Fiyat
Garanti Süresi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Next Nextstar

" araması için 336 sonuç listeleniyor

Next Nextstar Anten ile Bütün Kanallar Elinde

1989 yılından bu yana Türkiye uydu ve görüntüleme sistemleri sektöründe faaliyet gösteren Next Nextstar, uydu alıcısından santral ürünlerine, televizyondan kumandaya kadar geliştirdiği tüm ürünler ile kullanıcılara daha yüksek bir seyir deneyimi yaşatmayı vadeder. Özellikle uydu alıcısı pazarındaki başarısı ile Türkiye ve dünyada çok sayıda kullanıcıya ulaşan Next Nextstar, bir uydu alıcısından beklenenden çok daha fazlasını sunar. LED ve LCD ekran, ev sinema sistemleri, oto müzik sistemleri, güvenlik sistemleri, LED aydınlatma/ampül, 4K televizyon, televizyon aksesuarları, LNB, amplifikatör, fiber optik ürünler gibi ürünleri yeni nesil teknolojiler ile donatan başarılı marka, yüksek kullanıcı memnuniyeti ile başarısı kanıtlamasının yanı sıra zengin ürün seçenekleri ile hemen her ihtiyaç ve beklentiye alternatif çözümler üretir. Yeni nesil teknolojiler ile donattığı ürünleri, yüksek kaliteli malzeme ve modern üretim tesislerinde hayata geçiren başarılı marka, kullanıcılara birçok avantaj sunar. Multifonksiyonel ürünlerini kullanıcı dostu arayüzler, Türkçe menü ve şık tasarımlar ile destekleyen tecrübeli marka, hemen herkese ulaşılabilir teknoloji vadeder. Uzun ve masrafsız bir kullanım ömrü vadettiği ürünlerini bütçe dostu fiyat seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunan Next Nextstar, özellikle uydu alıcısı ürünleri ile benzerlerinden ayrılır. Kullanıcıların beklenti ve ihtiyaçlarını yeni nesil teknolojiler ile birleştirerek ürün gamını genişletmeye devam eden Next Nextstar markası, “all in one” niteliğindeki ürünler ile de kullanıcılardan tam not alır. İnternete tam erişim sağlayarak kullanıcılara internette yaptıkları tüm aktiviteleri televizyon üzerinden yapma olanağı sunarak mevcut televizyonu akıllı hale getiren TV Box ürünleri ile sektörün gelişimine de katkı sağlayan tecrübeli marka, çok sayıda kullanıcı tarafından öncelikli olarak tercih edilir.

Özellikleri ile Next Nextstar Uydu Alıcısı

Özellikleri ile Next Nextstar Uydu Alıcısı

Son teknoloji üretim tesislerinde yüksek kalite standartları kapsamında üretilen Next Nextstar uydu alıcısı modelleri, kullanıcılara sundukları ekstra avantajlar ile beğeni toplar. TV Box, PlayBox gibi farklı isimler ile kullanıcıların beğenisine sunduğu internet destekli uydu alıcısı modelleri ile dikkat çeken başarılı marka, küçük bir kutu ile çok fazla aktivite imkânı tanır. Android TV Box olarak adlandırılan cihazlar, 4K görüntü kalitesini destekler. Bu sebeple 4K çözünürlüğü destekleyen televizyonlar ile kullanıldığında sinematik seyir deneyimi yaşatacak olan TV Box, kendi işletim sistemine, RAM'ine ve grafik işlemcisine sahiptir. Dahili Wi-Fi sayesinde kullanılan televizyon smart TV özellikleri olmasa bile internete bağlanma olanağı tanır. İnternetten film-dizi izleme, müzik dinleme, sosyal medya platformlarında gezinme, hatta online oyun oynama gibi avantajların yanı sıra Android işletim sistemine sahip olduğu için PlayStore'dan kullanıcının dilediği uygulamayı indirerek kullanmasına da imkân tanır. TV Box özelliği olmayan uydu alıcıları ise 20 bine varan uydu kanal kapasitesi ile göz doldurur. İnternet destekli olan Full HD yüksek çözünürlük desteği sunan cihaz 3 boyutlu yayınları normal yayınlara çevirme özelliği ile kullanıcılardan tam not alır. Kolay kurulumu, herkese hitap eden sade arayüzü, tamamen Türkçe olan menüleri ve kısa sürede kurulumu yapılarak kullanıma hazır hale gelmesi ile beğeni toplayan yeni nesil uydu alıcısı ve TV Box cihazları televizyonları sadece kanal takibi yapılıp dizi-film izlenen cihazlar olmaktan çıkarıp kullanıcıların dünya ile etkileşime girebileceği, global gelişmeleri yakından takip edip hızlı tepki verebileceği çok daha fonksiyonel cihazlara dönüştürür.

Next Nextstar LED TV Avantajları

Next Nextstar LED TV Avantajları

Türkiye’nin başarılı uydu alıcısı üreticisi olarak kullanıcılara en fonksiyonel televizyonları sunmayı hedefleyen Next Nextstar, geliştirdiği LED TV modelleri ile dikkat çeker. 50' başka bir ifadeyle 127 ekran televizyon modellerini dahili uydu alıcıları kullanıcıların beğenisine sunan başarılı marka, 4K Ultra HD çözünürlük ile sinema tadında seyir keyfi vadeder. Wi-Fi destekli olan başarılı ürün ayrıca bilgisayar ekranı ve güvenlik monitörü olarak da kullanıma uygundur. İnternet tarayıcısı desteği bulunan ve internette gezinme olanağı sunan Next Nextstar TV, online film-düzü ve video izleme platformlarını da destekler. Bu sayede kullanıcı dilerse abone olduğu online platformlardan film ve dizi izleyebilir, YouTube üzerinden ücretsiz müzik dinleyebilir. Televizyonda yer alan HDMI bağlantı girişi sayesinde oyun konsolları ve projeksiyon cihazları gibi pek çok cihaz sorunsuz bağlanır. Bu sayede kullanıcı dilerse akıllı telefonunda yer alan mobil oyunlar 4K ekran üzerinden oynayabilir, telefonunda yer alan fotoğraf ve videoları televizyon ekranından görüntüleyebilir veya favori video oyununu gerçekçi görüntü kalitesi ile oynayabilir. Smart TV fonksiyonu ile de dikkat çeken Next Nextstar 4K Ultra HD TV, dahili uydu alıcısına sahip olduğu için ek çanak anten kullanımı gerektirmez. Ancak elindeki televizyon ile çok daha fazla kanala erişmek isteyen kullanıcılar için pek çok çanak anten ve çanak anten setleri üreten başarılı marka, ayrıca çanaksız alıcı modelleri ile de farklı beklentiler için de çözüm üretir. Akıllı TV’den uydu alıcısına kadar cihazları yeni nesil kumandalar ile destekleyen başarılı marka, ileri seviye bir kontrol avantajı sunar. Ergonomik tasarımı ve yumuşak tuş pedleri ile konforlu bir kullanım sağlayan Next Nextstar kumanda modelleri sayesinde LED TV modellerinden uydu alıcılara kadar markanın tüm cihazları için konforlu kullanım ayrıcalığı sunar.

Tüm Next Nextstar Ürünleri Trendyol’da

Tüm Next Nextstar Ürünleri Trendyol’da

Tamamen yerli üretim olan donanım ve yazılımlar ile benzerlerinden ayrılan Next Nextstar markası, yeni nesil teknolojilerle desteklediği uydu alıcısı, TV Box, Android TV gibi cihazlarla televizyonları çok daha fonksiyonel hale getirir. Tamamen kendi üretimi olan 4K LED TV modelleri ile kullanıcılardan tam not alan başarılı marka, yüksek çözünürlük, ekstra canlı renkler, yüksek kontrast, 3D desteği, dahili uydu alıcısı gibi özellikleri yeni nesil TV Box modelleri ile birleştirerek sinematik bir seyir deneyimi vadeder. Mevcut televizyonundan daha fazla verim almak isteyenlere de hitap eden yeni nesil uydu alıcıları ise televizyonları internete erişim sağlayabilen cihazlara dönüştürür. Üstelik tüm bu cihazları hemen her bütçeye uygun fiyat seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunar. Görüntüleme sistemler ve uydu alıcılarının yanı sıra oto ses sistemleri de üreten Next Nextstar oto teyp modelleri ile dikkat çeker. Araç içinde en tiz seslerden yüksek baslara kadar tüm seslerin duyulabildiği yüksek kaliteli bir ses iletimi vadeden Next Nextstar oto ses sistemlerinin vazgeçilmez parçası olan yeni nesil oto teyp ürünleri ile yolculuklar çok daha keyifli geçmesini sağlar. Genel olarak kullanıcıların hayatını kolaylaştıran teknolojilere imza atan ve tamamen yerli üretim yapan Next Nextstar markası, evde, işte, hatta otomobilde daha kaliteli vakit geçirmek isteyen kullanıcılar zengin ürün yelpazesi ile onlarca alternatif sunar. Türkiye’nin yanı sıra dünya genelinde çok sayıda kullanıcı tarafından tercih edilen başarılı markanın ürünleri, yüksek kullanıcı memnuniyeti ile tanınır. Siz de yeni bir akıllı televizyona ihtiyaç duyuyorsanız veya mevcut televizyonunuza seviye atlatacak bir uydu alıcısına sahip olmak istiyorsanız Trendyol’da yer alan Next Nextstar ürünlerini yakından inceleyebilirsiniz. Next Nextstar ürünleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız ürün detaylarını ve kullanıcı yorumlarını okuyabilir, kendiniz için en uygun ürünü belirleyebilirsiniz.