Marka
Beden
Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Fiyat
Renk
Materyal
Taş Cinsi
Desen
Boyut/Ebat
Taş Cinsi
Ayar
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ürün Puanı
"

Aksesuar

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor

Tarzınızı Yansıtan Aksesuar Çeşitleri Trendyol'da!

Zenginlik sağlayan görüntüleri ile insanların daha göz alıcı stillere kavuşmasını sağlayan süs çeşitleri, yarattığı etkilerle birçok kişinin daha iyi gözükmesini ve şıklığını sergilemesini sağlar. Fazla sayıda çeşide sahip olduğu için insanları birçok yönden besleyen süsler, her türlü zevke uygun hale getirilerek sizlere kullanım sağlar. Çeşitli büyüklüklerde, renk yapısında ve kullanım amacında bulunan aksesuarlar, farklı tasarımları ile kendi aralarında sıralanıp insanların tercih etmesini bekler. Giyim ürünleri tamamlayıcıları olarak da karşınıza çıkarılan ürünlere sahip olan aksesuarlar, her zaman arzu edilen şıklıkta ve kombinlerde insanların görünüm kazanmasına olanak tanır. Çeşitli stilleri ve dizayn yapıları ile öne çıkan erkek aksesuarlar ve kadınlara özel olarak üretilen modelleri ile sınıflandırılıp özelleştirilirken; farklı biçimlerde yeni ürünler şeklinde sizlere sunulan Süs ürünleriyle de insanların içerisinden yapacağı farklı tercihler, birçok tarzın yeniden oluşmasına ya da yenilik kazanmasına olanak sağlar. Zevkli tasarımları, farklı biçimlerde kullanım tarzları ve sizlere sunduğu öz güven beraber değerlendirildiğinde, süslerin önemli ve son derece fazla şekilde tercih edildikleri bilinir. Tekstil ürünleri ile giyim tarzını, farklı kullanım tarzları ve üretimdeki materyallerle evlerinizi ya da araçlarınızı da renklendiren süsler, şıklıklarıyla memnuniyet sağlayıp istediğiniz görünümlerde yaşamınıza devam etmenizi sağlar. Kadınların severek giydiği elbiselere zenginlik katan parmak süsü, kolye ve bilekliklerden erkeklerin yanında taşırken keyif aldığı tesbih ve anahtarlık çeşitlerine kadar birçok farklı şekilde insanlara etki eden süsler, görüntünüzü baştan değiştiren birçok farklı alternatife ev sahipliği yapabilir. İnsanların birey olarak kendilerini özel hissetmelerine yardımcı olan ürünler, sosyal yaşamlarında fazlaca kullanmalarını sağlar. İmajınıza her açıdan dokunuşlar yapan şık ve kaliteli süsler, popülerlikten ve modadan en fazla etkilenen tarz ürünleriyle öne çıkar. Sırt çantası gibi çeşitli ürünlere ulaşarak rahatlıkla satın almak için Trendyol’a bakabilirsiniz. Böylece aksesuar online bir şekilde satın alabilir ve kolaylıkla kullanmaya başlayabilirsiniz. Ek olarak da aksesuar indirimlerinden faydalanarak çok daha cazip fiyatlara satın almanın keyfini çıkartabilirsiniz.

Hayata Renk Katan Aksesuarlar

Hayata Renk Katan Aksesuarlar

Kişilerin günlük yaşamında bolca kullanabileceği özel şıklıklarda sunulan gerdanlık, yüzük, bileklik gibi süsler, birçok kadın için olmazsa olmazlardan olarak görülürken; erkekler için özel olarak tasarlanan bileklik, boyun bağı, kemer gibi süsler de görünüme oldukça belirgin katkılar sunar. Giyim ürünleriyle bütünleşen ve temel süs görevini fazlaca yapan kadın süsleri, birçok gece kıyafeti ya da günlük kıyafetle daha seçkin tarzlarda görünüm kazandığınızı ortaya koyarken; erkeklerin iş yaşamında kullandığı kemer, kravat ve kol düğmesi gibi üçlülerin de erkek modasına uygun belirginlikler yarattığı fazlaca hissedilir. Süs giyim çeşitleri olarak da görülen boyun bağı, mendil, eşarp ve fularlar, çeşitli insanlara özenli üretimlerle şıklık tarzı sağlarken; birçok farklı ortamda daha özenli giyinmeye çalışmış olma çabaları olarak diğer kişilere mesaj verir. Her insanın kendi beklentisine uygun süsleri bulabileceği giyim destekleyici süsler, kişisel imajınız ile tarzınızı ortama sunmanıza yardım eden birçok modelden oluşur. Süs araba ürünleri olarak da karşınıza çıkabilen modeller, sadece giyim ürünleri olarak değil, aynı zamanda severek bindiğiniz otomobillere uygun şekilde de sunulan çeşitli ürünlerle de dikkatleri çeker. Vites kolunun üzerine koyulan tesbihler, araç torpidoları üzerine koyulan şekilli biblolar ve çeşitli dekoratif ürünlerle araçlarınızın içini de renklendirip hayat olan bakışınızı ortaya çıkarabileceğiniz süsler, her insan için özgür seçeneklerle sizlere sunulur. Kişisel eşyalarınız olarak da kullanabileceğiniz süsler, aynı zamanda görüntü destekleyici ürünler olarak değil, aynı zamanda kullanışlılık sunan modeller olarak da çeşitli beklentilerin karşılanmasını sağlar. Sıcak su torbalarından telefon tutacaklarına, masa saatlerinden havluluklara kadar pek çok farklı kullanım amacına uygun süsler hayatınızı kolaylaştırmak gibi görevleri de başarıyla tamamlar. Oto aksesuar, giyim, ev eşyası, kadın süsleri olarak birçok insanın hayatına yenilik ve gösteriş sunarken; aynı zamanda işlevsellikleriyle de memnun bırakır. İşlevsellik, kullanım kolaylığı, şık görünüm gibi birçok detayın düşünülerek oluşturulduğu çeşitli süs çeşitleri bulunur. Çeşitli mevsimlerde tarzınızı ortaya çıkaran erkek ve kadın güneş gözlükleri, gözlerinizi yaz aylarında zararlı güneş ışınlarına karşı korurken; aynı zamanda farklı kıyafetlerle kombin yapabilmenizi ve havalı tarzınızı çevreye sunmanızı sağlar. Çeşitli renklerde sunulan analog ve dijital saatler ile bileklerinize ayrı hava katan kol saatleri, imajınıza zenginlik kazandırıp zaman planlamanızı daha verimli olarak bölebilmeniz imkân verir. Farklı renk biçimi ile geleneksel ya da teknolojik stillerde görünümlere sahip olan saat süsler, her insan için görsel tasarımı dikkat çekici şekilde sağlar. Aksesuar satın almak isterseniz ve kafanız karışıksa Trendyol’dan inceleyebilirsiniz. Burada bulunan tavsiyeler ve aksesuar yorumları sayesinde çok daha kolay kararlar alabilirsiniz.

İmajınızı Destekleyen Aksesuar Çeşitleri

İmajınızı Destekleyen Aksesuar Çeşitleri

Hayatınıza renk katıp imajınızı destekleyen süsler, farklı görünümleri ile her insanın değişik biçimlerde görünüm kazanmasına yardımcı olur. Kişisel beğenilerinin farkında olan insanların yaptığı giyim ve süs ürünleri, imajlarını desteklemek için çeşitli ürünlere ihtiyaç duyan birçok insanın memnun kalmasını, değişik boyutlarda, tasarımlarda ve kullanım amaçlarında süslerle sağlar. Süs kutuları, birçok farklı materyalin ve aksesuarın kaybolmadan insanların her ihtiyaç duyduğu anda ulaşabilmesini sağlayan özel ürünler arasında bulunur. Çeşitli tarzlarıyla değişik şekillerde ve boyutlarda olan şık kutular hem erkeklerin hem de kadınların sahip olduğu ürünler içerisinde bulunur. Makyajı ile tarzını doyasıya yaşayıp günlük ya da özel anlama sahip birçok zamanda istediği görünüme kavuşmanın hayalini kuran kadınlara sunulan makyaj kutuları; çeşitli rimel, oje ve allık gibi birçok kadın kozmetik ürününün sınıflandırılıp hiçbir parçanın kaybolmamasını sağlar. Erkek ve kadınların saatlerini koyabileceği deri süs kutu modelleri, severek kullandığınız saatlerin çeşitli şekilde sıralanarak istediğiniz gün giyebilmenize imkan verir. Farklı renklerden, taş yapısından, tasarımdan ve görüntüden oluşturulan gerdanlık ve parmak süsleriyle görüntünüze etkileyicilik katmanızı sağlayan süs çeşitleri, farklı kıyafetlerle sizlere değişik kombinasyonlar yapabilmenizi sağlar. Yazlık ya da kışlık kıyafetler için üretilen süs ürünleri içerisinde; parmak süslerinden zincire, küpe seçeneklerinden kol düğmelerine olmak üzere birçok farklı çeşit bulunur. İncelikleri ve zariflikleriyle gözlerinizi alamayacağınız değerli maddelerden üretilen modellerden sizlere uğur getireceğinize inandığınız özel parmak süsüne kadar birçok farklı aksesuar süsü bulunur. İşlemeli erkek gümüş parmak süsünden parlak yapıdaki inci, pırlanta, safir, zümrüt taş cinsinden yapılan kadın tasarımlarına kadar birçok kıymetli ve seçkin tamamlayıcı süsler bulunur. Süs parmak tasarımları; üzerinde farklı işlemelerin, parmak süsü gövde tipinin, sembollerin, eskitme ve parlatma gibi parmak süs tekniklerinin bulunduğu birçok modeli ile erkeklere de prestij katar. Yeşil renkli zümrüt taşlardan oluşturulan büyük çaptaki parmak süsü tarzları, birçok özel günde birçok erkeğe yeşil renkli boyun bağlarına uyum sağlamasına yardımcı olurken; aynı zamanda prestijli imajın da farklı biçimlerde yorumlanmasına olanak tanır. Aksesuar kullananların deneyimlerine göre yaptığı yorumları inceleyerek daha iyi kararlar vermek elbette her zaman daha sağlıklı olacaktır. Masa üstü aksesuarları gibi çeşitli ürünler için Trendyol’a bakabilirsiniz. Kamyon aksesuarından traktör süslerine kadar hepsine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca aksesuar kampanyalarından faydalanarak daha cazip fiyatlara satın almanız mümkündür.

Ev Dekorasyonuna Özel Aksesuar Seçenekleri

Ev Dekorasyonuna Özel Aksesuar Seçenekleri

Yaşam alanlarınıza yapacağınız ufak dokunuşlar yaşadığınız yeri daha anlamlı ve özel hale getirirken; kötü enerjilerin üzerinizden atılarak birçok özel görüntüye kavuşulmasına ekstra katkı sağlar. Misafirlerinizi memnun edip onlara sıcak ev imajı sağlamanıza yardımcı olan kaliteli süs ev özel ürünleri, halı ve mobilyalarınızı aldıktan sonra çeşitli süslemelerin yapılıp eksik olan birçok yerin tamamlanmasına yardımcı olur. Çeşitli misafir odası ve salonlarda tasarım sadeliği ya da gösteriş kusursuzluğu sağlamanıza yardımcı olan dekoratif yapıdaki süsler, her türlü kişisel zevke uygun olmaları ile bolca tercih sebebi olur. Kendinizi gece iyi hissetmenizi sağlayan ışıklı dünya küreleri ya da gece lambaları, dinlenmek istediğinizde saçtıkları ışıklarla mobilya ve dolaplarınızla uyumlu bütünlük oluşturur. Ders çalıştığınız zamanlarda sizlere yardımcı olacak olan masa ışıkları ve masa saatleri, modern tarzları ile evlerinize şıklık katarken; kullanışlı olmalarının faydalarını da aynı oranda göstermeleri ile sizleri memnun eder. Salon dolapları üzerine koyulan renkli ve otantik biblolar ile en fazla zaman geçirdiğiniz yaşam alanlarına süs dekoratif tarz sunarken; aynı zamanda günün stresini ve olumsuzluklarını da geride bırakmanız oldukça mümkün olur. Odaya girilen an kendisini belli eden dekoratif buhurdanlıklar, şık görünümlere ulaşmanızı sağlayıp içerisine ya da üstüne koyacağınız mumların eşsiz kokusunu evinizin her odasına taşımanızı sağlar. Farklı ölçülerde olduğu için birçok irili ufaklı ev aksesuar tarzı sizlerin evlerinizi şenlendirip daha cazibeli hale getirmenizi sağlar. Nostaljik tipli vintage aksesuar olan müzik kutuları ve daktilolarla farklı ambiyansları salonlarınıza getirmenize olanak tanıyan oda süsleri, ahşap kutularla evlerinize vintage hava katar. Etiket aksesuar gibi çeşitli ürünler için Trendyol’a bakabilirsiniz. Diş aksesuarından bir farklı modellere kadar hepsine ulaşmanız mümkündür. Ayrıca aksesuar tavsiyelerine de bakabilirsiniz ve böylece daha iyi kararlar verebilirsiniz.

Aksesuar Çeşitleri ve Özellikleri

Aksesuar Çeşitleri ve Özellikleri

Kadın ve erkeklere hazırlanan özel ürünlerden evlerinizde ve arabalarınızda kullanabileceğiniz birçok farklı aksesuar modelleri çeşitli şekillerde sizlere sunulur. Takı, toka ve kulak süsleri, tekstil fiyonklar ve diğer saç süsleri ile birçok kadınlara sunulan şık ürünlerden erkeklerin imajını güçlendirip onlara daha asil görüntü sunan parmak süsü, papyon, boyun bağı ve kemer gibi giyim tamamlayıcı modellere olmak üzere birçok süs modeli bulunur. Farklı cam, kasa çapı, çalışma mekanizması, kasa materyali, kadran tipi ve renklerden oluşturulan analog ve dijital kadın ve erkek saatleri birçok tarzı ortaya en net şekilde koyarken; kemik, plastik, metal, polikarbon ya da asetat çerçevelerden oluşturulan farklı cam rengine sahip güneş ışınlarına karşı koruyucu güneş gözlükleri de zararlı ışınları engellerken üzerinizdeki kıyafetlere uyumlu hava katar. Aksesuar gözlükler olmadan asla diyenlerdenseniz, birçok farklı ortama buradayım hissiyatını şık gözlüklerinizle vermeniz mümkün olur. 50x22x150 cm ölçülerindeki siyah renk cam ve çerçeveye sahip Unisex kullanıma uygun şık güneş gözlüğü, çekik yapısı ile en fazla istenilen gözlük tarzını tüm insanlara sunarken; araba sürerken, koşu yaparken ya da tatil günlerinde gözlerinizi yormadan sağlığa faydalı süs etkisi gösterir. Fötr, hasır, baskılı ve klasik olmak üzere pek çok insana şapka olarak sunulan süsler; bere, boyunluk, şal ve eşarp gibi birçok farklı kullanım amacına uygun biçimlerde de genel olarak sınıflandırılıp sizlerin ihtiyaçlarını karşılanabilir. Çeşitli bel çantaları ya da seyahat çantaları olarak sizlere hem görüntü hem de kullanışlılık olarak fayda sağlayan ürünler de bulunur. Cüzdan veyahut bir başka tür ürünler için Trendyol’a bakabilirsiniz.

Modaya Uygun Aksesuar Tavsiyeleri

Modaya Uygun Aksesuar Tavsiyeleri

Giyim tarzı farklı olan kadınlar için çeşitli şekillerde sunulan süs fular modelleri, farklı biçimlerde bağlanabilmeleri ile zengin kullanışlılığa sahip olduğunu kanıtlar. Mavi, turuncu, siyah, yeşil, beyaz, pembe gibi renklerle tek renkli ya da karışık tasarım biçimleriyle karşınıza çıkarılan fular ve eşarp süsleri, üzerindeki desenlerle de beğeni toplar. Çeşitli geometrik desenlerden, etnik motiflerden, klasik çizgilerden ya da modern tasarımlardan oluşturulan eşarp ve fular süs çeşitleri, her kadının kendine aradığı tarzı bulabilmesine olanak oluşturur. Pamuklu, akrilik, ipek ve polyester kumaş malzemeden üretilen modeller, elde yıkanabilmeleri sayesinde rahat şekilde temizlenebileceğini titiz kadınlara açıklarken; kaliteli yapısını da her açıdan vurgular. Fular aksesuarı nasıl kullanılır bilmem diyenlerdenseniz, baş örtüsü ya da bandana gibi farklı biçimlerde kullanılan ürünlere göz atıp aradığınız tarzın özelliklerini daha yakından gözlemleyebilirsiniz. Boyunluk olarak kullanılabilen eşarplar, motorcuların farklı mevsimlerde daha sağlıklı sürüş yapmasına imkân sağladığı için her açıdan değerlendirilebilir süs tarzı sunar. Kadınların bileklerine dolayarak farklı düğümlerle moda rüzgârları estirmenizi sağlayan fular ve eşarplar, popüler kültürün etkisinden kurtulup kendi moda trendinizi yaratmanızı sağlar. Çeşitli giyim stillerinize yeni bir anlam ve soluk katan eşarplar, tarzınızı değişik renklerdeki eşarp modası süslerinden oluşturmanızı olanak sağlar. Eldiven gibi çeşitli süslere ulaşmak için Trendyol’a bakabilirsiniz. Buradan ayrıca motosiklet aksesuarı gibi ürünler de bulabilirsiniz. Bunların yanı sıra gelin aksesuarları da bulunabilir ve alınabilir. Siz de aksesuar fiyatlarını buradan inceleyebilir ve karşılaştırmalar yapabilirsiniz.

Avantajlı Aksesuar Fiyatları

Avantajlı Aksesuar Fiyatları

Aksesuarlar, birçok insanın stilini tamamlamak ve görünümünü zenginleştirmek için kullandığı önemli unsurlardır. Saatler, şapkalar, gözlükler, eşarplar, para çantaları, kemerler ve daha birçok farklı süs, kişisel tarzı yansıtmak ve kıyafetlere farklı bir dokunuş katmak için tercih edilir. Ancak, süs fiyatları her üründe değişkenlik gösterebilir ve çeşitli faktörlere bağlı olarak farklılık gösterebilir. Birinci faktör, markası ve markanın değeri olabilir. Dünyaca ünlü markaların aksesuarları genellikle daha yüksek fiyatlarla satılırken, daha yerel ve daha az bilinen markaların aksesuarları genellikle daha cazip fiyatlı olabilir. Markanın üne sahip olması, kalite algısını etkileyebilir ve bu da fiyatları etkileyebilir. İkinci faktör, aksesuarın malzeme kalitesi ve işçilik detaylarıdır. İyi bir kaliteye sahip malzemelerin kullanılması, dayanıklılığı artırabilir ve aksesuarın uzun ömürlü olmasını sağlar. Ayrıca, işçilik detayları da fiyatı etkileyen bir faktördür. El işçiliğiyle yapılan özel tasarımlar, genellikle daha yüksek fiyatlarla satılırken, seri üretilen ve daha basit işçilik detaylarına sahip aksesuarlar daha cazip fiyatlı olabilir. Üçüncü faktör, aksesuarın tasarımı ve özgünlüğüdür. Benzersiz ve özgün tasarımlara sahip aksesuarlar genellikle daha yüksek fiyatlarla satılır. Tasarımın özgünlüğü, talep ve arz dengesini etkileyebilir ve bu da fiyatları etkileyebilir. Ayrıca, moda trendleri de fiyatları etkileyebilir. Bazı trendler popüler olduğunda, o trendi yansıtan aksesuarlar genellikle daha yüksek talep görür ve bu da fiyatları artırabilir. Sonuç olarak, süs fiyatları marka, malzeme kalitesi, işçilik detayları, tasarım özgünlüğü ve ekonomik faktörlere bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Tüketiciler, bütçelerine ve tercihlerine uygun aksesuarları seçmek için bu faktörleri göz önünde bulundurmalı ve fiyat-performans dengesini değerlendirmelidir. Atkı veyahut başka ürünler için Trendyol’a göz atabilirsiniz. Yalnızca insanlar için değil arabalar için de bulunur. Traktör aksesuarları gibi çeşitli ürünler bulunabilir. Veyahut vücut aksesuarı gibi insanlara özgü modeller bulunabilir. Siz de bunlar veyahut daha lüks aksesuarlar için indirim ve kampanyalardan faydalanabilirsiniz.