Renk
Fiyat
Garanti Süresi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

TV Aksesuarı

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor

TV Aksesuarı

TV Aksesuarı

Hemen hemen herkesin hayatında önemli bir yere sahip olan televizyon, pek çok ihtiyacı da beraberinde getirir. Bu ihtiyaçların ortaya çıkmasının sebebi ise kaliteli bir seyir zevkinin yaşatılması amacıdır. Günümüzde çok çeşitli aksesuarlar özenle tasarlanarak beğeninize sunulur. Bu sayede eşsiz bir müşteri deneyimi yaşamanız sağlanır. Evinizde alandan tasarruf etmenizi sağlayan televizyon aparatı, kullanım açısından oldukça dikkat çeker. Televizyonlar sadece dijital dünyaya girişin simgesi olarak değil, aynı zamanda evlerinize getirdiği sihirli dünyayla hizmet sunmayı hedefler. TV aksesuar seti teknolojinin ve minimalist tasarımın kesiştiği ilham verici ürünler olarak karşınıza çıkar. TV asma aparatı sayesinde sağlanan modern ve şık algı büyük beğeni toplar. Sizin zevkinize göre tasarlanan televizyon modellerinin sahip olduğu bu tür aksesuarlar, görüntü kalitesinden ödün vermeden size pek çok teknolojik yenilik sunar. Yenilenen teknolojinin sağladığı imkanlar sayesinde TV aksesuarı dendiğinde akıllarda oluşan dev kadro, yadsınamayacak kalitededir. Yaşam alanınızın her noktasına hitap eden ve kolaylık sağlayan bu eşsiz aksesuarlar, dijital kullanımınızda büyük önemi vardır. Siz de bu aparatlarla kullanım alanınızı genişletebilir, keyif alabileceğiniz bir aktivitenin kapısını aralayabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz dünyayı hem renklendirebilir hem de pek çok aparat sayesinde hayat kalitenizi artırabilirsiniz. Kullanım kolaylığı ile müşteriler tarafından tam not alan TV aksesuarları, Trendyol’da farklı seçenekleriyle yer alır. Günün yorgunluğunu atabilmeniz için büyük destekçiniz olmaya hazır olan bu aksesuarlar, kalitesiyle sizleri mest eder. Görüntü kalitesiyle gerçeklik algınıza yön vererek sizi farklı bir yolculuğa çıkarır. Dilerseniz Trendyol’da yer alan farklı aksesuarlar arasından seçim yapabilir, ürün çeşitliliğine göz atabilirsiniz. Müşteri yorumlarını okuyarak önceden deneyim sahibi olmuş kişilerin tavsiyelerinden yararlanabilirsiniz.

Birbirinden Farklı TV Aksesuarlarının Eşsiz Özellikleri

Smart TV box sayesinde televizyonunuzdan oyun oynayabilir, telefon veya laptop gibi cihazlarınızdaki görüntüyü televizyonunuza yansıtabilirsiniz. TV klavyesi ise oturduğunuz yerden ekrandaki oyuna veya müziğe dilediğiniz gibi yön vermenize imkan tanır. Yeni nesil televizyonlar sahip olduğu aksesuarlar sayesinde sizlere TV ekranlarını yönetme kolaylığı sağlar. Klavyedeki tuşların hafifliği, kolay algı sistemi ve minimalist yapı ise gücü simgeler. İşletim sisteminin sahip olduğu hız, müşterilerin hem zamandan tasarruf etmesini hem de hızla akan dünyasında başrol olmasını hedefler. Android telefonlarınızdan da kolaylıkla bağlanabileceğiniz bu işletim sistemi çevrimiçi video seçeneklerini de beraberinde getirir. Gelişen yayıncılık sayesinde teknoloji dünyasına yapılan medyatik giriş, televizyonda ve sahip olduğu tüm aksesuarlarda kendini gösterir. Görüntü kalitesinden ödün vermeden yüksek çözünürlüğü evlerinize taşıyan yeni nesil aksesuarlar, müşterilerin beğenisine sunulur. Wifi anten sahip olduğu veri gücüyle evinizin veya şirketinizin her odasından çekim gücü sağlayarak hız konusunda sorun yaşamamanızı hedefler. Her cebe uygun çeşitleriyle size hizmet sunan bu kablosuz iletişim cihazları, estetik algısıyla beklentilerinizi karşılar. İçerisinde barındırdığı yüksek teknoloji ile wifi sinyallerini güçlendirerek internet erişim alanını genişletir. Sürekli gelişen teknolojiyle oluşan talepleri karşılayabilmek için hem alandan tasarrufu hem de sade tasarımı size sağlar. Ayrıca TV box sayesinde tüm dijital platformlara rahatça erişim sağlayabilirsiniz. Televizyonunun kalitesini gözetmeden minimalist bir tasarıma sahip olan TV box, aletin eksik olan özelliklerini tamamlar ve günümüz teknolojisinden geri kalmamanızı hedefleyerek size kısa yoldan hizmet vermeye devam eder. TV box içerdiği yüksek kapasite ile sınırsız seçeneğe yön verir. Video izlemeyi, oyun oynamayı ve birçok uygulamayı bu ortamda çalıştırmayı sağlayacak şekilde tasarlanarak hayatınızı kolaylaştırma görevini üstlenir. Dijital dünyayla aranızdaki köprü olmayı simgeler. TV box cihazları üzerinde USB ve CD kart girişleri sayesinde farklı bir kaynaktan görüntü oynatılarak televizyona yansıtılabilir. Farklı tasarımları görmek için Trendyol’u ziyaret edebilirsiniz.

Uydu Alıcının Avantajları

Uydu Alıcının Avantajları

Yayınları televizyonunuza almanızı sağlayan uydu alıcı, kaliteden ödün vermeden yüksek çözünürlüğüyle pürüzsüz görüntü akışını evlerinize taşır ve yayın akışının sorunsuz bir şekilde size sunulmasını sağlar. Ayrıca birçok televizyon kanalını televizyonunuza aktaran bu alıcılar, uydu sinyali olmadan da Smart TV ile Ip TV üzerinden bağlantı sağlar ve istediğiniz kanalı izleme şansı tanır. HDMI görüntü aktarıcı fotoğraf, müzik, video, dosya, sunum, ses kaydı gibi pek çok alana uzanan geniş yelpazesiyle size konforlu bir kullanım imkanı tanır. Evlerinize aldığınız internet bağlantıları bu alıcıların Ip TV üzerinden sorunsuz bir şekilde çalışmasına da olanak sağlar. Bu cihazların sizlere sunduğu avantajları ise şu şekildedir. İnternet hızınız ve Ip TV’nin size sunduğu kanal çeşitlerinin seyir kalitesi doğru orantılıdır. Bu nedenle keyifli bir deneyim yaşayabilirsiniz. Bu cihazların gereksinimleri doğrultusunda tüm kanal ayrıntılarının gerekli kanal sağlayıcıları tarafından yayınlanması ve alıcılarına gönderilen bu bilginin artırılarak kanal veri tabanlarının güncellenmesi sağlanır. Böylece yeni nesil teknolojiye ayak uydurulur. İzleyicilerin yayın frekansını takip etmesine gerek kalmaz ve bu tür aksesuarlar, sizi güncel kanal listelerini sürekli takip ederek aktif kanalları takip etme zahmetinden kurtarır. Kolay kurulum ve basit arayüz ile kolaylık sağlarken yüksek çözünürlüğü olan görüntü ve sesleri kalitesini televizyonunuza taşıyarak eşsiz seyir zevki sağlar. TV aparatları sağladığı çeşitli kullanım olanakları sayesinde müşterilere büyük kolaylık sağlar. İstediğiniz diziyi, filmi veya videoyu rahatlıkla izlemenize fırsat verir. Birden fazla kumanda kalabalığını ortadan kaldırır ve minimalist tasarımı benimser. Görüntü donma hissiyatını ortadan kaldırarak kaliteli seyir sağlar. İzlenme keyfine zarar veren kalitesiz sesi ve görüntüyü kaliteye dönüştürür. Beklentileri olumlu yönde karşılayarak memnuniyetinizin devamı için vazgeçilmez bir destek sunar. Televizyon ve radyo kanal havzası ile full HD standardı sunarak ekranınızın tadını çıkarmanıza olanak sağlar. Birbirinden farklı alıcı seçeneklerini zevkinize uygun bir şekilde Trendyol’da bulabilir, kanal kapasitesi ile içinde kaybolup hiç sıkılmayacağınız çeşitliliği bir arada deneyimleyebilirsiniz.

Anten Kablosu ve Lnb Özellikleri

Anten Kablosu ve Lnb Özellikleri

Yayın akışında görüntülerin size net ve sorunsuz bir şekilde aktarım yapılabilmesi için bir anten kablosuna ihtiyacınız olur. Son derece pratik ve kaliteli ekipmanların da yanında olduğu bu kablo, yayınlarda odak probleminin yaşanmaması önler. Bu tür aksesuarların özellikleri ise şu şekildedir. Diğer ekipmanlarla güzel bir işbirliği kurarak uydudan ekranlarınıza transfer kanalların aktarımında akıcılık sağlar. Kablonun kaliteli ve saf bakır olmasına dikkat edilerek seçim yapıldığında uzun ömürlü kullanım sağlar. Kablonun orijinalliği TV’de yayınlanan kanalların izlenme zevkini doğrudan etkilediği gibi sizlere de problemsiz bir akış keyfi sunar. Ayrıca kablonun örgülü bir yapıda olması ürünün güvenilirliği için önemlidir. Bu tür kabloların 100 dB ve üzeri olmasına özen gösterilir. Kablo seçimi yaparken ürünün kaliteli olmasına dikkat etmeniz önemlidir. Doğadaki olumsuz şartları göz önünde bulundurarak hareket edilmelidir. Kablo tek başına size beklediğiniz düzeyde hizmeti veremeyeceği için yanında tercih edeceğiniz ürünlerin orjinalliği de önem taşır. Kabloyu seçtikten sonra antene bağlarken dönüşlerinizin dairesel olmasına özen göstermelisiniz. Bu sayede istenen verimi gösterir ve size benzersiz bir deneyim yaşatır. Olumsuz hava şartlarında mağdur olmamanız için düşük gürültü kütlesi anlamına gelen Lnb ürününü tercih ederek sinyal kalitesini belirleyen bu cihaza sahip olabilirsiniz. Çanağa tüm sinyalleri sorunsuz bir şekilde toplayarak uydunuza taşıyan bu ürün, görüntünün gidip gelmemesi için büyük bir etkendir. Düşük gürültü kütlesinin amacı sizlere yayın akışı esnasında ses kirliliğinin yaşanmamasıdır. Trendyol kaliteyi uygun fiyata elde etmeniz için sizlerledir. Televizyonunuzdaki sinyali yükseltmek için de antene bağlayacağınız bir kabloya ihtiyacınız olur. Ürünlerin beklentilerinize uygun çeşitlerini Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.