Stradivarius Jean

Stradivarius Jean

Denim kumaş konusunda gerçekten bir kavram karmaşası söz konusudur. Denim, kot, jean, bluejean olarak da bilinen bu kumaş her yerde kullanılır. Dayanıklılığı ile ün yapan denim kumaş, iki yüz yıla yakın süredir kullanılıyor olmasının yanında hala daha sıklıkla tercih edilir ve genç yaşlı demeden herkesin dolabında yer alır. Moda aşığı bir aile şirketi olarak 1994’te İspanya’da kurulan Stradivarius 1999 yılında başka bir firmayla birleşerek faaliyetlerine devam eder. Değişen ve gelişen modayı çok yakından takip eden Stradivarius jean modelleri ile ön plana çıkar. Geliştirdiği farklı tarzda modelleriyle hitap ettiği zevk konusunda her gün ilerleme kaydeder. Jean segmentinde mom fit, yüksek ve süper yüksek bel, çok dar düşük bel, ispanyol paça ve baggy isimli rahat ve bol kesimli pantolonlar üretir. Gelişen ve değişen moda konusunda zevk sahibi ve şıklığını Stradivarius’un tasarımlarıyla tamamlayan kadınların ilk tercihleri arasında yer alır. İspanyol paçalı ve yüksek belli pantolonlar çok uzun yıllardır modada yer alır. Stradivarius eski zamanlardan günümüze kadar gelen bu modelleri de modern tasarım çizgileri ile yeniden yorumlar. Stradivarius denim kumaş üretiminde de aksesuardan gömleğe, pantolandan monta her ürününe uygun niteliği seçer ve kullanır. Gömlek için daha ince, pantolon için orta kalınlıkta kumaşlar uygundur. Denim kumaşın pamuklu yapısı ile kolaylıkla boyanabilir olması, çeşitlilik sunmayı anlayış haline getiren Stradivarius için vazgeçilmezler arasında yer almasını sağlar. Trendyol’da son moda Stradivarius jean modellerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu kolaylığa sadece Trendyol’da Stradivarius jean araması yapmanız kadar yakınsınız.

Tarzıyla Dikkat Çeken Stradivarius Jean Çeşitleri

Giyim konusunda bu kadar fazla seçeneğin olabilmesinin en büyük etkisi, kıyafetlerin şekillerini veren kalıpların yaratıcılığa geniş imkanlar tanımasıdır. Giysilerin kumaşları kadar önemli bir diğer husus da kalıptır bu sebeple. Kalıplar belirli ölçü standartlarına ve giyim teknolojisindeki tekniklere uygun olarak geliştirilir. İspanyol paça, yüksek ve düşük bel gibi diğer modellerin de dikilebilmesi için kumaşa doğru kalıbın uygulanması ve biçkisinin yapılması gerekir. Stradivarius jean kalıpları son trendlere göre uzmanlar tarafından geliştirilir ve şıklığınızı rahatlıkla birleştiren pantolonları meydana getirir. Stradivarius straight jean basen kısmında aşağıya doğru dümdüz aynı genişlikte inen paça yapısındadır. Vücudu saran modellerden hoşlanmayan ya da günlük tarzını bol kesim kıyafet kombinleriyle oluşturan kişiler straight serisin içinden tercih edebilirler. Tarzında daha asi, dikkat çekici görünüm olmasını isteyenler Stradivarius yırtık jean modellerinde zevklerine uyan ürünleri bulabilirler. Yırtıklar giyildikçe farklı yönlere doğru yavaşça genişler. Bu oturma şeklinize ve beden yapınıza göre şekil alması amacıyla uygulanan bir özelliktir. Stradivarius puantiyeli jean çeşitleri, tarzında retro görünümü seven, eğlenceli ve havalı ruh hallerinin kıyafetlerde vücut bulmuş halini kullanmayı alışkanlık edinenlerin zamana meydan okuma şeklidir. Puantiyenin modada asla çağ dışı olma ihtimali yoktur. Zamansız moda trendi olarak ürünlerde kullanılmaya devam eder. Çizgi tasarımda kullanılan en temel elemandır. Modada çizgi klasik bir hava oluşturma amacıyla kullanılır. Çizgili kıyafetler genellikle daha ciddi ortamlar için kombinlenir. Doğru kullanılmaması durumunda sonuçları iç açıcı olmaz. Vücut proporsiyonunu doğru kullanma ve kusurlarını gizleme amacıyla bölgesel ya da kilolu kişilerin boyuna çizgili kıyafetleri tercih etmeleri daha ince görünmelerine yardım eder. Tam tersi durumda çok zayıf ya da ince kişilerin enine çizgili kıyafetleri tercih etmeleri gerekir. Böylece daha geniş bir imaj bırakabilmeleri mümkün hale gelir. Stradivarius çizgili jean modelleri denim kumaşın konforunu ve sportif havasını çizginin klasikliği ile buluşturur. Tarzınıza farklı bir boyut katar. Deriyi andıran görünümleriyle Stradivarius mumlu jean modelleri denim kumaş rahatlığıyla şıklığınızı yorumlamanıza yardım eder. Tarzınızı güçlendirmenize katkı sağlayacak özellikteki Stradivarius jean modellerini Trendyol’da hızlı bir şekilde inceleyip alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Klasik Görünümlü Stradivarius Jean Çeşitleri

Klasik Görünümlü Stradivarius Jean Çeşitleri

Stradivarius yirmi beş yıldan fazla süredir edindiği tecrübesini modayı takip etmeyi seven kişilere yardımcı olma yolunda kullanır. Şıklık tesadüfle edinilebilen bir durum değildir. Emek harcamayı, zaman ayırmayı, modayı takip etmeyi gerektirir. Yoruma açık olması ise orijinal görünümün kapılarını açar. Kombinlerinizde dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayan parçaların olmasını istiyorsanız Stradivarius kadın jean modellerini incelemeniz tavsiye edilir. Son trendleri içinde barındıran pek çok çeşit arasından tarzınıza uyanlar kesinlikle çıkar. Günlük kombinlerinizde rahat olduğu kadar şık ve klasik görünümlü Stradivarius siyah jean çeşitlerini, yüksek ya da düşük belli tasarımları ve isteğinize göre dar, düz kesimli kalıplarıyla Trendyol’da bulabilmeniz çok kolay. Sportif havayı günlük giyiminizde şıklığınızı desteklemesi için kullanmanız gereken renk beyazdır. Beyazın şıklığını ve dinamik enerjisini yakalamanıza olanak tanıyan farklı kesimlerde pek çok Stradivarius beyaz jean çeşidi vardır. Zevkinize hitap eden tasarımlarıyla her beden ölçüsünde üretilmesi Stradivarius’un tercih edilme sebeplerindendir. Aynı segmentte fazla çeşit sunabilmesi bir moda markasının başarılı olduğunun göstergelerindendir. Son yıllarda modadaki yeri gittikçe artan ve seveninin de çok olduğu mom jean çeşitleri Stradivarius tecrübesiyle üretilir. Mom jeanler spor ayakkabılarla ya da topuklu ayakkabılarla kombinlenebilir. Bu modellerde bel kısmı vücuda tam oturur, paçaları bol bir kalıpta üretilirler. Paça boyunun kısa olanlarını özellikle ince topuklu ayakkabılarla kullanarak güçlü bir duruş yakalamanız mümkün. Stradivarius mom jean çeşitleri arasından seçim yaparak hem spor hem de klasik görünümü kombinlerinizde kullanabilirsiniz. Trendyol Stradivarius’un sunduğu farklı görünümdeki jean modelleriyle sizi bir araya getirir. Yapmanız gereken aramaya ve incelmeye başlanızdır. Trendyol güvenlik ve hızla alışveriş yapma olanağını birlikte size sunar.

Stradivarius Jean Trendyol’da

Stradivarius Jean Trendyol’da

Jean kıyafetler giyildikçe zamanla renkleri ağarmaya başlar. Bu pamuklu iplikten dokunan tüm kumaşların başına gelir fakat özel boyar madde kullanılan denim kumaşta bahsedilen durum özellikle istenir. Kimyasal yıkama işlemleri ile eski görünümü verilmesi çok kolaydır. Denim kumaşın o bilindik çivit mavisi rengini veren indigo adında bir maddedir. Bu madde kumaşın üretiminde kullanılan pamuklu ipliklere, giyme ve yıkama sonunda zamanla solacak şekilde uygulanır. Böylece eski görünümünü kendisi alır. Trend olanı yakından takip eden Stradivarius, modern tarzın yanında eski görünümlü tasarımlar da yapar. Stradivarius bunu koleksiyonlarında vintage olarak ifade eder. Modern teknolojiyle eski görünümlü olarak üretilen kumaşların kullanıldığı Stradivarius jean modelleri retro görünümü yakalamayı isteyenlerin tercihleri arasında yer alır. Trendyol kullanıcılarına daha önce o ürünü satın alan kişilerin yorumlarına ulaşma imkanı sağlar. Beğendiğiniz modelle ilgili keşke fikriniz olsaydı diye düşündüğünüz noktada Stradivarius jean yorum kısımlarını inceleyerek ihtiyaç duyduğunuzu bulabilirsiniz. Trendyol kullananları sıklıkla düzenlediği kampanyalar ile memnun eder. Ayrıca sepette indirimli kampanyalar da alışverişinizi tamamlamadan önce göz attığınız sırada sizi mutlu eder. Trendyol’u tercih ettiğiniz sürece kaliteye daha uygun fiyatla ulaşamamanız için bir neden yoktur. Ayrıca sizi memnun etme amacıyla favorilere ekleme seçeneğiyle ilgilendiğiniz ürünün fiyatında değişim veya dahil olduğu kampanya olduğunu hızlıca öğrenebilirsiniz. Sonunda takip ettiğiniz ürünü bütçenize uyan fiyatlarla satın alabilirsiniz. Birbirinden farklı ve şık çeşitleriyle sizi her zaman memnun etmeyi gerçekleştirdiği Stradivarius indirim jean kampanyalarıyla sürdürür. Trendyol’da ilgilendiğiniz Stradivarius jean çeşitlerini aratabilirsiniz. Filtreleme fonksiyonu ile bedeninize ve renk zevkinize uyan modeli pratik bir şekilde bulabilir ve güvenle alışveriş yapabilirsiniz.