İlgili Kategoriler
Fiyat
İşletim Sistemi
Kurulum Gerekli mi?
Model Yılı
Çözünürlük (Piksel)
Görüntü Kalitesi
HDR
Smart TV
Fiyat Geçmişi
Wi-Fi Özelliği
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Seyir Keyfini Artıran Nordmende Televizyon Modelleri Trendyol’da!

Almanya kökenli olan ve bugünlerde İtalya, İrlanda ve Kuzey İrlanda da üretim yapmaya devam eden Nordmende televizyon başta olmak üzere birçok çeşitte elektronik cihaz üretir. Tüplü modellerin ardından modern hayattaki izleme deneyimini ciddi şekilde dönüşüme uğratan LED ekranlar yüksek çözünürlükte ve netlikte görüntü sunmaları ile dikkat çeker. Nordmende LED TV modelleri de müşterilerine teknolojik özellikleri yüksek, kaliteli ve uzun ömürlü ürünler sunar. LED TV yani Light Emitting Diode Television, televizyon ekranını aydınlatmak ve görüntüleri oluşturmak için LED teknolojisini kullanan bir teknolojidir. Marka LCD, LED, OLED, QLED gibi farklı teknolojileri de kullanarak cihazlar üretir. Nordmende televizyon satın alanlar LED modelleri tercih ederlerse yoğun parlaklığa, enerji verimine ve ince tasarıma sahip olurlar. Markanın farklı ekran boyutları da vardır. Nordmende televizyon 50 inç boyutu alınabilen küçük boyutlu seçeneklerden ilkidir. Evlerde ikinci bir TV olarak tercih edilebilen bu boyut, dar alanlarda, küçük duvarlarda tercih edilebilir. Evlerin yanında ofislerde, yazlık konaklama alanlarında, otel odalarında tercih edilebilen bir diğer modelse Nordmende TV 55 inç boyutundaki seçenektir. Birçok evde mutfaklarda tercih edilen 50, 55 ya da 58 inç modeller sabah kahvaltılarına ya da akşam yemeklerinize eşlik edebilir. Nordmende TV 58 inç modeli de benzer şekilde evlerde ikinci bir cihaz olarak ya da restoranlarda, mağazalarda kullanabilirsiniz.

Teknolojik Nordmende Televizyon Modelleri

Teknolojik Nordmende Televizyon Modelleri

Kaliteli ürünleriyle ile dikkat çeken Nordmende televizyon modelleri arasında LED ekranlar bulunur. LED ekranının arkasında bir dizi ışık bulunur. Bu LED'ler, ekranın aydınlatılmasından sorumludur. Bu nedenle bu modeller arka LED aydınlatmalı LCD televizyonlar olarak da adlandırılır. LED'ler, ekranın arkasında bulunan bir panel veya tabaka boyunca yerleştirilir. Bu ışıklar tarafından üretilen ışık, ekranın önünde bulunan LCD panel tarafından kontrol edilir. LCD panel, likit kristal hücrelerini kullanarak ışığın geçişini veya engellemesini yönetir. Her piksel, kırmızı, yeşil ve mavi renk bileşenlerini içeren üç alt piksele ayrılır. Her pikselin rengi ve parlaklığı, likit kristal hücrelerin uyguladığı voltajla kontrol edilir. Televizyonun işlemcisi, gelen video sinyalini işler ve her piksel için uygun renk ve parlaklık düzeylerini belirler. Bu özel yapı her pikselin ayrı ayrı tonlanıp, parlamasına olanak tanır ve size üstün bir izleme deneyimi sunar. Farklı boyutlarda bulunan Nordmende TV 65 inç gibi orta büyüklük segmentlerinde de LED gibi üstün parlaklık ve renk teknolojilerini sunmaya devam eder. 65 inç gündelik kullanım için yeterli boyutlardan biridir. Orta büyüklük segmenti ürünlerinden bir diğeri ise Nordmende TV 82 ekran büyüklüğe sahip modeldir. Ayaklı ya da duvara monte edilerek kullanılabilen modellerden biri olan 82 inç seçenekler standart büyüklükler arasında gösterilebilir. Ancak büyük ekranlarda film ya da dizi izlemeyi sevenler için Nordmende TV 102 ekran gibi büyük ekran seçenekler önerilebilir. LED modeller, HD, Full HD, 4K, 8K gibi yüksek çözünürlük sunabilirler, bu sayede net ve detaylı görüntüler elde edebilirsiniz. Özellikle 100 inç ve üzerindeki geniş ekranlar Full HD ya da 8K gibi teknolojilere sahip olduğunda ayrıntılı, renkli, parlak ve göz alıcı bir görüntü ile buluşmanızı sağlar. Cihaz, ledler tarafından üretilen ışığı LCD ekran üzerinden kontrol ederek renkli ve yüksek çözünürlüklü görüntüler oluşturur. Bu oluşum süreci Nordmende TV 109 ekran genişliğindeki görüntüyü 1920x1080 px çözünürlük ile önüne sunar. Nordmende televizyon online olarak tercih edilerek yüksek teknolojik özellikleriyle ve istenilen boyutlarda satın alabilirsiniz.

Beğenilen Nordmende Televizyon Yorumları

Beğenilen Nordmende Televizyon Yorumları

Nordmende Smart TV çok sayıda akıllı özelliğe sahiptir. Akıllı modeller, Wi-Fi veya Ethernet bağlantısı ile internete erişim sağlar. İnternet bağlantısı sayesinde farklı uygulamaları çalıştırabilir. Bu sayede çevrimiçi içerikleri izlemek, web sitelerinde gezinmek, sosyal medya platformlarına erişmek ve diğer internet tabanlı aktiviteleri gerçekleştirmek mümkün hale gelir. Nordmende televizyon yorumları koltuğunuza uzanıp geniş ekranda internet uygulamalarının tadını çıkarabilmenize dikkat çeker. Akıllı ürünler, önceden yüklenmiş veya indirilebilir uygulamaları çalıştırabilir. Nordmende televizyon kampanya fırsatları ile çevrimiçi platform hizmetlerine uygun fiyatlara geniş ekranda erişme şansı edinirsiniz. Ayrıca oyunlar, haber uygulamaları, hava durumu uygulamalarını da indirebilirsiniz. Sesli komutlarla cihazınızı açabilir, kanal değiştirebilir, içerik araması yapabilirsiniz. Bazı akıllı televizyonlar, akıllı ev cihazlarıyla entegre edilebilir. Bu, televizyonunuz üzerinden akıllı lambaları, termostatları veya diğer akıllı ev cihazlarını kontrol etmenize olanak tanır. Nordmende TV Bluetooth kablosuz bağlantı seçeneklerine de bağlanabilir. Bu sayede klavye, fare, oyun kumandası ve diğer cihazların bağlanmasına olanak tanır. Oyunlarınızı geniş ekranda oynayabilirsiniz. Özellikle evde çalışanlar için bu özellik oldukça işlevseldir. Nordmende TV 127 ekran gibi büyük ekran deneyimi sunan modellere Bluetooth aracılığıyla klavyenizi ve farenizi bağlayabilir, rahat bir oturma pozisyonunda çalışabilirsiniz. Aynı zamanda ekrana uzak mesafeden çalışabilmenizi de sağlayan geniş ekranlar, göz sağlığınızı korumanıza da yardımcı olur. Nordmende televizyon kumandası ile tüm bu uygulamalara kolayca erişebilir, kumanda üzerindeki kısayol tuşları ile internet platformlarına tek tuşla ulaşabilirsiniz. Nordmende televizyon tavsiye ve önerileri ürünlerin USB portları ve HDMI girişleri gibi bağlantı noktalarıyla diğer cihazları bağlama ve içerik paylaşma olanağı sunduklarını belirtir. Bu bağlantılar yardımıyla bilgisayar ekranınızı geniş ekrana yansıtabilir, bilgisayarınızdaki görüntüyü büyük ekranda görebilirsiniz.

Bütçenize Uygun Nordmende Televizyon Fiyatları

Bütçenize Uygun Nordmende Televizyon Fiyatları

Nordmende televizyon Android TV desteği de sağlar. Android TV, Google'ın geliştirdiği bir işletim sistemi ve platformudur. Bu platform, cihazları akıllı hale getirmek ve bir dizi uygulama ve hizmete erişim sağlamak için kullanılır. Bu sayede Wi-Fi veya Ethernet bağlantısı ile internete erişim sağlanır ve tüm internet uygulamalarına Android işletim sisteminin sunduğu avantajlara bağlanma şansı edinilir. Android’in bir diğer avantajı da Google Asistan ile entegre olmanıza ve sesli komutlarla televizyonu kontrol etmenize olanak tanımasıdır. Belirli bir programı veya filmi sesli komutla arayabilirsiniz. Nordmende TV 140 ekran gibi üst segment genişliğe sahip modellerde film ya da dizi deneyiminizin tadını çıkarırken kumanda aramak için dahi yerinizden kalkmanıza gerek olmadan filminizin tadını çıkarabilirsiniz. Markanın geniş modellerinden biri olan Nordmende TV 165 ekran da benzer şekilde evinizde sinema perdesi deneyimi edinmenize yardımcı olabilir. Markanın tüm ürünlerinin sağladığı Android TV'nin arayüzü özelleştirilebilir ve müşterilerinin favori uygulamalarına hızlı şekilde erişmesi sağlanabilir. Android özellik, Chromecast özelliği ile uyumlu olduğu için mobil cihazlardan ekranınıza içerik aktarma imkanınız da bulunur. Akıllı telefonlar veya tabletlerden ekrana fotoğraf, video yansıtabilir, özel anlarınızda, doğum günü kutlamalarınızda yaptığınız kolaj görüntüleri ya da videoları davetlileriniz ile paylaşabilirsiniz. Android özellikler, markanın sunduğu HD, Full HD, 4K gibi yüksek çözünürlük, televizyonlarla uyumludur. 140 inç ya da 165 inç gibi oldukça geniş yüzeylerde de yüksek görüntü kalitesine erişmenize olanak tanır. İnternet bağlantısı ile edindiğiniz görüntülerde kalite düşmesini azaltmaya da yardımcı olur. Trendyol’daki Nordmende televizyon fiyatları ve çeşitli avantajlar ile Android özelliklerine ve evinizin rahatlığındaki sinema deneyimine erişebilirsiniz. Nordmende televizyon indirim ve fırsatları sayesinde bütçenize uygun olan modelleri kolayca satın alabilirsiniz.