Miniço

Miniço, 0-14 yaş arası bebek ve çocukların ihtiyaç duyduğu giyim, oyuncak, bakım ürünleri dahil binlerce ürünü aileler ve çocuklarıyla buluşturan bir Türk markasıdır. Ürünleri ve fiyatları markanın indirim mağazası anlayışına uygun olarak, kullanıcı bütçelerine uygun şekilde düzenleniyor. Yeni doğan ürünleri, gençliğe adım atan kız ve erkekler için gerekli olan farklı ürünleri, tek bir noktada bulmanızı sağlayan marka, kaliteli ürünleri gönül rahatlığı ile temin etmenize yardımcı oluyor. Ulusal ve uluslararası anlamda tanınmış yüzlerce markaya ev sahipliği yaparak, güvenilir ürünlere kolay şekilde sahip olmak isteyen aileleri Trendyol'da buluşturuyor.

Yenidoğan Dünyası için Aradığınız Her şey

Marka, doğum anından itibaren bebeklerinize gösterdiğiniz hassasiyeti bilerek, tüm ürünlerinde olduğu gibi yenidoğan ürünlerinde de kaliteden ödün vermiyor. Ailelerin hamilelik döneminde başlayan bebek bakım telaşına çözümler sunarak, Miniço hastane çıkışı ürünleri, bebek bezleri, beslenme ve bakım gereçleri gibi ihtiyaç duyduğunuz bebek ürünlerini sizlerle buluşturmanın keyfini yaşıyor. Büyük önem ve hassasiyetle %100 pamuklu kumaşlar kullanılan giyim ürünleri, bebeklerinizin huzurlu ve mutlu anlar geçirmesine katkı sağlıyor. Ürettiği ürünler, doğum sonrası başlayan evde bakım sürecinde bebeğiniz için istediğiniz konforu elde etmenize destek oluyor.

Sağlık ürünleri arasında bulunan termometre, oda nemlendirici ve ateş ölçer gibi ürünler, anne babaların yenidoğan bebekleri için gereksinim duyduğu kontrol ürünlerinin elinin altında hazır olmasını sağlıyor. Yenidoğan koleksiyonunda bebeklerin sağlığı ve bakımı için gerekli olan ürünlerin yanı sıra anne için gerekli olan bakım ve emzirme ürünleri de geniş alternatiflerle sizlere sunuluyor. 0-24 ay arasındaki bebekleriniz için hazırladığınız ihtiyaç listesinde aradığınız her şey, daha fazla seçenekle Trendyol Miniço mağazasında yer alıyor.

Çocuklarınızın Hayal Dünyası Miniço ile Gelişiyor

Çocukların gelişiminde önemli bir yeri olan renkli, keyifli ve göz alıcı oyuncaklar, çocukların eğlenceli anlarının çoğalmasını sağlıyor. 1-14 yaş arasındaki bebekler ve çocuklara özel olarak hazırlanan oyuncak koleksiyonları, evden sokağa kadar çeşitli oyun alanlarına uygun olarak tasarlanıyor. 0-2 yaş arası bebeklere dünyayı tanıtan puset oyuncaklar, eğitici setler ve emekleme oyuncakları, uyku zamanı dışında bebeklerin çevresini tanımasına destek oluyor.

Satışa sunulan bisiklet, akülü araba ve model oyuncaklar, 3-14 yaş grubunda dış dünyayla iç içe olan hareketli ve aktif dönemlerindeki çocuklara eşlik ediyor. Yazı tahtaları, masa oyunları vb. ürünlerle çocukların zihinsel faaliyetlerini destekleyen  Miniço ürünleri ve fiyatları; boyama kitapları ve tamir setleri gibi oyuncaklarla kendi yaratıcılıklarını tanıma fırsatı oluşturuyor. Çocukların sağlığına büyük önem veren marka, tanınmış üreticilerin hazırladığı ürünleri güven içinde kullanmanız için satışa sunuyor. Trendyol tarafından hazırlanan Miniço kampanyaları ile çocuklarınız ailelerin onayladığı güvenilir oyuncaklara kavuşmanın mutluluğunu yaşıyor.

Miniço Bebek ve Çocuk Dünyası

Bebek ve çocuklarınıza giyimden, bakım malzemelerine; oyuncaktan mobilyaya kadar kısaca A'dan Z'ye her türlü malzeme sizlere sunuluyor. Çocuk ya da bebeklerle alışveriş yapmanın zorluğunu bilen marka indirim fırsatları, özel gün avantajları gibi uygulamalarla alışverişi daha keyifli hale getiriyor. Trendyol üzerinden aradığınız tüm ürünleri detaylı olarak inceleme şansını size sunarak; en büyüğünden en küçüğüne kadar her türlü ürünü tek tıkla evinize ulaştırıyor. Kaliteli ürün koleksiyonları Trendyol'un  güvenli ve hızlı alışveriş kolaylığına katılarak, mesafe tanımadan ve yorulmadan alışveriş yapmanın zevkini sizlere yaşatıyor. 

Sınırsız ürün seçeneğiyle adeta kişiye özel seçenekler sunan, kaliteden ödün vermeyen Miniço indirim fırsatlarına sahip ürünler, katılmanız için sizi Trendyol'a davet ediyor. Çocukları için en iyisini isteyen aileler, gereksinim duydukları tüm ürünlere ev konforundan ulaşmanın mükemmelliğini yaşıyor.