Fiyat
Model
Oyun Türü
Renk
Garanti Tipi
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Nintendo

" araması için 620 sonuç listeleniyor

Nintendo

Nintendo’nun Geniş Oyun Dünyası ile Keyifli Zamanlar Geçirin

Nintendo, dünyanın en büyük oyun konsol ve oyun geliştirici firmaları arasında yer almaktadır. Dünyaca bilinen ve popüler olan oyunları satışa sunar. Kurulduğu günden bu yana oyun sektöründe büyük bir devrim yaratmıştır. En bilindik oyun konsolları, NES, SNES, Nintendo 74 ve Gamecube olarak sıralanabilir. Bunların yanı sıra Gameboy, Advence, Micro Nintendo gibi bazı el konsolları üretimi ile oyun dünyasına şekil vermektedir. Keyifli zamanlar geçirebilmek için firmanın oyun dünyasındaki gelişimler doğrultusunda çıkışlarını yaptığı söylenebilir. Geliştirmiş olduğu Nintendo Revolution ismindeki yeni konsol üretimi vardır. Bu konsol ise çıktığı günden bu yana aktif bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştır. Firmanın geliştirmiş olduğu oyunlar arasında bulunan karakterlerin popüler bir hale geldiği söylenebilir. Bunlardan birkaçı ise Süper Mario, Luigi ve Link olarak sıralanabilir. Konsol oyunlarının yanı sıra konsol aksesuarları, oyunları, oyun konsolları ve Switch olarak bazı üretimleri vardır. Markanın çevrimiçi, yani online oyun sektöründe de öncü olan bir firmadır. Çok oyunculu olan Nintendo Switch online oyunculuk işlemleri ile oyundan daha fazla keyif almaya yardımcı olacaktır. Eğlenceye odaklanmaya yarayan ayarlar ve ebeveyn denetimleri sağlayan bir sistemi içermektedir. Çevrimiçi oyunculuk ve aynı zamanda klasik oyunlar gibi birçok seçeneği Switch’te bulabilmek mümkündür. Evde hareket halinde iken oyun oynamaz için muhteşem özellikler barındırır. Bu sistemde oyunların yanı sıra aksesuar destekleri de bulunmaktadır. Ev konsol işlemlerinde taşınabilir sisteme dönüşebilen ve bu sayede hayatı kolaylaştıran sistemleri de vardır. TV’lerde HD oyunlar, ekran paylaşımı için stant çevirisi ile çok oyunculu bir oyun anlayışı, Joy-Con kontrol cihazı takılarak oyun zevki yakalayabilmeye fırsat tanır. Sistemde kontrol tarzını seçerek, konsola bağlı ya da ayrı olarak kontrolör oyun oynama işlemi sağlanmaktadır. Aynı zamanda iki dikey ya da yana doğru olan sistem ile oyuna bağlı bir şekilde de oyun oynanabilir. Yeni bir şeyler denemek için switch sistem muhteşem içeriklere sahiptir. Nintendo Switch oyun dünyası her yaşa hitap ettiği için tercih edilme yaşı oldukça geniştir. En çok satan Hayvan Geçişi: Yeni Ufuklar, Pokemon Gizem Zindanı: Kurtarma Ekibi, Süper Mario Partisi, Pişmin 2, Gungeon’dan Çık gibi bazı oyunlar arasında yerini almaktadır.

Nintento ile Oyun İçeriklerindeki Zenginlik

Firmanın üretmiş olduğu oyun ve oyun konsolları, geniş bir platformda sunulmaktadır. Nintendo Switch oyunları Kahve Sohbeti, Kara Kristal: Direniş Yaşları, Thronebreaker: The Witcher Masalları, Kentucky Route Zero: TV Sürümü, Oddworld Yabancının Gazabı olmak üzere bazı yeni yapımları vardır. Bunların yanı sıra en sıcak Indie oyunları ile bağımsız oyun keyfinin çıkarılacağı seçenekleri de bulabilmek mümkündür. Aynı zamanda temel oyuncular için, büyük rol yapma oyunları da bulunmaktadır. Nintendo Switch’in arasında en beğeni toplayan oyunlardan birkaçı şu şekilde sıralanabilir: Puyo Şampiyonlar, 198x, Pix-Link Deluxe, Lumini, Kürek Şövalyesi: Eziyet Hayaleti, Roombo: İlk Kan, Gato Robato gibi bazı oyun içerikleri vardır. Oyun dünyasına hızlı bir adım atarak giren firmanın başarılı oyun içeriklerine imza attığı söylenebilir. Oyun sever kişiler için farklı özelliklere sahip olan oyun modelleri ile zevkli zamanlar geçirilecektir. Keyifli vakitlerin anahtarı olan yapımların firmanın oyun çeşitleri ile tercih edilebilmesi mümkün olacaktır. Zengin oyun seçenekleri Nintendo Wii oyunları içinde; Wii Sports, Wii Cars 2, The Legend Of Zelda Breath Of The Wild, Wii Wacky World Of Sports, Wii We Sing Uk Hits, Wii We Sing Rock, Wii Disney Clup Penguin Game Day, Wii Drawn To Life The Next Chapter gibi bazı oyunları içeriğinde bulundurur. Farklı içerikler ile oyun severlerin zevkine sunulan Wii oyunları, her zaman en sık tercih edilen oyun modelleri arasında yerini almıştır. Japonya kuruluşlu şirketin üretimlerini Nintendo Türkiye olarak da yerine getirmektedir. Oyun ve oyun konsolu üretimlerini yapan ve bu anlamda adından sıkça söz ettiren bir firmadır. Konsolların genel kullanımları ise ev konsolu ya da taşınabilir olmasıdır. Kendine özel kontrolcüsü ile Switch işleyişi bir hayli basittir. Markanın üretimleri arasında yer alan Wii U’ya benzer olarak küçültülmüş bir ekran özelliği vardır. Konsolun evlerde bulunan aparatlara takıldığı andan itibaren ev konsolu olarak kullanım sağlanabileceği söylenebilir. Aynı zamanda 6.2 olan ekranın çıkarma işlemi sağlandığında ikiye ayrılabilen Joy-Con kontrolcü ile taşınabilir bir yapıya sahip oluyor. Kontrolör sayesinde her yönden oyunların kontrol işlemleri sağlanabilmektedir. Özellikle online oyunlarda bu durum büyük bir öneme sahiptir.

Nintendo’dan Oyun ve Oyun Konsollarındaki Muhteşem Özellikler

Oyun dünyasında adından sıkça söz ettiren firmanın oyun alanındaki farklı bölümlerde üretimleri vardır. Oyunların yanı sıra işlevsel özelliklere sahip olan Nintendo konsolları Switch, sanal konsol, 3DS sistem, Wii U gibi bazı konsol seçeneklerini kullanıcılara sunar. Switch konsolların özellikleri, yükseklikleri yaklaşık olarak 9.4 inçtir ve çoklu dokunmatik kapasitif ekranı vardır. Müzik setlidir ve güçlü düğme özelliklerine sahiptir. TV modunda ve masaüstünde kullanılabilmektedir. Son zamanlarda teknolojik gelişimler kendini gösterdiği için bu durumda oyun dünyasına yansımıştır. Sanal konsol oyunları olarak çıkarılan içerikler ile NES, Süper NES, Game boy Advance dönemlerine ait olan ve büyük bir öneme sahip olan oyunlardır. Konsollu oyunların yanı sıra oyun üretimlerini de en beğeni toplayan ve tercih edilen modellerden oluşturan firmanın farklı içerikleri bulunmaktadır. Kategorilerden bazıları ise şu şekilde sıralanabilir: Nintendo oyun seçenekleri, Switch, 3DS, mobil oyunlar olarak birçok seçenek bulunmaktadır. Nintendo switch Türkiye üretimli oyunlar arasında Animal Crossing, Pokemon Sword ve Sheid, Fotnite, Ring Fit Adventure, Luig’s Mansion 3 olarak bazı modelleri vardır. Oyun içerikleri her zevke uyumlu ve aynı zamanda keyifli vakitler geçirebilmek için özel olarak tasarlanmıştır. Kaliteli içerikleri ve kasmadan problem yaşamadan oyun zevkini yakalamak mümkündür. Switch olarak ifade edilen sistem yeni bir online servis olarak firma tarafından geliştirilmiştir. Bu sistem aylık bir üyelik alınarak her ay değişik NES ve SNES oyunlarını ücretsiz olarak oynanabilmektedir. Bununla birlikte ücretli bir şekilde üyelik sahibi olan kişiler için özel indirim ve online lobilere, sesli iletişim çeşitlerine sahip olunacaktır. Nintendo Switch özellikleri oyun içeriğini geniş bir yelpazede sunmaktadır. Xenoblade 2, Mario Kart 8, Bomberman, MK8 Deluxe gibi bazı eğlenceli içeriklere sahip oyunlar bulunmaktadır. Konsollar için de heyecan uyandıran iki yapım arasında yerini alan Süper Mario Odyssey ve The Legend of Zelda: Breath Of The Wild olarak sıralanabilir. Bu iki oyununda kaliteli olduğu ve aynı zamanda konsol taşıma kapasitesini sağlayacak oldukları söylenebilir. Aynı zamanda açık dünya oynayışı ile oynanabilecek olan şapkaların eğlenceli bir şekilde kullanımı sağlanmaktadır. Süper Mario Odyssey farklı dünyalar ortaya çıkararak maceralarını artırmıştır. Aynı zamanda yeni dinamiklere de sahip olan uçsuz bucaksız topraklara dönüş yapan Breath Of The Wild ise konsolda yer alan çıkış oyunu olarak ifade edilebilir.

Nintendo Oyunları ile Eğlenceli Vakitler Geçirin

Firmanın oyun üretimlerini heyecan veren özellikler ile sunduğu söylenebilir. Bu aşamada akıllara gelen Wii U stratejisi ise eğlencenin dozunu artırmaktadır. Nintendo oyunları konsolu rahatlıkla kaldırabilen fakat ilk evrelerde çok sık ihtiyaç duyulan içeriklerdir. Nintendo’nun her daim oyun keyfini ön planda tutan içerikler oluşturmaktadır. Ses getiren konsollar arasında yer alan Switch’in farklı oyun dünyasını bir arada yansıttığı içeriklere yer verir. Türkiye pazarında aktif bir şekilde rol oynayan firmanın oyun konsolları ile eğlenceli zamanlar geçirebilmeyi amaçladığı söylenebilir. Büyük bir beğeni toplayan ve hem evde hem de TV’de oyun zevkinin tadılacağı özelliklere sahiptir. Nintendo Awitch inceleme ve yorumları incelendiğinde görülebileceği üzere gerek oyun çeşitliliği gerek kullanıcı dostu yapısıyla bu konsollar bolca tercih edilmektedir. Çocuk yapım gibi görünse de bulmaca, mekanik ve aynı zamanda zor bölüm tasarımlarına sahip olan oyunların içerikleri ilgi çekmektedir. Süper Mario Odyssey oyunu özel temaları olan ve farklı dünyalarda tasarlanan bir oyundur. Yani her yaştan kişinin keyifli zamanlar geçirerek bu oyunu oynayabilmesi mümkündür. Bulmacalar ile gizlenen moon’lar, eğlenceli karakter tasarımları ile birleştirilmiştir. Aynı zamanda eskimeyen Princess Peach’ı kurtarma gibi bir senaryo devam ettirilmiştir. Bu tip eğlence içeren oyunların yanı sıra The legend of Zelda: Breath Of The Wild, Dark Souls, FIFA 19, NBA 2K19, Diablo, Fortnite, Rocket League gibi bazı oyunlar da yer almaktadır. Böylece farklı tarz oyunlarında tadı çıkarılacaktır. Her zaman, tasarlanan oyun içeriklerini keyifli vakitler geçirebilmek için kullanıcılara sunan firmanın bütün oyunları, sevdikleri ile oynayarak eğlenmesine yardım edecek niteliktedir. Bütün Switch konsollarının özelliklerinin yanı sıra Nintendo Switch fiyat aralıkları da oyunların içeriğine göre değişkenlik gösteren bir durumdur. Fiyatsal değişkenlikler, oyunların içeriklerine, büyüklüklerine, teknik özelliklerine ve konsolun teknik durumuna göre değişkenlik göstermektedir.

Nintendo Farklı Tarz Oyunları Bir Arada Bulacaksınız

Oyun zevki genellikle kişiden kişiye değişkenlik gösteren bir durumdur. İsteğe göre farklı konular işleyen oyun modellerini bulabilmek mümkündür. Nintendo konsol ve konsol oyunları olarak üretimlerini yerine getirmektedir. Oyunculuk dünyası üzerinde en beğenilen ve sevilen oyun konsollarını üreten ve son zamanlarda küresel olarak başarı yakalamayı da hedeflemektedir. Switch konsollar bu modellerden bir tanesidir. Konsolların hibrit yapısı dikkat çekici bir özellik olarak oyun severlerin karşısına çıkmıştır. Firmanın piyasaya sunduğu bu özellik mobil oyun konsolu olarak kendini göstermiştir. Hem tablet konumu kazandırılabilen hem de taşınabilir oyun konsolu olabilen işlevselliği vardır. Aynı zamanda Switch Dock ismi taşıyan aparat ile sabit olarak da kullanımı sağlanabilmektedir. Hibrit özellik çoğu kullanıcı tarafından merak edilen bir konudur. Nintendo Switch konsol hibrit bir cihazdan tasarlanmış ve Dock üstünden televizyon ile oyun oynama, tabletle oyun oynama gibi ekranlar ile kullanım özellikleri sunar. Aynı zamanda taşınabilir oyun kumandasının ikiye bölünüp iki kişinin oyun oynaması sağlanmaktadır. Konsolların birden fazla Switch ve kolları vardır. Bu kollar ayrılarak 4 kişilik ortak oynama fırsatı yakalanmaktadır. Aynı zamanda birçok farklı modda da bulunan ve oyun zevkini doruklarda yaşatacak içeriklere sahip olduğu söylenebilir. Böylelikle oyun zevkinin farklı alanlarda deneyimlenebilmesi de mümkün olacaktır. Bu noktada Switch konsolları muhteşem kullanım olanakları sunmaktadır. Oyun içeriklerini çizgi film tadında sunan firmanın grafik tasarım alanındaki beğenileri yüksektir. Çizgi tadında bir oyun içeriği sunsa da muhteşem oyun içeriklerine imza atmaktadır. Konsolun içinde yer alan tabletin yüksek çözünürlüğü sayesinde oyunun tadına varılacaktır. Oyun oynama işlemleri ise kartuş sistemli olarak oynanabilmektedir. Bunun yanı sıra Online Store üstenden de indirim işlemi bulundurmaktadır. Konsolların herkese hitap edecek fiyatlara satın alınabileceği söylenebilir. Firma klasiği aline gelen kartuşun aynı zamanda Switch üzerinde de devam ettiği bir işlem olduğu görülecektir. Firmanın çıkardığı zengin oyun içeriğinin yanı sıra eski oyunların da oynanabileceği bir yapıda konsol üretimlerini sağlamaktadır. Konsollar, eski oyunlarına sadık kaldığı için bu içerikleri de oynayabilmek mümkün oluyor. Ayrıca Nintendo switch satın al işlemleri kısa sürede sağlanarak istenilen içerik ile oyun keyfi yakalanabilir. Satın alınacak oyun içerikleri herkese hitap edecek fiyat aralıkları ile sunulmaktadır. Bu nedenle oyun severlerin rahatlıkla satın alabileceği konsollar olarak ifade edilebilir.

Nintendo Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Oyun firması olarak faaliyetlerini sürdüren Nintendo’nun birçok içeriğinin oyun severlerin beğenisini topladığı söylenebilir. Oyun ve oyun konsolu alanında çığır açan çalışmaları ve popüler olmuş oyun karakterleri ile vazgeçilmez bir eğlence dünyasını beğenilere sunmaktadır. Geliştirdiği oyunlar arasında yer alan Nintendo video oyunları arasında yer alan Video Poker Aces Casino, Jumanji, Ghostbusters, Lego Ninjago, 153 El Video Poker gibi çeşitleri bulunmaktadır. Video oyunları arasında ilgi toplayan oyun gruplarını firma içerikleri ile bulabilmek mümkün olmaktadır. Firmanın sunduğu konsol içeriklerden bir tanesi olan Switch her bir ürün içen ömür boyu oynanabilecek içeriğe yer vermiştir. Konsolun çok satan ve tercih edilen bir aygıt olduğu söylenebilir. İçeriğinde ise popüler sayılan oyun grupları yer almaktadır. Oyun listesini git gide kabartan Switch, Türkiye’de satışa sunmuş olduğu zamanlarda oyun severlerin seçim yaparken zorlanacağı içerikleri öne çıkarmıştır. Oyun içerikleri arasında yer alan bazı oyunlar şu şekilde sıralanabilir: Dragon Ball Fighterz, Undertale, Into The Brech, The Messenger, Dead Cells Octopath Traveler, Mega Man X Legacy Collection, The New Colossus, Captain Toad ve Wolfenstein 2 gibi seçenekler mevcuttur. Aynı zamanda Nintendo Switch fiyatları da oyundan oyuna değişkenlik göstermektedir. Seçilen içerik doğrultusunda tercih edilebilecek birçok oyunu herkese uygun olan fiyat aralıklarında bulabilmek mümkündür. Fiyatları etkileyen unsurlar arasında yer alan oyunların çözünürlükleri, büyüklükleri, konsollu olup olmamaları gibi birçok durum vardır. En fazla ilgi görün Switch’i eğlence sistemi ile uyum sağlatabilmek mümkün olmaktadır. Tam bir oyun düşkünü olan kişiler için dev ekran ya da 4K TV ile oyun heyecanını doruklarda yaşayabilmek mümkündür. En önemli ve en büyük özelliklerinden bir tanesi de cepte taşınabilir olmasıdır. Böylece istenilen her alanda rahatlıkla oyun keyfi çıkarılabilecektir. Switch içeriği aileler için muhteşem bir oyun konsoludur. Tek ve çoklu oyuncu seçenekleri ile hane halkı ile oyun oynayarak keyifli anlar geçirilebilir. Aynı zamanda oyun kontrol cihazı olan Joy-Con ile iki farklı kumanda olarak da kullanım sağlanmaktadır. Nintendo fiyat aralıklarına sayfamız üzerinden ulaşarak istediğiniz oyun ve oyun konsolunu sipariş verebilirsiniz.