Arcelik Sac Duzlestirici

Arçelik Saç Düzleştirici

Yenilikçi teknolojisi ile evinizdeki konforunuzu artıran Arçelik, beyaz eşya modellerinden küçük ev aletlerine kadar sayısız ürünle hayatınızı kolaylaştırıyor. Küçük ev aletleri kategorisi altında süpürgeler, ütüler, içecek hazırlama aletleri, pişiriciler, kişisel bakım aletleri gibi onlarca farklı ürün yer alıyor. Kişisel bakım alt kategorisinin en pratik üyelerinden biri olan saç düzleştirici modelleri, stiline özen gösteren ve her zaman bakımlı görünmek isteyen kadınlardan tam not alıyor. Kısa sürede saçınızı istediğiniz şekle getiren Arçelik saç düzleştirici çeşitleri, kullanıcı dostu detayları ile de beğeni topluyor.

Saç Nasıl Düzleştirilir?

Günümüz teknolojisi saçınızı düzleştirmek için kuaföre gitmeye gerek bırakmıyor. Saç düzleştirme makineleri ile evinizde kolaylıkla saçınıza şekil verebilirsiniz. Farklı model ve özelliklere sahip makineler ile aynanın karşısında dakikalar içinde dümdüz ve sağlıkla parlayan saçlara kavuşabilirsiniz. Saç düzleştirme makinesi dışında düzleştirici fırçalar da rahatlıkla kullanabileceğiniz aletler arasında yer alıyor. Küçük ev aletleri alanında önde gelen markalardan biri olan Arçelik, dereceli düzleştirici modelleri, saç fırçaları ve hem düzleştirici hem maşa olarak kullanılabilen cihazları ile saçınıza şekil vermeniz için tüm gereksinimlerinizi karşılıyor. Ayarlanabilir dereceye sahip cihazlar, her saç tipi için kusursuz sonuçlar vadediyor. İnce ve zayıf saç tellerine sahipseniz düzleştiricileri ya da saç fırçalarını çok yüksek sıcaklıklar yerine düşük sıcaklıklarda çalıştırmalısınız. Saçlarınız kalın telli ve inatçı bir yapıda ise daha yüksek sıcaklıkları deneyebilirsiniz. Ayrıca saçınızı düzleştirirken saç tellerinin yüksek sıcaklığa uzun süre maruz kalmamasına da dikkat etmelisiniz.

Saç Düzleştiriciler

Arçelik saç düzleştiriciler pratik kullanımı, saçlara zarar vermeyen yapısı ve yüksek teknolojisi ile beğeni topluyor. Seramik kaplamalı ürünler, saçınızda kolaylıkla kayıyor ve saç tellerini yıpratmıyor. Islak kuru kullanım imkanı sunan modelleri kuru saçlar dışında nemli saçlarda da kullanabilirsiniz. Farklı sıcaklık ayarlarına sahip cihazlar, ayarlanabilir dereceleri sayesinde her saç tipine uyum gösteriyor. Marka, hızlı ısınma özellikli ürünleri ile saçınızı kısa sürede şekillendirmenize yardımcı oluyor. LCD ekrana sahip modellerde sıcaklık ayarını ekrandan takip edebilirsiniz. Otomatik bellek özelliğine sahip tasarımlar, en son kullanımda ayarladığınız sıcaklık bilgilerinin hafızaya alınmasını sağlıyor. Cihazı açtığınızda bu bilgi geri çağrılıyor ve cihaz en son kullanılan sıcaklık derecesine kadar otomatik olarak ısınıyor. Arçelik saç düzleştirici kalın plaka tasarımlı modeller sayesinde saçlarınızı kısa sürede istediğiniz görünüme getirebilirsiniz.

Arçelik düzleştiriciler, güvenli kullanım sunan detayları ile de öne çıkıyor. Otomatik kapanma işlevine sahip cihazlar açıldıktan sonra belirli bir süre kullanılmazsa otomatik olarak kapanıyor ve beklenmedik ev kazalarının önüne geçiyor. Saç düzleştiriciler ideal boyutları ile evinizde yer de kaplamıyor. Ürün kilidi sayesinde, cihazı kullanmadığınız zamanlarda kapatabilirsiniz. Plakaları kapalı konumda olan cihazı rahatlıkla dolabınıza, çekmeceye ya da dar alanlara yerleştirebilirsiniz.

Saçlara Maşa Yapan Tasarımlar

Arçelik düzleştirici modelleri çok fonksiyonlu tasarımları ile de öne çıkıyor. Sadece düzleştirici plakalara sahip olan modeller dışında bukle plakasına sahip tasarımlar tercih alanınızı genişletiyor. Düz saçlarınızı dalgalı hale getirmek ya da dalgalı veya kıvırcık saçlarınızın daha bakımlı görünmesini sağlamak için bukle plakalı modelleri tercih edebilirsiniz. Cihazın dış kısmındaki bukle plakaları ile yumuşak ve doğal dalgalar elde edebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken ince bir tutam saçı saç bitiş çizgisine yakın bir şekilde düzleştirici plakaların arasına yerleştirmek ve cihazı çevirerek saçınızın bukle plakalarının etrafını sarmasını sağlamak oluyor. Yavaş ve nazik bir şekilde cihazı saçınızdan kaydırabilir ve yumuşak katmanlı dalgalar oluşturabilirsiniz. Maşa olarak kullanılabilen cihazlarla belli belirsiz dalgalar oluşturmak istiyorsanız sıcaklık ayarını daha düşük belirleyebilirsiniz. Saçınızı daha kısa süre sarılı tutarak daha açık dalgalar elde edebilirsiniz. Dilerseniz saçlarınızın sadece uç kısımlarını dalgalandırabilir ve hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Bunun için maşa yapan bukleleri saçlarınızın uç kısımlarda kullanmanız yeterli oluyor.

Otomatik kilit işlevi bulunan modellerde, cihaz açıldıktan bir süre sonra tüm düğmeler kilitleniyor. Saçlara maşa yapan cihazlar da güvenli kullanım sağlayan detaylar sunuyor. Otomatik kapanma fonksiyonu sayesinde prizde unuttuğunuzda cihaz otomatik olarak kapanıyor.

Düzleştirici Fırçalar

Düzleştirici fırça modelleri, pratik kullanımı ile dikkat çekiyor. Saçınızı tararken düzleştirmek ve saçlarınıza ipekli bir görünüm kazandırmak için düzleştirici fırçaları tercih edebilirsiniz. Açma / kapama düğmesinden kontrol edebileceğiniz fırçalar uzun kablosu ile rahatlık vadediyor. LED göstergeden aletin açık olup olmadığını kolaylıkla anlayabilirsiniz. Sıcaklık ayar düğmesini kullanarak sıcaklığı dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Fırçanın istediğiniz sıcaklığa ulaştığını göstergeden takip edebilir, kullanıma hazır olduğunda saçınızı nazikçe taramaya başlayabilirsiniz. Saçınızı ince tutamlar halinde ayırıp tarayarak daha hızlı ve etkili sonuç alabilirsiniz. Cihazın fırça kısmında bulunan ve ısınan seramik kıllar saçınızı tararken saç tellerinizi tek tek düzleştiriyor. İyon çıkışı özelliği saçınızın elektriklenmesini ya da kabarmasını engelliyor, doğal ve parlak bir görünüm sağlıyor.

Pratik bir şekilde saçlarınızı şekillendirmenizi sağlayan düzleştirici fırçaların temizliği de son derece kolay oluyor. Seramik kılların arasında biriken saç tellerini ya da tozları temizlemek için nemli ve yumuşak bir bez kullanabilirsiniz. Ancak temizlemeden önce cihazın soğuk olduğundan ve fişin takılı olmadığından emin olmanız gerekiyor. Saçınızı kısa sürede düzleştirmenize olanak tanıyan saç fırçaları küçük boyutları sayesinde yer de kaplamıyor. En dar alanlarda bile rahatlıkla saklayabileceğiniz cihaz, seyahate giderken çantanızda veya valizinizde ekstra yük oluşturmuyor.

Kullanıcı Dostu Detaylar

Arçelik düzleştirici çeşitleri, ergonomik tasarımı ve kolay kullanım sunan kontrol paneli ile beğeni topluyor. Cihazların tutma saplarını elinizle rahatça kavrayabilirsiniz. Uzun kabloya sahip cihazlar konforunuzu artırıyor. Ayrıca döner mafsallı elektrik kablosu, cihazı istediğiniz yöne kolay bir şekilde hareket ettirmenize olanak tanıyor. Döner kablo sayesinde başınızı farklı yönlere çevirmeye gerek kalmadan saçlarınızı şekillendirebilirsiniz. Cihazları açma / kapama düğmesini kullanarak kontrol edebilirsiniz. Dereceli modellerde sıcaklık derecesini + ve - tuşları ile artırabilir ya da azaltabilirsiniz. LCD ya da LED gösterge ekranı bulunan modeller, sıcaklık derecesini takip etmenize olanak tanıyor.  Hafif ve kompakt tasarıma sahip ürünleri dilediğiniz yere rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Hafif yapı, saçınızı şekillendirirken bileğinizin zorlanması riskini en aza indiriyor. Kapanan plakalar kullanılmadığı zamanlarda düzleştiricilerin yer kaplamasını önlüyor. Maşa yapma ve düzleştirme fonksiyonlarını bir arada sunan cihazlar, esneklik sunuyor. Böylece tek bir cihazla dümdüz ya da dalgalı saçlara sahip olabilirsiniz.

Dayanıklı ve kullanıcı dostu ev aletleri ile milyonlara ulaşan Arçelik, hayatınızın her anında size eşlik ediyor. Marka, kişisel bakım kategorisi altında sunduğu düzleştirici çeşitleri sayesinde, evinizde saçlarınıza dilediğiniz şekli vermenize yardımcı oluyor. İnatçı ve kabaran saçlarınızı Arçelik düzleştiricilerle kusursuz bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Seramik kaplamalı cihazlar, saçınızı yıpratmadan düzleştiriyor. Düzleştiriciler sayesinde düzensiz ve dağınık duran dalgalardan kurtulabilir, bakımlı ve sağlıklı görünen saçlar elde edebilirsiniz. Maşa fonksiyonuna da sahip tasarımları tercih ederek, saçlarınıza yumuşak ve doğal bukleler yapabilirsiniz. Dilerseniz günlük hayatınızda daha doğal bir görünüm için bukle plakalı cihazı daha düşük sıcaklıkta çalıştırarak hafif dalgalı bir saç modeli elde edebilirsiniz.

Aradığınız düzleştiriciler Trendyol'da sizi bekliyor. En uygun Arçelik saç düzleştirici fiyatları ile beğendiğiniz ürünü rahatlıkla satın alabilirsiniz. Arçelik düzleştirici fiyatları her bütçeye hitap ediyor.