İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Renk
Fiyat
Materyal
Cinsiyet
Topuk Tipi
Bağlama Şekli
Fiyat Geçmişi
Ek Özellik
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ortam
Topuk Boyu
Taban Materyali
Sürdürülebilirlik Detayı
Astar Materyali
İç Taban Materyali
Saya Materyali
Koleksiyon
Desen
Ürün Puanı
"

Kadın Deniz Ayakkabısı

" araması için 1200 sonuç listeleniyor

Kadın Deniz Ayakkabısı ile Konforlu Yüzme İmkanı Trendyol'da!

Doğru ayakkabı, uygun koruma seviyesini sağlarken zirvede performans göstermenize yardımcı olduğu için herhangi bir spor veya aktivite için bir zorunluluktur. Çıplak ayakla keskin bir kayaya bastıysanız veya parmak arası terlik takmış bir iskelede kaydıysanız, su ayakkabılarının neden önemli olduğunun iki temel nedeninin zaten farkındasınızdır: güvenlik ve çekiş. Hafif tasarımları, esnek malzemeleri ve sağlam dış tabanları, ideal bir koruma ve rahatlık dengesi sunar. Kadın deniz ayakkabısı seçenekleri için Trendyol'u inceleyebilirsiniz.

Kadın Deniz Ayakkabısı Çeşitleri

Kadın Deniz Ayakkabısı Çeşitleri

Şeffaf kadın deniz ayakkabısı gibi farklı konseptlerde kadın deniz ayakkabısı çeşitleri vardır. Çoğu su ayakkabısı ayağın tamamını kaplar ve kalın tabanlara sahiptir. Bu özellikler, ayaklarınızı sıcak yüzeylerden ve kayalar ve deniz kabukları gibi keskin nesnelerden korumak için gereklidir. İnatçı parmakları önlemeye yardımcı olmak için yerleşik parmak koruyucuları olan bir stil arayın. Bu, özellikle nehir yatakları ve deniz tabanları gibi öngörülemeyen ve kayalık arazilerde suda yüzerken önemlidir. Kadın deniz ayakkabısı modelleri tekne rıhtımları, güverteler ve su ekipmanları dahil olmak üzere kaygan yüzeylerde optimum çekiş için özel olarak tasarlanmış sırt özelliğine sahiptir. Kauçuk dış tabanları da bu ıslak yüzeylerde daha iyi bir tutuş sağlar. Normal ayakkabılar genellikle suyla dolduğu zaman ağırlaşır, bu da su altı ayakkabılarında aradığınız yumuşak, akıcı hareketleri bozar ve suya batmadığınızda ekstra ağırlık sağlar. Su ayakkabıları ise hem su altında hem de kuru yüzeylerde giyilmek üzere tasarlanmıştır. Yumuşatılmış dış tabanlar, zeminle temas ettiğinizde suyu yana doğru hareket ettirmeye yardımcı olur.

Kadın Deniz Ayakkabısı Seçenekleri

Kadın Deniz Ayakkabısı Seçenekleri

Kadın deniz ayakkabısı özellikleri nedeniyle çoğu insanın favorisi. Normal ayakkabılar aynı zamanda suyu emer ve tutar çünkü aynı şekilde tahliye etmek için yapılmazlar, bu nedenle sudan çıktığınızda bol miktarda ezilme ve rahatsızlık hissedersiniz. İyi bir çift deniz ayakkabısı, iyi havalandırılan kumaşlardan yapılacak ve suyun ayakkabıdan akmasına yardımcı olmak ve bu rahatsızlıkları önlemek için birden fazla drenaj noktasına ve deliklere sahip olacaktır. Deniz ayakkabıları esnektir ve gelişmiş nefes alabilirlik için file malzemeden üretilmiştir, bu da ayakların serin kalmasına yardımcı olur. Bu aynı zamanda suya batırıldığında daha iyi su akışına ve su dışındayken daha iyi drenaja izin verir. Ayrıca izolasyon sağlayarak ayakları soğuk suda sıcak tutar. Zayıf dolaşım ve soğukluk performansı ve güvenliği etkileyebileceğinden, su altında vücut sıcaklığınızı düzenlemek önemlidir. Ayaklarınızı uzun süre suda tutmayı planlamıyorsanız, artırılmış topuk yastığına sahip bir ayakkabı düşünün. Bu, sizi çok fazla ayakta tutabilecek tekne gezintisi, yelkencilik ve diğer aktiviteler için harikadır. Kadın deniz ayakkabısı fiyatları ise ürünlerin modeline göre değişir.

Kadın Deniz Ayakkabısı Modelleri

Kadın Deniz Ayakkabısı Modelleri

Deniz ayakkabıları, genellikle kuru toprak ve su arasında sık geçiş yaptığınız aktiviteler için kullanılan bir ayakkabı türüdür. Bu ayakkabılarda su çevresinde kayalık arazide yürürken kesilmeleri ve aşınmaları önlerken karada daha iyi çekiş sağlayan kavrayıcı bir kauçuk taban kullanır. Deniz ayakkabılarının ana faydalarından biri, bazı modellerin her ortamda evde, arabada, şehirde, ıslak yerlerde, su kenarında ve hatta bataklık arazilerde kısa yürüyüşlerde giyilebilmesidir. Bu nedenle, bir çift deniz ayakkabısına sahip olmak, yalnızca gün boyunca ayakkabılarınızı sürekli olarak değiştirmekten kurtarmayacak, aynı zamanda araziye özgü ayakkabılarınızı daha iyi durumda tutmanıza da yardımcı olacaktır.  Deniz ayakkabılarının kürek çekerken, yüzerken, yürürken veya kumsalda gezinirken parmaklarınızı ve ayaklarınızı koruyan kapalı bir yapısı vardır. Su ayakkabıları, geleneksel spor ayakkabılarından farklı olarak, genellikle geçirgen kumaşlardan oluşur veya çabuk kurur. Bundan dolayı çoğu insan deniz ayakkabılarını kullanmayı tercih eder. Farklı modellerde ve desenlerde deniz ayakkabısı bulunur. Kadın deniz ayakkabısı yorumları ve kadın deniz ayakkabısı satın al seçeneklerini Trendyol'dan inceleyebilirsiniz.