İlgili Kategoriler
Fiyat
Maksimum Sıcaklık
Tip
İyon Özelliği
Garanti Tipi
Plaka Materyali
Fiyat Geçmişi
Renk
Otomatik Kapanma
Dijital Ekran
Voltaj
Priz Tipi
Frekans
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Braun Saç Düzleştirici

" araması için 22 sonuç listeleniyor

Braun Saç Düzleştirici

Pratik Kullanım Sunan Braun Saç Düzleştirici

Braun, saçlarınızı şekillendirmek için son teknolojik özelliklere sahip ürünlerle sizi buluşturur. Kullanıcıların gereksinimlerini en iyi şekilde karşılayan marka, saç şekillendirici cihazlarıyla da tüm dünyada popülerdir. Braun’un saç şekillendirici birden çok ürün çeşidi vardır. Bunlardan biri olan Braun iyonlu saç düzleştirici ürünleri, saçları en iyi şekilde düzeltir. Saç tipiniz ne olursa olsun, iyonlu düzleştirici modelleri ile kısa sürede saçlarınıza şekil verebilirsiniz. Saçlarınız kalın telli olsa bile ısı derecesini ayarlayıp, saçlarınızı düz bir hale dönüştürebilirsiniz. IONTEC teknolojisine sahip olan bu grup cihazlar, saçlar için daha fazla koruma sağlar. IONTEC teknolojisinin bir başka önemli etkisi ise saçlarınızın nem dengesini sağlamasıdır. Cihazın ısı ayarı yüksek olduğunda dahi saçlarınız nem kaybetmez, aksine nem kazanır. Bütün saç tipleri için uygun olan Braun saç düzleştirici iyonlu seri, manuel olarak ayarlanma özelliğine sahiptir. IONTEC sayesinde saçlarınızı şekillendirirken aynı zamanda koruyan bu cihazların, bukle ve dalgaların görünümünü değiştirme kabiliyeti de vardır. İyonlu saç düzleştiricilerinin bir diğer önemli özelliği ise ısıyı saçın geneline yaymasıdır. Düzleştiricilerin üzerinde, sıcaklığı ayarlamak için bir ekran bulunur. Ekranın yanında açma/kapama düğmesi ve sıcaklık ayarlayıcı tuşlar vardır. Bu tuşlara basarak, saçlarınız için ideal sıcaklığı ayarlayabilirsiniz. İyonlu saç düzleştirici ürünler, ek olarak bir iyon düğmesine sahiptir. Bu düğme, saçın nem içeriğini düzenlemeye yardımcı olur. İyon düğmesine bastığınız zaman, cihazı kullanırken bir yandan da saçlarınıza bakım yapmış olursunuz. Saçlarınızı yüksek ısıda şekillendirmek istiyorsanız, bu iyon tuşuna basarak yüksek koruma elde edebilirsiniz. Düzleştiriciyi kullanmak için öncelikle cihazı bir güç kablosuna bağlayın ve açma düğmesine birkaç saniye basın. Cihaz açıldığı zaman LCD göstergesi kırmızı bir renge dönüşür. Daha sonra saç tipinize bağlı olarak ısı ayarlaması yapmalısınız. Braun tarafından önerilen standart ısı aralıkları vardır. İnce ve boyalı saçlar için 130-160 derece, normal saçlar için 160-175 derece, güçlü ve dayanıklı saçlar için 175 derece, profesyonel şekillendirme için 175-200 derece sıcaklık uygundur. Isıyı saçlarınıza göre ayarlamak için + ve – tuşlarına basmalısınız. İstenen sıcaklığa erişene kadar her 30 saniyede bir termometre sembolünün yanıp söndüğünü göreceksiniz.

Saçlarınızı Şekillendirirken Koruyan Braun Saç Düzleştirici Modelleri

Braun keratinli saç düzleştirici ürünleri de en çok kullanılan ürün gruplarından biridir. Keratinli saç düzleştiriciler, nihai şekillendirme için sıcaklığı aktif olarak ayarlar. Kişiselleştirilmiş akıllı teknolojisi sayesinde saçlarınızı derinlemesine korur ve keratin desteği sunar. Bu özelliği nedeniyle saçlarınızın yıpranmasına asla izin vermez. Otomatik sıcaklık adaptasyonu bulunmasının yanı sıra seramik plakaların yüzeyinin hemen altında hassasiyet sensörleri vardır. Bunlar, saçlarınızın nem seviyesini algılayıp, cihazın çalışma potansiyelini buna göre ayarlar. Plakaların seramik olması, işlem sırasında saçlarınızın kopmasını önler. Seramik tabanın altında, bir saç teli kadar ince olan bazı manyetik teller mevcuttur. Bu teller, saniyede 20 kez sıcaklığı aktif ve sürekli olarak ayarlayan bir mekanizmaya bağlanır. Böylece her bir saç teliniz sıcaklığa karşı korunmuş olur. Mükemmel şekillendirme elde etmenize izin veren keratinli düzleştiriciler, sağlıklı ve pürüzsüz saçlara sahip olmanıza yardım eder. Uzun süre kalıcı saç şekillendirmesi sağlayan düzleştiriciler, kolay kullanım vadeder. Akıllı ekran ile tarzınızı kişiselleştirebilirsiniz. Bu özellik sayesinde, her seferinde cihazı ayarlamak zorunda kalmazsınız. Kişisel profilinizi saç tarzınıza göre ayarlayabilirsiniz. Profilde, saçınızın ne kadar kalın veya ince olduğunu ve ne kadar süre düzleştirme işlemi yapmak istediğinizi belirtebilirsiniz. Bu bilgi, sıcaklık ayarını otomatik olarak algılamak için kullanılacaktır. Akıllı ekranı kullanarak tarzınızı kişiselleştirirken, saç tipinize uygun bir işlem yapmış olursunuz. Bununla birlikte, cihazı üç kullanıcıya kadar ayarlayabilir, üç farklı kullanıcı profili tanımlayabilirsiniz. SensoCare teknolojisini yapısında barındıran keratinli düzleştiriciler, saçlarınızın şekillenme hızını takip eder. Yüzde yüz seramik tabakadan meydana gelen cihazlar, daha hızlı şekillendirmenin yanında saçlarınızı korumak ve hasarı önlemek konusunda da etkilidir. Ürünlerin, plakalar boyunca saçın dokusuna ve durumuna göre sıcaklığı değiştiren çok sayıda sensörünün bulunması, kullanıcılara büyük avantaj sağlar. Bu özellik boyalı saçlara sahip olanlar için de önemlidir. Çünkü cihaz, saç köklerinden ziyade saç uçlarının daha fazla ısıya ihtiyacı olduğunu algılar. Saç uçları ince ve kuru olduğunda cihaz, otomatik olarak ısı ayarını değiştir. Bunu yaparken, saçın yıpranmaması için keratin desteği sağlar ve saç uçları yüksek ısıdan dolayı yıpranmaz. Braun düzleştiricilerin hepsi 360 derece dönebilme kabiliyetine sahiptir. Bu yüzden, düzleştiriciyi rahat bir şekilde döndürebilirsiniz. Markanın seramik tabanlı birden çok düzleştirici ürünü vardır. Braun seramik saç düzleştirici fiyatları ürün modeline göre değişir.

Saçlarınız Kusursuz Görünğme Kavuşturan Braun Saç Düzleştirici

Braun düzleştiriciler modern ve verimli teknolojilerle donatılmıştır. Alman markası Braun, tüm elektrikli cihazlarını özenle tasarlar. Kendi alanında en iyi olduğunu kanıtlayan marka, ülkemizde ve tüm dünyada popüler olan ürünleriyle öne çıkar. Saç şekillendirici ürünleri ise tüketicilere benzersiz faydalar sunar. Braun saç düzleştirici kullananlar, ürünlerin saçlara parlaklık kattığını da söyler. Ayrıca, bir düzleştirme işleminden sonra 2-3 gün boyunca saçlarınızı bu şekilde kullanabilirsiniz. Markanın en çok tercih edilen ürünleri arasında Braun mini saç düzleştirici çeşitleri de yer alır. Bu ergonomik cihazlar çok yer kaplamaz ve seyahat sırasında kullanmak için de oldukça uygundur. Mini düzleştirici ürünler, çoklu voltaj özellikleri sayesinde dünyanın her yerinde güvenli kullanım sağlar. 100-240 Volt arasındaki bütün elektrik akımlarında çalışabilir. Mini düzleştiricilerde özel seyahat kapağı mevcuttur. Kutunun içine dahil edilen koruyucu kapak, bir eldiven gibi cihaza geçirilir. Herhangi bir ısı arttığında, çantanız ve çantanızın içindeki eşyalar zarar görmez. Aynı şekilde, düzleştiriciniz de dış etkenlere karşı korunmuş olur. Seramik infüzyon plaklar, daha kolay ilerleme ve hasar koruması için etkili şekilde çalışır. Mini saç düzleştirici, daha pürüzsüz plakalara sahip olduğu için saçlarınızın pürüzsüz ve yumuşak görünmesini destekler. Şekillendirmeyi daha hızlı yapan ve daha eşit sonuçlar sağlayan mini grubundaki düzleştirici ürünler, yüksek performans vadeder. Seramik plakalar saçlarınızın yıpranmasını ve kopmasını önlediği gibi işlem sırasında büyük rahatlık sunar. Braun saç düzleştirici kablosu, tüm ürünlerde yeterli uzunluktadır. Ürün modeline göre değişmekle birlikte kablo uzunluğu genelde 2 metre civarındadır. Bu özelliğinden dolayı da Braun düzleştiriciler, kullanımda ekstra rahatlık sunar. Kullanımı kolay olan bu şekillendiriciler, kısa zamanda saçlarınızı istediğiniz bir görünüme dönüştürür. Cihazların ek bir işlevi ise bir sonraki kullanımda son sıcaklık ayarını hatırlamasıdır. Böylece, her seferinde ısı ayarlamak zorunda kalmazsınız. Braun saç düzleştirici özellikleri arasında cihazın otomatik olarak kapanma fonksiyonu da vardır. 30 dakika boyunca düzleştiriciyi kullanmazsanız, cihaz kendiliğinden otomatik şekilde kapanır. Bu yüzden Braun markalı saç şekillendiriciler yüksek güvenlikli ürünlerdir. İyonlu saç düzleştirici grubundaki cihazların temizliği de basit olarak yapılır. Sadece nemli bir bezle cihazı silip, ardından kurulama yapabilirsiniz.

Her Saç Tipine Uygun Bir Braun Saç Düzleştirici

Braun’un saç düzleştiricileri her türlü saç tipi için uygundur. Markanın saç düzleştiricileri arasından bir seçim yaparken, öncelikle saçlarınızın kaç derecelik ısıya ihtiyaç duyduğunu belirlemelisiniz. Saçlarınız ince telli ise 100-175 derece, kalın telli ve kolay kabaran saçlarınız varsa 125-200 derece, normal saç tipine sahipseniz 110-190 derece sizin için uygundur. Saçlarınızı kısa olarak kullanıyorsanız, markanın her türlü düzleştiricisi sizin için ideal bir seçimdir. Saçlarınız uzunsa Braun’un uzun boyutlu saç düzleştiricileri tam size göre! Saç köklerine kadar ulaşan cihazlar, saçlarınızın baştan sona en iyi şekilde düzleşmesini sağlar. Uzun saçlar için bir diğer ürün modeli ise geniş plakaya sahip olanlardır. Böylece kısa süre içinde saçlarınızı şekillendirebilirsiniz. Kalın ve yoğun saçlar için en iyi Braun düzleştiriciler, 200-250 dereceye kadar ısı kapasitesi olan ürünlerdir. Kalın telli ve kıvırcık saçlar da aynı şekilde yüksek ısı kapasitesi olan Braun düzleştiriciler ile rahatça şekil alır. Boyalı saçlarınız için bir düzleştirici satın alacaksanız, iyon teknolojisine sahip olan ürün gruplarından seçim yapmalısınız. Saçlarınız boyalı ise sizin için iyi olan bir başka ürün grubu da Braun saç düzleştirici tarak çeşitleridir. IONTEC teknolojisine sahip olan bu düzleştiriciler, saçlara karşı naziktir ve saçlarınızın renk tonunu korur. Düzleştirici tarak, boyalı saçlarınızın parlak şekilde görünmesine izin verir. Braun’un tarak düzleştiricileri, görünüm olarak bir saç fırçasına benzer. Doğal malzemelerden elde edilen fırça kılları saçlara zarar vermez, aksine saçları en iyi şekilde korur. Bu tarak, saçlarınızı düzleştirirken aynı zamanda parlaklığını da artırır. Kabarmayı önleyen özel mekanizması, saçlarınızı yumuşatır ve pürüzsüzlük hissi katar. Düzleştirici tarakların en büyük avantajlarından biri de batarya ile çalışmasıdır. Bu yüzden priz olmayan yerlerde de saçlarınızı düzleştirebilme şansı elde edersiniz. Braun saç düzleştirici yorumları da gösterir ki, ürünler her türlü saç tipi için kolay kullanım vadeder. Farklı sıcaklık modları, ek aksesuarı ve kolay kullanımı ile mini düzleştiriciler de herkese hitap eder. Sık olarak seyahat ediyorsanız ve ev dışında da kullanabileceğiniz bir ürün arıyorsanız, markanın mini saç düzleştiricilerinden kendiniz için bir ürün seçmelisiniz. Farklı ürün modelleri ile her türlü kullanıcıya hitap eden Braun, ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılar. Bununla birlikte Braun saç düzleştirici fiyatları ürün çeşidine göre değişir.

Braun Saç Düzleştirici ile Teknolojinin Faydaları!

Markanın tarak düzleştirici serisi, yeni nesil teknolojik malzemelerden üretilmiştir. Fırça genellikle metal, plastik veya sentetik malzemelerin füzyonundan yapılır. Titanyum, turmalin ve seramik yüzeyleri bulunan bu düzleştiriciler, statik elektriği azalttığı için saçlarınızda kabarma yapmaz. Braun’un tarak modelli düzleştiricilerinin uç kısımlarında seramik, silikon ve kauçuk uçlar bulunur. Bu alanlar, saç derinizin ısıdan zarar görmesini önler. Düzleştirici fırçalar ile saç stiliniz, hacmini ve görüntüsünü uzun saatler boyunca korur. Kütikülleri mühürleyen ve bölünmüş saç uçlarını tedavi eden Braun düzleştirici, saçlarınızın görüntüsünü iyileştirirken, sağlıklı kalmasına da yardımcı olur. Braun taraklı saç düzleştirici kullanmadan önce saçlarınızı yıkayıp kurulamanız tavsiye edilir. Saçlarınız tamamen kurduktan sonra, uygun şekilde saçlarınızı tarayın ve herhangi bir karışıklığın bulunmadığından emin olur. Braun saç düzleştirici fırça ile işleme başlamadan önce saçınıza herhangi bir ürün kullanmanıza gerek yoktur. Saçlarınızı birkaç bölüme ayırıp, düzleştirici tarağınızın ısısını ayarlayın. Cihaz yeterince ısındıktan sonra saçınıza uygulayabilirsiniz. Saç stilinizin mükemmel bir hal alması uzun sürmeyecektir. Böylece kısa bir süre içinde saçlarınıza şekilde vermeniz kolaylaşacaktır. Braun’un düzleştirici fırçalarını kullanmak basittir. Uygulamaya alıştıkça daha az zaman ve çaba harcayacağınızı söyleyebiliriz. Tarak düzleştirici çeşitleri bütün saç tipleri için uygundur. Bu yönüyle de Braun, her türlü kullanıcıya hitap eder. Cihazı, ince saç tipleri için düşük, kabarık ve kalın telli saçlar için daha yüksek derecede kullanabilirsiniz. Düzleştirici saç fırçası, hafif dalgalı veya düz olan saçlar için de idealdir. Düz ya da hafif dalgalı saçlarınız varsa, tarağınızı düşük ısıda çalıştırmanız yeterlidir. Fırça modelindeki düzleştiriciler iyonlaşma özelliklidir. Cihazın performansını yükselten bu işlev, saçlarınızı daha sağlıklı ve dirençli yapar. Bu teknoloji kütikülleri kapatır, kırık saç uçlarını onarır ve saç tellerini bakterilere karşı korur. İyonizasyon özelliği, saçlarınızı düzleştirdikten sonra etkisini sürdürmeye devam eder. Buna istinaden saçlarınız elektriklenmez ve saç stiliniz bozulmaz. Ekstra bir bakım ürünü veya doğal yağ kullanmanızı gerektirmeyen iyon özellikli düzleştirici fırçalar, saçlarınıza doğal yolla parlaklık ve yumuşaklık katar.

Braun Saç Düzleştirici Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Braun’un bütün düzleştirici ürünleri kısa saç veya uzun saç fark etmeksizin herkes tarafından kullanılabilir. Cihazlar, birçok yönden rakiplerinden sıyrılır. Amacı sadece saçınızı düzleştirmek olmayan bu cihazların, saçlarınızı derinlemesine beslediğini ve koruduğunu da bilmelisiniz. Bütün düzleştirici serileri, saçların nem dengesini sağlar ve saç tipine göre sıcaklık ayarı yapıldığı için saç dökülmesini önler. Braun saç düzleştirici kullanıcı yorumları da bu bilgiyi doğrular. IONTEC teknolojisiyle tasarlanan düzleştirici çeşitleri, saçlara her anlamda fayda sunar. Seramik yüzeye sahip olan plakalar ise saçın zarar görmesini önler. Çünkü basıncı eşit olarak dağıtır. Anti-statik özellik, kısa bir süre içinde pürüzsüz ve elektriklenmeyen saçlara kavuşmanızı sağlar. NanoGlide kaplamasıyla da saçlarınızın ısıdan dolayı yıpranmasını önleyen düzleştiriciler, gönül rahatlığıyla saçlarınızı şekillendirmenize imkan tanır. Rahat kullanımı ve yüksek kaliteli işçiliği ile modern ürünler geliştiren Braun, bireysel sıcaklık ayarı sayesinde farkını bir kez daha ortaya koyar. Sağlam görünümü, dayanıklılığı, geniş ekran tasarımı gibi detaylar, bütün Braun düzleştiriciler için geçerlidir. Markanın gerek mini düzleştiricisi gerekse standart düzleştiricisi oldukça hafiftir. Bu yüzden çantanızda ağırlık yapmaz ve kolay taşıma olanağı sağlar. Kullanımı karışık olmayan her bir Braun şekillendirici, keyifle saçlarınızı düzleştirmenizi mümkün kılar. Aktif iyon teknolojili düzleştiriciler, işlem sırasında milyonlarca iyonu serbest bırakır. Bu da saçlarınızın nem dengesini korurken, kurumasını önler. Braun’a özgü olan bu buluş, birçok modelde vardır. Tek tuşla anında parlaklık yaratan fırça düzleştiriciler de bu grupta yer alır. Active Ion teknolojisi ile tarak düzleştirici, saç bakımı alanında devrim niteliğinde bir yeniliktir. İlk fırça darbesinden itibaren saçlara parlaklık ve pürüzsüzlük veren fırçalar, yalnızca bir düğmeye basarak saçlarınızın görünümünü iyileştirir. Braun, farklı taban materyalinden üretilen düzleştiriciler tasarlar. Markanın titanyum tabanlı düzleştirici çeşitleri de vardır. Bu cihazlar hızlı bir şekilde ısınır ve sıcaklığı eşit şekilde dağıtır. Kıvırcık veya kabarık saçlarınız varsa, titanyum tabanlı cihazlar arasından da seçim yapabilirsiniz. Düzleştiricinizi etkin ve çok yönlü kullanmanızı etkileyen en önemli özellik, aletin tasarımıdır. Braun düzleştiricilerin dış kenarları, hafif bir şekilde yuvarlaktır. Bu nedenle cihazları saç maşası olarak da kullanabilirsiniz. Keskin kenarlı ürünlere nazaran Braun şekillendiriciler, bu özelliğinden dolayı daha kolay şekilde kullanılır ve farklı amaçlara da hizmet edebilir. Doğru saç düzleştiriciyi satın almak, ürünü verimli şekilde uzun yıllar boyunca kullanmanızı sağlar. İhtiyaç duyduğunuz her türlü Braun marka saç düzleştiricisini bulmak, Braun saç düzleştirici modelleri ve fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için Trendyol sayfasını inceleyebilirsiniz. Sayfa üzerinden Braun saç düzleştirici yorumlar kısmına da göz atarak, kendiniz için doğru ürünü Trendyol’dan satın alabilirsiniz.