placeholder
"

Arzum Saç Düzleştirici

" araması için 48 sonuç listeleniyor

Arzum Saç Düzleştirici

Arzum Saç Düzleştirici Modelleri ile Saçlarınız Ön Planda!

Arzum saç düzleştirici modelleri; birçok kullanıcının saçlarını şekillendirmek için ilgi gösterdiği cihazlar arasında bulunmaktadır. Saçlar vücutta görünümü tamamıyla değiştirebilecek bölümlerden bir tanesidir. Bu nedenle kadın erkek fark etmeksizin herkes saçlarını şekillendirebilmek için düzleştirici ve maşa gibi ürünleri tercih edebileceklerdir. Saç düzleştiricileri, aşırı dalgalı ve hacimli saçların düzleştirilerek yatıştırılmasını sağlayacaktır. Elektriklenmeyi büyük ölçüde azaltan düzleştiriciler kırıklı görünümü de azaltmaya yardımcıdır. Bunun yanı sıra saçların daha parlak görünmesini sağlayabilmektedir. Saç düzleştirici modellerinde başarılı ürünler tercih edilmediği takdirde saçların aşırı yıpranması ve zarar görmesi gibi durumlar ortaya çıkabilmektedir. Bu nedenle kaliteli ve saçlara zarar vermeyecek yapıda tasarlanmış cihazlara yönelmek gerekecektir. Arzum saç düzleştirici kullananlar sonuçlarından çok memnun kaldığını ve saçları yıpratmadığını düşündüklerini dile getirmektedir. Saç düzleştirici seçerken nasıl bir tür tercih edeceğinizin önemi oldukça büyüktür. Saç düzleştiricilerinde turmalin, seramik, titanyum ve keratinli olmak üzere 4 farklı çeşit bulunmaktadır. Titanyum modeller oldukça kısa zaman diliminde ısınarak saçların düzleştirme süresini büyük oranda azaltacaktır. Seramik yapılı olan cihazlar ise ısıyı plakanın her yerine eşit dağıtabildiği için buklelerin istenilen ve düzgün şekillerde olabilmesini sağlamaktadır. Turmalin bir çeşit kristal mineraldir. Ezilerek plakalara yerleştirilen mineraller düzleştirme işlemi sırasında saçlar tarafından alınacaktır. Bu da saçların işlem gördüğü süre içerisinde zarar görmesi yerine yapılandırma ve onarım işleminin desteklenebilmesini sağlayacaktır. Keratinli düzleştirici modellerinin yapılarında keratin bulunmaktadır. Bu kapsamda saçların daha iyi yatıştırılmasını, ipeksi bir yumuşaklığa sahip olması mümkün olabilecektir. Saç düzleştiricisinin saçın yapısına göre seçilmesi gereklidir. Arzum saç düzleştirici modelleri kalın ya da ince yapılı olmak üzere iki farklı çeşittir. Kalın olanların saçı gür kişiler tarafından, ince yapılı olanların ise saçı daha seyrek kişiler tarafından tercih edilmesi önerilmektedir. Saç düzleştirici modellerinde ısı derecesinin de önemi oldukça büyüktür. Isı değeri yüksek olan saç düzleştiricileri saçların daha kısa süre içerisinde daha başarılı bir şekilde düzeltilebilmesini sağlayacaktır. Ancak bu noktada saç yapınızı göz önünde bulundurmanız gerekecektir. Saçları daha ince yapılı olan kişilerin yüksek ısılı düzleştiricileri tercih etmesi saçlarının daha fazla zarar görmesine neden olabilmektedir. Genellikle 160-240 derece aralığında saç düzleştirici modelleri tercih edilmektedir. Saç düzleştiricisinin tutuş açısından ergonomik olmasının, kılıfının bulunmasının ve kilitlenebilir olması da oldukça önemlidir. Kendi kendiliğinden kapanabilen saç düzleştirici modelleri, olası tehlikeleri engelleyeceği için avantaj sağlayabilecektir.

Arzum Saç Düzleştirici Modelleri ile Saçlarınız Işıl Işıl!

Arzum bellissima saç düzleştirici modeli, bu kategoride en çok dikkat çeken ürünlerin başında gelmektedir. Tek bir dokunuş ile kusursuz düzleştirme deneyimi sunabilen bu cihaz, seramik plakalardan oluşturulmuştur. Bu plakalar sayesinde saçlarınızın dümdüz ve parlak bir hale gelebilmesi mümkün olabilecektir. Saça elit bir basınç uygulayan plakalar saçların aynı oranda ve aynı şekilde düzleştirilmesini sağlayacaktır. Özel tasarlanmış gövdesi sayesinde yalnızca saçların düzleştirilmesini değil saçların bukleli bir şekilde verilebilecektir. 130-230 derece arasında ısı aralıklarının bulunması saçınızın dalgası ve tellerinin kalınlığına göre ısı ayarı yapabilmenizi sağlayacaktır. Dar plakalı olması nedeniyle normal saç sıklığına sahip kişiler için ideal olacaktır. Markanın tarak formunda tasarlanmış düzleştirici ürünleri de bulunmaktadır. Arzum saç düzleştirici tarak modeli tarak formunda olduğu için saçları tarar gibi düzleştirebilmek mümkün olacaktır. Seramik kaplamalı dişler, saçların zarar görmesini sağlarken ısının her tarafa eşit olarak dağıtılmasını sağlayacaktır. Saça doğal bir hacim veren bu cihaz, saçtan kolayca kayan bir tasarıma sahiptir. 9 farklı sıcaklık ayarı bulunduğu için saçlarınızı istediğiniz sıcaklıkta düzleştirebilirsiniz. LED ekranının bulunması düzleştiricinin ısı ayarının görüntülenebilmesini sağlayacaktır. Otomatik kapanma özelliği bulunan bu cihazda iyon özelliği bulunmaktadır. İyon özelliği saçların kurutulmadan ipeksi bir yumuşaklık ile düzleştirilmesini sağlayacaktır. Saç düzleştirici tarak Arzum kullanıcı yorumları, kullanıcılarının çok beğendiği yönündedir. Arzum belisa saç düzleştirici modeli yine ön plana çıkan serilerden bir tanesidir. Seramik plakaların içeriğinde argan yağı ve keratin katkısı bulunduğu için saçların yumuşak ve canlı kalabilmesini sağlayacaktır. Böylece saçlarınızın daha parlak ve etkileyici görünmesi mümkün olabilecektir. Özel bir tasarımının bulunması nedeniyle plakaların dış gövdesi kullanılarak saçlar bukleli bir şekle gelebilecektir. Bu düzleştiricinin 140-220 aralığında 9 farklı ısı ayarı bulunmaktadır. En ideal profesyonel sıcaklık ayarı ise 230 derece olarak belirlenmektedir. Otomatik kapatma özelliği bulunmadığı için, cihazı açık olarak unuttuğunuzda yaklaşık 30 dakika sonrasında kendini kapatabilecektir. Böylece olası kazaları ve elektrik tüketimini engelleyebilecektir. LED ekranı cihazın ısı ayarının belirlenebilmesini ve cihazın hazır olup olmadığının anlaşılabilmesini sağlayacaktır. Kısa süre içerisinde ısınma özelliği bulunduğu için saç düzleştirme işlemi süresi yarı yarıya inebilecektir. Arzum belisa saç düzleştirici kullananlar, saçın düzleştirme işleminin daha kısa sürdüğünü ve işlemden başarılı sonuçlar alındığını dile getirmişlerdir.

Arzum Saç Düzleştirici Modelleri ile Saçlarınız Koruma Altında!

Arzum belisa saç düzleştirici nasıl kullanılır en çok merak edilen konulardan biri olmuştur. Belisa saç düzleştirici modelini çalıştırabilmek için ilk olarak güç düğmesine basılması gerekecektir. Daha sonra ısı ayarının belirlenmesi gerekecektir. + imgesine basılması ısı artışına neden olurken – imgesi ısının azaltılmasına neden olacaktır. Yeterli ısı miktarını seçtikten sonra ısı ayarına cihazın ulaşmasını beklemeniz gerekecektir. LED ekranda ısının yanıp sönmesi cihazın hazır olmadığını gösterirken, ısı ayarının sabitleşmesi cihazın kullanıma hazır olduğunu ifade edecektir. Saçlarınızı istediğiniz şekillere ayırdıktan sonra belirli kalınlıkta alıp yukarıdan aşağıya plakaları yavaş yavaş indirmeniz gerekecektir. Saçınız iki plakanın içerisinde ısı ve basınç yardımı ile dümdüz bir şekil alacaktır. İşlem sonrasında cihazınızın güç düğmesine basılı tutarak düzleştiriciyi kapatabilirsiniz. Kullanımı ortalama 20-30 dakika süren bu cihaz, en başarılı sonucun alınabilmesini sağlayacaktır. Arzum buka iyonlu saç düzleştirici modeli ise iyonik olarak tasarlanmıştır. Seramik ve geniş plakaları bulunduğu için ısıyı plakanın her yerine eşit olarak dağıtabilecektir. Bunun yanı sıra geniş yapısı sık saç yapısına sahip kişilerin kullanımı için uygundur. Titanyum katkısı ve iyonik yapısı ile saçların kısa süre içerisinde daha sağlıklı bir şekilde düzleştirilebilmesi sağlanacaktır. Düzleştiricide 150 - 230 aralığında farklı sıcaklık ayarları bulunmaktadır. Saçınızın uzunluğuna ve kalınlığına göre ısı ayarını kendiniz belirleyebilirsiniz. İyon teknolojisi saçlardaki elektriklenmeyi önleyebilmektedir. Ayrıca cihazdaki iyon seviyesi bir tuş ile artırılabilmekte ya da azaltılabilmektedir. LCD ekranı sayesinde ısı aralığını ve düzleştiricinin hazır olup olmadığını anlayabilirsiniz. Arzum Mona Sense saç düzleştirici modeli, geniş plakalı bir düzleştirici modelidir. Keratin ve argan yağı içeren seramik plakalar saçların daha parlak ve yumuşak bir şekilde düzleştirilebilmesini sağlayacaktır. Geniş plakalar özellikle uzun ve kalın saçlı teller için ideal olacaktır. 100 derece ile 230 derece aralığında ısı ayarının bulunması pek çok kullanıcının saç yapısına göre ısı ayarını belirlemesine imkân tanıyacaktır. LED ekran, ısının belirlenebilmesi ve bu ısı ayarı için yeterli sıcaklığına ulaşıp ulaşmadığını belirleyebilmektedir. Kullanılmadığı zaman 60 dakika süre sonrasında kendini otomatik olarak kapatabilecektir. Arzum geniş saç düzleştiricisi modelinde plakaların birbirine kilitlenebilen özelliği sayesinde zarar görmeden ergonomik bir şekilde saklanabilmesi mümkün olabilecektir. Mona sense saç düzleştiricisi kullanan kullanıcılar üründen son derece memnun kaldıklarını söylemektedirler.

Geniş veya Dar Plaka Seçenekleri ile Arzum Saç Düzleştirici Modelleri

Markanın öne çıkan diğer bir düzleştirici modeli Brina neo serisidir. Arzum brina neo saç düzleştirici modeli yalnızca 15 saniyede istenilen sıcaklığa ulaşabilmektedir. Seramik düzleştirici plakalar, saçların canlı, parlak ve yumuşak kalacak şekilde düzleştirilebilmesini sağlayacaktır. Cihazın dış tasarımı sayesinde bukle yaparak saçı şekillendirme imkânı da bulunmaktadır. Bu nedenle düzleştirici ile saçlarınıza yalnızca düz değil dalgalı bir görünümde verebilirsiniz. 360 dereceye kadar dönebilen kablo girişi daha konforlu bir kullanım sağlayabilmektedir. 130-230 derece aralığında geniş ısı ayarı bulunmaktadır. Arzum saç düzleştirici 230 derece düzleştirme için en ideal sıcaklık olarak belirlenmiştir. Bu sıcaklıkta ince ya da kalın telli saçların tamamı kolay bir şekilde preslenebilecektir. LCD gösterge ekranı belirtilen ısı ayarının ayarlanabilmesi sırasında yanıp sönerek uyarı vermektedir. Plakaların kilitlenebilmesi düzleştiricinin daha az yer kaplayarak, ergonomik bir şekilde saklanabilmesini kolaylaştırmıştır. Arzum Anita Neo saç düzleştirici geniş plakalardan tasarlanmış bir cihazdır. 35 Watt gücündeki bu cihaz yaklaşık 30 saniye gibi bir sürede istenilen ısısına ulaşabilmektedir. Seramik kaplı düzleştirici plakalar saçların zarar görmede aynı ısı altında düzleştirilmesini sağlayacaktır. 200 dereceye kadar ısınabilen bu Arzum dereceli düzleştirici ısıya dayanıklı olan tutma ucuna sahiptir. Böylece eliniz yanmadan düzleştirme işlemine devam edebilirsiniz. İkaz ışığı sayesinde istenilen sıcaklığa ulaşıp ulaşılmadığını anlayabilmek mümkün olacaktır. Kilitleme düğmesi sayesinde plakaların birbiri üzerinde kilitlenmesini sağlayabilirsiniz. Arzum Perlina saç düzleştirici 40 Watt gücündedir. Bunun yanı sıra yalnızca 30 saniye içerisinde tüm ısı ayarlarının sıcaklığına ulaşabilmesi mümkün olabilecektir. Seramik düzleştirici plakaların içerisinde bulunan iyonlar saçların kuru ve cansız görünmesini engelleyerek daha parlak ve yumuşak görünmesini sağlayabilmektedir. 120-200 derece arasında sıcaklık ayarı arasından saçınıza uygun ısı ayarı seçilebilecektir. LCD ekranı ve ikaz ışıkları sayesinde düzleştiricinin kullanıma hazır olup olmadığını belirleyebilirsiniz. 360 derece dönen kablosu sayesinde rahatlıkla saçınızın her bölgesi için uygulayabilirsiniz. Kilitlenebilmesi ve kılıfının bulunması zarar görmeden saklanabilmesini sağlamaktadır.

Her Saç Tipine Uygun Arzum Saç Düzleştirici Modelleri

Arzum superstar saç düzleştirici tarak, saçların tarakla tarar gibi düzleştirilmesini sağlamaktadır. Saçlara herhangi bir baskı uygulanmadığı için saçlar çok daha doğal bir görünüme ulaşabilecektir. Saç tarar gibi düzleştirme işleminin yapılabilmesi kullanıcılar için büyük bir kolaylık oluşturmaktadır. Bu düzleştiricinin kullanılabilmesi için ilk olarak cihazın fişe takılarak çalıştırılması gereklidir. Daha sonra ısı ayarının seçilmesi gerekecektir. Süperstar saç düzleştiricisinde 140 dereceden 220 dereye kadar tam 9 farklı ısı ayarı bulunmaktadır. Kalın ve uzun saç tipine sahip kişilerin daha yüksek diğer saç tipine sahip kişilerin ise daha düşük ısı ayarlarını tercih etmesi gereklidir. Tarağın LCD ekranında verilen ikaz ışıkları söndükten sonra cihazın kullanımına hazır olduğu düşünülecektir. Saçlarınızı, tarar gibi düzleştiriciyi saçın her tutamına uygulamanız düzleştirme işleminin daha başarılı olmasını sağlayacaktır. Tüm saçınızın yeterli düzleştirme görüntüsüne ulaştığını düşündüğünüzde güç düğmesi üzerinden cihazı kapatmanız gereklidir. Oldukça kolay düzleştiren bu cihaz saça doğal bir hacim verebilmektedir. Tarak uçlarının tamamında seramik plakalar kullanılmıştır. Seramik plakalar keratin içermektedir. Arzum keratinli saç düzleştirici olarak da bilinen bu cihaz, saçların ısıya maruz kalması sebebiyle azalan keratin miktarının yerine konulabilmesini sağlayacaktır. Arzum saç düzleştirici fırça yapısı ve tutuşu ile oldukça rahattır. Bu anlamda kullanıcıyı memnun edebilecek bir cihaz olduğunu söyleyebilmek mümkün olacaktır. Arzum Pink saç düzleştirici Belissima Creativity seramik ve ince plakalardan oluşturulmuştur. Seramik kaplaması saçların yüksek ısı altında zarar görmesini engelleyerek daima ışıl ışıl görünmesini sağlayacaktır. Plakalara ısının eşit olarak dağıtılması kullanıcıların saç düzleştirirken saçın her tutamından aynı sonucu alabilmesini sağlayacaktır. Kısa süre içerisinde ısınabilen bu seri yalnızca bir dakikada istenilen ve seçilen sıcaklıklara ulaşabilecektir. Mükemmel bukleler yapabilmeniz için özel olarak tasarlanan dış gövdesi, saç maşası olarak da kullanılabilecektir. Bu kapsamda saça, yalnızca bir cihaz ile iki farklı şekil verilebilmesi mümkün olabilecektir. 150-230 derece aralığında 8 farklı ısı ayarı bulunan saç düzleştiricisi istenilen ısıda saçı düzleştirebilecektir. Bu düzleştirici saçın dalgasına göre ısı ayarının artırılıp azaltılabilmesini sağlayacaktır. Tuş kilidi fonksiyonunu devreye sokarak cihazın yalnızca tek bir ısıda kalabilmesi ve sıcaklık ayarının değişkenlik göstermesini engelleyebilirsiniz. LED ekran ve ikaz ışıkları cihazın ısı ayarına ulaşıp ulaşmadığını belirleyebilmektedir. Arzum saç düzleştirici yorum yapan kullanıcılar incelendiğinde Creativity serisinden çok memnun olunduğu yönündedir.

Arzum Saç Düzleştirici Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Arzum iyonlu saç düzleştirici modellerinden birisi olan Vanessa serisinin, plakalarında argan yağı ve keratin katkısı bulunmaktadır. İyonik yapısı sayesinde saçları kurutmadan parlak ve yumuşak bir şekilde düzleştirme işlemi yapılabilecektir. Argan yağı ve keratin katkısı ise saçların doğal parlaklığını koruyarak şekillendirme işleminin yapılabilmesini sağlayacaktır. Özel gövdesi sayesinde saçların yalnızca düzleştirici olarak değil dalgalı olarak kullanabilme imkanı sunacaktır. Bu açıdan yalnızca dış gövdeye saçı sararak hafif su dalgası şekli yaratabilirsiniz. 140-230 arasında farklı sıcaklık ayarının bulunması kullanıcıların saça göre seçim yapabilmesini kolaylaştıracaktır. Sıcaklık ayarı hazır hale gelmesi durumunda ikaz ışıkları yanıp sönmeden sabit kalacaktır. 230 profesyonel sıcaklık ayarı olduğu için kalın telli ve dalgalı saç modelleri için bu ısı ayarının tercih edilmesi önerilmektedir. Cihaz kullanılmadığı takdirde 30 dakika içerisinde kendini otomatik olarak kapatacaktır. Böylece gereksiz bir enerji tüketimi oluşması engellenirken, olası tehlikelerin oluşması da engellenebilecektir. Yalnızca 20-30 saniye içerisinde ısınabildiği için bekleme süresini minimuma indirecektir. Arzum Rosa Sense saç düzleştirici, düz ve parlak saçlara ulaşabilmenizi sağlayacak bir cihazdır. İçerisinde keratin ve argan yağ içeren yapıların bulunması saçların yoğun ısı altında kaybettiği nemi kazanması ve onarılma işleminin yapılabilmesini sağlayacaktır. Saçların doğal parlaklığı koruyabileceği bu cihaz, mükemmel bir düzleştirici deneyimi yaşatabilecektir. Dış gövde tasarımı saçların bukleli bir hale getirilebilmesini sağlayacaktır. Yalnızca bu düzleştirici ile iki işlemi kısa süre içerisinde yerine getirebilirsiniz. Rosa Sense düzleştirici 140-230 derece arasında ayarlanabilmektedir. LED ekranı ısı ve cihazın hazır olup olmadığı konusunda bilgi verebilmektedir. Hızlı ısınabilen seramik plakalar yaklaşık 1-2 dakika içerisinde kullanıma hazır bir hale gelecektir. Kullanılmadığı süre içerisinde yaklaşık 30 dakika sonra off konumuna geçerek çalışmayı durduracaktır. Arzum Rosa Sense saç düzleştirici kullananlar, cihazı çok beğendiklerini ve düzleştirme işleminin çok kısa sürdüğünü dile getirmişlerdir. Arzum saç düzleştirici seti, düzleştirici ve maşa olmak üzere 2 farklı cihaz setinden oluşmaktadır. Saçlarını farklı şekillere sokmak isteyen kişiler için bu iki cihaz büyük bir avantaj sağlayacaktır. Bu setler hem ekonomik açısından hem de kullanım açısından oldukça ideal bir seçim olacaktır. Arzum saç düzleştirici fiyatları, seçilen ürün ve ürünün özelliğine bağlı olarak farklılık göstermektedir. Saç düzleştirici modelleri hakkında detaylı bilgiler alabilmek için Trendyol uygulamasını ziyaret edebilirsiniz.