İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Renk
Fiyat
Bağlama Şekli
Cinsiyet
Taban Tipi
Özellik
Ek Özellik
Dış Materyal
Ortam
Topuk Boyu
Topuk Tipi
Taban Teknolojisi
Deri Kalitesi
Taban Materyali
İç Taban Materyali
Fiyat Geçmişi
Materyal
Astar Materyali
Saya Materyali
Sürdürülebilirlik Detayı
Koleksiyon
Desen
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Kadın Yürüyüş Ayakkabısı

" araması için 17972 sonuç listeleniyor

Kadın Türüyüş Ayakkabısı Modelleriyle Rahat Yürüyüş Deneyimi

Suya karşı dayanıklı olan ve her türlü yolda kaymadan kullanım imkânı sunan kadın koşu yürüyüş ayakkabısı modelleri, çeşitli özellikleriyle daha konforlu ve donanımlı hale gelmiştir. Bağcıklı ve bağcıksız olarak iki farklı türü bulunan yürüyüş ayakkabıları, kullanacağınız parkura göre farklı özelliklerde dizayn edilmiştir. Yüksek tabanlı ya da düz tabanlı olarak çeşitli taban seçeneklerine sahip olan bağcıksız kadın yürüyüş ayakkabısı modellerinde, bağcıkların yaşatacağı zorluklardan kurtulmak için özel cırtlı sistem tercih edilmiştir. Uzun bağcıkları bağlamakta zorlanıyor ve ayakkabıların kolayca giyilmesinden hoşlanıyorsanız, özel bandajlarla hazırlanan yapışkanlı bağcıkları tercih edebilirsiniz. Anında ayakkabılarınızı giymenizi sağlayan ve bağcık çözülme problemini ortadan kaldıran cırtlı yürüyüş ayakkabılarını, günlük hayatınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Suya Dayanıklı Bağcıksız Kadın Yürüyüş Ayakkabısı Modelleri

Suya Dayanıklı Bağcıksız Kadın Yürüyüş Ayakkabısı Modelleri

Ayaklarınızı her an rahat ettiren ve rahatlığın yanında şıklığı da beraberinde getiren ortopedik kadın yürüyüş ayakkabısı çeşitleri, farklı model ve renk alternatifleriyle zengin bir tasarıma sahiptir. Her zevke ve ihtiyaca hitap edecek olan yürüyüş ayakkabısı tasarımları, düz taban ya da kauçuk taban gibi seçeneklerle farklılık sunmaktadır. Ortopedik tabanlı olmaları sebebiyle, ayaklarınızdaki eklem sorunları ve ağrılar büyük oranda ortadan kalkacaktır. Klasik tasarımdaki yürüyüş ayakkabılarının yanı sıra, rahatlığı ön plana çıkaran ortopedik modeller ve kombinlerinizi tamamlayacak farklı tasarımlar arasından, istediğiniz özelliklere sahip olan kadın günlük yürüyüş ayakkabısı modelini kolaylıkla belirleyebilirsiniz. İstediğiniz renk ve modelde hazırlanabilen yürüyüş ayakkabıları arasında seçim yapmak için aradığınız kriterleri belirlemeniz ve istediğiniz özelliklere göre filtre bölümünden seçim yapmanız yeterli olacaktır. Farklı renk ve model seçenekleri arasından, ihtiyacınız olan en iyi yürüyüş ayakkabılarını belirlemek adına, sevdiğiniz modelleri favori olarak listenize dahil edebilirsiniz. Favori ürünler listesinde yer alan yürüyüş ayakkabılarını tekrar inceleyerek, ürünlerin tüm özelliklerini dikkate alabilir ve sizin için en uygun olan yürüyüş ayakkabısını kolaylıkla seçebilirsiniz. Günlük olarak kullanılmak üzere tercih ettiğiniz yürüyüş ayakkabılarını, farklı renk ve model seçenekleri arasından anında belirleyebilirsiniz. İsteğe göre özel taban sistemiyle tasarlanan yürüyüş ayakkabılarında, ortopedik taban kullanılmış ve ayakların her an rahat kalması sağlanmıştır. Günlük kullanım için farklı model seçenekleri sunan yürüyüş ayakkabılarında, boğaz kısmı uzun ya da kısa olmak üzere çeşitlilik sunmaktadır. Bağcıklı ve bağcıksız şekilde tercih edebileceğiniz birçok model arasından, spor ve günlük kullanım için en ideal olan yürüyüş ayakkabılarını anında belirleyerek, siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Ekstra Rahatlık Sağlayan Kadın Yürüyüş Ayakkabısı Tasarımları

Ekstra Rahatlık Sağlayan Kadın Yürüyüş Ayakkabısı Tasarımları

Ortopedik tasarımıyla, ayağın tam olarak kavranmasını sağlayan kadın yürüyüş ayakkabısı modelleri, günlük hayatta ayaklarınızın ağrımasını engellemekte ve yürüyüş sürecini daha keyifli hale getirmektedir. Bileği tam olarak kavrayan ya da kısa şekilde tasarlanan kadın yürüyüş ayakkabıları, farklı renk ve model seçenekleriyle çeşitlilik sağlamaktadır. Patika yollar ve ormanlar için özel olarak hazırlanan su geçirmez yürüyüş ayakkabısı kadın ve erkekler için farklı numara alternatiflerine sahiptir. Su geçirmez tasarımıyla, her tür parkurda ve patika yolda kullanıma uygun olan yürüyüş ayakkabısı modelleri, spor alışkanlığınızı daha konforlu hale getirecektir. Yağmurlu havalarda bile ayaklarınızı rahat ettiren ortopedik ve yumuşak yürüyüş ayakkabılarınızı kullanmaya devam etmek isterseniz, suya karşı dayanıklı olan modelleri inceleyebilirsiniz. Ayaklarınızı rahat ettirecek ve yaptığınız spor türüne en fazla uyum sağlayacak ayakkabıyı belirlemeniz adına, sizler için hazırlanan kadın yürüyüş ayakkabısı tavsiye bölümünü inceleyebilirsiniz. Aradığınız renk, model ve kriterlere uygun olan ve ihtiyacınızı karşılayacak en ideal yürüyüş ayakkabısı tasarımları, öneriler bölümünde sizler için sıralanmaktadır. Farklı renk ve model seçenekleriyle, her zevke ve ihtiyaca hitap eden yürüyüş spor ayakkabıları arasında daha kolay seçim yapmak için filtre bölümünden istediğiniz kriterleri belirleyebilirsiniz. Normal günlerde kullanmak için tasarlanan spor yürüyüş ayakkabılarının yanı sıra, ormanlarda ve patika arazilerde kullanılmak üzere hazırlanan kadın doğa yürüyüş ayakkabısı modelleri, özel taban tasarımlarıyla suya karşı dayanıklılık göstermekte ve kayma riskini minimuma indirmektedir. Doğa yürüyüşleri ve koşular için tercih edeceğiniz yürüyüş ayakkabılarının taban bölümü, bağcıkları ve boğaz kısmı, farklı kullanım seçeneği sunmak adına çeşitlendirilmiştir. Bileğinizi tamamen kavrayan ve burkulma riskini minimuma indiren uzun boğazlı yürüyüş ayakkabıları, yürüyüş esnasında engellerin ayaklarınıza ve bileklerinize zarar vermesini önleyecektir. Bağcıklı ve cırtlı olarak iki farklı kullanım alternatifi sunan kadın yürüyüş ayakkabısı özel tabanlı tasarımı sayesinde, ayaklarınıza herhangi bir cismin batmasını engellemekte ve doğa yürüyüşlerini daha güvenli hale getirmektedir. Ayakkabıların taban kısmı için tercih edilen kauçuk malzeme ve tasarım sayesinde, patika yollarda ve doğa yürüyüşlerinde kayganlık riski minimuma indirilmiştir. Birden fazla renk ve tasarım seçenekleriyle, her ortamda kullanıma uygun olan yürüyüş ayakkabısı modelleri arasından en beğendiğiniz tasarımları sepetinize ekleyerek hızla sipariş edebilirsiniz. Aradığınız özelliklere sahip olan ayakkabıyı kolayca belirlemek için ürün açıklamasındaki bilgileri inceleyebilir ve ürün hakkında merak ettiklerinizi doğrudan satıcıya sorarak öğrenebilirsiniz.

Ortopedik Tasarımıyla Trendyol Kadın Koşu Ayakkabısı Çeşitleri

Ortopedik Tasarımıyla Trendyol Kadın Koşu Ayakkabısı Çeşitleri

Yürüyüş ve koşu için tercih ettiğiniz ayakkabılar ayaklarınızı rahatsız ediyorsa, ayak tabanına özel olarak hazırlanan ortopedik modellere göz atabilirsiniz. Yumuşak deri ve destekleyici tabanıyla ayaklarınızı rahat ettiren ortopedik yürüyüş ayakkabıları, ayakta yokmuş hissi vererek gün boyu rahatlık sağlamaktadır. Ortopedik taban tasarımı sayesinde, ayaklarınızın taban kısmı desteklenerek, bilek ve topuk gibi tüm bölümlere daha az yük binmesi sağlanmaktadır. Düz taban gibi ortopedik ayak problemlerinin etkilerini azaltmak için kullanılan ortopedik tasarımlar, ayaklardaki basma bozukluklarını kontrol altına almakta ve ağrıların azalmasını sağlamaktadır. Farklı renk ve model seçenekleriyle her zevke hitap eden tasarımlar arasında, siyah kadın yürüyüş ayakkabısı modelleri sıkça tercih edilmektedir. Ayak tabanındaki basma bozukluklarını desteklemek ve uzun süre ayakta durma sebebiyle görülen ayak ağrılarını engellemek adına, ortopedik tabanlarda destekleyici sistemler tercih edilmiştir. Yumuşak ve elastik yapısıyla, ayakların her an rahat kalmasını sağlayan ortopedik tasarımlarda, deri ve suni deri malzeme tercih edilerek daha kullanışlı modeller elde edilmiştir. Birden fazla renk ve tasarım seçenekleriyle her ihtiyaca hitap eden birbirinden şık yürüyüş ayakkabısı modeli arasından, kullanım alanınız için en ideal olanı tercih edebilirsiniz. Düz siyah renkteki yürüyüş ayakkabılarının yanı sıra, desenli ve renkli modelleri inceleyerek, kombinlerinizi tamamlayacak parçaları belirleyebilirsiniz. Siyah ya da farklı renkteki ayakkabıların dışında, sadelikle her tarza ve her zevke hitap eden beyaz kadın yürüyüş ayakkabısı modelleri, istediğiniz her kıyafetinizle uyum içinde bir görünüm sergileyecektir. Çeşitli modeller için tercih edilen düz beyaz ya da beyazla karıştırılmış renkli yürüyüş ayakkabıları sayesinde, kıyafetlerinizde uyumluluk yakalamanız mümkündür. Renk ve model seçenekleri arasında karar vermekte zorlanıyorsanız, favori özelliğini kullanarak istediğiniz ayakkabıları favori listenize dahil edebilirsiniz. Beğendiğiniz yürüyüş ayakkabıları hakkında detaylı bilgi almak için ürün açıklamalarını incelemeniz yeterli olurken, ürünleri önceden temin eden kişilerin yaptıkları değerlendirmeleri görmek için yorumlar kısmını kullanabilirsiniz. Kadın yürüyüş ayakkabısı yorumları üzerinde yer alan tüm değerlendirmeler, şeffaf bir şekilde sıralanmakta ve sizler için bir fikir oluşturmaktadır. Ortopedik ve yumuşak tasarımları sayesinde, ayakta yokmuş hissi uyandıran bağcıklı ya da bağcıksız kadın yürüyüş ayakkabısı modelleri arasından en ideal tasarımı seçerek, yürüyüş ve koşu sürecini daha keyifli hale getirebilirsiniz. Aradığınız özellikteki ayakkabıları seçtikten ve ürün değerlendirmelerini inceledikten sonra, istediğiniz ayakkabıları kolayca sepetinize aktarabilirsiniz.

Kadın Yürüyüş Ayakkabısı Nereden Alınır?

Kadın yürüyüş ayakkabıları; rahatlık, dayanıklılık ve işlevsellik açısından özellikleriyle öne çıkan bir üründür. Ayakkabı seçerken konfor, destek ve yastıklama gibi faktörleri göz önünde bulundurmak önemlidir. Genellikle yürüyüş ayakkabıları ayağı sıkıca sarar ve yüksek topuk desteği sunar. Ayrıca esnek ve kaymaz tabanlar, ayağın doğal hareketine uyum sağlamak için tasarlanır. Kadın yürüyüş ayakkabısı, hafif yapısı ve yastıklamalı tabanı ile spor salonunda ya da günlük yürüyüşlerde rahatlıkla kullanılabilir. Doğa yürüyüşleri için ise dayanıklı ve kaymaz tabanlı modeller tercih edilebilir. Ayakkabı seçimi yaparken ayağınızın şekline, boyutuna ve yaylanma durumuna dikkat etmeniz gerekir. Ayağınızın tam olarak ölçülmesi ve ayakkabıyı denemeniz, uygun bir seçim yapmanız için önemlidir. Trendyol ile kadın yürüyüş ayakkabısı seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Kadın Yürüyüş Ayakkabısı Rahat Mıdır?

Kadın yürüyüş ayakkabıları, genellikle rahatlık ve destek açısından tasarlanır. Yumuşak malzemelerden yapılmış iç yüzeyleri ve yastıklamalı tabanları, ayağı rahat ettirir. Aynı zamanda yürüyüş sırasında ayakta hissedilen stresi azaltır. Ayrıca çoğu yürüyüş ayakkabısı ayakları sıkıca sarar ve topuk desteği sağlar. Bu da ayağın doğal hareketine uygun şekilde yürümeyi kolaylaştırır. Yürüyüş ayakkabıları, koşu ayakkabılarına kıyasla daha esnek ve hafif olabilir. Böylece yürüyüş yaparken ayağınızın doğal hareketine uyum sağlar. Bu nedenle, kadın yürüyüş ayakkabıları genellikle daha rahat hissedilir. Ancak her ayakkabı gibi uygun olmayan boyut veya tasarımda bir yürüyüş ayakkabısı seçimi ayağınızı rahatsız edebilir. Bu nedenle doğru boyutu ve tasarımı seçerek ayağınızın ihtiyaçlarına uygun bir yürüyüş ayakkabısı seçmeniz önemlidir.

Kadın Yürüyüş Ayakkabısı Nasıl Olmalıdır?

Kadın yürüyüş ayakkabıları; yürüyüş sırasında ayağı desteklemek, ayağı korumak ve rahat ettirmek için özel olarak tasarlanır. Yürüyüş sırasında ayağınızın darbelere maruz kalmasını önlemek için ayakkabıda yeterli yastıklama olmalıdır. Ayak bileği ve topuk desteği, yürüyüş esnasında ayağı stabilize etmek için önemlidir. Bu destek, yaralanma riskini azaltır. Aynı zamanda yürüyüş sırasında ayağı daha rahat ettirir. Ayakkabı, ayak hareketlerinize uyum sağlamak için yeterli esnekliğe sahip olmalıdır. Bununla beraber ayağı serin ve kuru tutmak için havalandırma özellikleri de bulunmalıdır. Ayakkabı, ayağı sıkmadan ve rahatsız etmeden yürüyüş sırasında konfor sağlamalıdır. Ayakta hareket edecek kadar bol, ancak ayağı sıkıca sarmalıdır. Ayrıca yürüyüş sırasında ayağı yormayacak kadar hafif olmalıdır.