Marka
Tıraş Bölgesi
Fiyat
Renk
Tip
Başlık Sayısı
Burun ve Kulak Temizleme Başlığı
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Kullanım
Maksimum Sıcaklık
Plaka Materyali
Fiyat Geçmişi
Otomatik Kapanma
Voltaj
Frekans
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Aprilla

" araması için 171 sonuç listeleniyor

Üstün Teknolojilere Sahip Aprilla Ürünleri Trendyol'da!

Saç, bakım ve cilt ürünlerinin üretimini yapan Aprilla, 2015’ten itibaren müşterilerini memnun etmeyi başaran bir marka olarak görülür. Gelişen son teknolojileri tasarladığı ürünlere yansıtmayı başaran marka, müşterilerin bakım ihtiyaçlarının karşılanmasına destek sağlar. Aprilla saç şekillendirici, saç maşası ve kurutma makinesi çeşitleri hem kadınların hem de erkeklerin şekillendirme yapabilmelerine imkan tanır. Bu cihazların saçlarınızı yıpratmayan ve kırmayan özelliklerde tasarlanması kullanımları sırasında rahat edebilmenize yardımcı olur. Çünkü şekillendirme yaparken yüksek ısıya maruz kalan saç telleri yıpranmaya elverişli bir hale gelir. Aprilla tüy alma makinesi çeşitleri, istenmeyen tüylerden kurtulabilmenizi sağlar. Cildi tahriş etmeyen özelliklerde tasarlanan bu cihazlar, hızlı ve pratik kullanımları sayesinde her an yardımcı olur. Hafif ağırlıkları ve çantaları sayesinde gittiğiniz her yere götürebileceğiniz bu ürünlerle cildinizi temiz bir hale getirebilirsiniz. Diş, ağız ya da ayak gibi bölgelerin belli sürelerde bakımlarının yapılması sağlığınız açısından etkili bir rol oynar. Bunu düşünen marka tasarladığı bakım setleri ile çeşitli bölgelerin temizlenmesine, yenilenmesine ve pürüzsüz bir hale gelmesine yardımcı olur. Cımbız ya da törpü gibi mini aletlerin üretilmesini de sağlayan bu marka sayesinde kişisel bakımınızı rahatlıkla yapabilirsiniz. Ayrıca ürünlerin uzun ömürlü kullanım avantajlarını sunmaları da, bu markayı tercih etme oranınızı artırır. Her biri birbirinden kullanışlı, sağlıklı ve dayanıklı olan markanın ürünlerine Trendyol’dan ulaşabilir, kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Kişisel Bakımı Destekleyen Aprilla Avantajları

Kişisel Bakımı Destekleyen Aprilla Avantajları

İnsanlar belli süreler sonunda uzayan kıllarının ve tırnaklarının bakımın gerçekleştirmek ister. Bu nedenle bazı bakım aletlerine ihtiyaç duyar. Bunu düşünen Aprilla buhar makinesi gibi tasarladığı bakım ürünleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarına yanıt verir. İhtiyaç duyduğunuz bakım ürünlerine bu marka sayesinde kavuşabilirsiniz. Epilasyon aletlerinin cildi tanıyarak işlem yapabilmesi kızarıklık, kabarıklık ya da soyulma gibi tahriş sorunlarının engellenmesini sağlar. Kılları köklerinden alabilen bu aletler uzun süre boyunca epilasyon ihtiyacı hissetmemenizi sağlar. Uzun kullanım ömürlerine sahip olan Aprilla ağda ısıtıcı çeşitlerini ergonomik tasarımları sayesinde rahatlıkla çalıştırarak işleme başlayabilirsiniz. Erkeklerin saç, sakal ve bıyık tıraşları oldukça önem arz eden bir konu olur. Çünkü dışarıdan hoş görünmenizi sağlayacak olan yüzünüzün belli periyotlarda bakıma ihtiyaç duyması doğal bir durumdur. Kullanıldığı andan itibaren rahatsız etmeyen Aprilla tıraş makinesi çeşitleri, kılların hızlı bir şekilde kesilmesini sağlar. Oldukça rahat kullanımları bulunan bu ürünleri dilediğiniz her yere yanınızda götürebilirsiniz. Bu Aprilla erkek bakım seti çeşitlerinden satın aldığınızda kendi başınıza tıraşınızı yapabilir, pürüzsüz yüz hatlarına sahip olabilirsiniz. Şarj desteği ile uzun süreler boyunca rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünler, sudan etkilenmeyen özelliklere sahiptir. Bu sayede duş sırasında bile kıllarınızı ortadan kaldırabilir ya da saçlarınıza dilediğiniz şekli verebilirsiniz. İnce ve uzun başlıkları sayesinde burnunuzdaki kılları alabilmenizi sağlayan cihazlar da bulunur. Bunun yanı sıra Aprilla yüz saunası sayesinde tıraşınızı tam anlamı ile gerçekleştirerek yüzünüzü yıkayabilirsiniz. Günlük bakım rutinleriniz arasında dişlerinizi fırçalamak bulunur. Bunu da yaparken ağız içini tahriş etmeyen fırçalar kullanmak isteyebilirsiniz. Yumuşak başlıkları iler her yere kolayca ulaşabilen Aprilla diş fırçası, epilatör, cımbız satın alarak bakımınızı iyileştirebilirsiniz. Uzadığında rahatsız edebilen tırnaklarınız için de bakım setleri hazırlayan Aprilla fön makinesi müşterilerinin memnuniyetini de kazanmayı başarır. Törpü, makas gibi aletleri içerisinde bulunduran bu setlerden satın aldığınızda tırnaklarınızın bakımlı bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. Bakımın yanı sıra rahatlatacak masaj aletleri marka tarafından üretilir. Bu cihazlardan da satın alarak bakımlarınız sonrasında kendinize rahat bir nefes aldırabilirsiniz. Markanın tüm bakım ürünlerine Trendyol'dan göz atabilirsiniz.

Dikkat Çekici Alternatifleri ile Aprilla Markası

Dikkat Çekici Alternatifleri ile Aprilla Markası

Son teknolojileri ürünlerine yansıtmayı amaçlayan marka, tasarladığı her alete kullanışlılık ilkesini kazandırır. Saçlarınızı şekillendirmek kimi zaman zahmet isteyen bir işlem olsa Aprilla saç düzleştirici çeşitleri sayesinde bunu rahatlıkla yapabilirsiniz. Evinizin duvarlarını kendiniz boyamayı seviyorsanız Aprilla boya ölçer, matkap çeşitlerini de kolayca Trendyol’dan satın alabilirsiniz. Oldukça ergonomik saplara sahip olan bu ürünler, avantajlı fiyatlara sahiptir. Aprilla indirim günlerinde saç maşası gibi pek çok bakım malzemesini uygun şekilde satın alabilir, dışarı çıkarken bakımlı bir görünüme kavuşabilirsiniz. Ayrıca saçlarınızın da sağlığını koruyabilen özellikleri sayesinde kullanımları sırasında rahatsızlık hissi yaşamayı engelleyebilirsiniz. Aprilla su dalgası maşası, saç kurutma makinesi, yüz temizleme cihazı, masaj aleti, tırnak bakım seti, tartı gibi ürünleri arasından kaliteli olan alternatiflere göz atabilirsiniz. Makyaj kalıntılarını ya da ölü derileri cildinizden uzaklaştırmaya yardımcı olan yüz temizleme cihazları, yumuşak başlıkları sayesinde tahriş olma sorunlarını ortadan kaldırır. Minimal hareketlerle rahatlamanıza yardımcı olan masaj aletleri de kullanışlı tasarımlara sahip olur. Tırnaklarınızın uzaması ve şeklini kaybetmesi de bakım ihtiyacı duyduğu anlamına gelir. Bu sayede kalitesi ile uzun süreler yanınızda bulundurabileceğiniz tırnak bakım setlerini satın alabilirsiniz. Evlerde her yere kolaylıkla uyum gösterebilen tartılar, diyet ya da spor sonrası gibi pek çok durumda kaybettiğiniz kiloları gösterir. Dijital ekranları, sağlam yüzeyleri ve sudan etkilenmeyen yapıları bulunan tartıları dilediğiniz yere bırakarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Aprilla baskül, vantilatör, sinek kovucu alternatiflerinin son nesil özelliklere sahip olması, kullanımı sırasında doğru ve ideal sonuçlar ile karşılaşmanıza imkan tanır. Birbirinden farklı kullanım alanlarına ve amaçlarına sahip olan bu ürünlerin gelişen son teknolojiyi yansıtan özellikleri de müşterileri memnun etmeyi başarır. Bakım, şekillendirme ya da tartılma gibi ihtiyaçlarınızı karşılamak için Trendyol'a göz atabilir, satın almak istediğiniz ürünlere ulaşarak alışverişe başlayabilirsiniz.

Bütçe Dostu Aralıkları ile Aprilla Fiyatları

Bütçe Dostu Aralıkları ile Aprilla Fiyatları

Evlerinizde sürekli kullanmak durumunda olduğunuz cihaz ya da aletler hayatınızı kolaylaştırıcı özelliklere sahip olabilir. Bu ürünlerin tasarımları, özellikleri ve kullanımları rahat edebilmenizi sağlayacak bir biçimde tasarlanır. Bu da bir bakım işlemini hızlı ve pratik bir şekilde tamamlayabilmenize imkan tanır. Marka tarafından üretilen tüm cihaz ve aletler, müşterilerin zamandan tasarrufunu artırmak amacıyla tasarlanır. Aprilla masaj aleti, epilasyon aleti, fön tarağı gibi birbirinden farklı kullanım alanlarına ve amaçlarına hitap eden ürünlerin tasarlanmasına öncülük eder. Her biri birbirinden donanımlı ve kullanışlı olan bu ürünler bakım ihtiyaçlarınızın karşılanabilmesine imkan tanır. Elektronik cihazların az enerji tüketimi ve kısa süre içerisinde şekillendirme yapabilmesi avantaj sağlayabilmenize yardımcı olur. Aprilla kaş ve bıyık epilasyon cihazı gibi bakım ürünleri de müşteriler için tasarlanır. Şarj aleti sayesinde hızlı şekilde bataryaları doldurulabilen bu cihazlar, uzun süre boyunca rahatlıkla kullanılabilir. Ayrıca yedek parça çeşitleri de herhangi bir arızalanma durumunda işlemlerinize devam edebilmenize yardımcı olur. Kolay montaja sahip olan bu yedek parçaları kendi başınıza takarak cihazlarınızın yeni bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsiniz. Aprilla sinek öldürücü, ağda ısıtıcı, cımbız gibi üretimleri de yaptığı için ihtiyaçlarınızı göz önüne alarak ürün seçimi yapabilirsiniz. Aprilla modelleri bu denli geniş bir yelpazeye sahip olduğu için ihtiyaçlarınıza kısa bir süre içinde yanıt bulabilirsiniz. Trendyol'dan sunulan Aprilla ürünleri uygun fiyat seçeneklerine sahip olduğu için avantajlı tekliflerden rahatlıkla yararlanabilirsiniz. Böylece ihtiyacınıza uygun modeli kendiniz, eviniz ya da sevdikleriniz için kolayca seçebilirsiniz. Her cebe uygun Aprilla fiyat seçenekleri sayesinde bütçenizde zorlanma yaşamadan alışverişinizi kolay ve pratik şekilde tamamlayabilirsiniz. Ayrıca diğer müşteriler tarafından yapılan Aprilla yorum ve önerilerine de Trendyol'dan ulaşarak ürün seçimlerinizde doğru kararlar verebilirsiniz.