Fiyat
Maksimum Sıcaklık
Renk
Güç
İyon Özelliği
Tıraş Bölgesi
Tip
Satıcı Tipi
Plaka Materyali
Dijital Ekran
Otomatik Kapanma
Fiyat Geçmişi
Kullanım
Başlık Sayısı
Garanti Tipi
Burun ve Kulak Temizleme Başlığı
Garanti Süresi
Isı Ayarı
Hız Ayarı
Voltaj
Ürün Değerlendirmesi
"

Remington

" araması için 192 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Remington Ürünleri Trendyol'da!

Remington hem kadınlar hem de erkekler için tıraş ve saç bakım ürünleri üreten alanında başarısını kanıtlamış bir firmadır. Ürün yelpazesi oldukça geniş olup aynı zamanda kaliteli ürünleriyle müşterileriyle buluşur. Birçok çeşit bakım türü vardır. Saç bakımı, el ve ayak bakımı, cilt bakımı, sakal bakımı örnek gösterilebilir. Bakım yapmak kadar bakımın hangi kalitede ürünlerle yapıldığı da büyük önem teşkil eder. Kişisel bakım ihtiyaçlarınızı envai çeşidi ile Remington ürünleri karşılar. Fön makinesi, manikür pedikür setleri, yüz temizleme fırçaları, makyaj setleri ve daha birçok ürünüyle hizmet verir. Bu ürünlerde aranması gereken bazı özellikler vardır. Saç bakımı yapıyorsak kullandığımız fön makinesinin yeterli havayı püskürtmesi, sessiz çalışması ve sıcaklığının ayarlanabilme derecesi önceliki kriterlerdir. Bunun yanında Remington markasının ayrıcalığı ile Remington keratin gibi çeşitli saç bakım ürünleri de vardır. Traş makinesi seçerken ise cildi tahriş etmemesine, makinenin gücüne ve değiştirilebilir başlıklara sahip olup olmamasına dikkat edilir. Eğer kablosuz ise şarjının ne kadar uzun süre dayandığı da önemlidir. Su geçirmez özellikteki tıraş makineleri ise su ile temizlenmesi durumunda dahi en az etkilenecek yapıya sahiptir. İşlevlerinin yanı sıra dış görünüşleri ile de Remington ürünleri göz doldurur. Her yaştan her zevkten insana hitap edebilecek portföye sahiptir. Kadınlar için saç maşası ve saç düzleştiricisi tercihlerinde saçın dokusunu bozmayacak ve istenilen performansları alabilecekleri ürünler mevcuttur. Dijital göstergeler sayesinde kişiselleştirilme imkanı da tanır.

Remington Benzersiz Ürün Çeşitliliği

Remington Benzersiz Ürün Çeşitliliği

Pek çok insan daha sağlıklı bir yaşam sürmek ve mutlu hissetmek için kişisel bakımlarına önem verir. Kimisi daha genç görünmek için, kimisi hastalıklardan korunmak için, kimisi topluluk içerisinde dikkat çekmek ve saygınlık kazanmak için kişisel bakımlarını yapar. Remington ürünleri ile bu mutluluğa ulaşmak çok kolaydır. Marka, pek çok ürün çeşitliliğine ev sahipliği yapar. Öncelikle Remington fön makinesi ürününe bakılırsa yeterli watt gücü, tutuşun kolay olması ve hafif olması kaliteli ve kullanım kolaylığı sağladığını gözler önüne serer. Çeşitli renk zevklerine de hitap ederek birçok renkte ürünleri mevcuttur. Remington şekillendirici cihazları ile de çeşitliliğini sürdürür. Saçların şekillendirilmesinde, tercihe göre düzleştiriciler var. Saçının düz ve sık hale gelmesini isteyen ve hacimli ama düz olmasını isteyen kişi için de ürün var. Remington saç maşası, 24 saat kalıcı saçlar sunar. Ayarlanabilir yapısıyla 4 farklı bukle yapımına olanak sağlar. Uzun süre ısınmayı beklemeden 30 saniye içerisinde kullanıma hazır hale gelir. Seramik yüzeyi sayesinde saçların yıpranmasına yol açmaz. Remington saç düzleştirici konusunda oldukça iddialıdır. Müşterilerin saç yapısına uygun modeller üreterek hem saç sağlığını hem de güzel görüntüsünü korur. Marka, iddiasını Remington proluxe modeli ile ortaya koyar. Kullanım kolaylığı ve dijital göstergeleri ile daha etkili sonuçlar elde edilebilmesine olanak sağlar. Bir benzeri olan Remington keratin protect ise en büyük yeniliklerinden biri olan 15 saniye içerisinde ısınma özelliği ile öne çıkar. Saç konusundaki yetenekli ürünler ailesinden bir adet daha ürün bulunur. Remington pearl, 110 mm uzun plaklar sayesinde aynı anda daha fazla saçı düzleştirme imkanı sunar. Bir başka saç şekillendirme olan Remington bigudi göstergeli kullanımı, farklı çeşit bukle yapabilme imkanı, koruyucu kapağı sayesinde buklelerin düşmesini engelleyen yapısıyla kullanışlı ürünler arasındadır. Saç düzleştirme sırasında daha doğal bir görünüm sağlanması için Remington fön tarağı kullanılabilir. Çoğu düzleştiricinin sebep olduğu yapışık ve kalıp gibi görüntüye sebep olmaz. Daha hacimli saçlar isteyenler için uygun bir tercih olabilir.

Kişisel Bakım Ürünlerinde Remington Ayrıcalığı

Kişisel Bakım Ürünlerinde Remington Ayrıcalığı

Kişisel bakımın ruhsal sağlığın korunmasında da çok büyük etkiye sahip olduğu gerçeği de kenara atılmamalıdır. Dağınık, bakımsız günlerinizde hissediyorsanız kendi hayatınız için de aynı şekilde mutlu olmak için bakımlı olmanızda fayda vardır. Kişisel bakım söz konusu olduğunda, Remington epilasyon aleti dikkat çekici özelliklere sahiptir. Kişi cilt bakımı için 3 farklı antimikrobik uç sunan modelleri vardır. Aynı zamanda cımbız sayısı ve devir sayısı da yeterli seviyededir. Bu özellikler Remington epilatörün bir adım öne çıkmasını sağlar. Öte yandan, daha uzun süreli ve kalıcı çözüm sunan ürünler de bulunur. Bu epilasyon ürünlerinin başında kuşkusuz Remington lazer epilasyon cihazı gelir. Uzun süreli çözüm, pratiklik, etkinlik ve kullanışlılığı ile kısa sürede kişisel bakımınızı tamamlayabilirsiniz. Bazı insanlar kişisel bakıma vakit ayırmaya çekinir. Remington sayesinde hızlı ve etkili biçimde bakımınızı yapabilirsiniz. En önemli özelliklerinden birisi ise her tür tip insan için özelleştirilebilir cihazlar üretmeleridir. Örneğin el bakımı için Remington manikür seti kullanmak bir ayrıcalık olur. 12 parçadan oluşur ve led ışıkları sayesinde daha rahat bakım yapma imkanı sağlar. 2 hız kademesine sahip ve her iki tarafa da dönebilir. Erkeklerin çok sık kesmek zorunda kaldığı sakallar için de bir ürün mevcuttur. Remington erkek bakım kiti, ince tüy ve kılları ustalıkla almak için üretilmiş bir üründür. İnce detaylarda kullanılmaya gayet uygundur. Duruma göre ense kıllarını kesmek için de kullanabilirsiniz. Sakal konusunda seyrek sakallı birey ve sık sakallı bireyler için ayrı türlerde Remington tıraş makinesi mevcuttur. Çarpıcı özelliklerinden birisi ise kısa sürede şarj edilebilir ve uzun süre kullanılabilir.

Bütçe Dostu Kişisel Bakım

Bütçe Dostu Kişisel Bakım

Remington kalitesi ve kullanışlılığının yanı sıra uygun fiyatları ile de bir adım öne çıkmayı başarır. Her bütçeye uygun ürünleri bulabilirsiniz. Remington ürünleri nerede satılır sorusunun cevabı da oldukça basittir. Birbirinden eşsiz ürünlere tek bir tıkla ulaşabilirsiniz. Remington online satışlar yapar. Remington markasının önemsediği bir diğer önemli nokta ise müşteri memnuniyetidir. İşte tam bu noktada Remington yorumları arasında inceleme yapabilirsiniz. Sonuç olarak bu alanda da markanın ne kadar başarılı olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca, Remington Türkiye için de hizmet sunması büyük bir şanstır. Her bütçeye olduğu gibi her kullanıma da farklı ürünler mevcuttur. Tıraş makinelerinde güçlüleri olduğu gibi saç düzleştiricilerinde de daha çabuk ısınan ya da dijital ekrana sahip modeller vardır. Ek olarak, saç bakımı için daha Remington tarak gibi daha basit ve pratik çözümler de siz müşterilere sunulur. Sakal tıraşında bir diğer önemli konu yüzün her yerine aynı başlıkla ulaşmak zordur. Bu yüzden tıraş setlerinden farklı bölgeleri tıraş edebilecek türde başlıkları bulundurması beklenir. Örnek olarak burun kılları için döner başlık kullanılırken yanaktaki kıllar alınırken yatay kesen başlıklar kullanılır. Ürünü aldıktan sonra herhangi bir arıza meydana gelmesi durumunda Remington yedek parça bulma konusunda da zorlanmazsınız. İhtiyaca ve bütçeye göre her türlü ürünü bulmak çok kolaydır. Fiyat performans analizini kişi kendi koşullarına göre yaparak sipariş verebilir. Ancak ürün veya model ne olursa olsun, bütçe dostu Remington fiyat seçenekleri müşterilerini her zaman tatmin edicidir. Kendi klasmanında diğer markalarla olan fiyat rekabetine bakılacak olursa oldukça uygun olduğu söylenebilir. Fiyat skalası ürünlerin boyutuna, rengine, batarya gücüne, dijital ekran olup olmamasına ve watt gücüne göre ayrılır. Ürün tercihi bu ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak yapılır.