İlgili Kategoriler
Fiyat
Maksimum Sıcaklık
Tip
Renk
Plaka Materyali
İyon Özelliği
Dijital Ekran
Garanti Süresi
Otomatik Kapanma
Voltaj
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Priz Tipi
Frekans
Ürün Puanı
"

Saç Düzleştirici

" araması için 2486 sonuç listeleniyor

İhtiyacınıza Uygun Saç Düzleştirici Modelleri

Saç düzleştiriciler günlük hayattaki en önemli gereçlerden birisidir. Kurumsal ortamlara girerken düzenli saçlara sahip olmak profesyonel bir görünüm sağlayabilir. Elbette ki kişisel bakım konusunda da saç düzleştiriciler olmazsa olmaz araçlar arasındadır. Söz konusu ürünler sıklıkla tercih edilir. Bunun sebebi ise düzleştirilmiş saçların oldukça kolay bir biçimde şekil almasıdır. Bu cihazlar, herkesin hayalindeki görünüme kavuşmasına yardımcı olur.

Saç düzleştirici maşalar yüksek ısılara çıkabilir. Böylece saç maşası kolayca saçın formunu değiştirir. Bu ürünlerin iki türü bulunur. Birisi saç düzleştirmeye, diğeri de kıvırmaya yarar. Bu aletlerin her iki modeli de makas şeklinde açılır. Düzleştirici aletler uzun ve dar olmak üzere iki plakadan oluşur. Söz konusu cihazlar hem saçı düzleştirebilir hem de lüle görünümü yaratabilir.

Şarjlı saç düzleştirici modelleri son zamanlarda oldukça popüler hâle gelmiştir. Bu cihazlar, elektrik ısısı kullanır. Kablosuz olan türevleri ise genellikle olarak bütandan yararlanır.

Günümüzde saç düzleştiriciler her ihtiyaca ve her koşula göre tasarlanır. Bu ürünlerin genel amacı saçlara kusursuz bir şekilde bakım yapmaktır. Yine de kullanıcıların beklentileri bazı durumlarda farklı olabilir. Çok sık konum değiştiren birisi hâliyle daha küçük bir ürünü tercih eder. Bu yüzden de çanta boy saç düzleştiriciler bu kişiler tarafından sıklıkla tercih edilir. Söz konusu modeller genelde 10 ile 20 santimetre arasındadır. Portatif bir tasarıma sahip olan bu ürünler, el çantalarına ve valizlere rahatlıkla sığar. Bu nedenle işi gereği sürekli olarak konum değiştiren kişiler bu gereçleri gönül rahatlığı ile tercih edebilir. Ayrıca kısıtlı alanlar için de mini modeller iyi bir seçim olabilir. Bu ürünler dolapta yer tutmadığı için alandan tasarruf etme imkânı sunar.

Söz konusu ürünler arasında profesyonel olarak kullanılabilecek modeller de bulunur. Saç düzleştirici tarak bunlardan birisidir. Taraklı ve fırçalı gibi çeşitlerle karşımıza çıkan profesyonel ürünler işlevsellik açısından oldukça başarılıdır. Ayrıca bu tarz cihazlar farklı kalınlıktaki saç tipleri için de uygundur. Bu sayede herkes tarafından tercih edilebilir.

Saç Düzleştirici Modelleri ve Özellikleri Nelerdir?

Saç Düzleştirici Modelleri ve Özellikleri Nelerdir?

Saç düzleştirici ürünlerinin birden fazla modeli bulunur. Bunlar, kullanıcıların beklentilerine göre geliştirilmiştir. Aynı zamanda her modelin amacı saç bakımını üst seviyeye taşımaktır. Saçları yıpratan bir sürü unsur vardır. Hava kirliliği ve saç boyaları gibi faktörler bunların başında gelir. Saç yapısının güçsüzleşmesine sebep olan ise keratin isimli maddenin eksikliğidir. Keratin bakımı, saçları onarır. Saçları kopan veya incelen kişiler, keratin saç düzleştirici modellerini tercih edebilir. Bu ürünler çok işlem görmüş ve yıpranmış saçların yapısının korunmasına yardımcı olur. Keratinli düzleştiriciler fonksiyonel özellikleri sayesinde saç bakımını bir üst noktaya taşır.

Hava üflemeli saç şekillendiriciler de oldukça sık kullanılan ürünler arasında yer alır. Bu tür cihazlar ıslak saçları kurutmaya yarar. Buna örnek olarak saç kurutma makinesinin çalışma prensibi verilebilir. Ayrıca söz konusu cihazların iyonlu özelliği sayesinde saçların elektriklenip kabarması engellenir. Bu modellerin seramik plakalı olanlarında ısı ayarı özelliği bulunabilir. Bu ayar, saçların zarar görmesini engeller ve cihazın kişiselleştirilmesine imkân tanır.

Bazı saç düzleştirici modelleri çok fazla ısı yayar. Bu da saçların bir miktar zarar görmesine yol açabilir. Aşırı fazla olan sıcaklık, saçın nemini kaybetmesine ve kurumasına neden olabilir. Buharlı saç düzleştiriciler bu noktada kullanıcılara avantaj sağlar. Bu modellerin çoğunda buhar çıkarmaya yarayan bir buton bulunur. Aynı zamanda ürünün içinde buhar elde etmeye yarayan bir su haznesi de vardır. Kullanım öncesi ürünün tuşuna basılarak su haznesinden buhar çıkması sağlanır. Böylece kullanıcının saçları nemlenir ve aşırı kurumanın önüne geçilebilir.

Saçlarını hareket özgürlüğü kısıtlanmadan geniş bir alanda düzleştirmek isteyen kişiler, kablosuz modelleri inceleyebilir. Kablosuz saç düzleştiriciler alandan tasarruf etmenizi sağlar. Ayrıca bu ürünlerin bataryası dolu olduğu sürece her yerde kullanılması mümkündür. Sık seyahat eden ve sürekli konum değiştirmek zorunda kalan kişiler söz konusu modeli gönül rahatlığı ile tercih edebilir.

Kullanım Amacına Uygun Saç Düzleştirici Tercihi Nasıl Olmalıdır?

Kullanım Amacına Uygun Saç Düzleştirici Tercihi Nasıl Olmalıdır?

Günümüze mini modeller oldukça ilgi görür. Aldığı ürünün portatif bir tasarıma sahip olmasını bekleyenler bu ürünleri inceleyebilir. Mini saç düzleştiricilerin bazılarında katlanabilir kablo özelliği bulunabilir. Bu sayede alandan tasarruf etmek mümkün hâle gelir. Mini düzleştiriciler kullanıcılar tarafından rahatça taşınabilir. Ancak söz konusu cihaz çantada veya valizde taşınacaksa sağlam olmasına dikkat edilmelidir. Dayanıklı olmayan bir ürün, çarpmalar ve darbeler sonucunda kolayca zarar görebilir.

Eğer saç düzleştirici kullanacak kişi bir erkekse dikkat etmesi gereken bazı hususlar bulunur. İlk olarak kişinin hangi saç tipine sahip olduğunu bilmesi gerekir. Böylece doğru ürün tercih edilebilir. Erkek saç düzleştiricileri modelleri de farklı özellikler barındırır. Kişinin saç telleri ince ise bu duruma uygun bir ürün seçmesi yerinde olur. Ürünü kullanacak kişinin saç tipi ne olursa olsun uygun ve kaliteli bir makine seçimi işleri kolaylaştırır.

Erkekler için saç kadar sakal bakımı da önemlidir. Kıvırcık veya dalgalı uzayan saçlar herkes tarafından arzu edilmeyebilir. Sakallar için de durum aynıdır. Bu durumda saç sakal düzleştirici tarak gibi modellere yönelmek mantıklı olabilir. Bu tarz ürünler kullanılmadan önce saçlar ve sakalların yumuşatılması tavsiye edilir. Bakım yağları ile yumuşatılan kılları düzleştirmek daha da kolaylaşır. Saç ve sakal düzleştirici ürünlerde ısı göstergesi olması önemlidir. Çünkü uzun sakallar için daha fazla ısı gerekebilir. Söz konusu gösterge sayesinde sakalın uzunluğuna göre sıcaklık ayarı yapılabilir.

Saç düzleştiriciler kullanıcıların beklentileri ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak geliştirilir. Kimi kullanıcılar fırça kullanırken daha rahat eder. Bu yüzden bazı saç düzleştiricileri bu formda olacak şekilde üretilir. Saç düzleştirici fırçalar inatçı saç tellerini kontrol altına alma konusunda oldukça başarılıdır. Düzleştirici fırçalar aynı zamanda saçlardaki karışık görünümü ortadan kaldırır. Bu modellerin sağladığı yüksek ısı sayesinde en zorlu saç telleri bile kolayca şekillendirilebilir. Bu ürünler farklı saç tipleri için ayrı olarak tasarlanmıştır. Bu nedenle kendi saç tipinizin hangisi olduğunu bilerek buna uygun bir tercih yapmanız tavsiye edilir.

Düzleştiricilerden saçları yakmaması beklenir. Bu ürünler farklı ısı derecelerine sahiptir. Kıvırcık, kalın telli ve zor şekil alan saçlara uygulama yaparken yüksek ısı kullanmak gerekebilir. İnce telli ve kolay şekil alan saçlar için ise düşük ve orta ısı yeterli olur. Tercih edilen sıcaklık ayarı ne olursa olsun saçın yanmamasına özen gösterilmelidir. Bu nedenle saç yakmayan düzleştirici seçmek önem arz eder. Bu konuda plaka tercihi de belirleyici hususlardan birisidir.

Bir düzleştirici kullanırken önerilen sıcaklığın üzerine çıkılmamalıdır. Aksi takdirde saç yanması veya kuruması gibi sorunlarla karşılaşılabilir. Öte yandan ısı kontrolü sağlayan akıllı fonksiyonlar seçmek de olumsuz ihtimalleri en aza indirebilir. Dereceli saç düzleştiricisi kullanmak bu noktada kişilere kolaylık sağlar. Bu modelin gösterge paneli sayesinde kendiniz için en uygun olan ısı seviyesini ayarlayabilirsiniz. Saç düzleştiriciler farklı sıcaklık ayarlarına sahip olabilir. Bu cihazlar genelde 115 ile 230 derece arasında ısı verir. 200 derece ve üzerine çıkıldığında ise ürünü bir hayli dikkatli kullanmak gerekir. İnce telli saçlar için 140 ile 160 derece arasında bir sıcaklık yeterli olabilir. 240 derece saç düzleştiriciler ise genellikle kalın telli saçlara sahip olan kişiler ve profesyoneller tarafından tercih edilir.

Saç Düzleştirici Tarak Modellerinin Fonksiyonları Nelerdir?

Saç Düzleştirici Tarak Modellerinin Fonksiyonları Nelerdir?

Saç düzleştirici taraklar da sık kullanılan ürünler arasında yer alır. Bu modeller ısı yardımıyla saçların taranmasını sağlar. İşlem tamamlandıktan sonra da saçların düz bir görünüme sahip olmasına yardımcı olur. Bu ürünlerin fırçalı modelleri de bulunur. Söz konusu cihaz kullanıcının belirlediği ısı seviyesine ulaştığı zaman saçlara fön çekilebilir. Kimi kullanıcılara göre taraklı modeller klasik düzleştiricilerden daha pratiktir. Bu nedenle de sık olarak tercih edilir. Düzleştirici tarak seçimi yaparken de saç tipi göz önünde bulundurulmalıdır.

Saç düzleştirme ürünleri arasında iyonlu modeller de yer alır. İyonlu saç düzleştiriciler üstün bir kişisel bakım deneyimi sunar. Bu cihazlar, saçlara temas ettiğinde iyon yayar. Böylece saçtaki elektrik dengelenir. Ardından nötr yüklü hâle gelmiş saçlar elde edilir. Böylece kabarma ve incelme gibi problemler ortadan kalkar. Ayrıca saç yapısında bozulmaların meydana gelmesi engellenir. Bu ürünler, saçların onarılmasına yardımcı olduğu için canlı ve sağlıklı bir görünüm elde etmek mümkün hâle gelir.

Saça Zarar Vermeyen Saç Şekillendirici Modelleri Hangileridir?

Saça Zarar Vermeyen Saç Şekillendirici Modelleri Hangileridir?

Saç şekillendiriciler saçların daha özenli ve bakımlı görünmesine yardımcı olur. Bu ürünlerin birbirinden farklı özellikleri bulunur. Bunlar da değişen kullanıcı beklentilerine göre geliştirilmiştir. Modeller arasında farklılık yaratan birden fazla nokta vardır. Bunlardan ilki, saç şekillendiricinin ne amaçla kullanıldığı ve kapsamıdır. Bazı cihazlar saçı düzleştirmeye yarar. Kimi ürünler de saça farklı büyüklükte ve genişlikte dalgalar vermek için kullanılır. Bu gereçler şekillendirme işlemlerini farklı yollar ile yapabilir. Saç düzleştirme sırasında ısıdan yararlanan ve buhar fonksiyonu bulunan modeller, bu işlemler için tercih edilebilir.

Saç şekillendirici maşalar ısıyı kullanır. Söz konusu ürünleri plaka kalınlıkları ise değişkenlik gösterir. 9, 25, 32, 38 ve 50 mm gibi ölçülere rastlamak mümkündür. Maşa seçerken saç tipine verilmek istenen şekil dikkate alınabilir. Buradan yola çıkarak, mm hesabı üzerinden maşanın kalınlığı seçilebilir. Böylece kullanıcılar saçlarına yönelik en uygun ürünü satın alabilir.

Gelişen teknoloji ile birlikte daha da işlevsel elektrikli saç şekillendiriciler kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Döner başlıklı saç şekillendiriciler de bunlardan birisidir. Bu modellerin fırçalarında hava üfleme özelliği bulunabilir. Bu tarz ürünler hava üflediği için saçları kurutmak için ideal bir seçenek olabilir. Döner başlıklı modeller aynı zamanda düzleştirme konusunda da etkin bir performans sergilerler. Söz konusu cihazlarda hız seçenekleri de bulunabilir. Böylece her kullanıcı kendisi için en uygun ayarlamaları kolayca yapabilir. Döner başlıklı modeller saçları yıpratmadan şekillendirir. Ayrıca soğuk hava üfleme özelliği olan ürünler saç şeklinin uzun süre boyunca bozulmamasına yardımcı olur.

Plaka Türüne Göre Saç Düzleştiricilerin Kalitesi Nasıl Değişir?

Plaka Türüne Göre Saç Düzleştiricilerin Kalitesi Nasıl Değişir?

Saçla temas eden ve düzleştirme işlemini gerçekleştiren ana kısım plakalardır. Plaka seçimi sırasında genişlik, kullanılan materyal ve ısı iletkenliği gibi özelliklere dikkat edilmelidir. Seramik saç düzleştiriciler birçok kişi tarafından beğenilen ürünler arasında yer alır. Bu modeller düşük bir sıcaklık ile saçı düzleştirmeye yarar. Aynı zamanda da saça kattığı yumuşak hissiyat bu modelin sıkça tercih edilmesini sağlar. Pek çok seramik plakalı üründe iyon özelliği bulunur. Bu da saçların elektriklenmesini ortadan kaldırır. Böylece saçlardaki parlaklık ve canlılık artmış olur. Seramik düzleştiriciler ısıyı eşit olarak dağıttığı için de bir hayli beğeni kazanır. Bu özelliği sayesinde de saç uçlarının yanması gibi istenmeyen durumların meydana gelme ihtimali en aza iner. Seramik modellerden bir tanesi tercih edilecekse kaliteli bir ürüne yönelmek mantıklı olur. Aksi takdirde satın alınan cihazın plaka kısmında deformasyon belirtileri gözlemlenebilir.

Turmalin saç düzleştiriciler de sıklıkla seramik olanlar ile karıştırılır. Bu modeller prizmatik kristaller içerir. Söz konusu maddeler, kuru ve hasar görmüş saç uçlarının işlem sırasında zarar görmesini engeller. Aynı zamanda düz ve yumuşak saçlara sahip olmayı mümkün hâle getirir. Sürekli olarak saçlarını boyatan ve başka işlemler yaptıran kişiler, bu ürünleri gönül rahatlığı ile tercih edebilir.

Titanyum plakalı modeller kıvırcık saçlı kişiler tarafından sıklıkla tercih edilir. Titanyum saç düzleştiricilerde ısı ayarı da bulunabilir. Bu modeller her gün saç düzleştirenler için uygun bir seçim olabilir. Söz konusu model, titanyum plakalar sayesinde ısıyı hızlı etkin bir biçimde saça iletir. Böylece kişiler zamandan tasarruf etmiş olur ve daha kısa süre içerisinde hazırlanabilir. Ancak bu ürünler saçlarda uzun süre bekletilmemelidir. Aksi takdirde saç tellerinde yanma meydana gelebilir. Bu gibi istenmeyen durumların önüne geçmek için ısı gösterge paneli bulunan cihazlar tercih edilebilir.

Son yıllarda geliştirilmiş bir diğer model ise keratinli saç düzleştirici olarak nitelendirilebilir. Bu model zaman zaman keratin katkılı seramik plaka olarak da adlandırılır. Keratin, saçı canlı tutar ve besler. Bu teknolojiyi barındıran cihazlar saçların çok daha sağlıklı ve yumuşak görünmesini sağlar.

Düzleştirici seçerken plakaların kalınlığı da dikkat etmek gerekir. Plaka kalınlıkları üründen ürüne göre değişir. Bu yüzden de satın almadan önce uygun kalınlığı belirlemekte fayda vardır. Örneğin geniş plakalı saç düzleştiriciler sayesinde saçların büyük bir tutamına şekil vermek kolaylaşır. Diğer bir yandan saça dalgalı bir model verilmek isteniyorsa kenarları kavisli plakalar tercih edilebilir. Kalın telli ve kıvırcık saçlar için geniş plakalar uygundur. Daha dalgalı ve çok uzun olmayan saçlara sahip kişiler ise orta boy plakalara sahip cihazları tercih edilebilir.

Saç Düzleştirici Modellerinin Fiyat Aralıkları Nasıldır?

Saç Düzleştirici Modellerinin Fiyat Aralıkları Nasıldır?

Saç düzleştirici fiyatlarını belirleyen birden fazla değişken bulunur. Bunlar arasında plakalarının ham maddesi ve işlevsel özellikler de yer alır. Saç düzleştirici modelleri arasında seçim yaparken ihtiyacınızı karşılayacak olan ürünlere göz atmanız tavsiye edilir. Aynı zamanda tercih edilecek olan modelin kaliteli olması da önemlidir. Bu sayede satın aldığınız düzleştiriciyi uzun süre boyunca herhangi bir deformasyon belirtisi ile karşılaşmadan kullanabilirsiniz.

Saç şekillendirici fiyatlarını ürünün fonksiyonları da belirleyebilir. Örneğin kademeli ısı ayarı veya hassas çalışma sistemi gibi özellikler fiyatlandırma aşamasında önemli bir rol oynar. Profesyonel saç düzleştirici cihazlarda bulunan özellikler de fiyat farklılıklarının görülmesine sebep olabilir. Bu noktada yapılması gereken, öncelikleri ve beklentileri belirlemektir. Ardından kendiniz için uygun olan ürünü kolayca bulabilirsiniz. Saç tipinizi ve sahip olmak istediğiniz görünümü de göz önünde bulundurarak bir seçim yapmalısınız.

Dilerseniz siz de Trendyol’da yer alan sayısız düzleştirici modelini inceleyebilirsiniz. Bu sayede beğendiğiniz ürünlerin fiyatlarını karşılaştırabilir, kendiniz için uygun olanı kolayca bulabilirsiniz. Ayrıca hangi modeli almanız gerektiği konusunda kararsız kaldıysanız, diğer kullanıcıların deneyimlerinden yararlanabilirsiniz. Böylece hem memnun kalacağınız bir alışveriş deneyimi yaşarsınız hem de bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun bir ürün satın alabilirsiniz.

Saç Düzleştirici Kaç Derece Olmalı?

Saç düzleştiricinin kaç derece olacağı kişisel ihtiyaçlara göre değişkenlik göstermekle beraber genel olarak saç düzleştiricinin 190 derecenin üzerine çıkmaması tercih sebebidir. Özellikle kadınların en değerli aksesuarlarından olan saçların bakımı ve yapılması açısından pek çok alete ihtiyaç duyulur. Kadınların saç yapımı sırasında en çok kullandıkları aletlerden olan saç düzleştiriciler, belirli ısı derecelerinde çalışarak saçlara kusursuz bir görünüm kazandırmaktadır. Saç düzleştiriciler değişik markalarda ve geniş ürün kategorisinde yer almaktadır. Saç düzleştirici satın alırken dikkat edilmesi gereken hususları göz önünde bulundurarak ideal ürüne kavuşabilirsiniz. Saçlara yıpratmadan şekil verilmesi için 130 derecede ısı veren bir düzleştirici uygun olmaktadır. Saçlarına özen gösteren ve bakımlı olmayı seven herkesin vazgeçilmez ürünü olan saç düzleştiricileri profesyonel saç tasarımlarında da kullanılmaktadır.

Saç Düzleştirici Ne Kadar Elektrik Yakar?

Günlük ihtiyaç duyulan profesyonel saç tasarımları için fonksiyonel bir ürün olan saç düzleştiricilerinin kullanıcıları tarafından ne kadar elektrik harcadığı konusunda da sorular gelmektedir. Ürünün teknik özelliklerine göre değişkenlik gösterecek olan elektrik tüketimi, işlem süresinin uzunluğu ile de yakından alakalıdır. Saç düzleştiricinin markasına göre elektrik harcayacağını bilmelisiniz. Ürün seçimlerinde elektrik tüketimi konusunda bilgi alarak seçim yapmanız önerilmektedir. Bu cihazların kullanım süresi uzadıkça elektrik tüketiminin artacağı unutulmamalı ve işlem süresi mümkün olduğu kadar kısa tutulmalıdır. Profesyonel kuaför ücretleri ile karşılaştırılacak olursa saç düzleştirici ürünlerin çok daha makul fiyat aralıkları ile saçlarınızı şekillendirildiği bilinmelidir. Kişisel ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun bir saç düzleştirici ile kuaför ihtiyaçlarınızı en aza indirebilir ve her gün bakımlı ve güzel görünebilirsiniz. Saçlarınızda bu ürünü kullanırken yüksek ısıya maruz kalan saçlarınızı uygun bakım ile güçlendirmeyi unutmamalısınız.

Saç Düzleştirici Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Özellikle çalışan kadınların her gün ihtiyaç duyduğu saç şekillendirme işlemi için gelişmiş teknolojinin yardımına ihtiyaç duyulmaktadır. Kadınların yardımına yetişen bir ürün olan saç düzleştiricileri geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Pek çok markanın birbirinden farklı model ile satışa sunduğu saç düzleştiricileri satın alırken dikkat edilmesi gereken hususlar göz önünde bulundurularak ideal ürüne ulaşmak mümkündür. Saç düzleştirici satın alırken ürünün plaka özelliği dikkat edilmesi gereken hususların başında gelir. Saç uzunluğu da ürün tercihlerinde dikkat edilmesi gereken bir özelliktir. Isı derecesi ve elektrik tüketimi saç düzleştirici ürünlerin seçiminde tercih konusunda önemlidir. Ürünün dış kaplama malzemesi kullanım kolaylığı bakımından ve sağlamlık açısından önem taşımaktadır. Kaplama ürününün kalitesi saçlarda oluşabilecek zararlar açısından dikkate alınmalıdır. Kalitesiz ürünler saçlarda kırılmalara ve hatta yanmalara neden olabilmektedir. En kaliteli saç düzleştiricileri Trendyol'da bulabilirsiniz.