placeholder
"

2K Games

" araması için 96 sonuç listeleniyor
2K Games Mafia II Ps3
KARGO BEDAVA
2K GamesMafia II Ps3
(8)
Mafia II Ps3
94 TL
Sepete Git
2K Games Carnival Games Ps4 Game
KARGO BEDAVA
2K GamesCarnival Games Ps4 Game
590 TL
Sepete Git

2K Games Ürünler ile Keyifli Vakit Geçirin

Oyun dünyası, her yaştan bireyin keyifle vakit geçireceği zamanların yaşanmasını sağlar. 2005 yılından itibaren faaliyetlerini gerçekleştiren ve çeşitli dijital oyunların kurgusunu oluşturan marka, her kesimden büyük talep görür. Hazırladığı ve tasarladığı ürünleri tüm dünya ile paylaşan marka, aktif platformlar içerisinde herkese eşsiz deneyimler sunar. Basketbol tutkunları için düzenlenen 2K Games NBA, kendinizi basketbol sahasında hissetmenizi sağlayacak kadar gerçekçi bir şekilde tasarlanır. Karşı taraftan seçilen rakip takım ile mücadele edebilirsiniz. Çeşitli takımlar oluşturup kendinizi bir grubun içerisine yerleştirebilirsiniz. Basketbol branşının ayrı bir kitlesi vardır. Seven ve takip eden kitlenin zevk içerisinde o anları yaşayacağı bir video oyun sunulur. Topu elinde bulunduran oyuncunun topu istenen yere atması için hız tuşuna basılı tutmanız ve top uygun yere geldikten sonra tuşu bırakmanız gerekir. Böylece sayı alma işlemi gerçekleştiği için başarılı sonuçlar elde edersiniz. Normal bir basketbol sahasında potaya doğru yapılan ilerlemelerde nasıl hücum adımları yapabiliyorsanız aynı heyecanı sanal kurgu üzerinden de yaşayabilirsiniz.

Biraz pratik yapma sonucunda alışarak tutkunu olacağınız bu ürün, eğlenceli vakit geçireceğiniz anları sizin için yaratır. Birebir olarak ya da gruplar kurarak maç yapabileceğiniz sanal oyunda topu hızlı gönderme, yüksekten pas atma, oyuncuyu yanına çağırarak yakın mesafeden topu bırakma, potaya doğru yürüme ve taktik belirleme gibi tuşlar vardır. Hiç basketbol bilgisi olmayan bireylerin birkaç deneme sonrası keyifle devam edeceği seçenekler de ürünlerin içinde yer alır. Basketbol spor dalı ile ilgilenen bireylerin çok çabuk kavrayabileceği ve kolay taktikler oluşturabileceği şekilde tasarlanan 2K Games PC basketbol oyunu, bir sezon boyunca tüm maçların içinde yer almaya da imkan tanır. Ayarlanan sezon butonu ile sürekli karşılaşmalara girilir. Uzun süre keyifle oynanabilecek ürünlerde farklı içerikler vardır. Oynama süresi boyunca atışlardan ve farklı tekniklerden gelen başarıların sonucunda kazanılan madalyalar, maç sırasında yetenek artırıcı olarak kullanılır. PC üzerinden kontrol tuşlarını ayarlayarak oynayabileceğiniz ürünlere Trendyol üzerinden ulaşabilir, basketbol serilerinin detaylarını inceleyebilir ve eğlenceli vakit geçireceğiniz ürünlerin siparişini kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Basketbol sahasına gidemediğiniz ama oynamayı çok istediğiniz anlarda Trendyol’dan alacağınız bu ürünlerle keyifli maçlar deneyimleyebilirsiniz.

Gerçeği Aratmayan Kurguları ile 2K Games Oyunları

Gerçeği Aratmayan Kurguları ile 2K Games Oyunları

Eski zamanlarda oynanan fiziki oyunların yerini alan sanal oyunlar, teknolojinin değişmesi ile beraber kendini her alanda geliştirir. Koşmalı ve atlamalı gibi hareketlerin çok fazla yaşanarak enerji atma görevi gören oyunların yerine, heyecanın içinde yaşanmasını sağlayan ve evlerin içinde oynanması mümkün olan ürünler tasarlanır. Akıllı telefon ve PC kullanımının yaygınlaşması ile beraber her zevke hitap eden ürünler, her an ulaşılabilecek pozisyonda olur. Konsollar ile oyunları zevkli hale getiren 2K Games, hazırladığı video ürün içerikleri ile dünyaya başarısını kanıtlamış bir pozisyondadır. Çeşitli spor branşlarında hazırlanan içerikler, sporseverlerin beğenisine sunulur. Aksiyon ve macera türleri heyecan tutkunlarının tercih edeceği ürünler arasında yer alır. Yeni medeniyetler kurarak yaşadığı coğrafyaları genişletmeyi seven ve farklı mekanları alarak kendi toprakları içerisine katmayı seven bireylerin bu taleplerini karşılayan 2K Games Civilization 6 serisi, yüksek düzeyde strateji planlamalarını kapsayan bir içeriktir. Kurulan askeri gruplar ile yeni medeniyetlere karşı mücadele teklif edilir ya da anlaşmalara gidilir. Kurulan medeniyetler içerisinde gerçekleşen üretim faaliyetleri neticesinde şehir halkının mutluluğu artar. Diğer medeniyetlerle kurulan etkileşim ve alışveriş gibi durumlar ile seviyenin ilerlemesi sağlanır. 90’lı yıllarda çıkan pek çok serisi ile video oyunlarının strateji alanında öncü çeşitlerinden olur. Sıra tabanlı olması tercih edilmesindeki sebeplerden bir diğeridir. Diğer strateji oyunlarından farklı olarak karşılıklı hamle yapılarak ilerlenir. Beyin gelişimine katkı sağlayan bu ürün, düşünme üzerine kurulu ilerlemeler ile pek çok serisine devam eder. Yapay zekaya karşı yapılan hamleler neticesinde karşı taraftan gelen hamle beklenir ve ona göre yeni bir düşünce sistemi geliştirilir. Eğlendirirken bir taraftan da zihnin sürekli çalışmasına ve aktif halde olmasına yardımcı olur. Galibiyet, hamleler üzerine kuruludur ve birçok serisi olmasına karşın oyun içerisinde çok fazla değişikliğe gidilmez. Temel özellikleri ve ilk çıktığı andaki durumu korunarak küçük eklemeler yapılır. Teknolojinin gelişmesi ile sürekli değişikliğe uğrayan cihazlarda ürünlerin denenmesi keyifli hale gelir. NBA 2K Games XBOX 360 basketbol serileri, gerçeğe yakın bir oyun keyfi yaşatır. Ürünü temin eden müşterilerin tamamen kendi özelleştirmelerine imkan tanır. 10 kişilik kurulan gruplar ile kontrolü elinize alabilirsiniz.

My Career modu basketbol seven ve bu alanda ilerleme sağlamak isteyen bireylerin tercih ettiği özelliklerdendir. Formaların seçilmesi ve dizayn edilmesi ile başlayan süreç, oyuncu seçimi ve takım kurma gibi işlemlerle devam eder. Alt düzeyden başlayan oyun, zaman içerisinde elde edilen başarılar sayesinde üst seviyelere kadar taşınır. Diğer iyi takımlarla mücadeleler gerçekleştirilerek üstün başarılar elde edilir. Spor alanında gelişmenize ve strateji geliştirme yeteneğinizin aktif olarak devam etmesine imkan tanıyan ürünlere Trendyol’dan ulaşabilir, siparişinizi kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz. Farklı türlerde tasarlanan bilgisayar oyunları yeteneklerin gelişmesine etki eder. Günün belirli saatlerinde ya da haftada birkaç kez zeka geliştirici düzeyde ürünlerle oynanması insanların ve çocukların eğlenmelerine ve mutlu olmalarına etki eder. 2K Games oyunları içerisinde yer alan yabancı sözcükler sayesinde bireyler farkında olmadan dil gelişimlerine katkı sağlar. Kısa süreliğine rahatlama imkanı da tanıyan video oyunlar, aynı zamanda içerisinde bulunan problemlerin çözümü ve fikirlerin ortaya çıkışı gibi süreçler nedeniyle zihinlerin gelişmesine yardımcı olur. Özellikle markanın sunduğu strateji içerikleri, hamleler üretmek üzerine kuruludur. Spor müsabakaları gerçeği aratmayan özellikte olduğu için her branşı yakından tanıma imkanına sahip olunur. Futbol, voleybol ve basketbol gibi dallarda ne tür kuralların olduğu yakından incelenir. Ürün sayesinde spora olan ilgi ve alaka artar. Aksiyon tutkunları için hazırlanan 2K Games Mafia 1 serisi, farklı olaylar üzerine kurgulanır. Kendini bir anda başka bir dünyanın içinde bulan bir kişinin yaşadıkları ve hayat hikayesi üzerine devam eder. Her anında heyecan dolu dakikaların yaşanacağı bu seri ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. Birçok seviyenin yer aldığı bölümler için engellerin aşılması gerekir. Kendi stilinizi oluşturarak alt basamaktan başlayıp üst seviyelere kadar yerleşme keyfini yaşayabileceğiniz 2K Games XBOX 360, yükselen başarıyla beraber sponsor anlaşmaları yapma gibi her türlü detay düşünülerek tasarlanır. Tamamen gerçekçi olması yönünde geliştirilir. Röportaj ve haber sunumuna kadar ince düşünülerek tasarlanan ürün, kontrolün bireylerin elinde olması bakımından çok tercih edilir. Dünyadaki iyi takımlar ile yapılan karşılaşmalar sonucunda ilk sıraya yerleşme şansı verir. İstediğiniz oyuncuya pas verebilir ve saha içerisinde turnike yapabilirsiniz. Hız tuşu sayesinde uzak mesafelerden basket atma şansını yakalayarak konsollar üzerinde kolay bir şekilde hareketlerinizi kontrol edebilirsiniz. Çokça tercih edilen basketbol serisini yakından detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Trendyol üzerinden vereceğiniz sipariş ile evde oyun oynamanın keyfini yaşayabilirsiniz. Tek konsol ile oynayabileceğiniz gibi çok sayıda oyuncu dahil ederek keyifli anlar geçirebilirsiniz.

Eğlenceli ve Coşkulu 2K Games Ürün Çeşitleri

Eğlenceli ve Coşkulu 2K Games Ürün Çeşitleri

Beğenilen ürünlerinin devamı niteliğinde bir seri oluşturan 2K Games Mafia 3 sayesinde marka, başladığı yolculuğu aksiyon ve gerilim dolu anlarla devam ettirir. Farklı konularla oluşturulan macera dolu hikaye, farklı eyaletlerde geçer. Dijital ortamların oyun kurucusu olarak başarısını kanıtlayan 2K Games, kurgu olarak çok fazla rastlanılmamış içerikler üzerinden ürünler kurar. Özellikle Mafia 3 2K Games serisinde yer verdiği farklı hikayeler ve olaylar ile kişilerin olayın büyüsüne kapılmasını sağlar. Uzay konularının ele alındığı ve gezegenler arası maceraların işlendiği bir diğer hikaye ise Borderlands serisidir. Farklı ırkların yaşadığı dönemlerden ve onların kalıntılarından yola çıkan hikaye, üstün teknolojilere sahip bölgelerin ele geçirilmesi üzerine kurulur. Oluşturulan yeni gruplar ile değerli hazinelerin kurtarılması ve bulunması planlanır. Değerli sığınakların bulunması ve anahtarının elde edilmeye çalışılması için atılan her adımda farklı bir macera ile karşılaşılır. Grafiksel tasarımın iyi bir şekilde yapıldığı video oyununda karakterlerin çizgisel olarak belirtilmesi ile gerçekçilik hissi oluşturulur. Çizgi film görünümünde olan maceraya başlarken 4 karakterden biri seçilir. Kıyafet tasarımı ve yetenekler ile donatılan karakterler görevlendirmeler alarak ilerler. Başarı elde edilmesi sonucu yeni kilitler açılır ve zorluk seviyesi yükselir. Farklı kahramanlarla mücadele etmek kaçınılmaz hale gelebilir. Gelişen grafik tasarım görsel açıdan gerçeklik hissi yaşatırken animasyonlar ışıklarla ve efektlerle desteklenir. Sıkılmadan sürekli yapılan ilerlemeler ile tek başınıza veya iki kişi ile birlikte oynayabileceğiniz 2K Games Borderlands 3’e Trendyol üzerinden ulaşarak sipariş verebilirsiniz. Evde geçirilen anları maceralı bir yolculuğa dönüştürmek, verilen görevleri yerine getirmenin sonucunda başarı elde etmek, çok çeşitli başarılara ulaşmak ve birtakım madalyalar kazanmak oyuncuları bu benzersiz maceraya bağlar.

Trendyol üzerinden alabileceğiniz ürünleri konsolunuz veya PC’niz üzerinden kolay bir şekilde oynayabilir, pek çok seri arasında geçiş yapabilirsiniz. Oyun kurucuları tarafından farklı hikayelerle kurgulanan serileri büyük ilgi görür. Marka, kuruduğundan beri bu alanda çeşitli değişikliklere gider. Bütün ürünlerinin kalite seviyesini birbirine eşitlemek isteyen marka, bu doğrultuda çeşitli çalışmalar yapar. Beğenilen serilerinin devamını görsel anlamda zenginlikler katarak sunar. Spor müsabakaları alanında oldukça başarı gösteren 2K Games football branşında da çeşitli seriler sunar. Gerçekçi bir futbol sahası imkanı ile istediğiniz kadroyu oluşturabilirsiniz. Az oyuncu ile takım kurulabilir ya da çevrimiçi olarak çok sayıda oyuncu takıma dahil edilebilir. Bireylere kendi oyuncularını seçme ve oluşturma imkanı sunan futbol serisi; kıyafet, cinsiyet gibi özellikleri de kullanabilme avantajı sağlar. Küçük sahalarda sokak futbolu seçimi ile mekan değişikliği yapılabilir. Atılan gollerin sevinci sırasındaki hareketlerin seçimi de bireyler tarafından gerçekleştirilir. Anlık hareketlerin rahat bir şekilde yapılmasını sağlayan ürün, çekilen şutlardan kaynaklanan çarpma ve geri dönme gibi durumların hızlı hareketler içinde gerçekleşmesini sağlar. Böylece gerçekçi görüntüler elde edilir. Penaltı vuruşlarında sabitleme yapıldıktan sonra hız ayarı ile istenilen alana topun gönderilmesini ve gol sevincinin yaşanmasını sağlar. 2K Games Borderlands serisinde gezegende geçen yolculuklar sırasında elde edilen başarılar ile seviye atlanır. Mağlup edilen tarafların ellerindeki ganimetlerin kazanılması üzerine kurulu olan macerayı farklı yaş gruplarından çocuklar deneyebilir. Spor alanındaki gerçekçi animasyon başarısını strateji oyunlarında da gösteren 2K Games Mafia 4 serisi, diğer serilerinden farklı olarak baş kahraman üzerinden ilerler. Diğer yan rollere yer verilmemesi hikayenin genişlediğini ve önemli konuları içerdiğini gösterir. Her bireyin zevkine göre farklı şekilde içerikler üreten markanın oyunlarına siparişinizi verebilir ve ürünlerinizle keyifli zaman geçirebilirsiniz.

Bütçe Dostu 2K Games Fiyatları

Bütçe Dostu 2K Games Fiyatları

Gelişen dijital oyun dünyası, farklı kurgular üzerinden değişik senaryolarla hazırlanır. Her bireyin tercih ettiği oyun tarzı farklıdır ve bunun için çeşitli konular içeren oyunlar programlanır. Sporseverlerin yakından takip ettiği basketbol ve futbol turnuvaları, bireysel ya da grup olarak oynanır. Yeni sistemlere göre tüm kontrol bireyin kendisinde olur. Bu sayede istediği oyuncuyu takıma dahil eder ve kendisi de istediği grubun içerisinde yer alır. 2K Games online oyun kurarak diğer oyuncularla çevrimiçi oynama imkanı tanır. Avantaj sağlayan yönler, fiyatların farklı olması konusunda etkilidir. 3 karakterden biri seçilerek başlanan GTA 5, kaçış ve kovalama üzerine kurgulanan bir oyundur. Helikopterde ve arabada geçen oyunda aynı anda bütün karakterler oyuna dahil edilebilir. Her karaktere oyunu oynayan bireyler tarafından farklı görevler verilir. Görevlerin yanı sıra aktiviteler de sunan GTA 5 2K Games, denizaltında ya da eğlence parklarında vakit geçirmeyi sağlar. Uçak kullanarak ada içerisinde farklı havalimanlarına ulaşım sağlanırken şehir merkezlerinde gerçeğe yakın simülasyonlarla çeşitli arabalar kullanılır. Her yaş grubuna hitap eden oyunlar, evde ailece vakit geçirebilmeyi ve arkadaş ortamında sıkılmadan eğlenmeyi sağlar. Aksiyon sahneleri oyuncuları kendine bağlar ve etaplar sonrası diğer bölümlere dair merak uyandırır. Beğenilere birçok video oyun sunan 2K, gerçekçi sahnelerle normal hayatta karşılaşılması mümkün olmayan pek çok sahneyi yaşama imkanı tanır. Strateji oyunlarında yeni hamleler üretilerek fikir sunulması gerekir. Hızlı karar verebilme durumunu özgürce yapabilir ve sonuçlarına katlanmayı göze alarak istediniz hamleleri yapabilirsiniz. Sahne arkasındaki ve önündeki karşılaşma görüntülerine kadar atmosferin gerçekçi bir şekilde yaşanması oyunseverlerin beğenisini kazanır.

Uygun fiyatlı oyunlara Trendyol üzerinden inceleyerek karar verebilir, siparişinizi kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Oyun yazılımları alanında başarılı projelere imza atan 2K markası, her oyununda farklı bir yön geliştirmeye yardımcı olur. Mafia serisinde iyi nişan almayı hedeflerken aksiyon türünde olan ürünlerde iyi dövüş yeteneğinin olmasını gerektirir. Görev tamamlayarak ilerleme sağlanmasına imkan tanıyan Borderlands 3 2K Games, yetenek haznesine başarı kazançları ekler. Kazançların birikmesi karakterin seviyesini artırır. Sürekli kazanmak ve düşmanların sahip olduğu malzemeleri ele geçirmek isteyeceğiniz aksiyon dolu ürünü gerçekçi animasyonlar ile oynarsınız. Seçeceğiniz uygarlıklar ile kuracağınız gruplara hakim olacağınız 2K Games Civ 6 oyun, zorluk derecesini belirleme imkanı tanır. Şehirler kurarak yaşam alanı oluşturmanıza yardımcı olur ve planlama yapmanız konusunda size katkı sağlar. Askeri birimlerinizi savaşa göndererek galip gelebilir ve yeni alanlara yerleşebilirsiniz. Hayalinizdeki dünyayı inşa etme fırsatı sunarak medeniyet oluşturmanızı sağlayan ürün, yabancı dil terimlerinin fazla olduğu yazılımlar sayesinde dil gelişiminize katkı sunar. Kendini yenileyerek dünyadaki çok oynanan oyunların kurucuları arasında yer alan marka, kurgu alanlarını da genişleterek bunların tercih edilmesini sağlar. Fantastik ve esrarengiz hikayesiyle zorlu bir maceranın içine sürükleyen 2K Games Bioshock 4, uçak kazası sonucu değişen düşüncelerin senaryosu anlatılır. Yeraltında geçen hikaye, çeşitli ışıklandırmalar ve ses efektleri ile donatılır. Diğer canlılar ve insanların bulunduğu maceralar ile keşif keyfini yaşayabilirsiniz. Dövüş sanatlarında yetenekleriniz geliştirebilir, dünyanın farklı şehirlerinde yeni medeniyetler kurabilirsiniz. Oyun oynamanın keyfine varmak için gerçek yaşamdan uzak kesitlerin gerçekçi sahnelerle sunulmasına imkan tanıyan seçenekleri tercih edebilirsiniz. 2K games ürünlerinin tüm çeşitlerine Trendyol üzerinden ulaşabilir, tüm serileri inceleyebilirsiniz. Tekli ve çok oyunculu ürünlerin siparişini kolay şekilde vererek PC ya da konsol üzerinden dilediğiniz oyunları oynayabilirsiniz.