İlgili Kategoriler
Renk
Fiyat
Cinsiyet
Ortam
Desen
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

adidas Okul Çantası

" araması için 16 sonuç listeleniyor

Dayanıklı Adidas Okul Çantası Modelleri Trendyol’da!

Çantalar, çeşitli modelleriyle farklı kullanım alanlarına sahiptir. Ofiste, tatilde, günlük hayatınızda ve pek çok yerde eşyalarınızı yanınızda taşıma olanağı sunar. Okul çantası seçenekleri de eğitim hayatının her alanında yerini alır ve öğrencilere büyük kolaylık sağlar. Her sınıf düzeyi için farklı boyut ve tasarımlarda üretilen modeller, öğrencilerin zevkini yansıtan özellikler taşır. Renkli materyaller ve desenlerle farklı yaş gruplarına göre çeşitlendirilen okul çantası Adidas tarafından öğrencilere yardımcı olacak şekilde tasarlanır. Okul araç ve gereçlerinizi bu ürünlerle rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Eğitim hayatı ilkokuldan üniversite sonuna kadar uzanan geniş bir dönemi kapsadığı için her yaş grubuna uygun pek çok ürün bulunur. Adidas orijinal sırt çantası modelleri, kaliteden ödün vermeden şık görünüm yaratmanıza yardımcı olur. Bu modellerin, kullanım açısından birçok avantajı mevcuttur. Yanlış çanta kullanımı, iskelet sistemine zarar vererek eklem rahatsızlıklarına ve ağrılara yol açabilir. Markanın iki sapla tasarlanan modelleri, ağırlığı iki omza eşit şekilde dağıtır. Böylelikle sırt ağrısı ya da duruş bozukluğu gibi problemler engellenir. Günlük kullanım için ideal olan bir diğer tasarım ise Adidas küçük el çantası modelleridir. Bu ürünler dışarı çıkarken az eşyaya ihtiyaç duyanlar için uygundur. El çantalarında anahtar, kimlik, kalem ve ufak makyaj malzemelerinizi kolaylıkla taşımanız mümkündür. Her yaşa ve cinsiyete uygun Adidas okul çantası modellerini Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Çocuklar İçin Adidas Okul Çantası Çeşitleri

Çocuklar İçin Adidas Okul Çantası Çeşitleri

Eğitim hayatı çocuklar için anaokulu ile başlar. Ancak bazı çocuklar ilk zamanlar ebeveynlerinden ayrılmak istemeyebilir. Sevimli ve eğlenceli baskılarla tasarlanan Adidas anaokulu çantası modelleri ile okulu sevdirebilirsiniz. Bebekli ve arabalı modeller 5-6 yaşındaki çocuklar için uygundur. Peluş tasarımlar ise ilkokulun yanı sıra okul öncesi çocuklar tarafından da oldukça sevilir. Adidas çocuk okul çantası modelleri renkli tasarımları ve ilginç desenleriyle dikkatleri çeker. Hafif bir tasarıma sahip bu ürünleri çocuğunuz kolaylıkla taşıyabilir. Modeller, ergonomik tasarımları sayesinde hareket halindeyken dahi oldukça rahat bir kullanım sağlar. Çocukların çanta taşıması, sorumluluk bilinci oluşmasına da yardımcı olabilir. Sadece okula giderken değil, seyahatlerde veya parka giderken de kullanılan ürünlere çocukların oyuncaklarını ve kıyafetlerini rahatlıkla yerleştirebilirsiniz. Böylece çocuğunuzun düzenli olmasına da katkı sağlayabilirsiniz. Adidas ilkokul çantası modellerini çocuğunuz 1. ve 2. sınıftayken tercih edebilirsiniz. Bu dönemde kitap ve defter sayısı fazla olabilir. Bundan dolayı, ürünler çocukların gelişimi düşünülerek tasarlanır. Adidas çekçekli okul çantası çeşitleri, çocuğun rahat hareket edebilmesi için özel olarak üretilir. Böylece çocuğunuzu sırtında ağır bir yük taşımaktan kurtarabilirsiniz. Bu modeller konforlu yapılarının yanı sıra tasarımlarıyla da tercih edilir. Okuma ve yazmaya ilk adımı atan çocukların tercihi olabilir. Marka, bu heyecanlı döneme eğlenceli tasarımlarıyla eşlik eder. Kız çocuklar için kullanılan desenler, onların sevimli dünyalarına hitap eder. Prenses, unicorn, uğur böceği gibi desenlere sahip Adidas kız okul çantası modelleri, koleksiyonlarda yer alır. Modeller, erkek çocuklar içinse çoğunlukla hayali kahramanlar ve çizgi film karakterleri kullanılarak tasarlanır. Sınıf seviyesi arttıkça çanta modelleri de çeşitlenir. Adidas ortaokul çantası çeşitleri 7. ve 8. sınıfa giden çocuklar için idealdir. Erkek çocuklar bu dönemde çoğunlukla tuttukları takımın renklerini taşıyan tasarımlara yönelir. Alternatif olarak bilgisayar oyunları temalı modellere de göz atabilirsiniz. Çocukluktan gençliğe adım atılan bu dönemde onların tarzlarını ortaya çıkarmalarına yardımcı olabilirsiniz. Birbirinden eğlenceli ve zevkli tasarımlara sahip modelleri Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Gençlere Uygun Kullanışlı Adidas Okul Çantası Modelleri

Gençlere Uygun Kullanışlı Adidas Okul Çantası Modelleri

Lise ve üniversite dönemine uygun seçenekler de birbirinden şık ve kaliteli modelleriyle ön plana çıkar. Adidas lise okul çantası tasarımları desen çeşitliliği ile geniş alternatif yaratır. Lise öğrencileri çoğunlukla sade modellere yönelir. Desenli ve renkli ürünler de öğrencilerin tercihi olabilir. Erkek öğrencilerin beğenerek kullandığı kamuflaj desenli tasarımlar, lisenin hareketli havasını yansıtır niteliktedir. Bu dönemde tercih edebileceğiniz farklı yapıda Adidas okul çantası modelleri de bulunur. Yandan askılı modeller, geniş iç hacmi ve farklı tasarımıyla öne çıkar. Postacı modeller şık olmalarının yanı sıra defter ve kitap gibi eşyaları rahat taşıma olanağı sunar. Üniformanıza uygun renk ve desenlerde kombinler yaparak şık bir görünüm oluşturabilirsiniz. Ergonomik yapısıyla dikkat çeken bir diğer tasarım ise Adidas okul sırt çantası modelleridir. İşlevsel ve şık tasarıma sahip bu ürünler, üniversite döneminde de kullanılabilir. Özellikle sınav dönemlerinde oldukça kullanışlı olur. Markanın bazı modelleri birkaç iç bölmeye sahiptir. Böylece kitap ve notlarınızı sıkıştırmadan çantanıza yerleştirebilirsiniz. Ekstra gözler, eşyalarınızı düzenli bir şekilde yerleştirmenize yardımcı olur. Omuz askıları yumuşak olan modeller, kullanım sırasında oluşan ağrıların önüne geçer. Kaliteli omuz askıları ile konforlu bir deneyim yaşamanız mümkün olur. Adidas okul çantası kadınlar için farklı tasarım ve kumaş seçenekleriyle sunulur. Jakarlı kumaştan üretilen tasarımlar parlak bir görünüm oluşturur. Böylelikle kampüste dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Ürünlerin geniş iç haznesi sayesinde eşyalarınızı kolaylıkla sığdırabilirsiniz. Adidas erkek okul çantası seçenekleri ise sadece okulda değil, sporda ve günlük hayatta da oldukça kullanışlıdır. Yedek kıyafetlerinizi rahatlıkla fermuarlı gözlere yerleştirebilirsiniz. Yan file ceplerde ise su şişesi taşıyabilir, fermuarlı ön bölmelere telefonunuzu güvenle koyabilirsiniz. Birbirinden şık ve kullanışlı çanta tasarımlarına Trendyol aracılığıyla sahip olabilirsiniz.

Uygun Fiyatlarla Adidas Okul Çantası Alternatifleri

Uygun Fiyatlarla Adidas Okul Çantası Alternatifleri

Adidas okul çantası fiyatları ürünlerin tasarımı ve kullanılan malzeme ile doğru orantılı olarak değişiklik gösterir. Ürünlere eklenen bazı aksesuarlar ve materyaller de fiyat aralığını etkiler. Ayrıca fiyatları etkileyen bir diğer faktör ise modellerin boyutudur. Adidas okul çantası büyük boyuta sahip olmasıyla oldukça kullanışlıdır. Dizüstü bilgisayarınızı ve diğer eşyalarınızı bu ürünlerin içerisinde rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Farklı bölmeleri kullanarak bilgisayarınızın çizilmesini engelleyebilirsiniz. Adidas okul sırt çantası fiyatları da boyutlara göre farklı aralıklarda sunulur. İkili ve üçlü bölmelere sahip modeller ekonomik olmasıyla tercih edilir. Yumuşak saplar ise ürünlerin elde taşınmasına imkan verir. Birbirinden kullanışlı ve cazip fiyatlı sırt çantası tasarımlarına Trendyol üzerinden sahip olabilirsiniz. Geniş renk skalasına sahip Adidas mor, mavi, kırmızı, pembe, siyah okul çantası modelleri oldukça ilgi çekicidir. Enerjik bir görünüm için canlı renklerle üretilen tasarımları tercih edebilirsiniz. Özellikle turuncu, sarı, yeşil gibi neon renkli modelleri kullanarak dinamik hissedebilirsiniz. Marka ile bütünleşen siyah ve beyaz renklerin birleşimi de mükemmel bir uyum sağlar. Markanın amblemi de oldukça etkileyicidir ve tasarımların çoğunda kullanılır. Üç şeritten oluşan amblem, farklı şekillerde ve renklerde kullanılarak ürünlere ayrı bir hava katar. Çoklu renk kombinasyonları çocuklar tarafından oldukça sevilir. İkili renk kombinasyonları ise çoğunlukla genç öğrenciler tarafından tercih edilir. Pembe ve beyaz, siyah ve yeşil uyumu hemen herkes tarafından beğenilir. Bu tasarımları kıyafetlerinizle ve üniformalarınızla rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Adidas okul çantaları indirimli fiyatlarla Trendyol üzerinden sunulur. Ayrıca online alışveriş imkanıyla ihtiyacınız olan ürünü filtrelenerek kolaylıkla bulabilirsiniz. Müşteri yorumları sayesinde ürünleri deneyimleyen kişilerin görüşlerini inceleyebilirsiniz. Böylelikle tarzınızı yansıtan ürünler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Adidas okul çantası modelleri ve fiyatlarını Trendyol üzerinden inceleyerek seçim yapabilirsiniz.