız çocukları, havalı ve estetik görünen desenli okul çantası modellerini kullanırken erkek çocuklarda artan spor taraftarlığını etkileri ortaya çıkar. Bu dönemde erkekler için en iyi hediye, tuttuğu takımın amblemini taşıyan bir ürün olabilir. Kendi seçimleri doğrultusunda kullanacağı aksesuarı belirleyen öğrenciler Fenerbahçe, Trabzonspor ya da Beşiktaş okul çantası alternatifleri arasında tercih yapabilecekleri gibi, bazı markaların ürettiği yerel takımların lisanslı ürünleri ile buluşma fırsatını da elde edebilir.

Kızlar için ise göz alıcı mandala desenleri ya da hayvan figürleri son derece ilgi çekici bir kullanım alanı yaratır. Kutu okul çantası formunda hazırlanan ürünler, başarılı stilleri sayesinde fark yaratır. Egzotik bir figür olarak flamingolu okul çantası tasarımları pek çok dönemin modası olmuş ve olmaya da devam eden ürünlerdir. Buna ek olarak daha çok kitap defter ve kişisel eşyanın taşınmasının zorunlu hale geldiği ortaokul döneminde çantalardaki cep ve bölme sayılarının da artış göstermesi gerekir. Ünlü markaların seçkin ürünlerinden oluşan birbirinden farklı koleksiyonlarda iki ya da üç gözlü okul çantası türleri pek çok öğrencinin tercih listelerinde üst sıralarda yer alır. Ayrıca taşıma kolaylığı yaratan sürgülü okul çantası çeşitleri de ortaokul öğrencileri için son derece işlevsel özelliklere sahiptir.

Lisenin Özgür Ruhunu ve Üniversitenin Heyecanını Yansıtan Modeller

Lisenin Özgür Ruhunu ve Üniversitenin Heyecanını Yansıtan Modeller

Lise çağlarının özgür ruhunu yansıtan pek çok model de okul çantalarının önde gelen ürünlerindendir. Okul çantası lise döneminde genç olarak adlandırılacakları bir çağda öğrenciler için hem dış görünüşleri hem de kullanım özellikleri ile önemli hale gelen bir üründür. Sade okul çantası pek çok lise öğrencisinin favorilerindendir. Klasikten ve modernlikten yana olanlar için siyah okul çantası iyi bir seçenek oluştururken daha dinamik bir görüntü yaratmak isteyen öğrenciler için rengarenk ürünler de diğer alternatif grupları olarak beğeniye sunulur. Kadın okul çantası seçenekleri, modern dizaynları sayesinde tarzınızı başarı bir şekilde tamamlar.

Lise döneminde en çok tercih edilen desenler arasında askeri motifler yer alır. Kamuflaj okul çantası ürünleri, lisenin özgürlükçü ve hareketli havasını ortaya koyan çizgileri ile öğrencilerden tam not alır. Ayrıca bu dönemde öğrencilerin tercihlerine göre farklı yapılarda çanta modelleri de kullanılabilir. Örneğin, yandan askılı okul çantası ürünleri özellikle kız öğrenciler arasında yaygın olarak tercih edilen modellerdir. Bu çantalar sayesinde giyimine özen gösteren öğrenciler, kendilerine son derece şık tarzlar yarabilir.

Marjinal modanın bir parçası olmak isteyen öğrencilerin renkli seçimleri arasında ise kuşkusuz ki şeffaf okul çantası bulunur. Bu ürünler iddialı havaları ile lise öğrencilerini kendine çekmeyi başarır. Ayrıca daha iddialı görünmek isteyen öğrenciler için ışıklı okul çantası çeşitleri de piyasada revaçta olan parçalardandır. Ek olarak bez, tahta okul çantası modelleri de yoğun bir ilgi görür. Alışılmışın dışında tarzları sayesinde stilinizi güçlendirir.

Lise öğrencilerinin sıklıkla kullandığı bir diğer tarz ise postacı okul çantası modelleridir. Bu ürünler yandan asılan çantalara benzemekle birlikte tasarımlarındaki sade ve şık çizgiler ile onlardan ayrılır ve kitap, defter gibi araçların taşınmasında öğrencilere büyük bir rahatlık sağlar. Deri okul çantası ise lisede kullanılabilecek en havalı alternatiflerden biridir. Aynı zamanda kalitesi ile ön plana çıkan markaların ürettiği ürünler, öğrencilerin tüm lise hayatı boyunca kullanabilecekleri niteliklere sahiptir. Ayrıca okul çantası indirim seçenekleri öğrencilere kendi harçlıkları ile alabilecekleri ürünleri de getirme özelliği göstererek bu aksesuarı çok daha özel hale sokma özelliği gösterir.

Üniversite okul çantası kullanımının bir parça da olsa azaldığı bir dönem gibi görünse de, bu yıllarda da pek çok öğrenci, işlevsel ve şık sırt çantalarını ve askılı çantaları kullanmaya devam eder. Üniversitenin hızlı yapısına uygun olarak bu dönemde çapraz okul çantası çeşitleri arasından zevke en uygun ürünü seçmek etkili bir tercihtir. Üniversite yıllarında okul çantası kadın ve erkek kullanıcılar için aynı stilin paylaşılmasına olanak sağlayan bir alan yaratır. Bu döneme uygun aksesuarlar arasında maskulen ve feminen çizgilerin hoş ve göz alıcı çizgilerine rastlamak mümkündür. Askılı okul çantası daha az kitap taşınacak dönemlerde etkili bir eşya olarak kullanılabilir. Sınav dönemi gibi yoğun çalışmaların yapıldığı dönemlerde ise çok gözlü, rahat sırt çantaları en doğru ve konforlu seçim olarak kullanıcıların karşısına çıkar. Farklı tarzlar ve stil ögeleri üniversite döneminde kullanılmaya uygun çanta modellerinin vazgeçilmezlerindendir. Bu ürünlere örnek olarak gösterilebilecek kare okul çantası dizaynları, şıklıkları ve görünüşlerine göre geniş olan hacimleri ile tercih nedeni haline gelir. Ayrıca son yıllarda iyice moda olan okul çantası fiyatları ile de öğrenci bütçesine destek olacak fırsatlar yaratılır.

“Okul çantası nereden alınır? diye düşünüyorsanız siz de çocuklarınız ya da kendiniz için Trendyol fırsatlarından yararlanabilirsiniz. İster üniversite ister lise ister ilkokul çantası olsun, aradığınız yüzlerce farklı ürünü bulabilir, bulduğunuz ürünler arasından en beğendiklerinizi kolayca satın alabilirsiniz. Okul çantası indirimleri ile çocuklarınızı, yeğenlerinizi ya da kardeşlerinizi sevindirebilir, kendiniz için seçeceğiniz en havalı ürünleri ise dolabınıza ekleyebilirsiniz. Her yaştan kullanıcının bütçesine uyacak markaların eşsiz tasarımlarını yansıtan indirimli okul çantası çeşitleri ile tarzınızı gözler önüne serebilirsiniz.

Kız ve Erkek Çocuklarına Hitap Edecek Okul Çantaları

Kız ve Erkek Çocuklarına Hitap Edecek Okul Çantaları

Kız çocuk okul çantası çeşitleri, her yaşta yaratıcılığı ile ön plana çıkan kız çocuklarının şirin dünyalarına hitap edecek neşeli ayrıntılar kullanarak tasarlanır. İlkokul çağında belirginleşmeye başlayan ilgi alanlarına yönelik olarak yapılacak çanta seçimleri, okul ile ilgili olumlu yönelimleri destekler. İlkokulun başlarında hayali kahramanlar ve dönemin popüler karakterlerinin yer aldığı çantalar kızların favorileri arasında yer almaya adaydır. Örneğin, Unicorn okul çantası modelleri hayal gücünü ortaya çıkarmaktan çekinmeyen çocukların bir numaralı tercihleri arasında bulunur. Sevimli hayvanların yer aldığı, mucize uğur böceği okul çantası ya da arı maya gibi popüler çizgi filmlerden enstantaneler taşıyan ürünler de bu dönemde kız çocukları için oldukça etkili seçimlerdir.

Gelişen arkadaşlık normları sayesinde de farklı beğenilere sahip hale gelen kız çocukları, özellikle 4. ve 5. sınıf okul çantası seçimlerinde kendilerini yansıtacak ve severek kullanacakları ürün arayışlarına başlayabilir. Aynı dönem kızlar için genç okul çantası çeşitlerinin de markaja alındığı dönemler arasında yer alır. Markaların kız çocukları için özel olarak ortaya çıkardığı tasarımlar soft renkler, ışıltılı görünümler ve gökkuşağını andıran canlılıkta desenler ile ön plana çıkar. Kız çocukları için hediye alternatifi olarak kalpli, köpekli, ya da kedili okul çantası dizaynları değerlendirilebilir. Bunun yanında mizahi yönü ile ilginç bir tasarım olan kral şakir okul çantası ürünleri de en iyi hediye alternatifleri arasında bulunur.

Kız çocukları için bir diğer mükemmel seçim ise BTS okul çantası modelleridir. Dünyayı etkisine alan ünlü müzik grubunun hayranı olan kızınız için böyle bir model tercih edebilir, onu ufak bir detay ile mutlu edebilirsiniz. Ayrıca rahatlık ile taşıyabileceği küçük okul çantası çeşitlerinden biri ile onun için okulu bir parça daha keyifli hale getirebilirsiniz. Hayranı olduğu müzik grubunun ya da filmin izlerini taşıyan bir okul aksesuarı sayesinde çocuğunuzu sevindirme fırsatını kolaylıkla yakalayabilirsiniz. Ayrıca oldukça büyük bir moda haline gelen hologram okul çantası çeşitlerini de onun hayatına ekstra ışıltı ve renk katmak için kullanabilirsiniz.

Erkek çocuk okul çantası seçenekleri geniş renk ve desen çeşitleri ile ön plana çıkar. Enerjik tasarımların ağırlık kazandığı bu koleksiyonlarda süper kahramanlar, çizgi film karakterleri, basketbol ve futbol takımlarının efsane oyuncuları ve daha pek çok farklı seçenek bulunur. Kız ve erkek okul çantası çeşitleri içinde en çok tercih edilen ve çocuklar tarafından oldukça sevilen ürünleri ise takımının renklerini taşıyan ya da gösterişli ve macerapesest arabalı okul çantası çeşitleri oluşturur. Bu ürünler yansıttıkları görüntüye ek olarak uygun boyutları ve kullanım rahatlıkları ile de her yaştan öğrencinin tercih edebileceği düzeyde çeşitlendirilmiştir.

Erkek çocuklar için spor okul çantası çeşitleri daha çok sınıf seviyesine göre seçilebilir. Özellikle 3 ve 4. sınıf okul çantası seçimlerinde çocukların sportif faaliyetlere yönlendirilmesi ve teşvik edilmesi için bu ürünler birer araç olarak kullanılabilir. Aynı şekilde çocuğun sportif faaliyetlere olan hevesini arttırmak için tuttuğu takımının lisanslı ürünleri ile katkılar yapılabilir. Örneğin, şık bir Galatasaray okul çantası çeşidini onu tamamlayacak kırmızı ve sarılı bir suluk ile bir arada ona armağan edebilir, hediye fikirlerinizi farklı alternatifler ile zenginleştirebilirsiniz. Daha büyük yaşlar için ise çocuğun kendi seçeceği modeller konusunda onu özgür bırakarak onun seçim yapma gücünü arttırabilirsiniz.

Bu geniş ürün gruplarında her sınıftan çocuğun hayranlığını kazanacak ve kullanırken ona kendini çok mutlu hissedecek ürünler son derece fazla bulunur. Bu ürünlerden özellikle ön plana çıkan bir konsept olarak popüler bilgisayar oyunları temalı lisanslı okul çantaları öğrenci ve anne babalarına sunulur. İnternet aleminin vazgeçilmez ve unutulmaz oyunlarının, kahramanlarının yer aldığı bu ürünler, her açıdan tasarımları ile erkek çocuklarının kalbini kazanmayı başarır.

PUBG okul çantası çeşitleri, uzun yıllar favori konsept olarak kalmaya aday ürünler arasında olan modellerden yalnızca bazılarıdır. Bütün özellikleri ile dünyayı etkisi altına almış ve milyonlarca kişiye ulaşmış Angry Birds okul çantası çeşitleri de renkli dizaynlar ile oldukça dikkat çeken ürünler arasında yer alır. Ayrıca ünlü oyunlardan olan Fornite okul çantası tasarımları için kullanılan bir diğer konsepttir. Sadece internet oyunları değil, aynı zamanda ünlü filmlerin etkileyici çizgileri de çocuklar için tasarlanan okul çantalarında sıkça rastlanan detaylardandır. Jurassic Park'tan ilham alan dinozorlu okul çantası ürünleri, animasyon filmlerin iyi ve kötü karakterlerinden oluşan tasarımları ile bu ürünler arasında gösterilebilecek çocuk, ebeveyn fark etmeksizin herkesin beğenisini kazanan ürünlerdir.