İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Renk
Kalıp
Paça Tipi
Fiyat
Bel
Model
Boy
Cinsiyet
Ek Özellik
Siluet
Kumaş Tipi
Kalınlık
Stil
Ortam
Kapama Şekli
Yaş
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Lastik Durumu
Baskı/Nakış Tekniği
Dokuma Tipi
Kemer/Kuşak Durumu
Paket İçeriği
Koleksiyon
Deri Kalitesi
Sürdürülebilirlik Detayı
Kordon Durumu
Ürün Puanı
"

Kadın Jean

" araması için 34322 sonuç listeleniyor

Tarzıyla Fark Yaratan Kadın Jeanler Trendyol'da!

Jean pantolon, denim kumaştan üretilen geniş kullanım alanına sahip pantolon türüdür. Denim kumaş, Türkiye'de bilinen anlamıyla kot kumaşıdır. Yaz, kış farketmeden insanlar tarafından sıkça tercih edilen bir pantolon türüdür. Kot pantolonlar ile hem şıklıktan ödün vermemek hem de rahat bir giyim tarzı seçmek mümkündür. İnsanlar tarafından çoğunlukla sorulan sorulardan biri jean ve kot pantolon arasındaki farktır. İkisi aslında aynı anlama gelir ve aralarında adlandırılmaları dışında herhangi bir fark bulunmaz. Jean, Türkçe'de kot anlamına gelir. Kot pantolonların ilk üretimi, Amerika'da işçi kesimin dayanıklı pantolon giymesini sağlamak amacıyla başlar. Zamanla farklı tarzlar kazanarak herkesin dolabına giren bir ürün haline gelir. Kadınlar farklı tarzlarla kadın jean çeşitlerini kombinleyebilir. Gündelik hayatta çok sık tercih edilen bir türdür. Farklı çeşit ve renklerde üretimler yapılır. Kadın jeans üreten pek çok marka bulunur. Jean pantolonlar çok yönlü olmalarıyla bilinir. Tek bir pantolon seçimiyle farklı tarzlarda ve değişen mevsimlere uygun kombinler yapmak mümkündür. Ürünlerin cepli ve cepsiz alternatifleri vardır. İşlevsellik açısından hangisi size uygunsa tüm modellerde bu seçeneği bulabilirsiniz. Eskiden sınırlı seçenek arasında vücut tipine uygun ürünün bulunması zorken, artan ürün çeşitliliği ile şimdilerde çok kolay hale gelir. Jean kumaşlar, pantolonlar dışında farklı tekstil üretimlerinde de kullanılır. Kadın jean yelekler farklı şekillerde kombinlenerek tercih edilen bir başka üründür. Kot kumaşının dayanıklılığından yaralanarak; jean kot, yelek, ceket, tulum ve elbiseler üretilir. Uzun ve kısa kollu seçenekleriyle kot elbiseler de zamanla popüler olmuştur. Kotlar ile giyilecek bir kazakla kışlık kullanım mümkünken, askılı bir bluz ile yazın da rahatça kullanılabilir. Trendyol üzerinden tarzınıza uygun olanları kolayca incelemeniz mümkündür.

İşlevsel Kadın Jean Çeşitleri

İşlevsel Kadın Jean Çeşitleri

Kot kullanmayı isteyenler için kadın jean modelleri oldukça fazladır. Skinny kotlar, denim çeşitlerinin dar modelidir. Bel kısmından başlayarak gittikçe daralan bir kesime sahiptir. Straight, yani düz kesim pantolonlar ise belden paçaya dek aynı genişlikte uzar. Dar kalıp isteyen ama skinny kot kadar sıkmasından hoşlanmayanlar için slim-fit pantolonlar üretilir. Bu ürünler, dar kesimlidir ama üste ekstra yapışma yapmazlar. Bol kesim pantolonlar ise baldır kısmından başlayarak bollaşır. Kullanım olarak çok rahat olsalar da görünüm açısından genellikle tercih edilmezler. İnce ve zarif duruşuyla kadınlar arasında tercih edilen bir model de cigarette kot pantolonlardır. Bu modellerde bilek açıkta kalacak şekilde paça boyu kısadır. Özellikle ince bacaklı ve uzun boylu kadınların tercih ettiği bir modeldir. Bu modeli şık gömleklerle ofis tarzına uydurmak da kolaydır. Bunun dışında farklı tarzlarda alternatifler bulunur. İşlemeli jeanler retro bir görünüm verirken, yırtık jean kadın popüler olan ürünlerdendir. Bir diğer ismi ise; destroyed jeandir. Bu kotlar eski ve yırtık bir görünüme sahiptir. Farklı marka ve modellerde bu tarz bir ürün bulunması mümkündür. Sadece diz kısımları yırtık pantolon kadın seçenekleri olduğu gibi birden fazla alanda eskimiş, yırtık görünüm verenlerde vardır. Günümüzün çok tercih edilen bir modeli de mom jeanlerdir. Retro bir görüntü yaratan bu pantolonlar oldukça rahattır ve her türlü şekilde kombinlenebilir. Özellikle salaş tarzı tercih edenler için üretilen boyfriend pantolonlarla çok hoş ve rahat bir giyim tarzı elde edilebilir. İsminden de anlaşıldığı gibi bu modelde erkek arkadaşınızın pantolonunu giymiş gibi salaş ve bol bir görüntü oluşur. Kadın bol jeanlerin kullanımı rahattır. Çoğunlukla kot pantolonun ön plana çıkarılması için dar kesim bluzlarla kombinlenir. Birçok çeşit arasında vücut yapınıza uygun olanı mutlaka bulunur. Trendyol üzerinden filtreleme seçeneklerini kullanarak vakit kaybetmeden vücut yapınıza ve stilinize uygun alternatifleri listeleyebilir, seçiminizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Kadın Jeanlerde Gözalıcı Detaylar

Kadın Jeanlerde Gözalıcı Detaylar

Jean kumaş dayanıklı olduğu için uzun süre kullanılabilen kumaşlardandır. Bu yönüyle geçmişten günümüze kullanımı artarak gelir. Bir jean pantolon almayı istediğinizde farklı seçenekler arasında zorlanmanız olasıdır. Modeller kesim şekilleri dışında paça ve bel özellikleriyle de çeşitlenir. Popüler ürünler arasında yüksek belli pantolonlar gelir. Bu kotları basic bir tshirt ya da crop bluzla şık bir şekilde kombinlemeniz mümkündür. Ayrıca retro bir görünüm de verir. Zamanla eski popülerliğini kaybetse de hala tercih edilmekte olan bir diğer model ise düşük beldir. Bel kısmı kalçada kalır. Özellikle vücut yapısı zayıf olan kadınlar tarafından tercih edilir. Normal bel pantolonlar rahatlığıyla her dönem revaçtadır. Giyim konusunda risk almayı istemediğinizde bu kotlar seçilebilir. Kot pantolonlar, paça boyları ve şekilleriyle de çeşitlenir. İspanyol paça pantolonlar üstten dar gelir ve dizden aşağıya doğru bollaşarak devam eder. Bu modeller giyilen ayakkabıyı da çoğunlukla gizler. Çizme paça diye bilinen bootcut kotlar paça kısmında hafif bir genişlemeye sahiptir. Adından da anlaşıldığı gibi bir çizmenin rahatça sığabileceği genişliktedir. Crooped jeanlerde paça boyu bilekte biter ve kesilmiş gibi bir görüntüye sahiptir. Kadın yırtık jean kullanıldığında bütünlük sağlar. Dizden aşağısı aynı genişlikte olan düz kesimler olduğu gibi hafif daralarak devam eden tapered modeller de vardır. Jeanler, tarzları kadar renkleriyle de ön plana çıkar. İstediğiniz renkte kot bulmanız mümkündür. Yaz aylarında genellikle kadın açık renk jeanler tercih edilir. Alışılan kot renginin dışına çıkmak isteyenler için kadın gri jean uygun olabilir. Bu renkleri ofis içinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Şık bir gömlekle kombinleyebileceğiniz kadın füme jean ile ofis şıklığı yakalayabilirsiniz. Bunun dışında çeşitli renk bloklarıyla tasarlanan jeanler de bulunur. Farklı bir tarz yaratmak isterseniz Trendyol’dan renk seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Tarzıyla Fark Yaratan Kadın Jeanler Trendyol'da!

Tarzıyla Fark Yaratan Kadın Jeanler Trendyol'da!

Kotlar; pantolon, ceket ya da elbise olarak hemen hemen her kadının dolabında olan ürünlerdir. Farklı tarzlara uyum sağlaması yönüyle kurtarıcı parçalar olarak görülür. Yoğun talebin karşılanması için farklı bir çok marka, çeşitli modelde ürün üretir. Durum böyle olunca, fiyat aralığı da oldukça geniştir. Her bütçeye uygun jeanlerin bulunması mümkündür. Çok sayıda ürün çeşidi varken jean seçmek de zor bir karardır. Her bir modelin kesim ve tarzını ayrı ayrı değerlendirerek seçim yapılması gerekir. Bu kadar çok marka ve model arasından uygun olana karar verdikten sonra kadın jean indirimlerini de takip ederek uygun fiyatlı alışveriş yapmak mümkündür. Kotlar her mevsim kullanıma uygundur. Sıcak havalarda askılı bir body ile kadın jean kapri kullanımı ön plana çıkar. Jean elbiselerde yaz ayları için askılı, kış için ise uzun kollu modeller mevcuttur. Soğuk havalarda kadın lacivert jean gibi koyu renklere yönelebilirsiniz. Denim kumaşların incelikleri de dokuma sıklığına göre değişir. Mevsimine uygun bir seçim yaparak rahatlıkla her ortamda kullanabilirsiniz. Ayakkabı ve bluz seçiminizle bir kot ürünü şık görünüme dönüştürmeniz de mümkündür. Bunun için taşlı kot modellerden de yararlanabilirsiniz. Alışveriş esnasında uygun ürüne ulaşılması çeşitlilik çok olduğunda zorlayıcı olabilir. Bunun için Trendyol'un filtreleme özelliğini kullanarak istediğiniz ürüne kolayca ulaşabilir, avantajlı kadın jean fiyatları ile beğendiğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Jean Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Farklı giyim ürünlerinde tercih edilen jean kumaşlar, özellikle pantolonlarda sıklıkla kullanılır. Jean, günlük hayatta sıklıkla kullanılan parçalar arasında yer aldığı için tercih aşamasında dikkat edilmesi gereken hususlar bulunur. Kot alırken tarzınıza ve ihtiyacınıza uygun bir model seçmeniz oldukça önemlidir. Farklı görünümlerde tasarlanan jean pantolonlar arasında değişik kesime ve renge sahip olan ürünler bulunur. Düz kesim kot pantolonları, klasik bir görünüm sağladığı için davetlerde tercih etmeniz mümkün olur. Pantolonun rahat olması da önem taşır. İçerisinde rahatça hareket edebileceğiniz bir ürün, günlük kullanımda daha fazla konfor sağlar. Bu sebeple esneklik sağlayan kot ürünleri de tercih edebilirsiniz. Jean pantolonlar arasından tarzınızı yansıtan özelliklere sahip ürünlere göz atabilirsiniz. Tercihlerinize ve giyim tarzınıza uygun olan ürünleri konforlu bir şekilde kullanabilirsiniz.

Hangi Jean Zayıf Gösterir?

Zayıf gösteren pantolon seçimi yaparken vücudunuza uygun bir jean tercih etmeniz önemlidir. Bu sayede rahat ve konforlu olmanın yanı sıra daha ince bir görünüme sahip olmanız mümkündür. Bazı modeller, vücut farklılıklarından dolayı hem rahat hem de zayıf ve uzun bir görünüm sunar. Düşük veya orta bel jeanler, yüksek bel modellere göre belinizi ince gösterebilir. Düz kesim veya boru paça pantolonlar, bacakları uzun ve ince gösterirken dar kesim modeller, vücudunuza oturan, sıkı ve uzun bir görünüm oluşturur. Eğer belinizi ince göstermek istiyorsanız düşük veya orta bel modelleri tercih etmeniz gerekir. Modeller arasından istediğiniz rahatlığa ve görünüme uygun ürünü tercih ederek görünümünüzü tamamlayabilirsiniz.

Jean Pantolon Çeşitleri Nelerdir?

Kot pantolonlar, farklı çeşitlerde üretilir. Bu çeşitler arasında; yüksek, düşük ve normal bel pantolonlar yer alır. Ayrıca düz, geniş ve dar paçalı modeller de mevcuttur. Jean kumaştan üretilen pantolonlar, vücudu sararak daha sıkı ve şık bir görünüm sunar. Bununla birlikte geniş kalıba sahip kot pantolonlar da sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alır. Rengine, modeline ya da kumaşına göre tercih edebileceğiniz ürünlerden size uygun olanı alabilirsiniz. Üstünüze giyeceğiniz kıyafete uygun olarak birbirinden çeşitli kalıplara sahip modellere göz atabilirsiniz. Kot pantolon, hemen her yaştan insanın severek kullandığı ürünlerden biri olduğundan farklı renk ve kesimlerde tasarlanır. Bu sebeple zevkinize ve tarzınıza uygun pek çok model bulabilirsiniz. Cep detaylarından paça boyuna kadar farklılık gösteren kot pantolonlar arasından seçim yapabilirsiniz.